Kaip sukurti „Dropshipping“ verslą naudojant „WordPress“

Kaip sukurti „Dropshipping“ verslą naudojant „WordPress“

Jei norite užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę pradėti vykdyti laivų pristatymo verslą naudodamiesi „WordPress“. Nors perspektyva pradėti naują verslą gali gąsdinti, tačiau žinojimas, kur pradėti, gali kelti painiavą. Tai ypač aktualu, jei jums nepažįstamas „drophipping“ verslo modelis.


Trumpai tariant, laivo pristatymas yra tada, kai trečiosios šalies įmonė siunčia produktus savo klientams už jus. Laimei, naudodamiesi „WordPress“ galite lengvai išplėsti ir sukurti savo internetinį „drophipping“ verslą. Dar geriau, jei norite padidinti savo sėkmės galimybes, galite naudoti papildinius ir kitus įrankius.

Šiame įraše aptarsime, kas yra „drophipping“, ir kalbėsime apie tai, kaip pradėti savo naują verslą naudojant tokius įrankius kaip „Shopify“ ir „WooCommerce“. Galiausiai supažindinsime jus su keliais papildiniais, kurie padės pradėti. Pasinerkime!

Įvadas į krovinių gabenimą

„wayfair“ įvaizdis

„Wayfair“ yra didžiausia „drophipping“ sėkmės istorija.

„Dropshipping“ suteikia galimybę sukurti internetinę parduotuvę, kurioje prekiaujama fiziniais produktais – nereikia patys sandėliuoti ar išsiųsti produktų. Tai yra pradedančiajam draugiškas verslo modelis, kuriam vis dar reikia šiek tiek laiko ir jūsų pastangų, jei norite būti sėkmingi. Tačiau paleidimo išlaidos yra nedidelės, o pridėtinės išlaidos yra minimalios.

Jei norite atlikti išankstinį darbą, pristatymas į laivus gali būti naudingas verslas, siūlantis daug lankstumo. Tačiau prieš pradėdami vartoti, turėtumėte žinoti apie jo privalumus ir trūkumus. Čia reikia atsižvelgti į keletą dalykų:

 • Nors įsitraukti į verslą yra gana lengva, jūs mažai kontroliuojate produktų kokybę ir pristatymo laiką (veiksniai, kurie gali turėti įtakos klientų pasitenkinimui).
 • Jūs turite laisvę dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, tačiau susidursite su konkurencija iš kitų, siekiančių tų pačių tikslų.
 • Šis modelis leidžia lengvai išplėsti jūsų verslo apimtį laikui bėgant, tačiau klientų palaikymas taps vis reiklesnis, augant jūsų verslui.

Kaip ir bet kuriame versle, yra daugybė privalumų ir trūkumų. Tik jūs galite nuspręsti, ar rizika verta atlyginti. Jei ieškote lankstaus verslo modelio, kuris atitiktų jūsų esamą gyvenimo būdą, per daug nesigilinant į tai, gali būti verta apsvarstyti galimybę parduoti verslą su „WordPress“. Be to, tai nėra labai sunku pradėti.

Kaip susikurti savo internetinio krovinių pervežimo svetainę naudojant „WordPress“ (2 metodai)

Prieš pradėdami savo prekių pristatymo verslą naudodamiesi „WordPress“, turite suprasti, kad tai, ką iš tikrųjų pradedate, yra el. Prekybos svetainė. Taigi, nors svarbu pasirinkti tinkamą laivų pervežimo bendrovę, su kuria norite dirbti, taip pat turite sutelkti dėmesį į savo svetainės kūrimą. Tai reiškia, kad turėsite pasirinkti tinkamus įrankius.

Pvz., „Shopify“ yra turtinga paslauga, kurią galite naudoti norėdami atidaryti savo el. Prekybos svetainę. Deja, nuo šio rašymo ji nebeteikia papildinio, kad būtų supaprastinta integracija į „WordPress“. Tačiau jūs gali naudokite „Shopify“ įterptus kodus savo srautui į savo parduotuvę nukreipti. Jums reikės paskyros, į kurią įeina mėnesinis mokestis (tačiau joje siūlomas 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis).

„WooCommerce“, kita vertus, yra įskiepis, leidžiantis išplėsti esamą „WordPress“ svetainę pridedant elektroninės komercijos funkcijų. Taip pat galite naudoti turtingas elektroninės komercijos temas ir įvairius plėtinius, kad sukurtumėte parduotuvę ir sujungtumėte ją su esama svetaine.

Abi šios priemonės yra puikus sprendimas pradedant „WordPress“ verslą. Kurį pasirinksite, daugiausiai lemia asmeninės nuostatos. Aptarsime, kaip naudoti abu, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

1. Įrašykite „Shopify“ pirkimo mygtukus žinutėse ir puslapiuose

„Shopify“ svetainė

Norėdami pradėti naudotis „Shopify“, turėsite sukurti paskyrą. Pirmos keturiolika dienų yra nemokamos, todėl prieš išbandydami paslaugą galite išbandyti paslaugą.

