Kaip sukurti mobiliesiems parengtą svetainę naudojant „WordPress“

Jums, mano draugei, ir man pasisekė, kad gyvename reaktyvaus interneto dizaino laikais ir eroje. Net ir nežiūrėdami įdėmiai, galite pamatyti platų interneto programų, pritaikomų mūsų įvairių prietaisų dydžiui, platinimą rinkoje..


Ta pati žiniatinklio programa skirtinguose ekrano dydžiuose atrodys visiškai skirtingai, todėl atsirado naujų ir dinamiškų būdų susisiekti su klientu, nepaisant jo įrenginio.

Šiandien galite suteikti savo vartotojams puikią patirtį savo „WordPress“ svetainėje, nesvarbu, ar jie ją žiūri per išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, phablet, darbalaukį ar bet kurį kitą turimą įrenginį.

Prieš kurį laiką internetiniai verslininkai turėjo stengtis išspausti mamutų svetaines mažyčiuose mobiliųjų prietaisų ekranuose. Problema buvo beveik išspręsta, kai kas nors pristatė idėją sukurti atskiras mobiliesiems pritaikytas darbalaukio svetainių versijas.

Tam tikrą laiką buvo gerai, kol neatsirado problemų. Pirma, paieškos varikliai nežinojo, ką daryti su pasikartojančiu turiniu, antra, žiniatinklio valdytojai nenorėjo kurti ir tvarkyti dviejų atskirų svetainių. Jei to nepakako, mobiliųjų telefonų versijos nebuvo tokios veiksmingos kaip jų stalinių kompiuterių versijos. Tai buvo sielvartas.

Tačiau tikrasis sprendimas buvo reaguojančio web dizaino forma arba pavadinimas arba RWD. Negalėjo ateiti geresniu laiku. Internetiniai verslininkai pagaliau galėjo atsikvėpti, nes RWD mobiliųjų įrenginių vartotojams pateko tiesiai į jų nekantrias rankas.

Nors Cameronas Adamsas ir pademonstravo, 2004 m, skiriamoji geba – išdėstymas, Ethanas Marcotte’as sukūrė terminą „tik 2010 m. gegužę“Reaktyvus interneto dizainas“. Netrukus interaktyvus interneto dizainas išpopuliarėjo.

Istorijos pamoka, kodėl turėtumėte nerimauti kurdami mobiliesiems parengtą svetainę? Nebent jūs gyvenate po uola, tai gana akivaizdu. Vis daugiau žmonių kasdien naudojasi mobiliaisiais įrenginiais, kad naršytų jūsų svetainę.

Perspektyvos perka produktus tiesiai iš savo mobiliųjų įrenginių. Jei jūsų svetainė neatrodo gerai ir veikia nepaprastai gerai mažesniuose ekranuose, paliekate daug pinigų ant stalo.

Mattas Cuttsas prieš keletą mėnesių paminėjo ką nors stebinančio. Jis pasakė mobiliųjų paieška gali pranokti stalinių kompiuterių paiešką ateis 2015 m. ir vėliau. Tada „Google“ nuėjo į priekį ir prie savo mobiliųjų telefonų paieškos rezultatų pridėjo „draugiškų mobiliesiems“ etikečių, tai reiškia, kad jūsų klientai žinos, kad jūsų svetainė nėra tinkama mobiliesiems dar ilgai, kol jos spustelės.

Tai reiškia, kad galite atsisveikinti su dideliais mobiliųjų telefonų konversijų rodikliais, jei jūsų svetainė yra fiksuoto pločio arba nelanksti svetainė. Niekas nesirūpins dėl prastos vartotojo patirties, ypač jei jūsų konkurentas turi svetainę, kuri atrodo puikiai ir puikiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose..

Kaip tai naudojant „WordPress“, kaip jūs galite sukurti mobiliesiems pritaikytą svetainę??

