Kaip rasti savo internetinių dienoraščių nišą naudojant WordPress

Kaip rasti savo internetinių dienoraščių nišą naudojant WordPress

Kaip naujas tinklaraštininkas, galite būti šiek tiek neaiškūs, kaip pradėti. Ypač jei norite gauti didelę auditoriją ar užsidirbti pajamų iš savo tinklaraščio, galite lengvai priblokšti daugybę sprendimų, kuriuos turite priimti, pvz., Ką rašyti apie.


Prieš kurdamas savo pirmąjį turinį ar pasirinkdamas geriausią „WordPress“ temą, kiekvienas sėkmingas tinklaraštininkas pirmiausia nusprendžia dėl savo tinklaraščio tikslo ir nišos. Jei turite apibrėžtą temą, turinys aiškiai susitelkia ir padeda nukreipti tinkamą auditoriją.

Šiame įraše aptarsime nišos svarbą ir pateiksime keletą būdų, kaip rasti jūsų tinklaraščio dėmesį. Galiausiai taip pat pateiksime keletą įrankių, kurie gali padėti sukurti nuostabų turinį savo tinklaraščio nišoje. Įšokime!

Kokia yra jūsų tinklaraščio niša (ir kodėl tai svarbu)?

Kai kalbate apie tinklaraščių kūrimą, jūsų niša yra pagrindinė ar pagrindinė jūsų tinklaraščio tema. Tai apibūdina jūsų turinį ir gali būti toks pat platus ar konkretus, kokio norėtumėte. Pavyzdžiui, Delikatu yra tinklaraštis, kuriame pateikiami bendrieji receptai, kulinarinės apžvalgos ir naujienos, linksmi patarimai ir dar daugiau:

„delish.com“ ekrano kopija

Lengva vegetariška virtuvė , kita vertus, tai tinklaraštis, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas (pirmiausia) augalinės dietos gaminimui ir valgymui:

Lengva vegetariška virtuvė

Abi svetainės tvirtai įsitvirtina maisto nišoje. Tačiau vienas yra labai platus (platus spektras nuo receptų iki garsenybių maisto pasirinkimo), o kitas skirtas mažesniam bendros temos aspektui..

Galima sukurti daugialypį tinklaraštį, tačiau tokio tipo svetainę sunku naudoti, todėl mes rekomenduojame jos nenaudoti, nebent turite didelę tinklaraščių rašymo patirtį. Daugeliui žmonių vienos tinklaraščio nišos laikymasis yra daug protingesnė strategija, nes tai padės pritraukti nuoseklią auditoriją, kuriai rūpi jūsų tema. Turėdami tai omenyje, pakalbėkime apie tai, kaip apsispręsti!

Jums gali kilti klausimas, kaip pasirinkti tinkamą savo tinklaraščio nišą. Laimei, yra keletas paprastų žingsnių, kuriuos galite atlikti, kad kamuolys riedėtų.

1 žingsnis: paklauskite savęs, apie ką esate aistringas

Prieš įsiverždami į internetinių dienoraščių nišą, pagalvokite apie tai, kas jums aistringa. Kadangi būsite atsakingas už nuoseklaus turinio apie šią temą sukūrimą, tai turėtų būti kažkas, kas jus domina ir apie ką reikia daug pasakyti. Be to, jūsų tinklaraščio įrašai bus autentiškesni ir ne tokie panašūs į pardavimus, kai aistringai domėsitės savo tema.

Todėl galite pradėti sudarydami aistrų, pomėgių ir pomėgių sąrašą. Tada sutelkite dėmesį į tuos, apie kuriuos turite ką nors išskirtinio pasakyti, ir apie kuriuos, jūsų manymu, galite parašyti ateinantiems metams. Šioje vietoje taip pat galbūt norėsite apsvarstyti savo tikslus. Pavyzdžiui, jei ketinate užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, turite būti tikri, kad jūsų niša yra pelninga (daugiau apie tai sužinosite akimirksniu). Taip pat galbūt norėsite padidinti informuotumą apie problemą arba pasidalyti švietimo informacija. Ką norite iš internetinių dienoraščių, jūsų niša turėtų sugebėti tai pateikti.

