Kaip pridėti “Instagram” nuotraukas prie

Iki šiol jūs tikriausiai turite „Instagram“ paskyrą arba tam tikru metu esate matę vieną internete. Nuo 2016 m. Birželio mėn. „Instagram“ turėjo 500 milijonų aktyvių vartotojų paversdamas jį vienu iš populiariausių socialinės žiniasklaidos tinklų šiandien. Ir kadangi tai tapo tokiu žiniasklaidos stiprintuvu, nenuostabu, kad norėtumėte savo sklaidos kanalą įtraukti į savo svetainę.


Integruodami „Instagram“ paskyrą su savo „WordPress“ tinklaraščiu, galėsite nukreipti dalį srauto, kurį jūsų tinklaraštis pasiekia jūsų „Instagram“ profilyje (ir atvirkščiai, jei savo „Instagram“ profilyje pridėsite nuorodą į savo tinklaraštį). Tai puikus būdas susisiekti su savo tinklaraščio auditorija ir atveria daugiau galimybių kurti savo prekės ženklą internete. Paruošta pradėti?

Yra trys būdai, kaip įtraukti „Instagram“ į savo dienoraštį – įterpti įrašą, naudoti valdiklį arba įdiegti papildinį. Kiekvienas iš jų yra galimybė pridėti savo „Instagram“ įrašus ar sklaidos kanalą į savo svetainę, tačiau estetiškai kiekvienas yra labai skirtingas.

1. „Instagram“ įrašų įdėjimas

Jei norite tik į vieną iš savo įrašų pridėti „Instagram“ nuotrauką, tai taip paprasta, kaip įklijuoti nuotraukos URL į savo turinį. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ palaiko daugybę URL įdėjimų (galite pamatyti visą embrionų sąrašas kodekse). Taigi, norėdami pridėti nuotrauką, paprasčiausiai suimkite URL (nuo prieš https iki?). Štai vaizdas, kad žinotumėte, kurią URL dalį reikia nukopijuoti:

„WordPress“ „Instagram“ įterpimai

Tada tiesiog įklijuokite nukopijuotą URL į savo turinį. Ar turėtų atrodyti maždaug taip:

[„Instagram“ URL = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp]

Ir jei norite, taip pat galite pašalinti antraštę ir pakoreguoti ekrano plotį įvesdami „Instagram“ URL kaip trumpojo kodo dalį. Taigi, jei įvesime URL su šiais parametrais (įveskite juos naudodami ir atidarydami) [ ir uždarymas ] kad kodas veiktų):

„Instagram“ URL = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = tikrasis plotis = 320

„Instagram“ įrašas, kuriuo mes pasidalinome aukščiau, vietoje to atrodys taip:

[„Instagram“ URL = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = tikrasis plotis = 320]

Tačiau jei norite įtraukti savo sklaidos kanalą į savo „WordPress“ svetainę, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „Instagram“ paruoštą temą ar papildinį.

2. „Instagram“ temos valdiklio naudojimas

Puikus dalykas „Instagram“ yra tai, kad jis yra toks plačiai naudojamas, kad daugelis „WordPress“ temos kūrėjų pradėjo įtraukti „Instagram“ valdiklius pagal numatytuosius nustatymus. Tai jums labai tinka, nes galbūt jau galite naudoti „Instagram“ su savo dabartine tema arba jei galvojate pakeisti savo dizainą, galite išbandyti vieną iš jų. Visuose trijuose yra jūsų šoninės juostos ir poraštės raštai.

„Redwood Responsive WordPress Blog“ tema

„Redwood WordPress“ tema su „Instagram“ valdikliu

„SoloPines“ „Redwood“ tema yra „Instagram“ sklaidos kanalų valdiklis jūsų šoninėje juostoje, taip pat poraštės valdiklis, suteikiantis dvigubas sklaidos kanalo rodymo galimybes. Tiesiog įveskite savo vartotojo vardą ir jums bus gerai. Be to, poraštėje galite pridėti nuorodas į visus kitus savo socialinės žiniasklaidos profilius.

Gaukite Redwood

Į būseną reaguojančios naujienos ir žurnalo tinklaraščio tema

Būsenos „WordPress“ tema su „Instagram“ valdikliu

Į būseną įeina puikus „Instagram“ sklaidos kanalų valdiklis ir tinkintas poraštės teikimo valdiklis. Tai apima atsitiktinai parinktas spalvas, kurios rodomos kaip apatinė jūsų nuotraukų rėmelis. Ši linksma žurnalo stiliaus tema taip pat apima įmontuotą socialinę integraciją, pridėtą socialinį valdiklį ir daugybę įmontuotų skelbimų vietų. Taigi lengva užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio!