Sukurti mobiliesiems pritaikytą svetainę naudojant „WordPress“

„WordPress“ į mobilųjį telefoną

„WordPress“, būdama naudinga platforma, padarė interneto plėtrą ne tik lengvesnę, bet ir gana nesudėtingą. Per kelias minutes galėsite išpūsti gražią 100% reaguojančią svetainę, kuri sužavės visus jūsų vartotojus. Jūsų mobiliųjų įrenginių vartotojai turės tokią pat didelę patirtį kaip ir stalinių kompiuterių vartotojai, o tai gali reikšti tik puikius dalykus jūsų „WordPress“ pagrindu veikiančiam verslui..

Pūkai panaikinę, galite sukurti mobiliesiems pritaikytą „WordPress“ svetainę dviem pagrindiniais būdais. Tu gali:

  • Sukurkite / nusipirkite reaguojančią „WordPress“ temą
  • Naudokite mobiliuosius papildinius

Mes aprašysime kiekvieną iš jų, tada pateiksime reaguojančių „WordPress“ temų pavyzdžius ir mobiliųjų ekranų papildinius, kad galėtumėte žengti vieną žingsnį pro duris..

Sukurkite / pirkite „WordPress“ temą

Tai yra lengviausias ir elegantiškiausias būdas sukurti mobiliesiems pritaikytą svetainę naudojant „WordPress“. Kadangi „WordPress“ tematikos rinka smarkiai reaguoja į temas, turėtumėte rasti tokią, kuri puikiai atitiktų jūsų skonį ir pageidavimus..

Nors kai kurie kūrėjai vis dar išleidžia fiksuoto pločio (arba griežtas) „WordPress“ temas, didžioji dauguma temų, išleistų po 2010 m., Yra iš dalies arba visiškai reaguojančios. Žinoma, jūs norite pradėti nuo visiškai (100%) reaguojančios „WordPress“ temos nuo pat pradžių arba kurdami savo svetainę iš naujo.

Iš anksto nuspręskite, kokių funkcijų jums prireiks, ir įsitikinkite, kad jūsų tema prisitaiko prie skirtingo peržiūros srities pločio, nepažeisdama minėtų funkcijų. Yra greitas būdas nustatyti, ar „WordPress“ tema reaguoja, ar ne.

Prieš pirkdami pasirinktą „WordPress“ temą, kūrėjai paprastai leidžia ją išbandyti padedant demonstracinei versijai. Įkėlę demonstracinę versiją, pakeiskite naršyklės dydį spustelėdami mažinimo mygtuką ir vilkdami kraštus, tada stebėkite, kaip veikia jūsų tema.

Ar jis blogėja, kai mažinate naršyklės plotį, ar naršyklės apačioje atsiranda slinkties juosta? Jei tema gražiai pablogėja, jūs pasiekėte „jackpot“. Paleiskite kitą kelią, jei naršyklės apačioje pasirodys slinkties juosta.

Profesionaliai sukurta reaguojanti tema turėtų kainuoti mažiau nei 70 USD už patikimas svetaines, tokias kaip „Elegant Themes“ (jos siūlo metines prenumeratas), „Array“ ir „Themeforest“. Taip pat galite kurti savo reaguojančias „WordPress“ svetaines naudodamiesi reaguojančios temos sistemomis, tokiomis kaip „Genesis“, Neįvertinta, Darbas ir daug daugiau.

Be jokios abejonės, jei turite šiek tiek dėmesio, pasamdykite „WordPress“ programuotoją, kad jis jums pritaikytų pritaikytą temą nuo nulio. Jūs netgi galite juos užkoduoti visomis būtinomis funkcijomis, kad išvengtumėte papildinių naudojimo, iš kurių kai kurios gali nereaguoti.

Bet jei pradedate ar turite biudžetą, čia yra keletas biudžetui palankių „WordPress“ temų, kurios reaguoja taip pat gerai, kaip ir gražios.

