Kaip sukurti partnerių svetainę naudojant WordPress

Nori uždirbti pinigų? Žinoma, jūs darote. Kas to nedaro? Ir ar žinai, kokia yra geriausia jo dalis? Kaip mes jau matėme nesenoje praeityje, galite užmušti naudodami „WordPress“. Šiandien mes sukursime jums dukterinę svetainę, kad galėtumėte nueiti į priekį ir nusipirkti paplūdimio namų, „Ferraris“ ir kitų darbų. Visa tai jums, tik tam, kad galėtumėte išmokti ko nors naujo ir pragyventi daug, nes to verti.


Pasaulis yra tavo. – Šalikas

Tiksliau, mes sukursime produktų apžvalgos svetainę naudodamiesi platforma, kurią mes taip mėgstame ir branginame. Taip yra todėl, kad yra įvairių tipų filialų svetainių, kurias pamatysime akimirksniu. Mes ginkluosime tave; suteiks jums kiekvieną įrankį ir išteklius, kurių jums reikia norint paversti svajonę realybe.

Uždirbsite pinigų savo dukterinėje svetainėje, jei būsite pasirengę įdėti reikiamų pastangų. Žinoma, jūs nieko negalite gauti už nieką. Taigi, mums, komentarų skiltyje, pabaigoje. Jei ne, sugriebkite saugos diržą, kad jis būtų iki metalo iki galo.

Partnerių svetainių tipas

Savo „WordPress“ pagrindu veikiančioje dukterinėje įmonėje galite eiti keliais būdais. Nors aš stengsiuosi išlaikyti šį įrašą bendruoju, šis skyrius ketina padėti išsirinkti jums geriausią partnerių svetainę. Štai mes einame.

Dienos pasiūlymai

Jei galite sudaryti sandorius su vietinėmis įmonėmis, kad jūsų vartotojams būtų suteiktos puikios nuolaidos, galite surinkti didžiulę komisinių laimę. Internetas yra populiarus su kasdieniais tinklalapiais, nes juos labai lengva nustatyti, o verslo modelis yra gana paprastas. Kuo daugiau sandorių sudarysite, tuo didesnė komisinių komisija. Norėdami papildyti savo pajamas, galite pateikti skelbimus šone.

Didelė darbo dalis yra susijusi su verslo ir gamintojų pasiūlymų rinkimu, kurie gali suteikti didžiules nuolaidas, skatinančias vartotojus pirkti daiktus, kurių jiems net nereikia. Galite sulaukti nuo 30% iki 50% kiekvieno jūsų parduodamo pardavimo. Puikus pavyzdys yra Groupon,nors yra tonų daugiau.

kupon-pasiūlymai-WordPress tema

Paprastas būdas sukurti jūsų kupono svetainę ir naudoti ją naudojant iš anksto parengtą kupono temą, tokią kaip „Kupon WordPress“ tema. Šioje temoje yra viskas, ko reikia jūsų kasdieninių pasiūlymų svetainei, pvz., Pasiūlymų pateikimas iš anksto, paprastos temos parinktys, kuponų atgalinis skaičiavimas, socialinė integracija ir dar daugiau.

„woocommerce-coupon-countdown-plugin“

Jei jau turite jums patinkančią temą, tada papildinys gali būti geriausias jūsų pasirinkimas. Pridėkite „WooCommerce“ parduotuvės kuponus naudodami „WooCommerce“ kuponų skaičiavimo „WordPress“ papildinį. Tai greitas ir paprastas būdas pridėti pasirinktinių kuponų bet kurioje „WooCommerce“ el. Prekybos svetainėje.

magijos-wp-kuponai

Norite pradėti nuo nemokamo varianto? „Magic WP Coupons Lite“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, suteikiantis galimybę pridėti pagrindinius kuponus su paspaudimų skaičiavimo sistema, patikimais ir nemėgstamumais bei galimybe įkelti naujus kuponų šablonus.

Kainų palyginimo svetainės

Kainų palyginimo svetainėse dažniausiai rodomas produktas ir jo kaina skirtingose ​​parduotuvėse. Paprastai juose pateikiamos vartotojų pateiktos produktų apžvalgos, kurios sudaro didžiąją dalį jų turinio. Kaip kainų palyginimo svetainė uždirba pinigus? Jūs uždirbate komisinį atlyginimą, kai vartotojas spustelėja nuorodą ir apsilanko mažmenininko svetainėje. Taip pat galite parduoti reklamos plotą.

