Kaip sukurti daugkartinio turinio blokus naudojant WordPress

Kaip sukurti daugkartinio turinio blokus naudojant WordPress

Jei pastebite, kad reguliariai pridedate tuos pačius teksto ar puslapio kūrimo elementus prie savo „WordPress“ įrašų, yra efektyvesnis būdas. Tai vadinama daugkartinio turinio blokais, todėl šis sprendimas žymiai palengvins jūsų įrašų ar puslapių kūrimą.


Priklausomai nuo jūsų svetainės, galite turėti akcijų, kurias dažnai įtraukiate į savo įrašus ir puslapius. Tai gali būti teksto dalys, pavyzdžiui, įžanga arba pranešimas apie atsisakymą. Galbūt jo vaizdus, ​​mygtukus, nuorodas ar tam tikrą formatą, kurį dažnai pritaikote tekstui. Tai netgi gali būti jūsų naujienlaiškio registracijos forma.

Nepriklausomai nuo turinio, kurį kartojate reguliariai, pakartotinai naudojami turinio blokai gali padėti. Jie padės sutaupyti daug laiko ir pastangų, tuo pačiu padėdami tapti produktyvesniems.

Šiame įraše sužinosite 3 paprasti būdai vieną kartą sukurti turinio skyrių ir vienu mygtuko paspaudimu įtraukti jį į kelis įrašus ir puslapius. Pirmiausia apžvelgsime įmontuotą parinktį „WordPress“, tada kalbėsime apie dvi populiarias puslapio kūrimo parinktis. Dabar pažvelkime, kaip sukurti daugkartinio naudojimo „WordPress“ turinio blokus!

Pastaba: Šis vadovas buvo naudojamas nemokamam „Global Content Blocks“ įskiepiui, tačiau kadangi jis buvo pašalintas ir yra daug lengvesnių metodų, mes pasirinkome 3 geriausius variantus (mūsų manymu), kad jį pakeistume..

1. Su Gutenberg sukurkite daugkartinio turinio blokus

Jei naudojate „WordPress 5.0“ ar naujesnę versiją, jau turite Gutenbergas įmontuotas redaktorius. Nors daug žmonių pasidalija dėl naujojo redaktoriaus, Gutenbergas į „WordPress“ branduolį įtraukia keletą naudingų įrankių. Būtent tai yra intuityvi blokų pagrindu sukurta puslapių kūrimo sistema.

Nors yra daugybė įmontuotų „Gutenberg“ blokų (antraštėms, galerijoms, naujausiems pranešimams, sąrašams ir dar daugiau), jūs taip pat turite galimybę išsaugoti savo daugkartinio naudojimo blokus..

Gutenbergo daugkartinio turinio blokai 1 žingsnis

Sukūrę turinį, kurį norėtumėte pakartotinai naudoti, spustelėkite 3 taškų piktogramą. Tada pasirinkite parinktį „Pridėti prie daugkartinių blokų“.

Gutenbergo daugkartinio turinio blokai 2 žingsnis

Tiesiog pridėkite savo turinio bloko pavadinimą ir išsaugokite.

Gutenbergo daugkartinio turinio blokai 3 žingsnis

Dabar galėsite pasirinkti daugkartinį naudojimą pridėdami naujų blokų (ieškokite savo bloko pavadinimo arba raskite jį skyriuje „Daugkartinis naudojimas“). Tiesiog nepamirškite, kad visi elementai, kurių norite būti savo turinio bloke, turi būti toje pačioje eilutėje.

2. Įdėkite daugkartinio turinio blokus į „WP Bakery“ su šablonu

Vienas populiariausių statytojų yra „WP Bakery Page Builder“ (buvęs „Visual Composer“). Nenuostabu, kad jie siūlo paprastą būdą sukurti daugkartinio naudojimo turinio blokus ir maketus.

Skirtingai nei paskutinis variantas, kurį apėmėme, daugkartinio naudojimo turinio blokai pagal nutylėjimą nėra „WP Bakery“ dalis. Vietoj to turite nusipirkti, įdiegti ir suaktyvinti „Templatera“ priedą.

GAUTI Šabloną

Pastaba: „WP Bakery“ ir „Templatera“ yra įtraukti į mūsų „WordPress“ temą! Taigi, jei jau naudojate mūsų temą (arba jei norite patraukti kopiją), nereikia pirkti „WP Bakery“ puslapio kūrėjo ar „Templatera“. Tiesiog įdiekite juos, kai būsite paraginti įdiegę temą.