2 žingsnis: pradėkite kurti turinio idėjas savo nišai

Kai turite omenyje galimą nišą, laikas sužinoti, ar galite sugalvoti kokybiško turinio. Šis veiksmas taip pat padės jums susiaurinti savo dėmesį, ypač jei žiūrite į sudėtingą temą. Naudokite savo turimas žinias ir internetinius išteklius generuodami keletą galimų turinio idėjų. Štai keli patarimai:

 • Perskaitykite kitus tinklaraščius ir svetaines apie jūsų galimą temą. Pamatę, kaip kiti kreipiasi į jūsų aistrą, galite jus įkvėpti, ir galite nustatyti naujus metodus, į kuriuos esami tinklaraštininkai nesvarstė.
 • Atlikite raktinių žodžių tyrimus, kad sužinotumėte, ko žmonės ieško paieškos sistemose. Jei žmonės neieškos informacijos apie jūsų nišą, bus sunku pritraukti auditoriją. Nežinote nuo ko pradėti? Naudokitės šiuo vadovu, kaip galvoti apie puikias tinklaraščių idėjas, kad galėtumėte paslėpti puikias idėjas, naudodamiesi komentarais, socialine žiniasklaida, raktiniais žodžiais, „smegenų šturmu“ ir dar daugiau.
 • Raskite nedidelę nišą didesniame lauke ar objekte. Aukščiau pateikti maisto tinklaraščio pavyzdžiai parodo, kaip tokia plati tema, kaip maistas, gali būti naudojama mažesnėje nišoje. Jei jums įdomi tema atrodo per didelė, pabandykite surasti mažesnį dalyką, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį.

Kai įsitikinsite, kad turite didelę turinio idėjų bazę, iš kurios turite pasisemti laiko, laikas nustatyti, kiek pelninga bus jūsų niša..

3 veiksmas: nustatykite savo nišos pelno potencialą

Kaip jau minėjome anksčiau, jei planuojate gauti pajamų iš savo tinklaraščio, turėsite iš anksto įsitikinti, ar jūsų niša turi galimybių užsidirbti. Tai sužinoti galima keliais būdais. Rekomenduojame sekti šias nuoseklias instrukcijas, kad išanalizuotumėte kiekvieną svarstomą nišą:

 1. Naudokite „Google“ Raktinių žodžių planavimo priemonė atrasti apimtis ir tendencijos jūsų raktiniams žodžiams. Ieškodami raktinių žodžių paketo, naudokite parinktį „Gauti paieškos apimtį“, kad peržiūrėtumėte statistiką, įskaitant vidutinę mėnesio paiešką. Panašiai galite naudoti „Google“ tendencijos taip pat norėdami sužinoti, ar raktiniai žodžiai šiuo metu yra populiarūs.
 2. Sužinokite, kokia populiari yra jūsų tema, ieškodami aktyvūs tinklaraščiai ir svetaines. Pagalvokite apie tinklaraščius, kuriuose nuolat lankotės, norėdami perskaityti mėgstamas temas. Ar jie vis dar veikia ir veikia? Kai kurie tinklaraščiai netgi skelbia mėnesio ar ketvirčio ataskaitas, kad galėtumėte pamatyti, ar jie neša pelną.
 3. Perskaitykite forumuose ir skelbimų lentos, susijusios su jūsų aistra. „Reddit“ yra ypač puikus forumas, nes jie turi lentas beveik kiekvienai įsivaizduojamai temai. Bet jei esate aistringas dėl to, ko gero, jau lankotės atitinkamuose forumuose (pavyzdžiui, reguliariai lankosi daugelis „WordPress“ vartotojų) „StackExchange“ ir „Envato“ forumas).
 4. Patikrinti socialinė žiniasklaida su jūsų tema susieti žymas ir gerbėjų puslapiai. Pažiūrėkite, ar žmonės domisi ir aktyviai kalba apie jūsų nišą ir (arba) raktinius žodžius.
 5. Svarbiausia – ar yra partnerių potencialas? Vienas iš greičiausių būdų užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio yra pridedant filialų nuorodas į jūsų žinutėse nurodytus rekomenduojamus produktus ar paslaugas. Registruokitės tokioms programoms kaip „ShareASale“,CJ filialas Ir netgi „Amazon“ norėdami rasti šimtus su jūsų niša susijusių produktų ir paslaugų pasiūlymų (tik būtinai laikykitės visų FPK gairės kai naudojamos dukterinės nuorodos).