Gauti būseną

„Fbird“ gyvenimo būdo „WordPress“ tinklaraščio tema

„Fbird WordPress“ tema su „Instagram“ valdikliu

„Fbird“ yra švari tinklaraščio stiliaus tema, kurioje taip pat yra „Instagram“ šoninė juosta ir poraštės valdiklis. Nors šoninės juostos valdiklis yra paprastas tinklelis, poraštės valdiklis gražiai rodomas šalia informacinio biuletenio prenumeratos laukelio. Tokiu būdu jūsų skaitytojai turi galimybę sekti paskui jus ir prisijungti prie jūsų informacinio biuletenio kiekviename puslapyje.

Gauk Fbird

3. „Instagram“ papildinio diegimas

Paskutinis jūsų pasirinkimas yra naudoti papildinį, nes pažodžiui yra įskiepis viskam, įskaitant „Instagram“. Pasirinkdami papildinį, būtinai perskaitykite išsamią informaciją, kad žinotumėte, jog turite visas norimas funkcijas ar išdėstymus. Čia yra keletas labiausiai atsiųstų nemokamų „Instagram“ papildinių iš „WordPress.org“.

„Grace Instagram“ kanalas

„Grace Instagram“ galerijos papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Grace Instagram“ kanalų galerija yra universalus įrankis, skirtas socialiniam srautui transliuoti ir dalintis. 4 skirtingų tipų srauto išdėstymai, 5 galimi sujungti informacijos santraukų tipus, atvira galimybė neribotam privataus ir viešojo turinio srautui. Tai tik keletas nuostabiausių Grace bruožų.

Pridėkite tinklelį, mūrą, pagrįstą galeriją ar slankiojančius srautus. Be to, galite tinkinti savo „Instagram“ socialinę sieną ne tik pasirinkdami tinkamą išdėstymą. Patogus vaizdų kūrėjas suteikia daug stiliaus funkcijų. Kuriems nereikia jokių interneto svetainių kūrimo ar profesionalių projektavimo įgūdžių. Jūsų kūrybai atviros spalvos, formos, paraštės, įklotai, bet kokio elemento aukštis ir svoris bei kiti tobulinimo įrankiai.

Srautuokite praktiškai bet kokio tipo „Instagram“ turinyje. Ir leiskite vartotojui rūšiuoti turinį naudodami antraščių sklaidos kanalus arba socialinę sieną. Atminkite, kad bet kokį atvirą viešą turinį galite transliuoti iš „Instagram“. Taigi jums net nereikia asmeninės aktyvios „Instagram“ paskyros.

Ir jei srautiniu būdu perduodate savo „Instagram“ paskyrą „WordPress“ svetainėje ar tinklaraštyje, „Grace“ gali pateikti gražią antraštę. Čia parodykite svarbiausią sąskaitos informaciją: avataras, stebėtojų skaičius ir sekantys duomenys.

Kitos funkcijos apima išankstinį moderavimą, rankinius arba automatinius filtrus, kad būtų galima išskirti ir įtraukti neabejotiną turinį žodžiu, fraze, vartotojo ID, URL ir kitais duomenimis. Ši funkcija yra išskirtinė „Grace Instagram“ kanalų galerijoje ir jos nerastumėte jokiame kitame „WordPress“ socialinės transliacijos papildinyje.

„Grace Instagram“ pašarų galerija taip pat teikia paprasčiausią API ryšį tarp konkurentų. Tik vienas mygtukas spragtelėjimo skirtuke „Autorizacija“ – ir jūs galite laisvai naudotis visomis nuostabiomis atviro viešojo „Instagram“ turinio galimybėmis! Grace taip pat nepriekaištingai prideda įvairius bendrinimo mygtukus prie kiekvieno jūsų socialinio srauto įrašo. Dabar neprarastumėte vartotojų, norinčių nedelsdami dalytis turiniu!

WP „Instagram“ valdiklis

„WP Instagram“ valdiklio papildinys

„WP Instagram“ valdiklis yra paprasta „Instagram“ integracija su jūsų „WordPress“ svetaine. Naudodami šį papildinį naudodami papildinio valdiklį galite pridėti savo naujausias „Instagram“ nuotraukas prie bet kurios šoninės juostos ar poraštės. Papildinys užtikrina, kad viskas būtų švaru ir paprasta, tačiau galite tinkinti naudodami CSS, kad jis atitiktų likusią svetainės dalį.