WP-palyginti-kainų palyginimas-WordPress tema

Pridėkite savo apžvalgas (ir filialų nuorodas) naudodamiesi kainų palyginimo „WordPress“ tema. Tai puiki galimybė dalintis savo mėgstamais produktais ir paslaugomis su skaitytojais naudojant lengvai skaitomas palyginimo lenteles su logotipais, datomis, kainomis ir dar daugiau.

go-kainų palyginimas-lentelės įskiepis

„Go Responsive Kainos ir palyginimas“ „WordPress“ papildinys puikiai tinka kurti palyginimo lenteles beveik viskam. Pridėkite vaizdų, vaizdo įrašų, funkcijų sąrašų, piktogramų ir dar daugiau, kad skaitytojai galėtų nuspręsti, kuri parinktis jiems yra geriausia. Kainų lentelių sritis yra puikus būdas palyginti ir palyginti panašius pasiūlymus (pvz., Prieglobos ar teminius paketus)..

Woocommerce-palyginti-produktus

Jei abiejų priemokų variantų nėra jūsų biudžete, WooCommerce Palyginkite produktus be „WordPress“ papildinio yra paprastas būdas pridėti produktų palyginimus į savo „WooCommerce“ parduotuvę.

Produktų apžvalgos svetainės

Šiandien šviečiame šioje srityje. Produktų apžvalgos svetainėse pateikiamos ekspertų apžvalgos apie jūsų naudojamus ar išbandytus produktus. Taip pat galite sulaukti atsiliepimų iš vartotojų, kurie praeityje naudojo minėtą produktą norėdami praturtinti jūsų turinį. Jūs uždirbate komisinį mokestį iš dukterinės įmonės, kai vartotojas, su kuriuo kreipiatės į mažmenininką, perka ar atlieka bet kurį kitą norimą veiksmą.

thereview-įvertinimai-atsiliepimai-WordPress tema

„Review WordPress“ tema yra stilinga apžvalginio žurnalo tema, kurią naudodami skaitytojai gali lengvai peržiūrėti galimybes palikti savo vertinimus, be jūsų. Tokiu būdu jūsų svetainės lankytojai gali būti tikri dėl įvertinimų ir, tikiuosi, paspausti tas partnerių nuorodas.

„taqyeem-įvertinimai-apžvalgos-papildinys“

Jei norite pridėti apžvalgų prie savo dabartinės svetainės, tada patikrinkite „Taqyeem Ratings & Reviews WordPress“ papildinį. Iš pažiūros nieko tokio įvertinimo papildinys negali padaryti su savo neribotomis spalvomis, neribotais peržiūros kriterijais, tinkintais šriftais ir keliais peržiūros stiliais..

wp-produkto apžvalga

Nuostabus nemokamas pasirinkimas yra WP produkto apžvalgos nemokamas „WordPress“ papildinys kuriame pateikiamos puikios nemokamo papildinio parinktys. Galite pridėti pasirinktinių peržiūros piktogramų, tinkinamų spalvų, „pro & con“ galimybių ir net išankstinio įkėlimo funkciją.

* * *

Dienos pabaigoje filialų rinkodara yra susijusi su kieno nors kito produktų reklamavimu ir komisinių uždirbimu. Šiaip ar taip, tai pašalina varginantį produkto kūrimo procesą, tai reiškia, kad galite lengvai susikurti savo svetainę ir pradėti uždirbti per porą mėnesių. Tai taip pat reiškia, kad turite daugiau laiko susitelkti į turinio kūrimą ir rinkodarą.

Jei norite vietoj to sukurti partnerių programą, žinote, kad norite reklamuoti savo produktus, peržiūrėkite geriausių partnerių programos papildinių vadovą..

Kodėl verta naudoti „WordPress“?

Akivaizdu, kad „WordPress“ yra graži, tačiau yra daugybė kitų priežasčių, kodėl net didieji prekės ženklai naudoja ir myli „WordPress“. Mes tiesiog paliesime keletą priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“, kad galėtumėte valdyti savo dukterinės įmonės svetainę.

