Kaip sukurti nuorodas į savo WordPress tinklaraštį, kad padidintumėte įsitraukimą

sukurkite susižavėjimo saitus

Kai žmonės pasiekia jūsų tinklaraštį, jie paprastai atlieka vieną iš dviejų veiksmų:


 1. Bounce tiesiai
 2. Pradėk skaityti

Šiandien noriu sutelkti dėmesį į tą antrąjį veiksmą, nes kažkas, kas prasideda skaityti yra kelionės, kurią jūs turėtumėte kontroliuoti, pradžioje. Lankytojas, skaitantis tam tikrą jūsų svetainės tekstą, pats savaime nesiūlo nieko vertingo – svarbiausia yra išnaudoti tą pradinį įsitraukimą ir galiausiai priversti lankytoją atlikti bet kuriuos pagrindinius jūsų norimus veiksmus..

Yra daugybė veiksnių (tokių kaip dizainas ir kopija), kurie atsižvelgia į tai, kiek jūsų lankytojai yra įsitraukę ir kaip jie konvertuoja. Tačiau vienas nepaprastai įtakingas, tačiau retai aptariamas veiksnys yra paprasta nuoroda. Realybė yra tokia, kad nuorodos yra nepaprastai galingi įrankiai ir jei nepaisysite geriausios jų kūrimo praktikos, jūsų internetinis dienoraštis gali veikti kaip sietas, o kiekviena skylė reiškia nuorodą.

Šiame įraše noriu padėti jums išnaikinti daugelį tų skylių. Vykdydami ir įgyvendindami toliau pateiktus patarimus greičiausiai pastebėsite padidėjusį įsitraukimo procentą ir konversijas laikui bėgant, o mažiau apčiuopiamu požiūriu taip pat drastiškai pagerinsite lankytojų patirtį..

Kaip suformatuoti savo nuorodas

Pradėkime nuo absoliučių pagrindų. Kiekviena nuoroda jūsų svetainėje turėtų būti aiškiai pavaizduota kaip nuoroda – t.y., ji turėtų būti aiškiai atskirta nuo kito puslapio teksto ir turėtų būti akivaizdu, kad tai yra nuoroda.

Dešimtajame dešimtmetyje nuoroda paprastai buvo mėlyna ir pabraukta taip. Žmonės priprato prie tam tikru būdu atrodančių nuorodų ir todėl susipainioja, jei susidurs pabrauktas tekstas, tokios pačios spalvos kaip korpuso tekstas arba tekstas, kuris buvo kitokios spalvos, bet nebuvo pabraukta.

Nors pabrauktas mėlynas tekstas mūsų sąmonėje vis dar yra visur paplitęs, tačiau hipersaitai, kurie nėra pabrėžti, yra įprasti ir visiškai priimtini. Tačiau vis tiek turėtumėte įsitikinti, kad jūsų nuorodos aiškiai išsiskiria. Niekada nepalikite vartotojo painiavos dėl to, kas yra ar nėra nuorodos bet kuriame jūsų svetainės taške. Ir nors pabrauktos nuorodos šiais laikais beveik nėra tokios paplitusios, išmintinga ne pabraukti jokio jūsų svetainės teksto, nebent tai yra nuoroda. Dauguma žmonių internete vis dar susieja pabrauktą tekstą su hipersaitomis ir todėl jis turėtų būti skirtas tik hipersaitams. Jei norite pabrėžti tekstą, paryškinkite pagrindines frazes (pvz., Tai tikrai svarbu) ir kursyvu, norėdami pasiūlyti žodžio kirčiavimą (pvz., Aš tikrai noriu, kad perskaitytum tai).

Inkaro tekstas

Tiems iš jūsų, kurie nežinote, inkaro tekstas yra tiesiog žodžiai, naudojami nuorodoje, dažniausiai naudojami „spustelėkite čia“. „Inkaro“ tekstas yra be galo svarbus dėl daugelio priežasčių („WordPress“ paieškos sistemos optimizavimas yra akivaizdus pavyzdys), tačiau šiame įraše norėčiau atkreipti dėmesį į pritaikomumą, iš esmės turėdamas omenyje tai, kaip lengvai kas nors supranta, kas sukelia nuorodą. prieš tai jie paspaudžia ant jo.

