Kaip sukurti internetinį aplanką naudojant WordPress

Sudaryti aplanką svarbu studentams, kurie kreipiasi dėl tam tikrų laipsnių programų arba ruošiasi pradėti savo karjerą. Daugelis darbdavių ar klientų (arba universitetų, jei tai yra mokyklos programa) prašo darbo pavyzdžių kaip įdarbinimo (ar priėmimo) proceso dalį, nes tai yra būdas jiems pamatyti, ką jūs sugebate ir kokį darbą atliekate. jau padaryta anksčiau. Portfelis yra geriausias būdas pateikti šiuos pavyzdžius ir paruošti juos demonstruoti.


Šiame straipsnyje mes susitelksime į pranašumus, susijusius su aplanko turėjimu ir „WordPress“ naudojimu kuriant aplankus, kurie padės jūsų darbo paieškoms sėkmingai. Taigi, pradėkime!

Kodėl verta turėti internetinį aplanką?

Tobulėjant technologijoms ir beveik visiems besinaudojantiems internetu, vis daugiau studentų saugo elektronines savo portfelių kopijas internete ir netgi kuria svetaines, kad galėtų jas apgyvendinti. Naudodamiesi internetiniu portfeliu, pradėdami savo karjerą, jums gali būti lengviau:

 • Internetiniai portfeliai tampa viso jūsų buvimo internete dalimi, ypač jei įtraukiate nuorodą į savo socialinės žiniasklaidos profilius, kad potencialūs darbdaviai, klientai ar klientai galėtų lengvai rasti jūsų darbą, kai jūsų ieškos jūsų..
 • Pateikti nuorodą į savo svetainę yra nesunku, ir jums nereikia jaudintis dėl failų dydžių, pridedamų el. Laiškų priedams ar siunčiant didelę faksogramą..
 • Galite įtraukti nuorodą į savo gyvenimo aprašymą, kad samdantys vadovai tiksliai žinotų, kur gali rasti jūsų darbą.

Turėdami internetinę aplanką potencialiems darbdaviams taip pat parodote, kad galite naudoti bent vieną turinio valdymo sistemą, ir esate susipažinęs su svetainių veikimu. Tuo metu, kai įvairaus amžiaus ir įgūdžių rinkiniai ieško darbo, tai gali suteikti pranašumo prieš kitus kandidatus.

Darbo su WordPress pradžia

Naudoti „WordPress“ kuriant internetinį portfelį yra gana paprasta. Jei jau turite sąskaitą „WordPress.com“, apsvarstykite galimybę perjungti (arba bent jau pridėti naują svetainę) savarankiškame „WordPress.org“ – tinkinimas yra daug universalesnis ir turėsite kur kas didesnę kontrolę, kaip jūsų svetainė atrodo ir veikia.

Net jei esate visiškai naujas „WordPress“, rekomenduojame pradėti nuo savarankiško prieglobos. Yra nedidelis mėnesinis prieglobos mokestis ir metinis domeno registracijos mokestis, tačiau dėl papildomų išlaidų ir atsakomybės verta visiškai kontroliuoti savo portfelio svetainę. Taip pat yra premijos aspektas: užregistravę savo domeno vardą reiškia, kad neturėsite .wordpress.com padomenio, taigi jūsų žiniatinklio adresas atrodys profesionaliau.

Išlaidos gali būti didžiulis veiksnys studentams, todėl tyrinėdami prieglobos įmones patikrinkite, ar jos neturi specialių kainų studentams. „Bluehost“ ir „SiteGround“ yra du, siūlantys studentų planus.

Rinkdamiesi domeno pavadinimą (svetainės pavadinimą), geriausia naudoti savo vardą – jis bus labiau rodomas paieškose. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti etiketę, kad būtų labai aišku, apie ką jūsų svetainė.

Aplanko „WordPress“ temos pasirinkimas

Tada pasirinkite savo svetainės temą. Pagrindinė tinklaraščio tema tikriausiai atitiks jūsų poreikius, tačiau jei norite, kad jūsų portfelis išsiskirtų, turėtumėte turėti temą, skirtą demonstruoti portfelio turinį. Mes turime sąrašą kai kurių mūsų mėgstamiausių portfelio temų portfelio „WordPress“ temų.

Nemokamos temos yra puikus būdas pradėti, tačiau jos paprastai neturi papildomų funkcijų ar tinkinimo parinkčių, kurias rasite premium tema. Jei norite sukurti profesionalų internetinį aplanką, turėtumėte apsvarstyti galimybę atnaujinti savo temos „pro“ versiją (jei taikoma) arba nusipirkti aukščiausios kokybės temą, kurios kaina gali svyruoti nuo 2 USD iki 199 USD. Temų galima įsigyti keliose internetinėse prekyvietėse, tokiose kaip „ThemeForest“, „Creative Market“, „StudioPress“, Tema pupelės, Elegantiškos temos ir daugelis kitų.

