Kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo WordPress svetainę

Praneškite, jei tai skamba neaiškiai. Pradėjote nuo noro – supjaustyti mintį, kuri naktį jus miegodavo. Išplovęs smegenis, nusprendėte idėją supilti į planą, galbūt perskaitęs motyvacinį tekstą, pvz Galvok ir aug turtingas iki Napoleono kalno.


Turėdami planą, jūs ėjote į priekį ir stengėtės svajonę paversti realybe. Jūs nuėjote į darbą, įsigijote žiniatinklio prieglobą, domeno vardą, puikią „WordPress“ temą ir nustatėte savo pirmąją „WordPress“ svetainę.

Ketinote pasigaminti, tai galėjote jausti žarnyne. Tavo akys buvo žalios; galiausiai galėtum nužudyti ir įgyvendinti savo svajones. Tačiau planas buvo šiek tiek ydingas, nes jame nebuvo atsižvelgiama į eismo generavimą – vienintelis liūtas, šiandien užkertantis kelią jūsų sėkmei.

Jūs beveik panikavote, kai sužinojote savo kvailumą, tačiau vis tiek laikėtės to tyrinėdami ir apsiginklavę nauja informacija apie srauto generavimą. Vis dėlto numerių ten nebuvo. Jūs vis svarstėte, kas Kalėdų senelio vardu nutiko „pastatyk ir jie ateis“. Ką tu galėjai padaryti ne taip??

Pradėjote abejoti, ar galėtumėte savo jauną tinklaraštį paversti sėkminga svetaine be esminio ingrediento, kuris yra interneto srautas. Greitai suprantate, kad tai neįmanoma, ir atsisakykite tos minties linijos.

Tačiau jūs nesate keturkojis, todėl negalėjote įsivaizduoti, kaip nuleisti įrankius ir uždaryti parduotuvę. Galbūt jūs neturėjote kitos išeities, todėl uždarymas iš tikrųjų nebuvo pasirinkimas. Na, nesijaudinkite, jei tai neatrodo taip, kaip jūs, nes daug kuriu mano istoriją.

Galbūt jūs esate čia tik todėl, kad norėtumėte išmokti kelių dalykų, kaip pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę. Galbūt jūs esate čia, nes keli jūsų gauti hitai nebus tiesiog sumažinti. Jūs norite daugiau ir norite to dabar. Galbūt – lygiai taip pat kaip ir tavo – pradėjai nuo ydingo plano, o kelis mėnesius nenutikęs – atsidūrėte čia. Gal net nepradėjote. Galite išmokti sukurti tinklaraštį per kelias minutes.

Nesvarbu, dėl kokios priežasties esate čia, šiandien jums pasiseks, kai išmoksite beveik viskas, ko reikia norint pritraukti daugiau srauto į jūsų „WordPress“ pagrįstą svetainę / tinklaraštį. Baigiantis šiam įrašui, mes pasidalysime keliais įrankiais, kuriuos galite naudoti norėdami sugeneruoti daugiau srauto į savo svetainę, taigi, taip pat budėkite..

Mėgaukitės iki galo ir nepamirškite komentaruose pasidalinti savo mintimis su mumis! Visada vertiname jūsų indėlį �� Nešvaistydami dar vienos sekundės dėl smulkmenų, pažiūrėkime tai ir padarykime.

paieškos sistemos optimizavimas

Hipsteris rašė SEO sąvokas savo užraše

SEO yra tai, kaip aš įsiveržiau į skaitmeninės rinkodaros pasaulį. Ilgai prieš tai, kai atradau „WordPress“, buvau SEO rašytojas. O tai reiškia, kad turėjau daug sužinoti apie menų viliojimą paieškos sistemoms ieškant turinio.

Visas mokymasis atsipirko vėliau, kai pats ėmiausi verslo. Naudodamasi SEO metodais, kuriuos buvau išmokęs, sukūriau turinį, kuris labai vertinamas „Google“, savo ruožtu užsidirbdamas daug srauto į savo „WordPress“ tinklaraštį.

Ir ilgą laiką „Google“ išliko mano srauto šaltiniu, net po to, kai atradau svečių tinklaraščių įrašus, ir sumažinau savo internetinio dienoraščio skelbimo dažnumą. Tai leido man daryti išvadą, kad SEO yra geriausias būdas pritraukti interneto srautą. Tai lengvas darbas, nors tam reikia laiko, ir jį gali nulaužti bet kas, turintis mažai žinių ir turintis aistros.

Kaip?