Iš viso – reaguojanti daugiafunkcinė „drag and drop“ „WordPress“ tema

Bendra „WordPress“ tema

Rašydamas elitinis ir gerbiamas autorius, populiarus „Themeforest“ prekės ženklas (pardavimų skaičius viršija 9 tūkst.), „Total WordPress“ tema suteikia lengvumo ir linksmybių interneto dizainui. Tai daugiafunkcinė tema, tai reiškia, kad galite sukurti bet kokį įsivaizduojamą dizainą ir 100% reaguoti, kad visi jūsų šlovingi dizainai tilptų visuose įrenginių ekranuose.

Turėdama nepaprastą palaikymą ir visas funkcijas, kurių visada norėjote, įskaitant „Visual Composer“, skirtą palaikyti priekinio puslapio kūrimą, „Total WordPress“ tema leidžia jums sukurti mobiliesiems pritaikytą „WordPress“ svetainę kaip bosą. Neklausykite mano žodžio, eikite patys patikrinti gražių demonstracijų. Ir tik už 58 USD, „Total WordPress“ tema yra pritaikoma galimybė išplėsti savo „WordPress“ svetainę.

„Divi“ – atsakinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Divi reaguojanti „WordPress“ tema

Populiariausia „Elegantiškų temų“ tema – „Divi“ yra savo klasėje. Ar ji visiškai reaguoja? Jūs lažinamės, kad taip yra. O kaip daugiafunkcis? Eime, paprašyk kito klausimo. „Plus“ tai „Elegantiškų temų“ rinkinio dalis, taigi, jei kada apsigalvosite, turėsite ir kitų temų.

Kaip ir naudodamiesi mėgstamiausia tema „Total WordPress“, naudodami „Divi“ galite sukurti neribotą dizainą, niekada nepaliesdami kodo eilutės. Tema sugrąžins jums 69 USD dolerius arba 89 USD, jei norite visų „Photoshop“ failų ir aukščiausios kokybės papildinių.

Itin lanksti ir reaguojanti „WordPress“ tema

Itin lanksti „WordPress“ tema

„Ultra“ yra naujausia „Themify“ tema ir ji yra puiki. Tai galinga ir gražiai reaguojanti (ai, nemokama labai, labai ribotą laiką). Pati lanksčiausia „Themify“ tema „Ultra“ turi puikias išdėstymo ir puslapio kūrimo parinktis.

Be to, jei ketinate prisijungti prie pagrindinio klubo, taip pat gausite visas gražiausias „Themify“ temas ir visus nuostabius jų papildomus priedus – pvz., „Themify Builder“, skelbimų juostą, sąlyginius meniu ir dar daugiau!

Vertoh – reaguojantys įvykiai „WordPress“ tema

Vertoh „WordPress“ tema reaguojantys įvykiai

Planuojate didelį renginį? O gal „WordCamp“? Checkout Vertohas. Jis yra elegantiškas ir sukonstruotas taip, kad būtų gražus, tačiau galingas būtent taip, kaip norite. Be to, pridedamos visos papildomos renginių funkcijos, tokios kaip „WooCommerce“ palaikymas, atgalinės atskaitos valdiklis, socialinė integracija, garsiakalbiai, planavimas ir dar daugiau.

Sukurtas „SHOWthemes“, „Vertoh“ yra naujausia „WordPress“ tema reaguojančių įvykių tema, kuri mobiliuosiuose įrenginiuose atrodys neįtikėtinai gerai. Pradėjęs tik nuo 79 USD už išplėstinę renginių valdymo temą, Vertohas neabejotinai yra nugalėtojas.

„uDesign“ – reaguojanti „WordPress“ tema

„udesign-responsive-wordpress-theme“

Tai ypač greitas, galingas, gražus ir mobilus. Čia pilna funkcijų, kurių jums reikia norint sukurti „WordPress“ svetaines iš svajonių, įskaitant malonų „Visual Composer“, SEO parengtą dizainą, WPML palaikymą ir „WooCommerce“..