Čia yra tik keletas mūsų mėgstamiausių:

Iš viso „Boxed Porfolio“ „WordPress“ temos demonstracinė versija

Iš viso yra geriausias pasirinkimas dėl patogumo naudoti, galingų variantų ir lankstumo. Ši tema yra daugialypė vilkimo ir kritimo tema, tačiau naudojant integruotą aplanką ji puikiai tinka kurti internetinę savo darbų kolekciją. Yra daugybė demonstracijų, iš kurių galite pasirinkti, kad galėtumėte pradėti.

svogūnų portfelio „WordPress“ tema

Svogūnai „Shindiri Studio“ yra nuostabi portfelio tema su keliais maketais. Pasirinkite tinklelį, mūro tinklelį, lipnų ar agentūrinio stiliaus aplanką, kad galėtumėte rodyti savo projektus.

„Mesa Free WordPress“ tema

Mesa yra nemokama mūro maketo tinklaraščių tema, kurią lengvai būtų galima naudoti internetiniam aplankui. Palaikant atvaizdus, ​​galerijas, garso, vaizdo įrašus ir citatas, ši tema yra puikus nemokamas būdas rodyti savo mediją internete.

„Vong Portfolio“ - reaguojanti aplanko „WordPress“ tema

Šiaurė „Array Themes“ yra stulbinantis pasirinkimas kuriant internetinį portfelį. Šioje temoje yra viskas, ko jums reikia, įskaitant naudingą tinklaraštį, stulbinantį rinkinį ir paprastus puslapius (archyvus, kontaktus ir visą plotį), kad galėtumėte pristatyti savo darbą.

„Gallery Pro“ tema

Galerija Pro iš „StudioPress“ yra puiki galimybė, jei mėgstate naudotis „Genesis“ sistema. Ši švari, minimali ir, žinoma, moderni tema yra paprastas būdas pridėti savo biografiją ir savo portfolio į savo „WordPress“ svetainę.

Ananasų nemokama „WordPress“ tema

Ananasai yra paprasta nemokama tinklaraščių tema su švariu vieno stulpelio išdėstymu. Minimalus šios temos dizainas puikiai tinka demonstruoti jūsų naujausią darbą, kai jį kuriate, o kadangi tema palaiko įvairius daugialypės terpės formatus (vaizdas, garso, vaizdo įrašas, citata) ir apima pagrindines dizaino parinktis, galite leisti savo darbui spindėti..

Portfelio papildinio naudojimas

Kita galimybė, jei jums nepatinka nė viena aplanko tema, yra pridėti aplanko papildinį. „WordPress“ saugykloje yra daugybė nemokamų portfelio papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti rinkinį beveik bet kuriai temai. Norėdami pridėti papildinį, eikite į Papildiniai „Administratoriaus“ meniu ir spustelėkite Pridėti naują norėdami naršyti savo nemokamas parinktis.

Taip pat yra tiek daug puikių „premium“ portfelio papildinių, kurie turi daugiau funkcijų ir funkcionalumo nei jų nemokami kolegos. Jau anksčiau kalbėjome apie „WordPress“ aplanko papildinius, bet, tarkime, praleidote, čia yra keletas mūsų mėgstamiausių papildinių:

būtinas tinklelio portfelio „WordPress“ papildinys

Esminis tinklelis „themepunch“ yra vienas iš populiariausių portfelio papildinių ir dėl rimtos priežasties. Naudodami šį papildinį galite sukurti bet kokio stiliaus aplanko tinklelį, naudodami pateiktus maketus, eilučių ir stulpelių parinktis, turinio šaltinius, animaciją, išankstinius įkėlimus, apvalkalus, pasirinktines spalvas ir dar daug daugiau

žiniasklaidos tinklelio portfelio „WordPress“ įskiepis

Žiniasklaidos tinklelis „LC Web“ yra puiki galimybė, suteikianti neribotą maketą. Norėdami sutvarkyti savo nuotraukas, vaizdo įrašus, nuorodas ir garso failus į visiškai reaguojančias tinklelius, naudokite vizualiųjų tinklelių kūrimo priemonę.

„Instagram“ žurnalo aplanko „WordPress“ įskiepis

„Instagram“ žurnalas „C Rivers“ yra unikalus portfelio papildinys, kuris paima jūsų portfelio vaizdus iš kažko, ką dauguma iš mūsų jau naudojamės – „Instagram“. Nufotografuokite dabartinių savo projektų nuotraukas ir pridėkite jas prie savo svetainės aplanko naudodami šį papildinį!

Turinio pasirinkimas

Prieš pradėdami pridėti turinį prie savo aplanko, įsitikinkite, kad žinote, ką norite įtraukti! Kadangi galbūt dar nepadarėte daug profesionalaus darbo savo srityje, puiku naudotis akademiniais darbais, klasių projektais ar pristatymais ir visais jūsų atliktais bendruomenės paslaugų projektais. Jei turite gyvenimo aprašymą ar CV, galbūt norėsite sukurti puslapį ir tam.