Lengvas ir universalus

Pradedantiesiems „WordPress“ lengva nustatyti, išmokti ir naudoti. Nors kodavimo įgūdžiai gali būti naudingi kartą, jums nereikia jokių žinių apie kodavimą, kad sukurtumėte filialų svetainę su „WordPress“. Jums tereikia tinkamos „WordPress“ temos ir papildinių, o jūs esate nustatyti. Be to, lengvai pasiekiamos „WordPress“ temos, papildiniai, priedai, scenarijai ir plėtiniai daro „WordPress“ gana universalią platformą..

Paieškos sistema draugiška

„WordPress“ yra patogi paieškos sistemoms, sukurta remiantis švariu kodu ir laikantis geriausių interneto standartų – visa tai skirta suvilioti paieškos variklius. Aš turiu omenyje, kad „Google“ ir panašūs žmonės mėgsta „WordPress“ tinklaraščius. Jei galite integruoti tinklaraščio skyrių į savo apžvalgų svetainę, galite lengvai įvertinti geresnius reitingus ir padidinti konversijas..

Vertingas internetinis dienoraštis taip pat padidins vartotojų pasitikėjimą, būtent tokią kokybę, kokia jums reikalinga, norint išlaikyti komisinius. Galite dar labiau sustiprinti savo SEO, pateikdami savo svetainę „Google“ ir naudodami tokius papildinius Mielių SEO.

Lengvai integruokite skelbimus

Naudodamiesi valdikliais, galite lengvai integruoti skelbimus į savo „WordPress“ pagrįstą partnerių svetainę maksimaliai padidindami savo uždarbio galimybes. Tiesiog įklijuokite skelbimų HTML kodą į Tekstas valdiklį ir įdėkite jį kur, atsižvelgiant į jūsų temą. Kai kurių temų antraštėse yra specializuotos skelbimų sritys, be kitų vietų.

Puikus palaikymas

Nedaug (jei tokių yra) turinio valdymo sistemos gali palyginti su „WordPress“ bendruomenės požiūriu. „WordPress“ turi puikią bendruomenę. Ši bendruomenė yra puikus nemokamos ir palaikomos paramos šaltinis, kurio jums prireiks kuriant savo dukterinį verslą.

Iš tinklaraštininkų, konsultantų, kolegų bendraautorių, kūrėjų ir ekspertų, be kitų, turėsite geriausią palaikymą, apie kurį kada nors svajojate.

Sukurkime jums dukterinę svetainę naudodami „WordPress“. Pirmiausia, ko jums reikės?

Ko tau reikia

migruoja į naują „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

 • Geriausias „WordPress“ priegloba – jūsų partnerių svetainė turi būti ypač sparti, kad būtų užtikrinta gera vartotojo patirtis. Jums nereikia kartoti prastovų ir tikrai nenorite prarasti savo svetainės įsilaužėliui. Be to, jums reikia pakankamai serverio išteklių, kad jūsų svetainė augtų. Kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobos užpakalį. Jei jums reikia greito taisymo, mes rekomenduojame „WPEngine“ tarp šių geriausių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių.
 • Domeno vardas – padarykite jį trumpą (daugiausia 3 žodžiai) ir įsimenamą. Galvok labai ir gilinkis į ateitį. Padarykite tai šmaikščiu, jei galite, tiesiog neikite už borto. Kurkite kūrybingai ir kai būsite pasiruošę, visus savo domenus perku iš „Namecheap“.
 • Puiki „WordPress“ tema – eikite su universalia, pageidautina daugiafunkcine tema, kuri jūsų apžvalgas išskirs. Jei galvojate apie bendrą „WordPress“ temą, einate teisingu keliu.
 • Niša – išsirinkite jaukią, kuriai esate aistringa ar gerai išmanote. Daug laiko praleisite dirbdami šioje nišoje, kad tai būtų maloniau. Jūs reklamuosite produktus šioje nišoje, o vaikinai, kuriuos parduosite, įvertins aistrą.
 • Pakanka puikaus turinio – ko iš tikrųjų užtenka? Nuolat skelbkite apžvalgas ir tinklaraščio turinį be nesklandumų. [Lengviau pasakyti nei padaryti]
 • Kantrybė – tai dorybė

Kaip sukurti partnerių svetainę naudojant WordPress

Dabar, kai jau turime aprėptus rekvizitus, pažiūrėkime iš tikrųjų sukurti tą dukterinę svetainę, apie kurią plepėjome nuo pirmos pastraipos. Pradėkime nuo akivaizdžiausio dalyko.