Iš esmės, jūs gaunate vienintelę „WordPress“ temą, leidžiančią kurti mobiliesiems paruoštas svetaines nepatiriant prakaito. O, aš paminėjau, kad jūs gaunate nepaprastą palaikymą visą parą ir neribotus atnaujinimus? „uDesign“ daugelį metų buvo „Themeforest“ kuokštelė, turinti vos 58 dolerius.

Katalogas – atsakinga „WordPress“ tema

„DirectoryPage“ „WordPress“ tema

Ieškoti įkvėpimas jūsų sekančiam „WordPress“ pagrindu sukurtam verslui? Na, jūs tiesiog galbūt jį radote. Jums nereikia žiūrėti toliau nei „Directory“ – tai „Templatic“ švari, profesionali ir turtinga rankomis sukurta reaguojanti tema..

Katalogas yra naudinga „WordPress“ tema, tinkanti bet kokiam verslui, norinčiam bendrinti sąrašus, apžvalgas ar bet kokio kito tipo katalogus (taigi ir pavadinimą). Su visomis „Templatic“ sukurtomis aukščiausios klasės vaikų temomis lengva pradėti. Kaip ir visos šios temos, įtrauktas palaikymas ir atnaujinimai, tai reiškia, kad jūs išnaudosite visas šios temos galimybes.

Mažmenininkas – atsakinga „WordPress“ tema

mažmenininkas reaguoja į „WordPress“ temą

Naudodamiesi mažmenininku galite sukurti bet kokią mobiliesiems telefonams parengtą „WordPress“ svetainę, apie kurią galite pagalvoti. Iš tinklaraščių, asmeninių svetainių, įmonių portalų, portfelių ir net internetinių parduotuvių mažmenininkas turi pakankamai funkcijų, kad galėtų tvarkyti bet ką, ką jūs į jį įtraukiate..

Tai 100% reaguojanti sistema, ji aprūpinta papildomais priedais ir patikimu klientų aptarnavimu, taip pat vaizdo įrašų peržiūra, kad jūs greitai ir greitai pradėtumėte veikti. Mažmenininko pirkėjo reitingas yra 4,64 / 5,00 ir jo kaina yra 58 USD.

Tai yra trumpas žinomų „WordPress“ temų, prieinamų visame internete, sąrašas. Bet kokiu atveju ir jei jums reikia daugiau parinkčių, nedvejodami apsilankykite „Themeforest“ ir ieškokite „reaguojančių„ WordPress “temų“, o jūs gausite daugiau pasirinkimų nei jums kada nors prireiks..

Be to, galite peržiūrėti mūsų siūlomas „WordPress“ temas arba nemokamas „WordPress“ temas, skirtas puikioms „WordPress“ temoms. Ir jei jūsų biudžetas yra mažas, peržiūrėkite nemokamai reaguojančios „WordPress“ temos svetainėje WordPress.org.

Judama toliau …

Sukurti mobiliesiems parengtą „WordPress“ svetainę su mobiliaisiais papildiniais

Jei jūsų pasirinkta „WordPress“ tema neatsako arba dėl savo priežasčių nenorite atsisakyti esamos fiksuoto pločio temos, galite pasinaudoti mobiliųjų ekranų „WordPress“ įskiepiais ir suteikti mobiliesiems patogią patirtį. vartotojų.

Paprastai procesas yra paprastas; tiesiog įdiekite papildinį, sukonfigūruokite keletą parinkčių ir darbas bus baigtas. Dauguma šių papildinių turi įjungimo funkciją, kuri nurodo įskiepiui rodyti mobiliųjų telefonų temą mobiliųjų įrenginių vartotojams. Mobiliųjų telefonų tema nėra paleista staliniams kompiuteriams.

Šie mobilieji papildiniai padės lengvai ir greitai sukurti mobiliesiems parengtą „WordPress“ svetainę:

„WPtouch Mobile Free WordPress“ papildinys

„wptouch-mobile-plugin-for-WordPress“

Tai turbūt populiariausias „WordPress“ mobilusis papildinys, turintis daugiau nei 400 000 aktyvių diegimų. Vos keliais paspaudimais galite naudoti „WPtouch“, kad įgalintumėte „… paprastą ir elegantišką mobiliųjų telefonų temą savo„ WordPress “svetainės lankytojams.“

„WPtouch“ yra su intuityviu administratoriaus skydeliu, kuris leidžia jums tinkinti, kaip jūsų svetainė atrodys mobiliuosiuose įrenginiuose. Šis procesas yra gana paprastas ir niekada neliesite vienos kodo eilutės.

