Kaip pridėti raginimą veikti “WordPress”

Kaip pridėti raginimą veikti

Raginimas veikti (CTA) yra ne kas kita, kaip išgalvotas mygtuko, kuris motyvuoja vartotoją imtis pageidaujamų veiksmų, rinkodaros žargonas, vedantis juos žemyn nuo jūsų nustatyto konversijos kanalo..


Apsvarstykite tai: jūs bent kartą gyvenime turite būti prisijungę prie vienos ar kitos prenumeratos paslaugos („Spotify“, „Amazon Prime“ ir kt.) Arba atsisiuntę nemokamus išteklius (el. Knygą, šablonus ir kt.) Iš svetainės, esančios keistis mūsų asmenine informacija.

„Amazon Prime CTA“

„Amazon Prime CTA“

Na, galingas raginimas veikti palengvino jūsų „veiksmus“. Šios žavios mažos sagos yra būtina rinkodaros dalyvio diržo dalis. Jie gali padaryti skirtumą tarp paversti perspektyvą ir prarasti potencialų globėją.

Kodėl CTA yra tokia svarbi??

Gerai pagamintas CTA yra privalumas abiems medalio pusėms:

 • Tinklalapiui: tai yra jūsų galimybė aiškiai paraginti žmones, kurie lankosi jūsų svetainėje ar skaityti jūsų el. Laiškus, daryti ką nors pelningo, pvz., Pirkti, atsisiųsti skirtą el. Knygą, sunaudoti daugiau jūsų turinio ar pasidalyti savo darbu socialinė žiniasklaida. CTA skatina vartotoją bendrauti su jūsų svetaine ir galbūt gali padėti pamatus vaisingiems ilgalaikiams santykiams su naujuoju lankytoju. Be to, jūs turite galimybę gauti jų asmeninę informaciją ir įgyti brangų naują pavyzdį.
 • Vartotojams: CTA vienareikšmiškai praneša, ką jie turėtų daryti toliau, apsilankę jūsų tinklalapyje. Be jos jie greičiausiai tiesiog paliks (ir pamirš) jūsų svetainę, neatlikdami jokių konkrečių veiksmų, naudingų jiems ar jums. Be to, mygtukas yra jų bilietas į ką nors atimti (galbūt nemokamai).

Tai naudinga. Ir visgi, beveik 70 procentų mažų įmonių savo svetainėje neturi nei vieno CTA. Jei skaitote tai, tikriausiai esate šios daugumos dalis. Vis dėlto nesijaudinkite, kad jus aprūpino.

Kai kurie nevykėliai ir ne

Prieš aptardami, kaip pridėti CTA prie savo „WordPress“ svetainės, svarbu nepamiršti šių aštuonių rekomendacijų, kaip parašyti įtikinamą CTA..

 1. Vykdomi: Įsakykite vartotojui atlikti konkretų veiksmą. Būkite ryžtingi. Nebūk neaiškus.
 2. Laidotas: Niekada nerašykite pilnų sakinių sagos viduje. Naudokite kompaktiškas frazes, neviršijančias penkių žodžių.
 3. Stulbinantis: Sukurkite CTA kaip labiausiai pastebimą elementą jūsų tinklalapyje. Naudokite kontrastingą spalvą ir didesnį šrifto dydį. Mygtuko spalvą derinkite su prekės ženklo logotipu, likusio puslapio kontrasto dalis. Be to, subtilios animacijos, tokios kaip mygtukų užvestos ir dizaino efektai, tokie kaip 3D šešėliai, gali padaryti jį dar patrauklesnį.
 4. Juokinga: Būti ryžtingu dar nereiškia, kad negali būti sąmojingas. Dauguma vartotojų žavisi protingu žodžių žaidimu, o pundai turi įtikinamų galių.
 5. Asmeninis: Suteikite vartotojams įspūdį, kad jie atsakingi. T. y., Parašykite ką nors „Suteik man nemokamą PDF“ eilutėse, atvirkštinis atsakymas (jei tai yra iššokantis popierius) yra kažkas panašaus į „Ne, ačiū. Aš esu didikas “.
 6. Trintis: Tokie žodžiai kaip „Pirkti“ ir „Registruotis“ nesąmoningai pabrėžia, kad vartotojas turi pasistengti ir duoti ką nors mainais už pasiūlymą. Kas neabejoja, kai tiesiogiai paprašo atsisakyti pinigų ar asmeninės informacijos? Geriausia vengti ir naudoti mažos trinties alternatyvos pvz., „Išbandykite“ ir „Gaukite“.
 7. Skubi: Jei tinka, sukelkite skubos jausmą, baimę praleisti (FOMO) vartotojo galvoje, parašydami tokias frazes kaip „Tik X gabalų kairėje“ arba atgalinio laikmačio, rodančio pasiūlymą, netrukus baigsis galiojimas..
 8. Raminanti: Vėlgi, jei tai tinkama, vartotojams padarykite visiškai aiškų, kad spustelėjus mygtuką jie neturi ko prarasti. Pvz., Jie gali bet kada atšaukti savo prenumeratą arba gauti visą grąžinamąją išmoką, jei nėra patenkinti produktu. Tokios frazės kaip „Nereikalaujama kreditinės kortelės“ arba „Atšaukti bet kada“ gali įtikinti kraštiečius vartotojus pasinerti..

