Kaip suasmeninti „WooCommerce“ jūsų vertingiausiems klientams

Kaip suasmeninti „WooCommerce“ jūsų vertingiausiems klientams

Kaip verslo savininkas, kiekvienas klientas yra ypatingas. Nes dienos pabaigoje, a klientas = pajamos. Bet iš savo klientų rato jūs turėtumėte sugebėti atpažinti tuos, kurie sėdima aukščiau kitų.


Tai nėra jūsų vienkartiniai pirkėjai. Tai yra klientai, kurie perka didelius kiekius, yra pasikartojančių pajamų šaltinį arba daro įtaką nukreipimams, kad jūsų kelias pasirodytų. Pavadinkime juos savo labiausiai vertinami klientai – nes, na, jie! Jie gali padidinti jūsų pateiktą pelno grafiką eksponentiškai, jūs būsite patenkinti.

Taigi, kaip jūs tai darote? Jūs ketinate sužinoti!

Suasmenintos žinutės

Šiemet populiarėja tikra tendencija intelektualus turinys! Ko išmaniojo turinio klausiate? Tai turinys, pritaikytas jūsų kliento poreikiams.

Išmanusis turinys dirba dinaminis turinys rodyti pranešimus, raginimus veikti ir pan., o ne nuobodų seną statinį turinį. Tai padidina vartotojo patirtį. Jūsų ilgamečiai klientai tikrai būtų patenkinti, jei turinys tiesiogiai kreiptųsi į juos.

„Žinoma, kad suasmenintas turinys veikia geriau nei bendras turinys, nes jis patraukia kliento emocijas“.

Štai pavyzdys.

Individualus kliento pasveikinimo pranešimas

Vietoj bendro pranešimo „Sveiki, ten“ geriau veikia „Sveiki, {kliento vardas}“. Yra įrankių, kurie gali padėti jums nustatyti jūsų vertinamus klientus ir parodyti jiems pritaikytą turinį.

Vienkartiniame „WooCommerce“ parduotuvėje suasmeninimas taip pat apimtų rodymą rekomenduojami produktai remiantis jų pirkimo ar naršymo istorija.

WOOCOMMERCE TECHNINIS PATARIMAS # 1

Kaip galite pridėti suasmenintą turinį savo „WooCommerce“ parduotuvėje?

Speciali kainodara

Visiškai akivaizdu, ar ne? Visiems patinka geras sandėris. Bet labiau nei visiems patinka jaustis ypatingais.

Tai veikia taip: veikia a visos šalies nuolaida gali padėti pagerinti pardavimus, tačiau siūlo speciali kainodara tam tikriems klientams leis jiems sugrįžti pas jus daugiau.

Aukščiausio lygio klientai nori žinoti, kad verta pirkti iš tavęs. Ir jūs galite sustiprinti šią mintį siūlydami jiems personalizuota kainodara. Yra du būdai, kaip tai padaryti:

 1. Kainodara pagal kiekį: puikiai tinka jūsų didmeniniams pirkėjams. Daugiau sutaupoma klientams, perkantiems didesnį produktų kiekį
 2. Kainos narystės lygiu: jūsų ištikimiems klientams. Kuo aukštesnis narystės lygis, tuo didesnė nuolaida

Vaidmenimis pagrįsta kainodara

WOOCOMMERCE TECHNINIS PATARIMAS # 2

Kainų nustatymą pagal kiekį arba kliento / grupės / vaidmens pagrįstą kainų nustatymą galite naudoti:

 • Konkretaus kliento kainodara: naudokite CSV importavimo arba kainų nustatymo tvarkyklę, kad greitai nustatytumėte kainų nustatymo taisykles

Pasiūlymai ir nuolaidos

„WooCommerce“ leidžia nustatyti pardavimo kainas ir net planuoti pardavimus. Tačiau ženkite vieną žingsnį į priekį savo ypatingiems klientams ir sukurkite personalizuotus pasiūlymus jų gimtadieniams ar jubiliejams.

Gimtadieniui skirtas specialus nuolaidų el. Paštas ar apsipirkimo kreditas gali būti puiki idėja!

WOOCOMMERCE TECHNINIS PATARIMAS # 3

Tai galima pasiekti naudojant el. Pašto rinkodaros papildinį:

Pristatymo privalumai

Girdėjote „Amazon Prime“? Akimirksniu suskamba varpas. „Amazon Prime“ savo pagrindiniams klientams siūlo pristatymą vieną dieną. Kodėl taip yra? Tai yra privalumas, kurį jie gauna būdami (lojalūs) parduotuvės nariai.

Tai ne tiek apsipirkimo patirties suasmeninimas, kiek suteikimas gabenimo išlaidų nauda būti ilgalaikiais klientais ar verslo partneriais.

Kaip alternatyvią idėją galite pateikti pristatymo nuolaidas pagal narystės lygį. Bet svarbiausia, įsitikinkite, kad išsiunčiate laiku, kad jūsų klientai, kurie esate labiausiai vertinami, būtų patenkinti!

