Kaip pridėti vaizdo įrašus prie „WordPress“ (ir kodėl)

Kaip pridėti vaizdo įrašus į

Ar jums lengva įtraukti vaizdo įrašus į savo „WordPress“ svetainę? Jei šauktumėte TAIP, nebūtumėte čia, dabar būtumėte?


Kitas susijęs klausimas: ar lengva sukurti ar rasti geriausius „WordPress“ svetainės vaizdo įrašus? Teisingai, aš taip nemaniau. Jūs tikriausiai net nežinote, nuo ko pradėti, bet ir nenusiminkite; tu ne vienas.

Kaip pradedantiesiems, iš pradžių gali atrodyti, kad pridedate vaizdo įrašus prie savo „WordPress“ įrašų ir puslapių, tačiau niekas negali būti toliau nuo tiesos. Pasirodo, galite pridėti vaizdo įrašų į savo „WordPress“ svetainę kaip profesionalai, o šiame įraše mes jums parodysime, kaip tiksliai. Paruoškite savo puodelį ir leiskite nusistatyti nuotaiką pagal keletą vaizdo įrašų statistikos.

Kai kurie vaizdo įrašų statistiniai duomenys …

Kai vaizdo įrašas yra toks varginantis, kodėl nerimauti pirmiausia reikia pridėti vaizdo įrašų į savo svetainę? Aš turiu galvoje, jūs manote, kad pakanka aukštos kokybės teksto ir vaizdo turinio, tiesa?

Galų gale, jūs girdėjote, kaip ekspertai čirškia, kad galite optimizuoti vaizdus ir tekstą SEO ir reitinguoti aukščiausias pozicijas paieškos sistemose. Buvote ten ir tai padarėte, todėl galiu patikinti jus, kad tai veikia. Nieko naujo ten.

Taigi, kodėl turėtumėte įtraukti vaizdo įrašą į savo „WordPress“ rinkodaros arsenalą? Ši statistika padės priimti pagrįstą sprendimą.

 • Žmonės per dieną „YouTube“ peržiūri daugiau nei 5 milijardus vaizdo įrašų
 • Vartotojai „Facebook“ peržiūri daugiau nei 100 milijonų valandų vaizdo įrašą per dieną
 • 82% „Twitter“ vartotojų žiūri vaizdo įrašus platformoje
 • Vidutinis interneto vartotojas svetainėje su vaizdo įrašu praleidžia 88% daugiau laiko
 • 70% rinkodaros profesionalų aktyviai optimizuoja vaizdo įrašus SEO
 • Geri 43% rinkodaros specialistų sutiko, kad sukurs daugiau vaizdo įrašų turinio, jei nebus kliūčių, tokių kaip biudžetas, ištekliai ir laikas
 • 65% žiūrovų žiūri daugiau nei 3/4 vaizdo įrašo
 • 9 iš 10 žiūrovų teigė, kad produktų vaizdo įrašai yra naudingi priimant sprendimus
 • Pridėjus vaizdo įrašą prie el. Pašto rinkodaros, paspaudimų rodiklis padidėja 300%
 • Įtraukus vaizdo įrašą nukreipimo puslapyje, konversijų rodikliai gali padidėti 80 proc.
 • Peržiūrėję vaizdo įrašą 64% pirkėjų labiau linkę pirkti produktą jūsų svetainėje

Šaltinis: Renderforest infografika su 40+ statistika iš įvairių patikimų šaltinių.

Aišku, aukščiau pateikta statistika vaizduoja puikų vaizdo rinkodaros ateities vaizdą. Duomenys taip pat rodo, kad niekada nebuvo geresnio laiko įtraukti vaizdo įrašą į savo svetainės rinkodaros strategiją. Ir jei statistika jums nereiškia jack, galbūt šis pranašumų sąrašas patvirtins sandorį.

Vaizdo rinkodaros pranašumai

Jei nesate negražus tipas, statistika vargu ar pajudins jus. Priešingai, čia yra trumpas sąrašas pranašumų, kurie jums patiks įtraukiant vaizdo įrašą į savo rinkodaros strategiją.

Vaizdo įrašas gali:

 • Padidinkite prekės ženklo žinomumą dešimteriopai. Puikus pavyzdys, kaip galite naudoti vaizdo įrašą, kad padidintumėte prekės ženklo žinomumą, yra Dolerių skutimosi klubo „YouTube“ vaizdo įrašas, kuris per dvi dienas paskatino 12 000 užsakymų. Praėjus ketveriems metams, Unilever nusipirko „Dollar Shave Club“ už praneštą 1 milijardą dolerių grynais. Sako wh-a-a-at?
 • Padėkite pasiekti daugiau vartotojų. „YouTube“ ir daugelis socialinės žiniasklaidos svetainių aktyviai reklamuoja vaizdo įrašų turinį, leisdami pasiekti daugiau vartotojų. Vaizdo įrašas gali padėti sukurti tikslinę auditoriją, kuri naudinga jūsų verslo svetainei dabar ir ateityje.
 • Pateikite aiškesnius gaminių ar paslaugų demonstravimus, kurie lemia daugiau pirkinių
 • Pagerinkite paieškos reitingą, nes jūs esate daugiau nei 50 kartų labiau tikėtina, kad pateks į pirmąjį „Google“ puslapį, jei į savo svetainę pridėsite optimizuotą vaizdo įrašą
 • Siūlykite geresnę investicijų grąžą (IG)
 • Kurkite emocinį ryšį ir pasitikėkite, nes vaizdo įrašai turi įgimtą sugebėjimą sukelti emocijas, jei atliksite savo darbą
 • Leiskite sulaukti daugiau konversijų
 • Papildykite likusį turinį, kad suteiktumėte turtingą vartotojo patirtį savo „WordPress“ svetainėje

Be jokios abejonės, vaizdo įrašų veiksmingumas ir skverbimasis į rinkodaros terpę tik augs. Vis dėlto svarbu sutelkti dėmesį į naujausias vaizdo įrašų tendencijas, kad neatsiliktumėte nuo konkurencijos, kuri, deja, yra tvirta.

Kur visa tai tave palieka? Vis tiek įstrigo, taip?

Pirmasis žingsnis norint pasitelkti vaizdo įrašo galią yra išmokti pridėti vaizdo įrašus prie savo „WordPress“ svetainės. Kaip dar jums patiks „WordPress“ vaizdo įrašų pranašumai, jei negalėsite jų pridėti prie savo svetainės?

Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip galite lengvai pridėti vaizdo įrašus į savo „WordPress“ svetainę, neišleisdami nė cento kūrėjams ar papildiniams.

Kaip rankiniu būdu įtraukti vaizdo įrašus į „WordPress“

Jei norite pridėti vaizdo įrašų į savo „WordPress“ svetainę, jums nereikia papildinio. „WordPress“, kaip nuostabi platforma, yra su keturiasdešimt vaizdo įrašų integravimo funkcijų, kurios palengvina visą procesą taip, kaip A, B, C.

Eik į tašką, Freddy … Gerai, aš girdžiu tave ��

Darant prielaidą, kad jau įkėlėte vaizdo įrašus į „YouTube“ (arba galbūt dalijatės vaizdo įrašais iš kito kūrėjo), eikite į vaizdo įrašą, kurį norėtumėte pridėti prie savo „WordPress“ svetainės.

Nukopijuokite nuorodą naršyklės adreso juostoje, kaip parodyta žemiau.

kaip pridėti vaizdo įrašus į

Arba galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti vaizdo įrašą ir spustelėti Nukopijuokite vaizdo įrašo URL kaip pabrėžiame toliau pateiktoje ekrano kopijoje.

kaip pridėti vaizdo įrašus į WordPress kopijuoti vaizdo įrašo URL į

Dabar jūs turite nuorodą, kuri atrodo maždaug taip:

https://youtu.be/eGYuBjqkj8Q

Tada eikite į puslapį arba įrašą, kuriame norite pridėti vaizdo įrašą. Jei kuriate naują puslapį, tiesiog eikite į Puslapiai> Pridėti naują „WordPress“ administratoriaus meniu, kaip parodyta žemiau.

pridedant naują puslapį

Pastaba: Jei pridedate vaizdo įrašą prie įrašo, turite pereiti į Žinutės> Pridėti naują aukščiau pateiktame žingsnyje.

Kai puslapio redaktorius įkeliamas, pridėkite įprastų dalykų, t. Y. Puslapio pavadinimą, turinį, žymas, kategorijas, SEO ir pan. Kaip parodyta žemiau, redaktorių užpildėme netikru turiniu. Taip pat atminkite, kad aš naudoju Gutenberg redaktorių.

kaip pridėti vaizdo įrašus į savo WordPress puslapį

Yra du būdai, kaip galite pridėti vaizdo įrašą prie savo puslapio „Gutenberg“ redaktoriuje. Tu gali inline vaizdo įrašą arba naudoti Gutenbergo vaizdo įrašą blokuoti.