Štai ir viskas. Laikykitės šios geriausios praktikos pavyzdžių, kad sukurtumėte absoliučiai nenugalimą CTA su pasiūlymu, kurio jie negali atsisakyti.

Kur yra CTA?

CTA yra naudingi įvairiose jūsų svetainės vietose, iš kurių populiariausios yra:

CTA talpinimas tinklaraščio įrašo pabaigoje

Dienoraščio įrašo pabaigoje (Socialinės žiniasklaidos ekspertas)

CTA paskirties vietos išėjimo ketinimas

Numatytuose iškylančiuose languose („Omniconvert“)

CTA talpinimas šoninėje juostoje

Fiksuotoje šoninėje juostoje (greitas sukimas)

CTA talpinimas turinyje

Viduryje atitinkamo turinio (Turinio rinkodaros institutas)

CTA pasveikinimo puslapis

Kaip pasveikinimo puslapis (greitas daigai)

Be to, jie ypač naudingi el. Pašto rinkodaros informaciniuose biuleteniuose. Informaciniai biuleteniai ir reklaminiai el. Laiškai visada turėtų pasibaigti patraukliu raginimu veikti, paprašyti skaitytojų:

 • Perskaitykite naujausius tinklaraščio įrašus
 • Atsisiųskite nemokamą šaltinį
 • Peržiūrėkite naują produktų katalogą
 • Pasinaudokite riboto laiko pardavimo ar nuolaidos pranašumais
 • Ir taip toliau

Galiausiai pakalbėkime apie tai, kaip iš tikrųjų pridėti jį prie savo „WordPress“ svetainės.

Kaip pridėti CTA?

Jei norite rankiniu būdu koduoti CTA naudodami pasirinktinę CSS, tada Šis straipsnis yra skirtas tau.

Tačiau nebūtina pereiti visos tos bėdos, nebent, žinoma, norite. Yra keli puikūs (nemokami ir mokami) papildiniai, skirti šiai užduočiai atlikti.

Žemiau yra šešių geriausių nemokamų (ir „freemium“) papildinių rinkinys, parinktas jūsų lengvam naudojimui.

Elementorius

„Elementor Page Builder“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Pirmiausia skirtas būti visaverčiu „WordPress“ puslapių kūrėju. „Elementor“ yra labai paprastas, nuvilkiantis papildinys, kurį taip pat galima naudoti norint pridėti gražius CTA prie jūsų svetainės..

Tiesa, jums nereikia viso puslapio kūrimo priemonės, kad tik pridėtumėte keletą mygtukų į savo svetainę. Tačiau „Elementor“ visiškai pašalina galinį darbą, nes įgalina realiojo laiko priekinių dalių dizainą, todėl jį naudoti yra ypač patogu. Su „Pro“ planu turite prieigą prie CTA valdiklių, kurie leidžia visiškai valdyti CTA dizainą.

Galutinis rezultatas būtų CTA, kurie yra visiškai jautrūs ir pritaikyti mobiliesiems. Be to, tai gerai veikia ir kaip būdas sukurti nukreipimo puslapį naudojant „WordPress“.

Trumpieji kodai

Trumpieji kodai „Ultimate Plugin“

Pagal „WordPress.com“, „Trumpasis kodas yra„ WordPress “skirtas kodas, leidžiantis atlikti madingas užduotis labai mažai pastangų. Trumpieji kodai gali įterpti failus ar sukurti objektus, kuriems paprastai reikia daug sudėtingo, negražaus kodo vienoje eilutėje. Trumpasis kodas = nuoroda. “

Kaip rodo pavadinimas, „Shortcodes Ultimate“ yra nemokamas papildinys, į kurį įdėta trumpųjų kodų, leidžiančių lengvai kurti skirtukus, mygtukus, dėžutes, slankiklius ir karuseles, reaguojančius vaizdo įrašus ir daug daugiau..

Trumpųjų kodų pagrindinis CTA redaktorius

Įdiegus trumpųjų kodų generatorių, jį galima rasti „WordPress“ įrašų rengyklėje. Naudokite dėžučių ir mygtukų mišinį, kad sukurtumėte tinkintą, reaguojantį CTA.

„WPForms“

„WPForms WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Jūsų svetainės lankytojai gali norėti su jumis susisiekti dėl daugelio priežasčių, tokių kaip:

 • Paprašykite kainos
 • Paprašykite galimybės bendradarbiauti
 • Paaiškinkite kai kurias abejones
 • Tiesiog duok sau paglostymą ant nugaros

Paprasta kontaktinė forma su keliais įvesties laukais ir mygtuku „Pateikti“ palengvins abipusį ryšį ir pagerins bendrą vartotojo patirtį. Tai taip pat pravers, kai norite, kad lankytojai užsiregistruotų jūsų el. Pašto sąraše.