WOOCOMMERCE TECHNINIS PATARIMAS # 4

Suasmenintus gabenimo tarifus galima pasiekti naudojant:

 • „WooCommerce Advanced Shipping“: nustatyti sąlygines pristatymo nuolaidas

Lojalumo privalumai

„Vidutiniškai lojalūs klientai yra verti iki 10 kartų daugiau nei pirmi.“

SUMO apdovanojimo taškų papildinys

Jei valdote el. Prekybos parduotuvę, vienas iš vertingiausių jūsų išteklių yra jūsų turima klientų bazė. Galų gale buvo įrodyta, kad esami klientai yra labiau linkę iš jūsų pirkti vėl nei pirmą kartą pirkėjai. Turint tai omenyje, jei galite išlaikyti esamą klientų bazę laimingą, jūsų elektroninės prekybos parduotuvė turėtų klestėti – žinoma, tai pasakyti yra daug lengviau nei padaryti!

Yra daug būdų išlaikyti klientą, o viena geriausių strategijų yra įdiegti lojalumo schemą. Jei tai yra kažkas, ką norite įgyvendinti, patikrinkite „SUMO Reward Points“ papildinį, kurį galite įsigyti už 49 USD. Galite integruoti jį su „WooCommerce“, o papildinys suderinamas su visomis „WooCommerce“ palaikomomis temomis.

SUMO apdovanojimo taškai leidžia jums išdalinti lojalumo taškus įvairiais būdais. Aiškiausias būdas, be abejo, yra tada, kai klientas perka iš jūsų parduotuvės. Pvz., Galite pasiūlyti 1 atlygio tašką už kiekvieną išleistą 1 USD, o papildinys leidžia nurodyti kiekvieno taško piniginę vertę. Galite ne tik pirkti, bet ir paskatinti lankytojus atlikti tam tikrus veiksmus, siūlydami lojalumo taškus. Galite pasiūlyti taškų už socialinę dalį, paliekant apžvalgą, nukreipiant draugą arba užsiregistravus su savimi paskyrai. Vėlgi, jūs galite nurodyti, koks yra atlygis už kiekvieną iš šių veiksmų. Naudodamiesi SUMO, jūs netgi galite pabandyti sukurti šiek tiek džiaugsmo socialinėje žiniasklaidoje, atidalindami lojalumo taškus kaip konkurso dalį (už kiekvieną įrašą arba už nugalėtoją).

Tada lankytojai galės išpirkti savo lojalumo taškus kasoje, kad gautumėte pinigų už pirkinį. Taip pat galite nurodyti minimalų / maksimalų taškų, kuriuos reikia išpirkti už vieną pirkinį, skaičių. Jei norite nurodyti savo klientams priežastį toliau pirkti iš jūsų konkurentus (išskyrus siūlant puikias paslaugas!), Lojalumo schemos įvedimas gali pasirodyti labai efektyvus..

Klientų aptarnavimas

Jūsų labiausiai vertinami klientai nusipelno ypatingo dėmesio. Jie turėtų turėti lojalumo pranašumą, jei taip ilgai bus susiję su jumis. Be nuolaidų ar net nemokamos reklaminės medžiagos, pateikite aukščiausią lygį klientų aptarnavimas. Kaip šios paslaugos dalį jūs taip pat galite juos siųsti paštu produktų mokymo vaizdo įrašai arba organizuoti produktų mokomuosius internetinius seminarus įsigytiems produktams.

WOOCOMMERCE TECHNINIS PATARIMAS # 5

Suasmenintą klientų aptarnavimą galima pridėti naudojant:

Nemokama reklama

Strategija, kuria garantuojama, kad klientas bus patenkintas, tačiau visiškai nemokamas, yra jo prekės ženklo reklama jūsų svetainėje.

Autorius pateikdami jų istoriją jūsų tinklaraštyje, arba pridėję klientų interviu, jie gali jaustis ypatingai ir taip pat pritraukti srautą. Tai ne tik gali būti naudinga, bet ir parodyti kitiems, kad jums rūpi; pagerinti bendrą prekės ženklo suvokimą.

BONUSO PATARIMAS

Pirkėjų atsiliepimai apie jūsų produktus gali būti įtraukti į objekto įrašą. Truputis savireklamos niekada niekam nepakenkė, bet tai padarė ?! :-p

Likvidavimas

Nesvarbu, ar tai asmeniniai pranešimai, ar kainodara, tokios taktikos naudojimas leidžia klientams jaustis svarbiais. Ir tai esmė, kad ne tai?! Tai yra pranešimas klientams, kad jūs juos vertinate.

Šias strategijas įgyvendinti yra gana paprasta ir jos turi ilgalaikę naudą. Kai sąmoningai stengiatės juos įgyvendinti, jūsų vertinami klientai privalo jaustis gerai … ir tai privers jus jaustis gerai! ��

Turite daugiau idėjų, kurias norėtumėte pamatyti čia pridėjus? Komentarų skyrius yra atviras diskusijoms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map