Pirmiausia, norint pradėti absoliučiai pradedančiuosius, būtina paminėti, kad SEO apima jūsų turinio (kaip ir visos jūsų svetainės) optimizavimą, kad jis būtų lengvai aptinkamas tokiuose paieškos varikliuose, kaip „Google“. Tam viskas yra.

Tikslas yra pasirodyti per pirmąsias dešimt (10) pozicijų paieškos sistemos rezultatų puslapiuose (SERP). Geriausia, žinoma, būti pirmam.

Antra, SEO yra suskirstytas į dvi kategorijas: puslapio ir ne puslapio SEO. Pirmasis apima kiekvieną SEO veiklą, kurią vykdote savo svetainėje, o antroji – SEO veiklą, apimančią trečiųjų šalių svetaines, taigi ir terminus puslapyje ir ne puslapis atitinkamai.

Norėdami pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę, turite kreiptis į SEO. Turėtumėte užsiimti tiek puslapio, tiek ne puslapio SEO. Bet ką jums reikia padaryti techniškai kalbant?

Raktinių žodžių tyrimai

Raktinių žodžių tyrimai

Kruopštus raktinių žodžių tyrimas yra puikaus SEO pagrindas. Kai vartotojams kyla aktuali problema (vadinkite tai poreikiu), jie skubės į savo mėgstamą paieškos variklį tikėdamiesi rasti sprendimą.

Jie įveda žodžius ar frazes į paieškos variklius, paspaudžia klavišą Enter ir, jei jūsų turinys optimizuotas naudojant šiuos terminus, jums suteikiama pirmenybė. Aš turiu galvoje, jei gerai atlikote savo darbą, „Google“ ir kiti paieškos varikliai pirmiausia parodys jūsų turinį ir uždirbs srautą.

Jei pažvelgsite į tai kritiškai, iškart suprasite, kad turite žinoti raktinius žodžius ar pagrindines frazes, kuriuos žmonės naudoja norėdami rasti jūsų verslą, taip pat ir produktus. Čia pradedami raktinių žodžių tyrimai.

Kai nustatysite šiuos raktinius žodžius / frazes, galėsite juos pridėti prie savo turinio, kad padidintumėte savo galimybes pasirodyti pirmuosiuose paieškos varikliuose. Jei žaidžiate savo kortomis teisingai (tai reiškia, kad laikysitės šių kortelių) SEO gairės), visada surinksite aukščiausias SERP pozicijas ir uždirbsite daugiau srauto.

Jei laikysitės to – nuosekliai skelbdami SEO parengtą tinklaraščio turinį ir įgyvendindami kitus rekomenduojamus SEO metodus – ir toliau džiaugsitės geriausiais reitingais ir gausite daugiau lankytojų keletą dienų, mėnesių ir metų. Pavyzdžiui, aš vis dar gerai vertinu frazę „naujausi SEO metodai ir tendencijos“, dėka įrašo, kurį paskelbiau prieš dvejus metus. Koks begėdiškas kištukas. Haha.

Bet kaip kovoti su šiuo gyvūnu, vadinamu raktinių žodžių tyrimais? Kur pradedate? Galite pradėti savo kelionę tokiu įrankiu kaip „Google AdWords“ raktinių žodžių planavimo priemonė. Turėdami omenyje pagrindinį raktinį žodį, galite investuoti į „Google AdWords“ raktinių žodžių planavimo priemonę, kad nustatytumėte paieškos apimtį ir sugeneruotumėte daugiau raktinių žodžių idėjų.

Tinklaraščių idėjos gali ateiti pas jus, taip pat atlikdami raktinių žodžių tyrimus, taigi, nauda daug. Tarp kitų priemonių yra „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankiai, „Bing“ raktinių žodžių įrankis, „WordTracker“ ir SEMRush tarp kitų.

Apsiginklavę raktiniais žodžiais, esate priversti sukurti nuostabų turinį, kuris bus rodomas paieškos sistemose. Idealus raktinių žodžių tankis yra 2,5%, tai reiškia, jei jūsų tinklaraščio įrašo ilgis yra 1000 žodžių, raktinis žodis turėtų natūraliai pasirodyti maždaug 25 kartus. Neviršykite 4,0 proc., Nes „Google“ manys, kad jūs tiesiog spam.