Interneto vartotojai šiais laikais yra gana išmintingi ir jiems nereikia rankų laikyti taip, kaip prieš 10–15 metų. Nebūtina rašyti kiekvienos nuorodos su „spustelėti čia“ inkaro tekstu – vietoj to lankytojui daug naudingiau apibūdinti, o „srautui“ geriau integruoti nuorodas intuityviai. Pavyzdžiui, apsvarstykite šiuos du tvirtinimo tekstus:

 1. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų gaminius, spustelėkite čia.
 2. Sužinokite daugiau apie mūsų gaminius.

Antrasis inkaro tekstas išsiskiria labiau, yra lengviau suprantamas ir lengviau paspaudžiamas. Trumpai tariant, ji yra žymiai pranašesnė už alternatyvą „spustelėkite čia“. Visada turėtumėte stengtis į savo dienoraštį įtraukti atitinkamą inkaro tekstą.

Pateikimo prasme atrodo, kad skylant skyrybos ženklus iš inkaro teksto nereikia išskirti. Be to, svarbu, kad jūs išliktumėte nuoseklūs skyrybos ženklų išskyrimo iš inkaro teksto atžvilgiu, nes tai padaro vartotojo patirtį labiau nuspėjamą ir malonesnę..

Pavadinimo tekstas

Iš esmės yra du elementai, apibūdinantys saitą ir padedantys vartotojams nuspręsti, ar jie turėtų spustelėti ją. Pirmasis (ir pats svarbiausias) yra inkaro tekstas, tačiau nereikėtų ignoruoti pavadinimo teksto vertės.

Daugelyje stalinių kompiuterių naršyklių nuorodos pavadinimo tekstas yra mažasis iššokantis tekstas, kuris pasirodo užvedus pelės žymeklį ant nuorodos (kuriai buvo nustatytas pavadinimo tekstas):

Nuorodos pavadinimo tekstas

Jei inkaro tekstas pateikia kontekstą, pavadinimo tekstas paaiškina. Aukščiau pateiktas pavyzdys yra puikus – inkaro tekstas ir aplinkinis kūno tekstas verčia manyti, kad nuoroda lemia tai, kas susijusi su a) Jakobu Nielsenu ir b) jo, kaip „panaudojimo karaliaus“, reputacija ir pavadinimo tekstu paaiškinama, kad nuoroda nukreipia į biografiją, esančią konkrečioje svetainėje. Nebuvo praktiška pavadinimo tekstą įtraukti kaip pagrindinio teksto, tačiau jis naudingas kaip papildoma informacija.

Taigi, kai tik tinka, naudokite pavadinimo tekstą. Jums ne visada reikia naudoti pavadinimo tekstą, pavyzdžiui, kai iš inkaro teksto visiškai aišku, kur bus nukreipta nuoroda. Štai du paprasti pavyzdžiai:

Neseniai paskelbtame „WPExplorer“ įraše „Periodinė„ WordPress “papildinių lentelė (ir„ My Top 5 “) išvardijau savo 5 geriausių įskiepių iš 108, dažniausiai atsiųstų „WordPress.org“.

Pirmojo saito inkaro tekste yra įrašo, su kuriuo susiejama, antraštė. Antrosios nuorodos inkaro tekstas pateikia svetainės, į kurią ji nukreipia, pavadinimą. Abiem atvejais pakartoti inkaro tekstą kaip pavadinimo tekstą nėra jokios jokios naudos arba įtraukti tai, kas greičiausiai būtų nereikalinga kaip pavadinimo tekstą..

Jei norite daugiau efektyvaus pavadinimo teksto naudojimo pavyzdžių, užveskite pelės žymeklį ant visų šio įrašo nuorodų. Kai kurie neturi pavadinimo teksto (ir turėtų būti aišku, kodėl), o kiti – ne.

„Windows“ atidarymas naujuose skirtukuose (arba ne)

Kalbant apie interneto naudojimą, radau, kad klausimas, ar atidaryti nuorodas naujuose skirtukuose, yra dažnai ginčytinas dalykas. Ilgai išnagrinėjęs problemą, mano požiūris yra toks: ar reikia atidaryti nuorodas naujame skirtuke, ar ne, visiškai priklauso nuo nuorodos.