1. „WordPress“ partnerių svetainės nustatymas

Filialo svetainės nustatymas yra panašus į įprastos „WordPress“ svetainės nustatymą. Kadangi jums reikia, kad vartotojai pasitikėtų jūsų apžvalgomis, kad galėtumėte ir toliau uždirbti komisinius, turite šiek tiek pasvarstyti ir sugaišti laiko savo produktų apžvalgos svetainėje. Jūs tiesiog negalite nepatogiai suklaidinti svetainės ir tikėtis laimėti.

Nesvarbu, kuriuos produktus peržiūrėsite ir reklamuos, „WordPress“ tiekiama su daugybe temų ir papildinių, kurie padės greitai sukurti profesionalų apžvalgų svetainę. Kadangi „WordPress“ temas lengva pritaikyti, jums net nereikia eiti su specializuota apžvalgos stiliaus tema, nors tai būtų didelis šuolis teisinga linkme.

Be to, nustatant apžvalgos svetainę reikia pasirinkti tinkamą „WordPress“ prieglobą, įdiegti ir konfigūruoti „WordPress“, temas ir papildinius. Tai paprasta, kaip A, B, C.

„WordPress“ įdiegimas yra lengvas darbas; Daugelis žiniatinklio prieglobų siūlo diegėjus vienu spustelėjimu, kurie paverčia jūsų darbą palaima. Pirmyn ir įsigykite bonafide prieglobą iš mūsų gerai parengto žiniatinklio prieglobos sąrašo ir įdiekite „WordPress“ į savo domeną. Pridėkite temą (pvz., Bendrą arba nemokamą) ir nustatykite papildinius (akimirksniu sužinokite daugiau apie tai).

Taip pat ten yra pora puikių „WordPress“ peržiūros temų, todėl jų netrukdykite; nesivaržykite pasirinkti sau tinkamiausią sprendimą. Aukščiau pateikėme puikių pavyzdžių, tačiau žiniatinklyje tikrai yra daugybė kitų. Įdiegę „WordPress“ svetainę, laikas pradėti kurti nuostabų turinį. Bet pirmiausia keli patarimai.

2. Išmintingai rinkitės savo produktus ir partnerių partnerius

Jei jūsų širdyje yra tai, nėra nieko blogo, jei reklamuojate produktus, kuriuose yra pigių nešvarumų. Vienintelis neigiamas dalykas – turėsite konvertuoti daug daugiau žmonių, kad gautumėte nemažas pajamas iš savo dukterinės įmonės.

Pagalvokite apie tai, jei jūs gaunate 10% iš kiekvieno parduodamo 10 USD, turėsite konvertuoti 1000 žmonių, kad per mėnesį uždirbtumėte 1000 USD. Kita vertus, jei jūs gaunate 10% iš kiekvieno 1000 USD pardavimo, jums reikės tik 10 konversijų, kad galėtumėte atlikti 1000 USD per mėnesį. Pažiūrėkite, kur aš einu su tuo?

Tas pats atvejis galioja partnerių partneriams, vadinamoms programoms, kurių jūs einate. Aš vengsiu partnerių programos, siūlančios, tarkime, 10% kiekvieno pardavimo, vaikinų, siūlančių 50%, naudai, išlaikant pastovius visus kitus veiksnius, įskaitant kainą,.

Norite reklamuoti kameras per savo fotografijos tinklaraštį / apžvalgų svetainę? Pirmiausia patikrinkite keletą fotoaparatų pardavėjų ir pasirinkite tik geriausias partnerių programas. Ar jų sąlygos yra palankios? Ar išmoka yra pakankamai didelė, kad būtų išlaikytas jūsų dukterinės įmonės verslas? Ar jie siūlo platų produktų asortimentą? Ar jie turi gerą reputaciją rinkoje? Ar jų partnerių programa yra sėkminga? Kaip jie elgiasi su savo esamomis dukterinėmis įmonėmis? Tai tik keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis produktus ir partnerius, kuriuos norite reklamuoti.

Atminkite, jei reklamuojate blogus produktus tik tam, kad paskatintumėte komisinius iš savo vartotojų, jūsų prekės ženklo įvaizdis patirs didžiulį jūsų įžūlumą. Būsite iš verslo greičiau, nei galite sukurti.