Be to, būtinai pridėkite raktinį žodį prie savo puslapio pavadinimo, geriausia jo pradžioje. Raktažodžiai jūsų subpozicijose taip pat yra svarbūs, todėl taip pat nepamirškite. Pridėkite raktinius žodžius prie savo URL taip pat, kad paieškos varikliai galėtų juos lengvai pasiimti. Tai dar ne pabaiga. Įmeskite kelis raktinius žodžius į savo paveikslėlių failų pavadinimus ir įtraukite ALT atributą, o jei įmanoma, įdėkite raktinį žodį ir į ALT..

Kiekviename skelbiamame įraše ar puslapyje turėtų būti antraštės, žymos ir meta aprašymai, nes paieškos varikliai naudoja šią informaciją jūsų turiniui reitinguoti. Net jei anksčiau niekada nesukūrėte „WordPress“ įrašo, antraščių (h1, h2, h3… h6) pridėjimas neturėtų būti iššūkis – visos jos yra vaizdo įrašų redagavimo priemonėje.

Kita vertus, pridėti meta pavadinimus ir aprašymus (bendrai vadinamus meta duomenimis) nėra visiškai paprasta. Bet nesijaudinkite, galite lengvai optimizuoti savo „WordPress“ įrašą ir puslapius naudodami „WordPress“ SEO papildinius, tokius kaip „Yoast“ „WordPress SEO“ ir Viskas viename SEO pakete.

Įsitikinkite, kad jūsų svetainė matoma paieškos varikliams, einant į Nustatymai -> Skaitymas savo „WordPress“ administratoriaus srityje ir panaikindami pasirinkimą „Atmeskite paieškos variklius nuo šios svetainės indeksavimo“ .Kitu atveju visos jūsų SEO pastangos bus bergždžios..

Paliksiu tai, nes mes jau išsamiai aptarėme šį ir kitus SEO metodus naujausiame įraše: „WordPress“ SEO geriausios praktikos pavyzdžiai 2015 m. Ir vėliau. Patikrinkite šį įrašą, jei norite pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę naudodamiesi SEO. Judama toliau …

Jūsų sąsajų strategija

Sąsajų strategija

Žr., Kaip aš ką tik susiejau su kitu mūsų įrašu aukščiau esančiame skyriuje? Tai yra tai, ką mes vadiname susiejimu. Bet kaip tai padidina srautą? Tai paprasta mechanika. Susieję su kitais jūsų įrašais, savo skaitytojams suteikiate galimybę rasti daugiau jūsų turinio.

Jei jie tik perskaitytų jūsų įrašą (pvz., Šį) ir paliktų, jūs užregistruotumėte didesnį atmetimo procentą ir prarastumėte SEO taškus, taigi ir interneto srautą. Jūs teisingai teigtumėte, kad paieškos varikliai mėgsta natūralų vidinį susiejimą.

Tuo pat metu, susieję su kitais jūsų įrašais, padidinsite galimybę daugiau sužinoti apie savo turinį, jį perskaityti ir bendrinti. Kai vartotojai dalijasi jūsų turiniu, jūs pritraukiate daugiau srauto, o jei tai kartojasi, srautas tik augs.

Galite susieti su kitais turinio įrašais (kaip tai darėme prieš kelias akimirkas) arba pasinaudoti susijusiais įrašų papildiniais, pvz., Zemanta ar bet kuris iš šių susijusių įrašų papildiniai. Šie papildiniai sukuria „susijusių įrašų“ skyrių jūsų įrašo pabaigoje (arba šoninėje juostoje), padidindami įtraukimą, puslapio peržiūras ir galiausiai srautą..

El. Pašto rinkodara

„WordPress“, internetinis dienoraštis, elektroninis paštas

Neilas Patelas, jis iš „QuickSprout“ atskleidė, kad vienas iš jo didžiausias srauto šaltinis yra el. pašto adresų sąrašas. Kai įsigilinsime į detales, suprasite kodėl.

Pirmiausia, jis turi didžiulį el. Pašto sąrašą, kurį sukūrė per daugelį metų. Antra, neatrodo, kad jam kyla problemų renkantis el. Laiškus, nes, viena, jis yra minčių lyderis, o, antra, jis turi įrankius, leidžiančius kurti el. derliaus nuėmimas (kad trūksta geresnio žodžio) vėjas. Trečia, jis dalijasi puikiu savo el. Laiškų turiniu ir aš žinau, kad esu vienas iš jo abonentų.

Nereikia daug paspausti el. Laiškuose esančių nuorodų ir patekti į „QuickSprout“, kur, susieję ryšį, jūs einate giliau į svetainę ir netgi prisiregistruojate „Crazy Egg“ – vienoje iš kitų jo įmonių. Vis dėlto jis verčia visa tai atrodyti be pastangų, o rezultatai? Daugiau srauto į visas jo svetaines, ne tik į „QuickSprout“. Dauguma tai yra pakartotinis eismas, ir jūs žinote, ką jie sako; pakartoti srautą ten, kur yra tikri pinigai.