Jūsų lankytojai vienu mygtuko paspaudimu taip pat gali pasirinkti mobiliųjų ir stalinių kompiuterių versijas. Kūrėjai, „BraveNewCode, Inc.“ ir Dave Storey, be kitų, taip pat pateikia profesionalią versiją, kuri pristatoma su patobulintomis temomis ir funkcijomis. Papildinio aukštesnis nei vidutinis įvertinimas yra 3,7 / 5,0.

„WP Mobile Detector Free“ „WordPress“ papildinys

„wp-mobile-detector-plugin-for-WordPress“

Ar norite lengvai sutelkti savo „WordPress“ svetainę? Jei taip yra, „WP Mobile Detector“ yra jūsų atsakymas. Dėka išradingumo, kuris atsirado kuriant šį papildinį, „WP Mobile Dectector“ gali automatiškai įkelti suderinamą mobiliojo telefono temą, jei nustato, kad lankytojas yra išmaniajame ar įprastame mobiliajame telefone..

Specialios funkcijos apima 5000 ir daugiau mobiliųjų įrenginių aptikimą, vaizdo dydžio keitimą, mobiliųjų telefonų statistiką ir automatiškai suformatuotą turinį. Be to, papildinį lengva įdiegti, pritaikyti ir naudoti. Komplekte yra septynios mobiliųjų telefonų temos. Naudodamiesi interaktyvia mobiliųjų telefonų temų rengykle galite sukurti savo pasirinktinę temą. Jūs netgi galite įkelti savo logotipą ir pridėti skelbimų mobiliesiems!

„WP Mobile Detector“ yra beveik neribotos galimybės. Įskiepio reitingas yra 3,7 / 5,0, jis pateikiamas su „pro“ versija, kuri gali pasigirti patobulintomis galimybėmis.

„WordPress“ mobiliojo paketo nemokamas „WordPress“ papildinys

„WordPress“ - mobili pakuotė-papildinys - skirtas „WordPress“

„WordPress“ mobilusis paketas peržengia reagavimo laipsnį, suteikdamas jums galimybę išspausti visą „WordPress“ svetainę į kelių platformų mobiliąją programą.

Papildinys palaikomas „Windows Phone 8“, „iPhone“, „Android Phones“ ir „Firefox“ OS. Be to, jis suderinamas su visomis pagrindinėmis naršyklėmis. Naudodami lengvai naudojamą prietaisų skydelį galite tinkinti programos išvaizdą, tvarkyti įrašus, puslapius ir komentarus kategorijose bei sekti naudojimąsi mobiliaisiais naudojant „Google Analytics“..

Prie kitų funkcijų priskiriami fagetų ir planšetinių kompiuterių palaikymas, neribotas turinio šaltinis, neribotos programos, neprisijungęs režimas, pinigų gavimas ir viso ekrano režimas. Kaip bebūtų, „WordPress Mobile Pack“ yra nuostabiai reaguojanti.

Galutinis žodis …

Iki šio momento turėtumėte sugebėti sukurti mobiliesiems parengtą svetainę su geriausiomis stalčiais, naudodami „WordPress“. Geriausias ir rekomenduojamas pasirinkimas, žinoma, yra reaguojančios „WordPress“ temos naudojimas iš žodžio go. Jei tai nėra jūsų pasirinkimas, visada galite tikėtis mobiliųjų įrenginių papildinių.

Aš bet kurią dieną eisiu su „WordPress“ tema. O kaip tu? Be to, kuriuos patarimus naudojate, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų parengta mobiliesiems įrenginiams? Pasidalink su mumis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map