Kaip pridėti susijusių pranešimų į savo WordPress tinklaraštį

Kaip pridėti susijusių pranešimų į savo WordPress tinklaraštį

Pridėję susijusių įrašų į savo tinklaraštį, galite pagerinti įtraukimą į turinį, išlaikyti lankytojus savo svetainėje ir pagerinti jūsų SEO. Pristatydami savo skaitytojus su kitu jūsų svetainės turiniu, jūs suteikiate įspūdingą patirtį vartotojui, o tai galiausiai padės jūsų svetainei pasiekti tikslus. Liko tik klausimas, kaip pridėti susijusių įrašų į savo „WordPress“ tinklaraštį?


Šiame straipsnyje išsamiai aptariame susijusių žinučių papildinio naudojimo pranašumus. Tada mes pažvelgsime, kaip įdiegti „Jetpack“ savo „WordPress“ svetainėje ir sukonfigūruosime su ja susijusius modulius. Pabaigoje apsvarstysime keletą kitų „WordPress“ papildinių, kurie taip pat gali jūsų tinklaraštyje pridėti įspūdingų susijusių įrašų skilčių.

Kodėl turėtumėte naudoti susijusių pranešimų papildinį?

Susijusių pranešimų pavyzdysSusijusių įrašų papildinio naudojimas „WordPress“ svetainėje gali turėti daugybę pranašumų. Pažvelkime į keletą iš jų …

Laikykite lankytojus savo svetainėje

Kai į jūsų svetainę atvyks naujas lankytojas, jie nežinos, ką daryti ar kur ieškoti. Jūs turite padaryti auditorijos kelionę į savo svetainę kuo sklandesnę ir lengvesnę. Jei lankytojai turi galvoti apie tai, kur jie turėtų eiti toliau, jūsų svetainė turi patobulinti naršymą.

Daugelis jūsų svetainės lankytojų suras jūsų svetainę naudodamiesi paieškos varikliu ir pateks į konkretų įrašą ar puslapį, susijusį su jų pradine paieška. Problema ta, kad baigę skaityti straipsnį, kuris pirmiausia nukreipė juos į jūsų svetainę, nebent būtų pasakyta kitaip, jie nedelsdami išeitų. Štai kur susijusių pranešimų papildinys gali būti toks naudingas.

Pateikdami susijusius straipsnius po straipsniu, jūs nurodote lankytojams, ką daryti toliau. Parodomas turinys panašioje nišoje su ką tik perskaitytu įrašu, jie dominsis, ką gali pasiūlyti jūsų svetainė. Kuo daugiau puslapių jie peržiūri ir kuo ilgiau išleidžia svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad jie konvertuosis pagal jūsų svetainės tikslus.

Sukurkite lojalų sekimą

Visose „WordPress“ svetainėse turėtų būti akcentuojamas ištikimų dalykų kūrimas. Susijęs įrašų papildinys padės lankytojams lengvai pasiekti įvairius straipsnius, suteikdamas turinio peržiūros laiką, kurio kitaip negautumėte. Kuo daugiau jūsų auditorija skaitys, tuo didesnė tikimybė, kad jie taps jūsų rašymo ir svetainės turinio gerbėjais, padidės tikimybė, kad jie jus stebės ir dalinsis jūsų straipsniais socialinėje žiniasklaidoje bei reguliariai grįš į jūsų svetainę.

Tobulinkite savo SEO

Susijusių įrašų papildinys yra efektyvus būdas pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės SEO. Skatinant lankytojus skaityti vis daugiau tinklaraščių įrašų, padidėja puslapių peržiūra ir laikas, praleidžiamas svetainėje. Tuo pačiu metu atmetimo rodikliai sumažės. Šias metrikas paieškos sistemos vertina teigiamai ir jos padės gerai įvertinti jūsų turinį.

Pakartotinai naudokite seną turinį

Nuolat keisdami naują turinį, kuris greitai užkasamas giliai, gali pasidaryti nemalonu. Susijusių įrašų papildinio naudojimas yra puikus būdas gauti senesnį, bet vis tiek aukštos kokybės turinį, kurį mato jūsų auditorija.

Taigi dabar jūs matėte keletą įspūdingų privalumų, kuriuos gali duoti naudodamiesi susijusių įrašų papildiniu. Toliau pažiūrėkime, kaip pridėti susijusių įrašų funkciją prie savo „WordPress“ svetainės.