Jei norite pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę, norite pasiskolinti lapą iš Neilo Patelio knygos. Imituok jo stilių, ir tu turėtum sugebėti nulaužti el. Pašto rinkodarą kaip privalumus. Tai reiškia, kad pirmiausia turėtumėte pasistengti sukurti puikų tinklaraštį.

Tuomet turėtumėte paskatinti žvilgtelėti, kad pasirašytumėte savo naujienlaiškį. Pasiūlykite jiems nemokamų vadovų, el. Knygų, nemokamų narystės programų – kad ir kiek prireiktų užpildyti jūsų el. Pašto sąrašą. Nesustokite čia, nuolatos siųskite jiems puikų turinį el. Paštu ir nepamirškite savo tinklaraščio. Laikui bėgant jūsų el. Pašto sąrašas bus puikus srauto, persiuntimų ir „moolah“ šaltinis.

El. Pašto rinkodara tampa lengvesnė ir daug įdomesnė, kai turite tinkamus įrankius ir partnerius. Kadangi „WordPress“ yra maloni platforma, yra keletas papildinių, galinčių sustiprinti jūsų el. Pašto rinkodaros pastangas. Pora gerų pavyzdžių yra nemokama „MailPoet“ papildinys, ar „MyMail“ papildinys.

Trečiųjų šalių el. Pašto rinkodaros paslaugos apima „AWeber“, „MailChimp“, Nuolatinis kontaktas ir Mad Mimi tarp kitų. Visos šios paslaugos gerai integruojamos su „WordPress“, leidžiančios jums susikoncentruoti ties svarbiausiais dalykais – kurti nuostabų turinį ir užsidirbti pinigų.

Jei el. Pašto rinkodara neatrodo taip, kaip jūsų arbatos puodelis, bent jau įjunkite prenumeratą per sklaidos kanalą ir el. Paštą. Jūs neprivalote prakaituoti proceso. Juk yra pora puikių „WordPress“ sklaidos kanalo papildiniai tam padėti.

Sverto socialinė žiniasklaida

Socialinė žiniasklaida

Internete yra daugybė socialinių tinklų svetainių ir vis daugiau jų gimsta kas antrą dieną. Šios socialinių tinklų svetainės pritraukia didžiulį srautą, srautą, kurį galite turėti. Jis yra paruoštas paėmimui, ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai panardinti pirštus į sausainių indelį, be jokio punšo.

Kaip? Galite pradėti sukurdami asmenines ir prekės ženklo paskyras keliuose socialiniuose tinkluose, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „LinkedIn“, „Reddit“ ir „StumbleUpon“..

Jūsų tikslas būtų pasidalyti visais savo pranešimais ir puslapiais šiose platformose. Jei šiose svetainėse galite rasti kelis žmones, norinčius ginti jūsų reikalus, tada jūs laimėjote pusę mūšio. Jei jums reikia stumti, Vikipedija kuravo padorų socialinių tinklų svetainių sąrašas čia.

Kovodami su socialinės žiniasklaidos svetainėmis, jūsų pastangos turėtų būti nukreiptos į vieną bendrą taisyklę. Stenkitės suteikti realią vertę bet kuriuo metu, o ne, tarkime, šlamšti pragarą žmonėms. Niekam nepatinka tas vaikinas, ar kaip Randas Fishkinas pateikia:

Paprasčiausiai važiuodami šlamštu ar palikdami nuorodą nebus labai toli ir netgi gali sukelti neigiamą įspūdį. Vietoj to, išmokite virves, autentiškai įsitraukite ir pamatysite, kad gali vystytis gerbėjai, nuorodos ir srautas.

Be to, „WordPress“ komplektuojamas su nuostabiu „Jetpack“ papildiniu, kuris pateikiamas kartu su viešinimo moduliu. Suaktyvinus „Publicize“, ji automatiškai dalinsis jūsų įrašais su skaitytojais socialinėje žiniasklaidoje.

Nors tai yra geras dalykas, žinoma, kad suaktyvinus visas „Jetpack“ funkcijas, jūsų puslapio greitis žymiai sumažėja, todėl padidėja atmetimo rodiklis, prastesnė vartotojo patirtis (UX) ir galiausiai sumažėja srautas. Laikykitės atsargumo ir suaktyvinkite tik tas funkcijas, kurių jums reikia.