„WPBakery“ daugkartinio turinio blokai 1 žingsnis

Įdiegę ir įjungę „WP Bakery“ ir „Templatera“, eikite į „Vaidmenų tvarkytuvę“ ir įsitikinkite, kad statybininkas aktyvus visuose tipuose, kuriuos planuojate naudoti..

„WPBakery“ daugkartinio turinio blokai 2 veiksmas

Tada galite patekti į puslapio kūrimą. Sukūrę maketą, kurį galbūt norėsite naudoti dar kartą, spustelėkite viršutiniame kairiajame kampe esančią „Templatera“ piktogramą.

Pastaba: Visoje temoje pagrindinėje antraštės juostoje naudojama „Templatera“ piktograma, tačiau jei naudojate kitas temas, vietoje to galite pamatyti „WP Baker“ skrybėlės logotipą..

„WPBakery“ daugkartinio turinio blokai 3 veiksmas

Pridėkite savo maketo šablono pavadinimą ir išsaugokite.

„WPBakery“ daugkartinio turinio blokai 4 žingsnis

Norėdami naudoti savo šabloną naujuose įrašuose ar puslapiuose, tiesiog spustelėkite parinktį „Pridėti elementą“.

„WPBakery“ daugkartinio turinio blokai 5 žingsnis

Slinkite žemyn ir spustelėkite „Šablono“ puslapio kūrimo bloką.

„WPBakery“ daugkartinio turinio blokai 6 žingsnis

Pasirinkite savo šabloną ir išsaugokite. Tada galite vilkti ir mesti, kad pakeistumėte pakartotinai naudojamo turinio bloką arba pridėtumėte aplink jį kitą turinį.

3. Kurkite daugkartinį turinį su „Elementor“ blokais

Ir mes negalime kalbėti apie pakartotinai naudojamus turinio blokus neuždengdami „Elementor“. „Elementor“ yra dar vienas populiarus puslapių kūrėjas, turintis daugybę paprastų variantų kurti pasirinktinius puslapių išdėstymus.

Skirtingai nuo paskutinio puslapio kūrėjo, daugkartinio naudojimo „Elementor“ funkcija įtraukta į pagrindinį papildinį. Tiesą sakant, jis netgi prieinamas nemokamoje papildinio versijoje (nors atnaujinti į „Elementor Pro“ tikrai verta).

„Elementor“ daugkartinio turinio blokai 1 žingsnis

Norėdami sukurti daugkartinio turinio bloką naudodami „Elementor“, tiesiog spustelėkite rodyklę šalia išsaugojimo mygtuko ir pasirinkite parinktį „Įrašyti kaip šabloną“..

„Elementor“ daugkartinio turinio blokai 2 veiksmas

Bus atidarytas iššokantis langas, kuriame bus pavadintas jūsų naujas šablonas. Būtinai spustelėkite išsaugoti.

„Elementor“ daugkartinio turinio blokai 3 žingsnis

Norėdami naudoti savo naują bloką, kurdami naują puslapį spustelėkite aplanko piktogramą. Tai atvers „Elementor“ šablonų biblioteką (viena iš priežasčių, kurią mes rekomenduojame atnaujinti į „Pro“, yra ta, kad joje yra šimtai iš anksto paruoštų maketų, kad pagreitintų svetainės kūrimą – kuriuos galite rasti čia).

„Elementor“ daugkartinio turinio blokai 4 žingsnis

Jei norite naudoti savo bloką, eikite į „Mano šablonai“ ir įdėkite bloką. Viskas!

Išvada

Tikimės, kad matysite daugybę situacijų, kai daugkartinio naudojimo turinio blokai gali sutaupyti daug laiko ir pastangų. Kadangi turinio bloką galima pridėti beveik bet kokį turinį, o blokus galima pridėti prie beveik bet kurios jūsų svetainės dalies – įskaitant valdiklius ir temos šablonus – naudodamiesi šia galinga „WordPress“ funkcija, galite iš tikrųjų kūrybingai kurti..

Kokį turinį paversite daugkartinio naudojimo bloku, kad sutaupytumėte laiko? Ar turite kitą metodą, kurio neminėjome šiame sąraše? Nemokamai dalinkitės savo patarimais (arba klausimais) komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map