Aišku, ir mes tai jau minėjome, turite sekti savo aistra, ypač jei pats rašysite turinį. Jei jums reikia priminti, rašysite žmonėms, kuriuos domina jūsų reklamuojami produktai – kitiems nišos entuziastams, kaip sako Shaun Quarton. Jei nesate aistringi reklamuojamų produktų atžvilgiu, tačiau esate verslo reikalais, nes niša yra pelninga, tai entuziastai „…pamatysite tiesiai per negyvą, neįkvėptą turinį.“

Vis tik šiame aistros ir turinio versle produktai, kuriuos galiausiai reklamuojate, turi būti susieti su jūsų turiniu. Jūs tiesiog negalite kalbėti apie televizorius, tada apsisukite ir reklamuokite trąšas. Tai yra pasibjaurėjimas turinio rinkodaros pasaulyje.

Toliau neignoruokite pasikartojančių komisinių, tokių abonementų, kurie moka komisinius, kai tik abonentas paspaudžia atnaujinimo mygtuką. Jie gali būti puikus pasikartojančių pasyvių pajamų šaltinis, kuriam nustatyti reikia mažai pastangų.

3. Pridėkite daug aukštos kokybės turinio

nešiojamųjų kompiuterių tinklaraštininkų rašymas

Turinys yra, ir jūs tikriausiai jau girdėjote tai milijoną kartų anksčiau, karalius. Galite apžvelgti pragarą iš savo apžvalgos svetainės kaip Pašėlę vyrai, bet jei neturite tokio turinio, kuris priverstų vartotojus spustelėti nuorodas, ir iš tikrųjų pirkdami, niekur neisite.

Kaip pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę, diskutavome, kodėl aukšta kokybė yra nepaprastai svarbi. Nesvarbu, ar rašote apžvalgas, ar tinklaraščio įrašus, jūsų turinys turi būti aukščiausios kvalifikacijos – ar bent jau geresnis nei jūsų konkurentų. Turėtumėte ieškoti pridėtinės vertės vartotojo sprendimų priėmimo procese.

Jūsų turinys turėtų pateikti visus atsakymus, kurių skaitytojui reikia norint nusipirkti. Pažvelkite, ką veikia jūsų varžybos, ir eikite mylios toliau. Jūsų dukterinė svetainė turėtų būti paskutinis šaltinis, kurį pirkėjas aplanko prieš išleisdamas žaliavalgystę.

Atlikite raktinių žodžių tyrimą, kad nustatytumėte, ko ieško vartotojai. Naudokite savo turinį, kad išspręstumėte vartotojo skausmo taškus, ir jūs turite sau tvaraus verslo pagrindą. Juk jūs uždirbate tik tada, kai išsprendžiate savo vartotojų problemą. Su dukterine svetaine jūs tiesiog parodote jiems, kodėl jūsų rekomenduojamas produktas yra jiems reikalingas sprendimas. Negali būti lengviau.

Pro patarimas: Kokybiškas (vertingas, aktualus, šviežias) turinys kurs jūsų skaitytojų pasitikėjimą.

Atnaujinkite savo turinį, nes pasenęs yra tiesiog blogas. Stebėkite savo nišos tendencijas ir visada rinksitės bangą, užuot sekę ją. Ar yra atostogų pasiūlymų? Puikios į nišą orientuotos naujienos, kurias gali padaryti puikus tinklaraščio įrašas? Bakstelėkite į tai ir pasilikite prieš varžybas. Tokie įrankiai kaip „Google Alerts“ ir „Google“ tendencijos be kitų, gali būti naudingi šioje srityje.

Pridėkite daug turinio – iš dešimties tinklaraščio įrašų ir penkių apžvalgų jums nepirksite kelionės į Disneilendą. Jums reikia daug srauto ir geresnių SEO reitingų, o vienintelis būdas juos pasiekti yra nuosekliai skelbti aukštos kokybės turinį. Pastaba: kuo daugiau turinio, tuo daugiau galimybių patalpinti filialų nuorodas. Teisingai, jūs galite patalpinti savo nuorodas į tinklaraščių įrašus, puslapius, apžvalgas, atvejų analizę, interviu, podcast’us ir vaizdo įrašus.