Tačiau nepakanka viešinti ir bendrinti savo įrašus socialinių tinklų svetainėse. Turite žengti dar vieną žingsnį ir padaryti skaitytojams neįtikėtinai lengvą dalijimąsi jūsų turiniu. Ar jūs kada nors buvote „WordPress“ tinklaraštyje su tiek daug puikaus turinio ir be nulio socialinio bendrinimo mygtukų, kad turėjote nukopijuoti nuorodą, kad galėtumėte bendrinti su savo stebėtojais?

Turiu ir tai nelinksma – turiu nukopijuoti ir įklijuoti nuorodą, o aptariamas tinklaraštininkas galėjo ką tik įdiegti socialinės medijos papildinį. Jų yra tiek daug, tiek nemokamų, tiek nemokamų bendro naudojimo bendrinimo įskiepių, kad joks „WordPress“ leidėjas neturėtų paleisti svetainės be bendro naudojimo mygtukų..

„Jetpack“ bendrinimo pavadinime „WordPress“ yra su savo socialinio bendrinimo mygtukais, taigi jūs neturite jokių pasiteisinimų. Vis dėlto, jei norėtumėte perkelti savo socialinės žiniasklaidos žaidimą į kitą lygį, nedvejodami peržiūrėkite puikią kolekciją žemiau:

 • 25+ geriausi „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildiniai
 • Socialinės medijos „WordPress“ papildiniai, kad padidėtų srautas

Jei rašote puikų turinį, o vienas iš jūsų prekės ženklo ambasadorių jį renkasi socialinėje žiniasklaidoje, o tada kitas ir kitas, jūsų pranešimas taps virusinis ir sugrąžins daug srauto. Tokia yra socialinės žiniasklaidos galia. Daryk savo dalį; sukurkite nuostabų turinį ir lengvai dalinkitės juo.

Pagerinkite savo svetainės greitį

Paspartinkite savo svetainę

Didesnis srautas į savo svetainę nieko nereiškia, jei negalite išlaikyti lankytojų, kuriuos gaunate. Jei lankytojai jūsų svetainėje patiria siaubingą patirtį, nes tai sraigė, jie niekada negrįš, o tai tiesiog reiškia, kad jūsų skaičius sumažės, net jei pritraukiate daug naujų lankytojų.

Jums, kaip žiniatinklio valdytojui, reikia rūpintis dviem rodikliais – naujais apsilankymais ir grįžusiaisiais. Jei į jūsų svetainę vis grįžta didžiulis srautas, tada darote ką nors teisingai.

Jei lankotės daug naujų apsilankymų, tačiau atmetimo rodiklis yra per didelis, turite pergalvoti visą savo strategiją – nes tai naudinga milijonui lankytojų, kurie niekada nespaudžia jūsų CTA. Turiu omenyje, kokia prasmė pritraukti visą pasaulį, jei jie niekada nesivargina grįžti, kai išvyksta?

Svetainės greičio gerinimas turi tvirtą ryšį su UX. Jei jūsų svetainė įkeliama labai greitai, lankytojai įvertins jūsų pastangas, o pirkimas sukelia visas emocijas, jūs turėsite vieną koją durų viduje. Neprarasite srauto, o daugiau žmonių norės laikytis pakankamai ilgai, kad galėtų praryti jūsų masalą

Galite patikrinti, kaip jūsų „WordPress“ svetainė veikia greičio skyriuje, naudodami tokius įrankius kaip „GTMetrix“, „Pingdom“ įrankiai ir „Google PageSpeed“ įžvalgos tarp kitų. Bet kuris iš susietų įrankių pateiks greičio balą ir pasiūlymus, kaip pagerinti jūsų svetainės greitį.

Jei jūsų svetainė yra lėta (įkelti reikia daugiau nei 5 sekundes), skirkite šiek tiek laiko ir patikrinkite, kaip sutrumpinti „WordPress“ puslapio įkėlimo laiką. „Google“ taip pat atsilygins geresniu reitingu už greitesnę svetainę, taigi, taip, jūs naudosite!

Reguliariai rašykite puikų tinklaraščio turinį

Rašykite puikų turinį

Reguliariai rašydami puikų internetinio dienoraščio turinį, jis taps ne tik paieškos varikliais, bet ir žmonių skaitytojais. Bet kokiu atveju tai, kas daro įrašą „puikiu“, dar kitaip įtraukiančiu ar perkeliančiu, yra nuomonės klausimas.