Kaip pridėti susijusius pranešimus prie WordPress naudojant JetPack

Kaip pridėti susijusių pranešimų naudojant „Jetpack“

Po akimirkos pažiūrėsime, kaip naudoti „Jetpack“, jei norite į savo tinklaraštį įtraukti susijusių įrašų skyrių. Tačiau yra daugybė kitų efektyvių nemokamų ir su „WordPress“ susijusių žinučių papildinių, kurie yra visos perspektyvios galimybės. Svarbu tai, kad kai kuriose temose, tokiose kaip „Total“ (kurią sukūrėme čia, „WPExplorer“), iš tikrųjų yra jų pačių susijusių žinučių įrankis. Todėl visada patikrinkite, ar jūsų temoje nėra šios funkcijos, prieš įdiegdami susijusį įrašų papildinį.

Reaktyvinė skraidyklė yra funkcijų turtingas sprendimas, kuris jūsų „WordPress“ svetainei gali suteikti įspūdingų funkcijų. Sukurta Automattic, „Jetpack“ sudaro platus modulių asortimentas, visi skirti pagerinti jūsų svetainės našumą. Tačiau šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į modulį susijusius pranešimus.

„Jetpack“ susijusių pranešimų papildinio pavyzdys

Susijusios žinutės leis jums pridėti patrauklų susijusių įrašų skyrių (kaip matyti aukščiau) po kiekvienu savo svetainės straipsniu. Šis įrankis išanalizuos kiekvieną įrašą ir parodys lankytojams kitus kontekstinius straipsnius, kuriuos jiems gali būti įdomu skaityti.

„Jetpack“ suteikia keletą greito pritaikymo parinkčių, tačiau galite ir toliau sukonfigūruokite susijusių įrašų skiltį naudodami kodą. Susiję įrašai kuriami atsižvelgiant į jų turinį, taip pat į nurodytas žymas ar kategorijas. „Jetpack“ taip pat įsipareigoja apdoroti ir patiekti iš savo debesies. Tai reiškia, kad jūsų svetainės serveryje nėra jokios papildomos apkrovos, užtikrinant, kad tai nepaveiktų jūsų svetainės greičio.

„Jetpack“ yra labai lengva įdiegti ir nustatyti, o susijusius pranešimus galima suaktyvinti tiesiog spustelėjus mygtuką. Taigi, jei norite greitai į savo svetainę įtraukti stilingų susijusių įrašų skyrių, tai gali būti jums papildinys. Pažvelkime, kaip jį nustatyti …

1 veiksmas: įdiekite „Jetpack“

Atidarykite savo „WordPress“ prietaisų skydelį ir meniu pasirinkite Papildiniai> Pridėti naują.

Pridėti naują papildinį

Į paieškos funkciją įveskite „Jetpack“. Kartą „Jetpack“ papildinys buvimo vieta spustelėkite „Install“> „Activate“.

„Jetpack Active“

Dabar rasite, kad „Jetpack“ meniu buvo įtrauktas į jūsų „WordPress“ meniu.

2 veiksmas: suaktyvinkite susijusius pranešimus

Norėdami suaktyvinti susijusių pranešimų modulį, „WordPress“ meniu pasirinkite „Jetpack“> „Nustatymai“. Tada pasirinkite skirtuką Eismas ir slinkite žemyn iki Susiję įrašai.

Suaktyvinti susijusius pranešimus

Norėdami įjungti susijusių įrašų funkciją, suaktyvinkite mygtuką šalia Rodyti susijusį turinį po įrašų. Tada galite pasirinkti iš kelių paprastų tinkinimo parinkčių, leidžiančių naudoti didelį įspūdingą išdėstymą, ir skiltyje pridėti susijusį pavadinimą.

3 veiksmas: naudokite tinkinimo parametrą, kad pakeistumėte savo susijusių įrašų skyrių

Naujausia „Jetpack“ plėtra dabar leidžia toliau modifikuoti susijusių įrašų skyrių naudojant temos tinkinimo įrankį. Atidarykite tinkinimo elementą spustelėdami „Jetpack“ Išbandykite dabar raginimą veikti arba per „WordPress“ meniu Išvaizda> Tinkinti. Tada jūsų svetainė bus atidaryta tiesioginėje pusėje, joje bus rodomas jūsų „WordPress Customizer“.