„Shopify“ įdėjimo kodus lengva pridėti prie savo įrašų ir meniu, net jei nesate patyręs „WordPress“ vartotojas. Pirmiausia turėsite prisijungti prie „Shopify“ paskyros ir sukurti mygtuką „Shopify Buy“. Nukopijuokite įterptą kodą, kurį gavote, tada prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.

Sukurkite naują įrašą arba atidarykite jau išsaugotą įrašą. Turėsite pakeisti savo vaizdą iš Vaizdinis į Tekstas režimas:

Įklijuokite „Shopify“ įterpimo kodą į savo įrašą ten, kur norite, kad būtų rodomas mygtukas. Kai tai bus padaryta, į jūsų įrašą bus įtrauktas pirkimo mygtukas, kuris nukreipia galutinį vartotoją į jūsų „Shopify“ krepšelį ir mokėjimo parinktis.

2. Norėdami pradėti krovinių pervežimo verslą, naudokite „WooCommerce“

„WooCommerce WordPress“ papildinys

Prieš atlikdami bet kokius savo svetainės pakeitimus, svarbu pasidaryti atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją tuo atveju, jei jums dėl kokių nors priežasčių reikės ją atkurti. Po to galite eiti į priekį ir įdiegti „WooCommerce“ savo svetainėje.

„WooCommerce“ puslapio sąranka

Suaktyvinę papildinį, prietaisų skydelyje pamatysite sąrankos vedlį. Spustelėkite Paleiskite sąrankos vedlį, ir vykdykite nurodymus, kad nustatytumėte „WooCommerce“ puslapius.

„WooCommerce“ pristatymo nustatymai

Įdiegę papildinį norėsite peržiūrėti nustatymus, ypač siuntimo parinktis. Tai galima rasti „WooCommerce“> Nustatymai> Pristatymas ir čia galite pridėti arba redaguoti įvairias jūsų apibrėžtas pristatymo parinktis.

E-komercijos papildiniai, siekiant patobulinti jūsų prekių pristatymo svetainę

Kai nustatysite savo el. Prekybos svetainę naudodamiesi vienu iš aukščiau nurodytų įrankių, vis dar yra daugybė papildomų ir nemokamų papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami ją patobulinti. Čia reikia atsižvelgti į du dalykus.

El. prekybos produktų katalogas Nemokamas „WordPress“ papildinys

el. prekybos produktų katalogo papildinys, skirtas „WordPress“

Sukūrę savo svetainę norėsite, kad jūsų produktai būtų lengvai prieinami klientams. Naudojant el. prekybos produktų katalogas papildinys suteikia galimybę visiškai tinkinti produktų puslapius. Čia pateikiamos kelios pagrindinės jo savybės:

 • Padeda parodyti savo produktus ir nustatyti pasirinktinius parametrus, pvz., Ar rodyti kainas, ar apžvalgas.
 • Leidžia suskirstyti produktus į kategorijas arba parodyti kelis produktų katalogus.
 • Visiškai reaguoja, todėl jūsų produktai gražiai rodomi mobiliuosiuose įrenginiuose.

Žinoma, tai tik ledkalnio viršūnė. Mes raginame peržiūrėti papildinio dokumentus, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galite jį naudoti norėdami patobulinti savo prekių pristatymo svetainę.

„YouDroop Dropshipping“ priedas, skirtas „WooCommerce“ („Premium“)

„YouDroop Dropshipping“ priedas, skirtas „WooCommerce“

Norite pradėti „WordPress“ prekių pristatymo verslą, bet neturite jokių tiekėjų ryšių? Jokiu problemu – „YouDroop“ yra paprastas būdas sujungti tiekėjus su mažmenine prekyba daugelyje pramonės sričių. Tiesiog prisiregistruokite prie paskyros (mažmenininkų mėnesinės narystės prasideda nuo 59 erų, tačiau tiekėjai gali pradėti nemokamai), sinchronizuokite savo turimus produktus su savo elektroninės prekybos svetaine, tada kiekvieną dieną pradėkite pridėti iki 500 naujų elementų į savo svetainę. Čia yra trumpa „YouTube“ veikimo santrauka:

 1. Tiekėjai įkelia „YouDroop“ turimus produktus
 2. Mažmenininkai prisijungia prie savo paskyros, norėdami eksportuoti ir sinchronizuoti turimus produktus savo el. Prekybos svetainėse
 3. Klientai naršo ir perka produktus iš el. Prekybos svetainių
 4. Mažmenininkai moka tiekėjams už parduotas prekes ir pateikia gabenimo informaciją
 5. Tiekėjai siunčia prekes klientams

Taigi tiekėjai uždirba daugiau, o mažmenininkai uždirba pelną, kai savo svetainėje nustato daugiau nei bazinę prekės kainą, o klientai gauna nuostabių produktų. Visi laimi!


Norėdami sukurti sėkmingą krovinių pervežimo verslą, jums prireiks laiko ir pastangų. Tačiau pradėti neturėtų būti sunku. Kai žinosite, kaip įkurti ir pradėti savo verslą, jums bus geras kelias į sėkmę, jei tik pasirinksite atlikti reikalingus darbus..

Ar turite klausimų apie tai, kaip sukurti „WordPress“ verslo svetainę, kurioje galite pristatyti savo laivus? Aptarsime juos toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map