Nesvarbu nuomonė – blogos gramatikos, rašybos klaidos ir kitos neatsargios klaidos, kuriomis galite pasirūpinti šiek tiek pataisydami. Norėdami sukurti puikų turinį, įsitikinkite, kad jis bent jau skaitomas ir jame nėra klaidų. Prastai parašytas turinys, kuriame klaidų, jūsų skaitytojai ir srautas bus nukreiptas tik toliau.

Reguliariai rašydamas dienoraštį, kuriame reguliariai skelbiamas naujas turinys, labai kreipiuosi į paieškos variklius, tai reiškia, kad daugiau skaitytojų ras jūsų svetainę. Tuo pat metu nuoseklumas, kurį pasireiškiate reguliariai skelbdamas, sukuria jūsų skaitytojų lojalumą, o tai daro didžiulį poveikį jūsų interneto srautui..

Taigi prieš paskelbdami perskaitykite savo įrašus ir laikykitės redakcijos kalendoriaus. Neturite redakcinio kalendoriaus? Tai redakcinio kalendoriaus papildinys padės jums ��

Mokėkite už eismą

Jei sumokėtumėte už internetinį srautą ir gautumėte tai, dėl ko sutarėte, nebūtumėte čia, skaitydami šį įrašą, ar dabar? Bet aš supratau, turėčiau paminėti, kad jūs galite vairuoti daugiau srautą komplimentuodami Laisvas srauto generavimo strategija su tam tikru mokamu srautu.

Aš tam negaišau laiko; jums yra kelios galimybės:

 • PPC – Trumpas reklamavimo už paspaudimą mokėjimas, kai įmonė, tokia kaip „Google“, turi sumokėti iš anksto nustatytą pinigų sumą, kai lankytojas spustelėja jūsų skelbimą. Jūs mokate už kiekvieną paspaudimą, o doleriai gali greitai susikaupti. Pakanka pasakyti, kad norint pasiekti apčiuopiamų rezultatų, jums reikia nemažo biudžeto.
 • Socialinės medijos skelbimai – Galite pasirinkti reklamuoti savo verslą socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip „Facebook“ ir „Twitter“. Tai puikus būdas išplėsti buvimą socialinėje žiniasklaidoje. Už maždaug 50 USD dolerių „Facebook“ suteiks jums nuo 1 200 iki 1 500 simpatijų. „Twitter“ siūlo panašų sandorį, bet aš neįsivaizduoju, kiek pasekėjų gaus 50 USD. Ar turite clue? Prašome pasidalinti su mumis komentaruose. Jūs taip pat galite reklamuoti savo „WordPress“ svetainę tiesiogiai socialinėje žiniasklaidoje, o ne tik įgyti patikimus ar stebėtojus.
 • Reklamuokite kitose svetainėse  – Kur yra geriausia vieta gauti didžiulį tikslinės interneto srautą? 10000 Šventyklos bėgimas monetas jums, jei jūsų atsakymas yra „kitos jūsų nišos svetainės“. Nagi, viskas Šventyklos bėgimas, monetos turi būti kažko vertos. Anekdotai, geriausia vieta tiksliniam interneto srautui gauti yra kitos jūsų nišoje esančios populiarios svetainės. Taigi, jei galite rasti leidėjų savo nišoje ir priversti juos rodyti skelbimus už nedidelį mokestį, sulauksite daugybės lankytojų, kurie galėtų sudominti jūsų pasiūlymą.

O kas, jei neturite pinigų išleisti reklamai? Kaip dar galite pasirodyti kitose svetainėse ir išpopuliarinti savo prekės ženklą bei vardą?

Svečių dienoraščiai

Svečių dienoraščiai

Prieš dvejus metus rašiau savo pirmąjį svečių tinklaraštį ir atspėk, ką, įrašas buvo apie svečių tinklaraščių rašymą. Aš, neturėdamas geresnio pavadinimo, patogiai pavadinau postą: Svečių tinklaraščių patarimai: ar esate svečių tinklaraštininkas, ar svečias „Blojjer“? Tai nepatiko tiek, kiek tikėjausi, tačiau, aš vis tiek mokiausi virvių.

Bet nuo to laiko aš rašau svečius tinklaraščiuose įvairiose platformose, išskyrus „Google“, ši technika man atnešė daug srauto ir atvėrė daug durų jūsų tikrai.

Svečių tinklaraščių rašymas uždirbo man klientų, laimėjo puikių draugų ir dešimteriopai pagerino mano prekės ženklo įvaizdį. Jei būčiau 100% susikoncentravęs į savo svetainę, niekada nebūčiau atlikęs žingsnių, kuriais šiandien didžiuojuosi. Bet pakankamai apie mane.