Tinkinimo priemonė

Slinkite žemyn tinkinimo įtaisu ir spustelėkite susijusius pranešimus. Čia tinkinimo įtaisas suteikia papildomų pritaikymo parinkčių, įskaitant pakeistą išdėstymą, rodydamas miniatiūras ir pridedant kiekvieno straipsnio paskelbimo datą. Galite tiesiogiai peržiūrėti savo pakeitimus savo svetainėje atlikdami juos ir, kai esate patenkinti atitinkamų įrašų skiltyje, pasirinkite Išsaugoti ir paskelbti.

Kaip matote, susijusių įrašų funkcijos nustatymas „WordPress“ svetainėje yra greitas ir lengvas procesas. Tačiau jei nesate įsitikinę, kad tai jūsų papildinys, pateikiame keletą kitų variantų …

„Jetpack“ susiję pranešimai

Jei nenorite naudoti „JetPack“, yra daugybė kitų papildinių, iš kurių galite rinktis. Galite peržiūrėti mūsų straipsnį apie geriausių susijusių įrašų papildinius, kad gautumėte visą sąrašą, tačiau čia yra dvi mūsų mėgstamiausios „Jetpack“ alternatyvos.

Dar vienas susijęs įrašo papildinys (YARPP)

Kaip pridėti susijusių įrašų su YARPP

Dar vienas susijusių pranešimų papildinys (YARPP) yra populiarus pasirinkimas ieškantiems, kaip į savo „WordPress“ svetainę įtraukti susijusius pranešimus. YARPP suteikia keletą įspūdingų funkcijų ir suteiks daugiau galimybių valdyti jūsų susijusių įrašų skyriaus išvaizdą ir padėtį nei „Jetpack“..

YARPP leidžia pasirinkti, ar norite rodyti pranešimus, puslapius ir (arba) pasirinktinius įrašų tipus, naudodamiesi miniatiūromis ar sąrašo rodiniu. Taip pat galite pridėti susijusių įrašų skyrių po kiekvienu tinklaraščio įrašu, šoninėje juostoje arba RSS sklaidos kanale. YARPP naudoja patobulintą algoritmą, kuris atsižvelgia į turinį, skelbia pavadinimus, žymas, kategorijas ir pasirinktines taksonomijas, kad jūsų skaitytojams būtų rodomas atitinkamas turinys..

YARPP naudojimo jūsų svetainėje neigiama pusė yra ta, kad ji gali būti ypač intensyvi duomenų bazėje. Dėl šios priežasties jį uždraudė daugybė „WordPress“ prieglobos paslaugų, įskaitant WPEngine.

Susijusios žinutės Pro

Kaip pridėti susijusių įrašų naudojant

Susijusios žinutės „Pro“ yra „WordPress“ papildinys, kurį galima įsigyti iš „CodeCanyon“. Šis galingas papildinys yra labai lengvai pritaikomas ir apima tris skirtingus išdėstymus, taip pat 65 iš anksto apibrėžtus šablonus. Tai užtikrins, kad jūsų susijusių įrašų skiltis gali būti sukurta pagal jūsų tikslias specifikacijas, atitinkančias jūsų prekės ženklą. Jei nesate tikri, kaip pridėti susijusių įrašų, tai padaryti yra nesudėtinga, nereikia paliesti kodo eilutės.

Susiję įrašai „Pro“ taip pat palaiko įvairų turinį, įskaitant pasirinktinius įrašų tipus, pasirinktinį turinį, kategorijas, įrašus, puslapius ir dar daugiau. Integruodami „bbPress“ ir „WooCommerce“ bei kitus el. Prekybos papildinius galite rodyti susijusius produktus ar forumo temas..

Nepaisant papildomų funkcijų, „Related Posts Pro“ yra būdingas nustatymas. Naudodamiesi nemokama naudinga palaikymo komanda, galite greitai parodyti atitinkamą susijusį turinį savo „WordPress“ svetainėje.

Paskutinės mintys apie susijusių pranešimų papildinius

Kaip matote, susijusių įrašų papildinio pridėjimas prie savo „WordPress“ tinklaraščio yra efektyvus būdas suteikti įspūdingą vartotojo patirtį. Parodydami auditorijos turinį, susijusį su skaitytu straipsniu, lankytojai labiau linkę spustelėti ir toliau naršyti jūsų svetainę. Tai padės sumažinti atmetimo rodiklius, pagerins laiką, kurį žmonės praleidžia jūsų svetainėje, ir padės sukurti lojalių jūsų tinklaraščio stebėtojų bendruomenę..

Ar turite daugiau patarimų, kaip įtraukti susijusius pranešimus į „WordPress“? O gal savo „WordPress“ svetainėje naudojote susijusio įrašo papildinį? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map