1. Įtraukite „Inline Video“ į „WordPress“

Norėdami į savo puslapį įtraukti vaizdo įrašą, tiesiog įklijuokite anksčiau nukopijuotą „YouTube“ URL į savo eilutę (paspauskite Įveskite prieš įklijuodami URL), kaip parodyta žemiau.

pridėti vaizdo įrašą į

Pora pastabų apie aukščiau esantį vaizdą (numeriai atitinka sunumeruotą sąrašą žemiau). Tu gali:

 1. nematome nuorodos, kurią ką tik įklijavome, nes „WordPress“ nuorodą iškart paverčia vaizdo įrašo peržiūra
 2. suderinkite vaizdo įrašą, redaguokite „YouTube“ URL, kopijuokite vaizdo įrašą ir netgi pašalinkite vaizdo įrašą kartu su kitais Gutenbergo veiksmais
 3. čia lengvai pridėkite antraštę
 4. pasirinkti, ar vaizdo įrašo dydis keičiamas mažesniems įrenginiams. Mes rekomenduojame palikti šį nustatymą ĮJUNGTA
 5. apibrėžti papildomą CSS klasę, tai reiškia, kad galite tinkinti vaizdo įrašų rodinio stilius, bet pirmiausia turėsite išmokti CSS, taigi dabar pamirškite šią sritį

Turėdami viską vietoje, nesivaržydami paspauskite Peržiūra mygtuką viršuje, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų naujasis „YouTube“ vaizdo įrašas. Štai kaip mano atrodo dvidešimt septyniolikos „WordPress“ tema.

įtraukti vaizdo įrašą į

Ir jei jūs naudojate klasikinį redaktorių, jūsų puslapis atrodys taip:

Pridėti vaizdo įrašus į „WordPress“ klasikiniame redaktoriuje

Kaip matote, URL automatiškai užpildys vaizdo įrašą pagal nuorodą – šiuo atveju „YouTube“ vaizdo įrašą. Naudojant klasikinį redaktorių, nėra jokių galimybių redaguoti vaizdo įrašo dydį ar derinimą – jis yra toks, koks yra.

Tai buvo lengva, tiesa? Jūs net neišpūtė prakaito.

2. Įtraukite vaizdo įrašus į „WordPress“ naudodami „Gutenberg“ bloką

Pridėti vaizdo įrašą naudojant „Gutenberg“ bloką taip pat lengva. Turėdami savo nukopijuotą „YouTube“ URL, užveskite žymeklį ten, kur norite įdėti savo vaizdo įrašą, ir spustelėkite pliuso (+) ženklo ženklą, kaip parodyta žemiau.

Pridėti vaizdo įrašą į WordPress per gutenberg blokas

Atsidariusiame skydelyje eikite į Dažni blokai ir spustelėkite Vaizdo įrašas blokuoti, kaip mes pabrėžiame žemiau.

vaizdo blokas gutenbergo redaktoriuje

Tada spustelėkite Įterpti iš URL mygtuką, kaip mes išsamiau aprašėme žemiau esančiame ekrano paveikslėlyje.

Pridėti vaizdo įrašą į WordPress įterpdami iš URL parinktį

Tada įklijuokite „YouTube“ vaizdo įrašo URL ir paspauskite Taikyti mygtuką, jei norite pridėti vaizdo įrašą į savo „WordPress“ svetainę. Žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

Pridėti vaizdo įrašą į „WordPress“ svetainę įterpdami URL

Ir štai ką jūs gaunate.

Pridėti vaizdo įrašą į „WordPress“ svetainę per „gutenberg“ vaizdo įrašų bloką

Ar pastebite dar ką nors? Ar galite pastebėti Drąsiai, Kursyvuokite ir Nuoroda mygtukai vaizdo įrašo peržiūros apačioje? Kaip manote, ką daro šie mygtukai?

Sukurkite likusią savo puslapio dalį ir paspauskite Paskelbti mygtuką, norėdami paskelbti puslapį / įrašą savo „WordPress“ svetainėje.

Taškas pridedant vaizdo įrašus prie jūsų „WordPress“ svetainės yra paprastas dalykas. Aukščiau aprašyti metodai palaiko daugybę vaizdo transliacijos svetainių, tai reiškia, kad turite visas galimybes patenkinti visus savo poreikius.

Čia pateikiamos kelios palaikomos vaizdo įrašų svetainės:

 • „YouTube“
 • Vimeo
 • Facebook
 • Flickr
 • Hulu
 • „Instagram“
 • Animoto
 • „DailyMotion“
 • Švietimas
 • „SproutVideo“
 • Interneto archyvas
 • TED pokalbiai
 • „Twitch.tv“
 • Ustream.tv
 • Viddleris
 • Vynmedis
 • Wistia
 • Ir daug daugiau!

Vis dar įdomu? Galite sužinoti daugiau apie palaikomas vaizdo įrašų svetaines ir kaip pridėti vaizdo įrašus iš šių svetainių „WordPress Codex“.

