Kaip sukurti apžvalginę svetainę naudojant „WordPress“, 4 pagrindiniai elementai

Kaip sukurti apžvalginę svetainę naudojant „WordPress“, 4 pagrindiniai elementai

Paleisti apžvalgos svetainę yra populiarus būdas integruoti filialų rinkodarą į jūsų verslo planą. Be to, apžvalgos svetainės nišoje yra daugybė kitų galimybių, kurios yra pelningos, jei tiesiog žinote, kaip jas teisingai įgyvendinti. Tačiau galbūt nebūsite tikri, kaip pradėti kurti tokio tipo svetaines.


Svarbiausia yra pradėti nuo tvirto plano ir žinoti, kokių funkcijų ir funkcijų reikės jūsų svetainei. Tam tikri gyvybiškai svarbūs elementai, tokie palyginimų lentelės ir reitingų sistema, beveik neabejotinai vaidins svarbų vaidmenį. Taip pat yra daugybė įskiepių ir įrankių, kuriuos galite įdiegti, kurie padės sukurti sėkmingą peržiūros svetainę.

Šiame įraše kalbėsime apie tai, kodėl galbūt norėsite sukurti apžvalgų svetainę, tada aptarsime svarbiausius elementus, kuriuos norėsite įtraukti. Pakeliui parodysime, kaip integruoti kai kuriuos naudingus įrankius su „WordPress“, kad galėtumėte pradėti teisingu keliu. Pradėkime!

Kodėl galite norėti sukurti apžvalgos svetainę

„Nerdwallet“ peržiūros svetainė

Nerdwallet yra didelio srauto svetainė, kurioje teikiamos kredito kortelių ir finansinių paslaugų apžvalgos.

Vartotojai, norėdami sužinoti informacijos apie konkrečius produktus ar paslaugas, naudoja peržiūros svetaines. Šiose svetainėse paprastai pateikiami produktų sąrašai, klientų apžvalgos ir įvertinimai, pagrįsti tomis apžvalgomis. Galite sukurti daugybę priežasčių, kad galėtumėte sukurti savo apžvalgų svetainę:

 • Sukurkite dukterinę svetainę arba gaukite pajamų iš skelbimų: Jei jūsų tikslas yra uždirbti pajamų iš skelbimų ar dukterinių įmonių, peržiūros svetainė suteikia galimybę tai padaryti teikiant naudingą paslaugą vartotojams.
 • Pritraukite didesnę auditoriją savo verslui ar tinklaraščiui: Jei šiuo metu tvarkote tinklaraštį ar verslo svetainę, pateikdami apžvalgas galite padidinti jūsų svetainės paspaudimų skaičių per paieškas ir suteikti naudingos informacijos auditorijai..
 • Įsitvirtinkite kaip autoritetas: Įgyti autoritetą nišoje ar pramonėje lengva padaryti peržiūros svetainėje.
 • Pasidalykite savo mintimis ir nuomonėmis: Jei turite ką pasakyti apie tam tikrus produktus ar paslaugas, peržiūros svetainė suteikia galimybę pasidalyti savo nuomonėmis su kitais.

Žinoma, prieš pradėdami naujo tipo svetaines, visada turėtumėte atlikti namų darbus. Nesvarbu, koks yra jūsų apžvalgos svetainės tikslas, yra keletas esminių elementų, kuriuos beveik neabejotinai norite įtraukti.

4 esminiai didelio srauto peržiūros svetainės elementai

Jūsų svetainės išvaizda ir paprastumas ja naudotis yra svarbus galutiniams vartotojams, nors jus tikriausiai domina svetainė, kurią lengva prižiūrėti ir kuri sukuria daug srauto ar potencialių klientų. Šie keturi didelio srauto peržiūros svetainių elementai padės pasiekti šiuos tikslus ir yra gana lengvai įgyvendinami.

1. Puikus peržiūros svetainės šablonas

Jūsų šablonas suteikia skaitytojams pirmąjį įspūdį apie jūsų svetainę, o teisingas pasirinkimas pagerina jų patirtį ir skatina juos grįžti daugiau. Be to, jūsų apžvalgos svetainės šablonas padės nustatyti, kaip lengva įdiegti jums reikalingas funkcijas (įskaitant tas, kurios išvardytos artimiausiuose skyriuose)..

Štai keli pagrindiniai dalykai, kurių reikia ieškoti apžvalgos svetainės šablone:

 • Dizaino lankstumas. Kurdami savo svetainę norėsite galvoti ilgai. Jūs nenorite šablono, kuris jus visą laiką užfiksuotų prie to paties dizaino.
 • Įskiepio integracija. Augant svetainei, atrasite naujų papildinių, kurie padės jums ją valdyti ir patobulinti. Norite pasirinkti šabloną, kuris leidžia lengvai integruoti papildinius.
 • Mobilus reagavimas. Dauguma vartotojų naudojasi internetu per mobiliuosius įrenginius. Įsitikinę, kad jūsų šablonas reaguoja nuo pat pradžių, jus lenkia kreivė.