Pabandykite įtraukti pavyzdžius, susijusius su jūsų įvestu lauku. Jei esate rašytojas, naudokite rašymo projektus ir leidinius. Jei esate menininkas ar inžinierius arba užsiimate dailidės veikla, įkelkite savo suprojektuotų, sukurtų, pastatytų ar pritvirtintų daiktų vaizdus. Mokslininkai galėtų pateikti laboratorijų ataskaitas. Buhalteriai gali įtraukti finansines ataskaitas ir analizę. Jūs gaunate idėją.

Kai pridėsite savo darbo pavyzdžius, parašykite trumpą kiekvieno jų aprašą, kad pateiktumėte tam tikrą kontekstą. Galbūt norėsite paaiškinti, koks buvo projektas ir kaip jis kažkam suteikė (ar suteiks) naudos ar kitaip prisidės prie šios srities. Čia yra paprastas pavyzdys kartu su nuoroda į įkeltą dokumentą:

darbų pavyzdžių aprašymas

Nesijaudinkite dėl įkeltų pavyzdžių skaičiaus. Jūsų portfelis augs kaip ir jūs, todėl nesijaudinkite, kad jums reikia tonų užpildo. Išsirinkite geriausius projektus, kurių yra 10–15, ir suskirstykite juos į kategorijas pagal projekto tipą. Tai darbdaviams palengvins tinkamų pavyzdžių paiešką.

Įkeliami pavyzdžiai

Nelengva įkelti darbo pavyzdžius į „WordPress“, tačiau tam reikalingas laikas ir pastangos gali skirtis priklausomai nuo pavyzdžių formato. Jei turite elektronines kopijas ar atvaizdus, ​​esate pasiruošę. Jei to neturite, turite juos įsigyti.

Popieriaus, ataskaitų ir spausdintų nuotraukų spausdintos kopijos gali būti nuskaitytos kaip PDF failai. Darykite skaitmenines fizinių objektų, tokių kaip paveikslai ar skulptūros, nuotraukas. Muzika ir vaizdo įrašai gali būti įrašomi arba redaguojami skaitmeniniu formatu. Nesvarbu, ką nuspręsite įkelti, įsitikinkite, kad failai yra išsaugoti darbo pavyzdžiams skirtoje vietoje, kad tiksliai žinotumėte, kur juos rasti.

Kai pasirinksite savo skaitmenines kopijas, laikas įkelti! Prisijunkite prie savo „WordPress“ paskyros ir eikite į savo administratoriaus puslapį. Eikite į savo daugialypės terpės biblioteką ir pasirinkite Pridėti naują:

pridėti laikmeną

Ekrane „Įkelti naują laikmeną“ galite tiesiog nuvilkti failus į lauką arba spustelėti mygtuką Pasirinkite Failai mygtuką, norėdami ieškoti norimų įkelti failų.

Pavyzdžių įtraukimas į savo aplanką

Dabar, kai jūsų tema ar papildinys yra įdiegti ir pavyzdžiai (ir visi kiti failai) įkelti, galite pridėti savo darbą prie savo aplanko. Administratoriuje eikite į aplanko puslapį ir spustelėkite Pridėti naują. Bus atidaryta teksto rengyklė.

newportfoliopost

Daugeliui temų ir papildinių pridėti naują aplanko įrašą yra taip paprasta, kaip pridėti tinklaraščio įrašą. Prie daugumos rinkinių pridėsite įrašo pavadinimą, aprašą ir panašų į įprastą vaizdą. Bet jūs galite turėti papildomų laukų, į kuriuos galite įvesti papildomos informacijos apie pavyzdį pagal vietą, datą, kontekstą ir tt. Kai kuri tema su aplankais, pavyzdžiui, „Total“, gali apimti net galerijos meta dėžutes, kuriose galite įkelti visas savo galerijos ar skaidrių atvaizdus..

galerija-meta dėžutė

Kai bus užpildyta visa jums reikalinga informacija, spustelėkite Skelbti. Ta-da! Dabar sėkmingai pridėjote darbo pavyzdį prie savo „WordPress“ aplanko. Pakartokite šiuos veiksmus kiekvienam mėginiui, kurį norite pridėti.


Pateikite geriausią savo darbą aplanke, kad susidarytumėte gerą įspūdį, kai teikiate paraiškas dėl darbo ar akademinių programų. Naudodami internetinę aplanką galėsite dar labiau atsiriboti ir pasiekti platesnę auditoriją – o „WordPress“ yra vienas iš geriausių priemonių tai padaryti. Turite daugybę išteklių, kad galėtumėte sudaryti nuostabų portfelį, todėl smagiai praleiskite laiką!

Ar anksčiau esate sukūrę internetinę aplanką? Ar galvojate apie tokio sukūrimą? Pasidalykite savo patarimais arba užduokite visus klausimus komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map