3. Kaip pridėti vaizdo įrašus prie „WordPress“ valdiklio

Norite savo vaizdo įrašą šoninėje juostoje ar poraštėje, o ne pagrindinio puslapio turinyje? Na, tai taip pat lengva. Tiesiog eikite į Išvaizda> Valdikliai kaip mes pabrėžiame žemiau.

kaip pridėti vaizdo įrašus į

Kitas, pasirinkite Tekstas valdiklį ir pasirinkite valdiklio sritį, kurioje norite patalpinti vaizdo įrašą. Iliustracijos tikslais aš nuėjau su Dienoraščio šoninė juosta. Tada spustelėkite Pridėti valdiklį mygtuką, kaip parodyta žemiau.

pridedant vaizdo įrašą per teksto valdiklį

Atminkite, kad priklausomai nuo naudojamos temos galite turėti daugiau ar skirtingų valdiklių sričių.

Nepaisykite savo valdikliui pavadinimo (1), įklijuokite „YouTube“ vaizdo įrašo URL (2) ir galiausiai paspauskite mygtuką Sutaupyti mygtukas (3), kaip parodyta žemiau.

Pridėti vaizdo įrašą į WordPress per raštai

Dabar pažiūrėkime, kaip atrodo mūsų vaizdo įrašai mūsų bandomoje „WordPress“ svetainėje, kurioje naudojama dvidešimt šešiolika temų.

kaip pridėti vaizdo įrašą į

Visai neblogai. Mūsų pavyzdinė svetainė pateikiama su šoninės juostos vaizdo įrašu!

Pastaba apie vaizdo įrašų įtraukimą į „WordPress“

Pridėti vaizdo įrašus į savo „WordPress“ svetainę yra ketvirtos klasės dalyvių reikalas. Tai taip paprasta, kad nereikia jokių išankstinių kodavimo ar techninių žinių.

Bet jei jūs pastebėjote – mūsų vadovas rekomenduoja vaizdo įrašams talpinti trečiosios šalies paslaugą. Paprastai nerekomenduojame įkelti vaizdo įrašų failų tiesiai į „WordPress“ svetainę (nebent yra tam tikra priežastis, pavyzdžiui, geriausi vaizdo įrašai ar narystės kursai). Kodėl? Kelios priežastys:

 • Jei tik pradedate veiklą, gali būti, kad naudojate bendrą žiniatinklio prieglobą, kuriai būtini pralaidumo ir laikymo apribojimai, nepaisant „neriboto dalyko“, kurį dauguma priima kompiuteriuose. Didelių failų saugojimas bendro naudojimo prieglobos aplinkoje gali sugadinti jūsų svetainę, jei vaizdo įrašas gauna daug srauto.
 • Įkeldami vaizdo įrašus tiesiai į „WordPress“ svetainę reiškia, kad neprarandate srauto, kurį galite gauti iš vaizdo įrašų srautinio perdavimo svetainių, pvz., „YouTube“, „Vimeo“ ir kt., Bei socialinės žiniasklaidos svetainių. Be to, nuorodos iš tokių svetainių taip pat gali padėti pagerinti paieškos reitingą, o tai reiškia, kad srautas padidėja.
 • Naudotojams tampa sunkiau atrasti ir dalintis jūsų vaizdo įrašais, o tai riboja jūsų vaizdo įrašų turinio skleidimo galimybes. Pvz., Kai priglobiate vaizdo įrašus „YouTube“, vartotojai gali užsiprenumeruoti jūsų kanalą, pvz., Vaizdo įrašus, ir bendrinti jūsų turinį be jokio papildomo darbo. Be to, jiems nebūtinai reikia apsilankyti jūsų svetainėje, kad galėtumėte bendrinti vaizdo įrašų turinį su draugais – tai padeda jums pateikti vaizdo įrašus prieš daugiau akių..
 • Sveiki, taip pat galite uždirbti pajamų iš skelbimų iš savo „YouTube“ vaizdo įrašų, taigi, pažodžiui moka kurti vaizdo įrašus, kurie linkę į virusus. Pažvelkite į tai, mes tiesiog nustatėme jums dar vieną pajamų srautą ��

Tačiau tai tik mūsų nuomonė. Žinoma, galite įkelti vaizdo įrašą į savo medijos biblioteką, kad galėtumėte naudoti savo svetainėje, jei to tikrai norite. Tačiau patariame pirmiausia įsitikinti, ar turėtumėte serverio išteklius vaizdo įrašams.


Pridėti vaizdo įrašus į savo „WordPress“ svetainę yra taip paprasta, kaip A, B, C. Jums net nereikia įdiegti papildinių, kad vaizdo įrašai jums padėtų! Tiesiog pasirinkite trečiosios šalies svetainę (mums patinka „YouTube“ ar „Vimeo“) ir kai pradedate kurti vaizdo įrašus, sukurkite aukštos kokybės vaizdo įrašus, kurie gali būti virusiniai.

Ar kyla problemų pridedant vaizdo įrašus prie savo „WordPress“ svetainės? Ar turite klausimų ar nerimaujate dėl mūsų metodų? Galbūt pasiūlymas? Ar mes ką nors palikome? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose. Džiaugsmas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map