Svečių tinklaraščių rašymas gali jums padėti keliais būdais:

 • Tai padės pritraukti daugiau srauto į savo svetainę
 • Tai nustato jus kaip ekspertą
 • Jei savo dienoraštyje esate svečių tinklaraštis, jis parodo jums platesnę auditoriją
 • Jei jums mokama už svečių tinklaraštį, galite užsidirbti
 • Kuriate profesinius santykius
 • Tu moki tiek daug
 • Gaunate puikių pasiūlymų, pvz. nemokamas priegloba, nemokamos narystės, dovanos ir nieko
 • Jūs turite galimybę įrodyti save ir būti nuostabus
 • Et cetera ir kt

Tik svečias dienoraštis pateikia realią vertę, o ne uždirba atgalinę nuorodą. Kaip daugelis ekspertų yra minėję anksčiau, kai kalbama apie svečių tinklaraščius, grįžtamasis ryšys yra tiesiog atlygis už visą darbą, kuris atliekamas įrašant įrašą.

Kai tai padarysite teisingai, svečių tinklaraščiai uždirbs srautą ateinantiems metams. Garantuojama.

Tinklo kūrimas

Internetas labai palengvino tinklų kūrimą. Galite pasikliauti, tarkime, „Google Hangout“, norėdami užmegzti ryšius su leidėjais kitoje pasaulio pusėje. Tuo pat metu tai pašalino žmogiškąjį elementą, pagreitindamas tinklų kūrimąsi, tačiau neturėdamas intymumo – tai medžiaga, apibrėžianti tvirtus verslo ryšius.

Važiuojant srautu į jūsų „WordPress“ svetainę, labai naudinga yra žmonių tarpusavio sąveika (arba „akis į akį“). Dalyvaukite renginiuose ir susitikkite su savo skaitytojais asmeniškai kitame „WordCamp“. Galite žengti dar vieną žingsnį ir netgi organizuoti renginius. Be abejo, galite tikėtis srauto padidėjimo.

Jei yra tam tikros informacijos žiniasklaidoje, galite tikėtis daugiau įvykių – tiesiog būtinai paminėkite savo svetainę kažkur ten.

Stebėkite savo eismą tokį, koks yra

Jūsų srauto stebėjimas

Jei neegzistuoja jūsų svetainė, turite pritraukti skaitytojus, net jei turite tik dešimt tinklaraščio įrašų. Jokiu būdu neskatinu mažinti turinio kūrimo, bet kiekviena svetainė, kurioje yra tinkamo turinio, pritrauks srautą.

Atsižvelgiant į tai, kad tikriausiai turite daugybę pranešimų (arba planuojate paskelbti toną), turite pritraukti šiek tiek srauto. Jei atliksite deramą kruopštumą ir ištirsite srautą, į kurį traukiate, galite nustatyti sritis, kurias reikia sustiprinti, ir sritis, kurias reikia siųsti į galinį degiklį..

Galbūt tam tikros rūšies paštas veikia geriau nei visos kitos. Ko gero, srautas yra iš tam tikros šalies ir jūs taikote tik į kitą vietą. Galbūt jūs naudojate ne teisingus raktinius žodžius. Galbūt tai, galbūt tai; jūs gaunate tašką.

Galite pritraukti daugiau srauto tik žaisdami pagal savo stipriąsias puses ir (arba) pašalindami silpnybes, o ne versdami savo kelią. Ištirkite savo eismą ir atlikite reikiamus pakeitimus. Jei nežinote, nuo ko pradėti, „WordPress“ statistikos ekranas yra idealus pradžios taškas. Taip pat galite naudoti tokius įrankius kaip Google analizė. Tada atlikite pakeitimus pagal poreikį.

Puikus tinklaraščio dizainas

Galite pastebėti nepatrauklią svetainę iš mylios. Džiuginantis akį dizainas pašalins jūsų perspektyvas, nes, kas gi patinka bjauriam? Jei niekas nenori pasilikti dėl to, kad jūsų svetainės dizainas sušyla, pasakykite man, mano draugei, kaip jūs sukursite daugiau srauto?

Sukurkite gražų, unikalų ir profesionalų dizainą, kuris patraukia dėmesį, ir jums nereikės stengtis pritraukti srauto. Tai yra paprasta ir viskas susisieja su tuo UX tašku, kurį jau minėjome anksčiau.