Ateina „WPForms“.

Tai dar vienas lengvai naudojamas, tačiau galingas papildinys su paprasta vilkimo ir nuleidimo sąsaja. Norint sukurti gražią ir veikiančią kontaktinę formą, prireiks kelių minučių.

Be to, jis yra iš anksto įkeltas su šablonais, kuriuos galite pasirinkti ir tinkinti. Taip, sukurtos formos yra reaguojančios, patogios mobiliesiems įrenginiams ir optimizuotos paieškos varikliams.

Jis taip pat gali pasigirti įmontuotu automatiniu anti-spam, ir jūs galite blokuoti robotus pridėdami CAPTCHA, reCAPTCHA ar „Google“ naujoji nematoma „reCAPTCHA“.

„Popup Maker“

„Popup Maker“ papildinys

Iššokantys langai yra būtinas blogis. Jie gali sudirginti vartotojus, tačiau tinkamai pritaikius laiką, jie palaimina ir žiniatinklio valdytojus, ir vartotojus.

Pavyzdžiui, iškylantieji iššokantieji langai gali paversti vienkartinius lankytojus įprastais, paragindami juos prisiregistruoti prie jūsų el. Pašto sąrašo mainais už ką nors vertingo, pavyzdžiui, nemokamą el. Knygą..

Naudodamiesi pradedančiųjų draugišku ir lengvai pritaikomu iššokančiųjų langų kūrėju, pavyzdžiui, „Popup Maker“, galite sukurti bet kokį iškylančių langų skaičių ir tipą – pasirenkamus el. Laiškus, pranešimų pranešimus, vaizdo įrašų šviesdėžes ir tai, ką jūs turite..

Be to, be kitų funkcijų, galite nustatyti paspaudimų aktyviklius, sekti iššokančiųjų langų skaičių ir nustatyti vėlavimą.

„Boxzilla“

„Boxzilla“ papildinys

„CTA“ įskiepių tėvelis „Boxzilla“ yra dar vienas iššokantis raginimo veikti įskiepis, leidžiantis kurti dėžutes, kurios iškylančios ar slenkančios į vidų ir išstumiamos pagal jūsų iš anksto suplanuotus aktyviklius: laikas svetainėje (arba puslapyje), ketinimas išeiti, slinkimo procentas, puslapio peržiūrų skaičius arba rankinis paspaudimas.

Šiose dėžutėse gali būti bet koks turinio formatas.

Galite tinkinti dėžutės vietą ekrane ir naudoti ją bet kuriai CTA, pavyzdžiui, „MailChimp“ registracijos formai, socialinio bendrinimo mygtukams ir pan. Dėžutės išvaizdą taip pat galima visiškai pritaikyti naudojant intuityvų redaktorių. Jis taip pat yra optimizuotas mobiliesiems.

Paprastas šoninis skirtukas

Paprastas šoninio skirtuko papildinys

Naudodamiesi paprastu šoniniu skirtuku, į savo svetainę pridėkite visuotinį CTA, kuriame yra nuorodos į jūsų mėgstamiausią turinį.

Kairėje arba dešinėje naršyklės lango pusėje pridedamas vertikalus skirtukas, kurį galite susieti su bet kuriuo puslapiu. Skirtukas lieka padėtas, kai vartotojas slenka aukštyn ar žemyn puslapiu, kad jis visada būtų matomas ir paruoštas veikti. Tai tinka ir mobiliesiems telefonams.

Jį paprasta nustatyti ir naudoti. Iš vieno paprasto „Nustatymų“ puslapio galite nustatyti skirtuko tekstą, nustatyti šriftus ir spalvas bei susieti su paskirties URL.

„OptinMonster“

„OptinMonster WordPress Optin“ formos

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Negalime baigti CTA papildinių kolekcijos, neminėdami „OptinMonster“. Ši populiari švino kartos programinė įranga siūlo daugybę funkcijų, įskaitant iššokančiuosius langus, slankiąsias juostas, turinio užraktą, kupono ratuką, atgalinės atskaitos laiką ir dar daugiau. Jūs netgi galite tai panaudoti sukurkite pasveikinimo kilimėlį raginimas veikti, kurio lankytojai tiesiog nepraleido.

Be to, lengvai sukurkite ir tinkinkite savo optinius / CTA naudodami intuityvų „drag and drop“ kampanijos kūrimo įrankį, neribotas spalvų parinktis, vaizdų fonus, „MonsterEffects“ ir dar daugiau. „OptinMonster“ taip pat palaiko sąrašo segmentaciją, realaus laiko elgsenos automatizavimą, padalijimų testavimą ir konversijų analizę. Taigi galite iš pirmo žvilgsnio žinoti, ar CTA veikia.


Tai užbaigia svarbiausių „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami į savo svetainę įtraukti aukštos konvertos CTA, sąrašą. Ir dabar jūs žinote, kaip svarbu tai daryti kartu su geriausia praktika, kuri su tuo susijusi. Taigi ko tu lauki? Pirmyn!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map