Apskritai turėtumėte stengtis publikuoti profesionaliai pateiktas apžvalgas. Nuosekliai stumkite kokybišką turinį. O, beje, nepamirškite visos šios informacijos įtraukti į savo verslo planą. Deja, aš to anksčiau neminėjau. Jums reikia verslo plano; kiekvienam verslui reikalinga strategija.

4. Reklamuokite savo „WordPress“ partnerių svetainę

Ne tik skelbdami aukštos kokybės turinį, turite ir sąmoningai stengtis reklamuoti savo svetainę. Darykite viską, kas įmanoma, kad pritrauktumėte lankytojus, tik įsitikinkite, kad jūsų taktika yra teisėta, ar pykstate patiks „Google“ ir uždirbsite blogą repą. Reklamuokite savo svetainę tiek prisijungę, tiek neprisijungę – pateikite pranašumą iš jos. Štai kaip pritraukti daugiau srauto į „WordPress“ svetainę, kad galėtumėte pradėti.

5. Stebėkite savo našumą

Net ir turėdami geriausią planą, turėsite išlikti lankstūs ir atitinkamai prisitaikyti kurdami savo „WordPress“ filialų verslą. Jūs nuolat tobulėjate, prieš pradėdami kurti auksą. Prieš rasdami geriausią formulę, turėsite keletą kartų pakeisti taktiką ir strategijas. Tai neišvengiama.

Taigi turite stebėti ir valdyti savo svetainės našumą. Turite eksperimentuoti su įvairių tipų turiniu ir pašalinti blogo veikimo produktus. Tokie įrankiai kaip ahrefai ir Google analizė be kita ko, siūlo daug įžvalgos apie jūsų verslą.

„WordPress“ apžvalgų svetainės įrankiai ir šaltiniai

Įrankiai, kuriuos galiausiai naudojate kurdami savo „WordPress“ dukterinę svetainę, visiškai priklauso nuo jūsų verslo poreikių. Tačiau čia yra sąrašas bendrųjų įrankių, kurių jums reikės kuriant kitą didelę filialų svetainę:

 • „iThemes“ sauga – Padidinkite savo saugumą dešimt kartų. Taip pat apsvarstykite galimybę naudoti HTTPS. Perskaitykite kitą „WordPress“ saugos priemonę
 • „WordPress“ atsarginių kopijų sprendimai – suteikia ramybę žinodami, kad lengvai atkuriant savo svetainę gali nutikti kažkas negero
 • Mielių SEO – Mano nuomone, geriausias „WordPress“ SEO papildinys
 • „Google Analytics“, skirta „WordPress“ – Turite sekti savo statistiką, kad galėtumėte patobulinti
 • Su atsisveikinimu „Captcha“ – Suimkite šlamšto robotus automatiškai, kol jie nepateiks jūsų apžvalgų. Jokio dirginančio captcha taip pat nėra!
 • Akismet – Tai yra populiarus ir galingas kovos su šlamštu papildinys
 • Geriausi „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildiniai
 • Graži nuoroda nes reikia sutrumpinti ir užmaskuoti siunčiamus filialų saitus
 • WP apžvalga – Sukurkite nuostabius apžvalgų įrašus ir santraukas
 • „AzonPress“ – Sveiki, „Amazon“ filialai
 • W3 bendra talpykla – Svetainės greitis šiais laikais yra „Google“ reitingas. Jūsų „WordPress“ partneris turėtų būti įkeltas labai greitai, todėl pasakykite taip jau talpyklos papildiniui

Populiarios partnerių programos

Baigiamosios mintys

Pelningos „WordPress“ filialo svetainės sukūrimas reikalauja daug laiko ir pastangų, todėl nesitikėkite, kad žudysite per naktį. Tai nėra greito praturtėjimo schema, tai yra įmonė, kuriai naudos visos jūsų turimos verslo žinios.

Apskritai, sukurti „WordPress“ filialų svetainę ir pasiekti gerą pelną galima. Daugelis interneto svetainių priklauso ir klesti nuo komisinių, taigi, taip, tai yra perspektyvus verslo modelis. Tiesiog teisingai žaiskite savo kortomis ir kantriai. Tapk rykliu ir protingai investuok savo išteklius. Iki kito karto nepamirškite, kad „sparring“ treniruojasi. Štai jūsų sėkmė: Džiaugsmas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map