Įsitikinkite, kad jūsų skelbimai yra tvarkingi ir naudojate reaktyvų dizainą, kad jūsų svetainė būtų parengta mobiliųjų įrenginių vartotojams. Jei nežinote, mobiliųjų įrenginių srautas 2015 m. viršys stalinių kompiuterių srautą einant į priekį.

Nuoroda ir komentarai kituose tinklaraščiuose

Patinka ir komentuok

Kai galvojate susieti ir komentuoti kitus „WordPress“ tinklaraščius, pagalvokite apie posakį „nė vienas žmogus nėra sala“. Tai internetas – visa tai yra paremta idėja ir filosofija susieti išteklius ir sudaryti internetą, kuris būtų naudingas mums visiems.

Žaisdamas vienišas vilkas, tu atimi sau galimybę atrasti nepažymėtas teritorijas ir augti. Kai arbatpinigiai komentuoja jūsų tinklaraštį, ar jis nesijaučia neįtikėtinai gerai? Ar nenorite, kad dar vienas asmuo rastų jūsų tinklaraščio įrašą ir paliktų puikų komentarą?

Na, jei norite, kad daugiau žmonių rastų jūsų tinklaraštį ir paliktų komentarų, turite pasirodyti jų tinklaraščiuose ir palikti komentarą. Tai gali neuždirbti daug srauto, tačiau tai yra gera karma ir jūs turite galimybę susitikti su kitais žmonėmis, kuriuos domina tie patys dalykai, kaip jūs. Pasistenkite, kad pokalbis būtų naudingas, neskelbkite šlamšto.

Kurdami tinklaraščio turinį, susiekite su atitinkamais šaltiniais trečiųjų šalių tinklaraščiuose. Kadangi tai yra gera karma, galų gale vėl gausite nuorodas į savo tinklaraštį, ypač jei kuriate nuostabų turinį. Kad yra daugiau jūsų bičiulio srauto.

Bet kuriuo atveju jūs sukuriate atvykstamąsias ir siunčiamąsias nuorodas, kurios puikiai tinka SEO, o galiausiai ir srauto generavimui. Tai laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas!

Organizuokite varžybas

Varžybos ir dovanos yra puikus būdas pritraukti daugiau srauto į jūsų tinklaraštį. Jei turite specialų „WordPress“ temų pasiūlymą, kurį galite atiduoti, galite leisti žmonėms dalyvauti konkurse, patinkant dovaną „Facebook“ arba įtraukus ją į draugus. Jūs netgi galite paprašyti skaitytojų užsiprenumeruoti ir pasidalinti konkursu, atsižvelgiant į tai, kas jums patinka.

Kuo toliau plinta šis žodis, tuo daugiau srauto grįžtate į savo tinklaraštį. Jūs matėte, kaip šiame tinklaraštyje vykdome puikias dovanas. Eikite į priekį ir pakartokite tai savo dienoraštyje, todėl jums patiks daugiau srauto ir geresnis vartotojų įsitraukimas. Reikia pasakyti daugiau?

Premija

Šis įrašas gali tęstis amžinybę, todėl leiskite man išvardyti likusius klausimus (jie visi savaime suprantami):

 • Naudokite džiūvėsėlius – jie puikiai atrodo paieškos sistemose ir gali pagerinti jūsų paspaudimų rodiklį. „Yoast“ „WordPress SEO“ turi šią savybę, todėl jūs turėtumėte būti gerose rankose.
 • Laikykitės savo nišos, kad nepainiotumėte skaitytojų
 • Bendrinkite senus, bet visžalius įrašus naudodami papildinį, pvz., Evergreen Post tviteris
 • Dalyvaukite bendruomenėse ir forumuose, kur klesti jūsų auditorija
 • Atsakykite į tinklaraščio komentarus, nes skaitytojai tai mėgsta
 • Pasirinkite teisingas temas dėl akivaizdžių priežasčių
 • Prie savo įrašų pridėkite tinkamas kategorijas ir žymas, kad padidintumėte galimybes susirasti paieškos varikliuose
 • Ir galiausiai, tęsi; nepasiduok, srauto kūrimas yra lėtas procesas, kuriam reikia laiko

Daugiau įrankių ir išteklių, leidžiančių padidinti srautą

Dabar, kai apžvelgėme sritis, kurias turite spręsti norėdami padidinti srautą savo „WordPress“ tinklaraštyje, kaip būtų sąrašas kai kurių papildinių, kurie padėtų viskuo.

Papildiniai

Dabar tu…

Kaip pritraukiate daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę? Prašome pasidalinti su mumis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me