Atsisiųskite „WP Instagram“ valdiklį

„Instagram“ skaidrių valdiklis

„Instagram“ skaidrių valdiklio papildinys

Jei norite pridėti savo „Instagram“ sklaidos kanalą kaip skaidrę, o ne galeriją, tada apsvarstykite nemokamą „Instagram Slider“ valdiklio valdiklio papildinį. Su šiuo papildiniu jūsų vaizdai importuojami kaip priedai. Tada juos galima parodyti valdiklyje kaip skaidrę arba kaip galeriją. Be to, yra vaizdų susiejimo, rūšiavimo ir dar daugiau galimybių.

Atsisiųskite „Instagram“ skaidrių valdiklį

Mėgaukitės „Instagram“ papildiniu

Mėgaukitės „WordPress“ papildiniu „Instagram“

Savo „Instagram“ vaizdus taip pat galite pridėti kaip karuselę naudodami „Instagram“ papildinį „WordPress“. Naudodamiesi šiuo įskiepiu jūs tiesiog suaktyvinsite, pridėsite profilį ar žymą, kurią norite rodyti, pasirinkite tinklelio ar karuselės išdėstymą, tada pasirinkite savo stulpelius ir voila! Momentinė „Instagram“ jūsų svetainėje bet kuriame puslapyje, įraše ar valdiklyje!

Atsisiųskite „Mėgaukitės“ „Instagram“

„DsgnWrks“ „Instagram“ importuotojas

„DsgnWrks“ „Instagram“ importuotojo papildinys

Tiems iš jūsų, kurie nori kažko, galite tikrai tinkinti „DsgnWrks“ „Instagram“ importuotoją. Naudodami šį papildinį jūsų „Instagram“ nuotraukos bus importuotos į jūsų „WordPress“ svetainę. Čia galite visiškai pritaikyti jų rodymą naudodami pasirinktinį įrašo tipą, taksonomiją ar pasirinktinį įrašo formatą.

Atsisiųskite „DsgnWks“ „Instagram“ importuotą

„Instagram“ ženkleliai

„Instagram“ ženklelių papildinys

Galiausiai, jei viskas, ko norite, yra paprastas „Instagram“ mygtukas, kad jūsų skaitytojai galėtų jus sekti, tada naudokitės paprastu „Instagram Badges“ papildiniu. Šis papildinys prideda paprastą valdiklį, kad galėtumėte pridėti nuorodą į savo „Instagram“ profilį į bet kurią šoninę juostą ar poraštę. Lengva teisingai?

Atsisiųskite „Instagram“ ženklelius

„InstaShow“ „Instagram“ pašarų papildinys, skirtas „WordPress“

„InstaShow“ „Instagram“ pašarų papildinys, skirtas „WordPress“

„InstaShow“ yra aukščiausios kokybės „Instagram“ sklaidos kanalo „WordPress“ įskiepiai, kurie leidžia lengvai integruoti „Instagram“ nuotraukas su „WordPress“ svetaine. Lankstus nuotraukų tiekimas turi daugybę galimybių, kad būtų lengva pridėti „Instagram“ vaizdus. Naudodami šį patogų papildinį galite lengvai įterpti tinkinamą „Instagram“ sklaidos kanalą beveik bet kur. Naudodami papildinio parinktis nurodykite šaltinį naudodami vartotojo vardą, žymeklį ar nuorodą. Tada pasirinkite tinkintas spalvas, jautrumą, naršymą, skaitiklius ir dar daugiau. Tada naudokite trumpųjų kodų generatorių, kad įdėtumėte „Instagram“ sklaidos kanalą kur norite. Kitos puikios papildinio savybės yra „Visual Composer“ suderinamumas, 16 skirtingų kalbų palaikymas, autorizavimas ir dar daugiau

Gaukite „InstaShow“

Pirmyn

Pridėję „Instagram“ prie savo svetainės, galėsite pasinaudoti visomis išskirtinėmis galimybėmis, kurias jis atveria jums. „Instagram“ yra puikus būdas susisiekti su savo skaitytojais asmeniniu lygmeniu, dalijantis užkulisių nuotraukomis, darydamas naujų ir būsimų projektų momentines nuotraukas, skatindamas savo pasekėjus pasidalyti savo nuotraukomis, susijusiomis su jūsų verslu, pažymėdamas kolegas ar didžiausius savo gerbėjus paveikslėliuose. ar net pradedant savo # tendencijas.

Paimkite temą ar papildinį (arba įdėkite keletą nuotraukų patys) ir pradėkite užmegzti ryšius su savo skaitytojais! Jei turite kitą temą ar papildinį, kurį rekomenduotumėte naudoti „Instagram“, ar turite patarimų ar klausimų, kaip dalintis nuotraukomis su „WordPress“, tiesiog palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map