Kuo daugiau iš šių būdų duos teigiamų rezultatų, tuo didesnė tikimybė, kad užsidirbsi pinigų kurdamas tinklaraštį toje nišoje.

Derindami šį žingsnį su ankstesniais dviem, turėtumėte sugebėti įsikurti nišoje, kurioje esate aistringas, siūlo daug vietos unikaliam turiniui ir turite šiek tiek uždarbio galimybių. Žinoma, tai tik pradžia. Dabar, kai turite omenyje nišą, pakalbėkime apie tai, kaip sukurti nuostabų turinį.

Pagrindiniai jūsų tinklaraščio nišinio turinio optimizavimo įrankiai

Jei norite pasisekti pasirinktoje nišoje, jūsų turinys turi būti tiek vertinga skaitytojams ir optimizuotas paieškos sistemoms. Geriausias būdas optimizuoti turinį yra įsitikinti, kad jis yra aukštos kokybės, ir naudoti efektyvius raktinius žodžius. Laimei, yra keletas įrankių, kurie gali jums padėti.

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės ekrano kopija

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė, Pvz., yra nemokamas įrankis, leidžiantis ieškoti susijusių raktinių žodžių pagal jūsų nišos temą. Tai taip pat rodo paieškos apimtį, kad padėtų jums nustatyti, kokios temos yra populiarios. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvesti savo nišos temą ir sukurti raktinių žodžių sąrašą.

Naudodamiesi šiais raktiniais žodžiais galite pradėti siūlyti idėjas naudodami „Hubspot“ tinklaraščio idėjų generatorius:

„Hubspot“ tinklaraščio idėjų generatoriaus ekrano kopija

Tai dar vienas nemokamas įrankis, kuris kartu su raktiniais žodžiais gali padėti sukurti optimizuotus įrašų pavadinimus. Tiesiog įveskite raktinius žodžius, tada spustelėkite Duokite man tinklaraščio idėjų! generuoti galimas antraštes.

Žinoma, taip pat yra daugybė „WordPress“ įskiepių, kurie yra skirti padėti sukurti nuostabų turinį. Tokie įrankiai gali užtikrinti, kad jūsų nišos turinys yra tinkamas, naudingas ir optimizuotas paieškos sistemoms. Čia yra keli patarimai, kaip padėti.

 • Sukurkite „WordPress“ redakcinį kalendorių (ir faktiškai juo naudokitės). Redakcinis kalendorius yra puikus būdas neatsilikti nuo savo temų ir organizuoti įvairius autorius. Laimei, „WordPress“ palengvina įrašų kūrimą ir planavimą naudodamas šiuos nuostabius edicortial kalendoriaus papildinius..
 • Sužinokite, kaip sutvarkyti „WordPress“ svetainės turinį. Puikaus turinio rašymas yra tik dalis tinklaraščio populiarumo. Padidinkite skaitytojų susidomėjimą ir naudokitės šiais patarimais bei tinklaraščio turinio tvarkymo įrankiu.
 • Šaltinis ir bendrinkite „WordPress“ svetainės turinį naudingais įrankiais. Sukurti turinį nuo nulio yra tik vienas iš būdų pridėti vertingos informacijos į savo svetainę skaitytojams. Kita galimybė yra saugoti ir dalytis nuostabiu turiniu iš viso interneto, o naudodamiesi šiais trim papildiniais galite greitai ir lengvai pridėti informacijos santraukų prie savo „WordPress“ palaikomos svetainės šiandien..

Kai esate naujas tinklaraštininkas, svarbu, kad pradėtumėte nuo tinkamo pagrindo. Tiksliai žinodami, kokia yra jūsų niša, galite padėti kurti savo tinklaraštį, susirasti auditoriją, generuoti reikiamą turinį ir užsidirbti pinigų iš savo svetainės (jei taikoma)..

Ar turite klausimų apie savo naujojo tinklaraščio nišos paiešką? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map