Galite pridėti daugumą šių elementų į savo svetainę naudodamiesi „WordPress“ papildinių įvertinimu ir peržiūra. Visų pirma mes rekomenduojame biudžetą draugiškai Recenzentas:

„Reviewer“ papildinys.Recenzentas leidžia įterpti apžvalgas ir palyginimo lenteles į savo tinklaraščio įrašus, puslapius ir pasirinktinius įrašų tipus. Kuriamų apžvalgų tipams nėra apribojimų, o lankytojai gali lengvai palikti savo apžvalgas. Be to, kiekvienas šio papildinio pateiktas šablonas yra reaguojantis.

Norėdami pradėti naudotis apžvalgininku, įdiegę papildinį turėsite užregistruoti savo licenciją. Eiti į Recenzentas prietaisų skydelyje, tada pasirinkite Licencija. Turėsite užpildyti formą naudodami vartotojo vardą ir pirkimo kodą. Po to galite pradėti pridėti apžvalgas, balus ir įvertinimus.

2. Nuosekli reitingų sistema

Vartotojai linkę pasitikėti patikrintomis internetinėmis apžvalgomis, tačiau tik tuo atveju, jei jos yra nuoseklios ir patikimos. Rinkdamiesi reitingavimo sistemos papildinį norėsite ieškoti konkrečių funkcijų, leidžiančių lengvai pritaikyti reitingus savo svetainėje. Taip pat norėsite įsitikinti, kad pats papildinys turi patikimų apžvalgų, yra lankstus ir lengvai naudojamas bei gerai integruojamas su jūsų šablonu. „Let’s Review“ atitinka visus šiuos kriterijus, o paskui kai kuriuos:

„Peržiūrėkime papildinį“

„Let’s Review“ yra aukščiausios kokybės įskiepis, sklandžiai dirbantis su „WordPress“ užpakaline dalimi ir leidžiantis prie savo apžvalgų pridėti neribotus kriterijus, unikalius mygtukus ir net privalumų ir trūkumų sąrašą. Jis taip pat pasižymi reaguojančiu dizainu ir siūlo kelis pritaikomus formatus. Pradėti naudotis šiuo įskiepiu yra paprasta, o visa dokumentacija prieinama įdiegus administratoriaus meniu.

3. Turtingi fragmentai

Kai kažko ieškote internete, dažniausiai rodomuose rezultatuose yra nuoroda ir aprašomasis tekstas. Tas tekstas arba „turtingas fragmentas“ apibūdina puslapį ir vartotojams, ir paieškos varikliams. Todėl turtingų fragmentų įtraukimas padeda pagerinti paieškos sistemų reitingą ir paspaudimų rodiklį.

Norėdami įdiegti šią funkciją, siūlome pateikti Viskas viename Schema.org turtingi fragmentai pabandymas:

„Viskas viename“ papildinys.

Be to, kad pateikiami keli turinio tipai, ją lengva įdiegti ir joje yra paprasta naudoti sąsaja. Jis apima visus įprastus schemų tipus, tokius kaip nuotraukos, įvertinimai ir kainos, ir yra visiškai pritaikomas per „WordPress“ administratoriaus sritį. Šis papildinys taip pat suteikia galimybę sukonfigūruoti įrašus, kad būtų daugiau informacijos paieškos sistemoms. Jei turite kokių nors klausimų diegę jį, galite jaustis patogiai bendruomenės forumas.

4. Palyginimo lentelės

Vykdydami apžvalgų svetainę, dažnai norėsite palyginti kelis produktus iš pirmo žvilgsnio. Čia naudingos palyginimo lentelės. Laimei, „TablePress“ leidžia pridėti lenteles su tiek eilučių ir stulpelių, kiek jums reikia, ir tinkinti jų stilius nenaudojant jokio HTML:

„TablePress“ papildinys.Naudodami šį papildinį galite lengvai valdyti lenteles naudodami „WordPress“ administratoriaus sritį ir pridėti jas bet kurioje savo temos vietoje. Tai puikus būdas palyginti įvairius produktus atsižvelgiant į kainą, pagrindines savybes, našumą ir dar daugiau – pateikdami auditorijai gyvybiškai svarbios informacijos, kurios jiems nereikės ieškoti. Geriausia yra tai, kad net pradedantiesiems nebus jokių problemų pradedant naudotis „TablePress“.


Apžvalgos svetainės sukūrimas yra protingas būdas padidinti savo auditoriją, lankomumą ir net padidinti pajamas iš rinkodaros. Laimei, „WordPress“ bendruomenė palengvina procesą, pateikdama daug naudingų ir lengvai įgyvendinamų papildinių, kurie siūlo reikiamas funkcijas..

Ar turite klausimų, kaip sukurti srauto peržiūros svetainę? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map