Leiskite man paaiškinti savo požiūrį paprašydamas jūsų apsvarstyti, kokia yra nuorodos, atidarytos naujame skirtuke, vertė. Jei naujame skirtuke atidaroma nuoroda, žiniatinklio puslapis, kuriame iš pradžių buvo vartotojas, lieka atidarytas, o ekranas lieka paskutinėje puslapio vietoje. Todėl, jei kyla priežasčių manyti, kad kas nors gali norėti ištirti jūsų tinklaraščio saitą, bet grįžtate, kai jis bus baigtas nukreipti, turėtumėte atidaryti šią nuorodą naujame skirtuke.

Jei turite pagrindo manyti, kad tam tikra nuoroda nurodo aiškų kelią nuo esamo puslapio, prasminga tą nuorodą atidaryti tame pačiame skirtuke..

Norėdami pateikti pavyzdžių, kurias nuorodas reikėtų atidaryti esamuose ar naujuose skirtukuose, pažvelkime dar aukščiau į pavadinimo teksto pavyzdį, kurį naudojau aukščiau:

Neseniai paskelbtame „WPExplorer“ įraše „Periodinė„ WordPress “papildinių lentelė (ir„ My Top 5 “) išvardijau savo 5 geriausių įskiepių iš 108, dažniausiai atsiųstų „WordPress.org“.

Abi šios nuorodos atidaromos naujuose skirtukuose. Kodėl? Kadangi jie abu rodo laikiną nukrypimą nuo šio įrašo – nuorodas, kurias galite pasirinkti ištirti prieš grįždami perskaityti likusią šio įrašo dalį. Panašiai galite pasirinkti ir jų netyrinėti. Bet kokiu atveju jie atsidaro naujuose skirtukuose, kad galėtumėte lengvai grįžti į šį įrašą, kai būsite pasiruošę.

Dabar pažiūrėkite į šį vaizdą:

Ankstesnio įrašo nuorodos ekrano kopija

Tai yra naujausio WPExplorer įrašo apačios ekrano kopija, komentarų skyriaus pabaigoje. Puslapio dešinėje apačioje esanti nuoroda turėtų atsidaryti esančiame skirtuke. Kodėl? Kadangi vartotojas pasiekė puslapio pabaigą ir greičiausiai išnaikino esamo įrašo turinį ir yra pasirengęs judėti toliau. Tai tik vienas pavyzdys – nuorodos, kurios turėtų atsidaryti esančiame skirtuke, iš tikrųjų gali būti bet kurioje svetainės vietoje. Kitos nuorodos, kurios turėtų atsidaryti esamuose skirtukuose, yra navigacijos elementai (viršutinė naršymo juosta ar kategorijų sąrašas ir tt) ir raginimai veikti (pvz., Informacinio biuletenio prenumeratos laukelis)..

Vienas populiarių argumentų prieš šį požiūrį yra tas, kad pasirinkimą atidaryti ar ne atidaryti naujame skirtuke turėtų palikti vartotojas. Idealiame pasaulyje, kuris toks būtų, tačiau yra dvi priežastys, kodėl taip nėra:

 1. Ne visi vartotojai yra pakankamai išprusę, kad galėtų atidaryti nuorodas į naujus skirtukus, kai jiems tai tinka.
 2. Net nuovokiausias vartotojas gali klaidingai atidaryti esamo skirtuko saitą, kai jiems būtų buvę geriau, jei jis būtų atidaręs jį naujame skirtuke..

Tai beveik viskas, ką turiu pasakyti nuorodų tema – jei savo tinklaraštyje įgyvendinsite aukščiau pateiktas gaires, esu įsitikinęs, kad pastebėsite populiarios įtraukimo metrikos, pavyzdžiui, laiko svetainėje, atmetimo rodiklio ir vidutinio vieno lankytojo veiksmo, šuolį. Ne tik tai, bet ir jūsų svetainės lankytojai galės džiaugtis kur kas intuityvesne vartotojo sąsaja – aiškiai paženklintomis ir aprašytomis nuorodomis, kurios nukreipia juos tinkamai.

Svarbiausia visada atsiminti lankytoją – didžiausias prioritetas visada turėtų būti tai, kad naršymas jūsų svetainėje teikia džiaugsmą. Nesiimkite nuorodų, pavyzdžiui, akliai atidarykite visas nuorodas naujuose skirtukuose arba neskubėkite formatuoti nuorodų – dirbkite, kad padėtumėte vartotojui (užuot juos nusivylę), ir gausite naudą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map