Kaip sukurti reklaminę el. Knygą „WordPress“ svetainei (atlikdami 4 veiksmus)

Kaip sukurti reklaminę el. Knygą „WordPress“ svetainei (atlikdami 4 veiksmus)

Galbūt jūs kurį laiką svarstėte mintį parašyti el. Knygą, tačiau dar nesusimąstėte. Juk sukurti el. Knygą yra per sunku ir atima daug laiko, tiesa?


Nors reklaminės el. Knygos sudarymas nėra pasivaikščiojimas parke, jūs galite tai padaryti, jei pagalvosite. Be to, el. Knygos leidimas turi daug privalumų, pavyzdžiui, suteikiant galimybę reklamuoti savo svetainę ir įsitvirtinti kaip savo srities autoritetui..

Šiame straipsnyje mes aprašėme keturių žingsnių procesą, kuris padės jums sukurti savo pirmąją reklaminę el. Knygą, apimančią viską nuo planavimo iki leidimo. Pasinerkime į dešinę!

1 žingsnis: Pasirinkite tinkamus įrankius

Pirmasis žingsnis į elektroninių knygų rašymo procesą yra tinkamų priemonių radimas. Rašymas el. Knygos formavimo požiūriu skiriasi nuo įprasto tinklaraščio įrašo, taigi, kaip ir kai kuriuos kitus, turėsite rasti įrankius, kurie gali padėti išspręsti šį klausimą. Atsižvelgdami į tai, mes sudarėme trumpą mėgstamų rašymo priemonių sąrašą, suskirstytą į keturias kategorijas jūsų naudai.

1. Rašymas ir redagavimas

 • Microsoft word. Jūs tikriausiai jau esate susipažinęs su šiuo. Tai yra vienas iš geriausių smegenų šturmo ir bet kokio tipo turinio rašymo įrankių. Be to, tai leidžia jums: nustatyti sudėtingas makrokomandas tvarkyti pasikartojančias užduotis, kurios gali būti reikšmingas laiko taupymas.
 • Google dokumentai. Ant lapo, „Google“ dokumentai yra labai panašūs į „Microsoft Word“, išskyrus savo puikias bendradarbiavimo funkcijas. Jei dirbate su redaktoriumi ir jums reikia sekti pakeitimus ir pataisas, šis įrankis turėtų būti jums tinkamas..

2. Formatavimas ir konvertavimas

 • „PublishXpress“. „PublishXpress“ siūlo vientisas konversijas į .epub ir .mobi formatai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusiųsti šaltinio failą, pasirinkti viršelį ir spustelėkite Paversti mygtuką.
 • Antologizuoti. „Anthologize“ yra „WordPress“ papildinys, kuris vos keliais paspaudimais konvertuoja „WordPress“ įrašus į PDF failus.

3. Viskas viename įrankiai

 • Spaudos knygos. Šis galingas „WordPress“ papildinys suteikia jums galimybę planuoti, rašyti, redaguoti, formatuoti ir skelbti el. knygas tiesiai iš prietaisų skydelio.
 • Kalibras. Ši darbalaukio programa siūlo visą rinkinį funkcijų, skirtų rašyti, formatuoti, skelbti ir net konvertuoti el. Knygas iš kelių tipų failų.

4. „WordPress“ įrankiai

 • PDF ir spausdinti „BestWebSoft“. Ką pasiūlyti aukščiausios kokybės ar nemokamą turinį jūsų svetainėje kaip pdf? Šis nemokamas papildinys prie savo įrašų prideda mygtukus PDF ir Spausdinti, kad skaitytojai galėtų lengvai atsisiųsti arba atsispausdinti jūsų turinį, kad vėliau galėtų perskaityti.
 • Paprastas PDF eksportuotojas. Reikia eksportuoti visus arba jūsų įrašus ar visus pasirinktinio tipo pranešimus? Ši nemokama didmeninių priedų dalis eksportuoja jūsų įrašus į vieną PDF failą, kad procesas būtų greitas ir lengvas.

2 veiksmas: pradėkite rašyti savo reklaminę el. Knygą

Kai rasite tinkamus įrankius, laikas susukti rankoves ir pradėti rašyti. Šis etapas gali būti ilgas ir varginti, todėl svarbu, kad laikytumėtės proceso, kuris jums tinka. Turint tai omenyje, štai kaip mes tvarkyti ilgas rašymo užduotis:

 1. Pasirinkite temą. Tai yra asmeninis sprendimas, tačiau norint gauti geriausius rezultatus, turėtumėte pasirinkti dalyką, apie kurį esate aistringas ir išmanantis.
 2. Tyrimai. Ištirkite savo temą ir pradėkite galvoti, kokia informacija bus įtraukta į jūsų el. Knygą.
 3. Sudėkite kontūrą. Atidžiai ištyrę savo idėjas, sukurkite savo projekto metmenis. Nėra griežtų ir greitų taisyklių, kaip tai padaryti, tačiau visada galite ieškoti šablono, kad galėtumėte pradėti.
 4. Parašykite savo pirmąjį juodraštį. Atsisėskite ir pradėkite rašyti – atsižvelgiant į asmeninį skonį, šiame žingsnyje gali būti daug kavos. Šiame etape galbūt norėsite vengti redagavimo, nes tai gali jus sulėtinti.
 5. Redaguokite ir nušlifuokite savo juodraštį. Idealiu atveju turėtumėte padaryti nedidelę pertraukėlę nuo pirmojo juodraščio užpildymo iki jo redagavimo. Patikrinkite idėjas, kurių galbūt praleidote, žodžių kartojimą, srauto problemas ir, žinoma, gramatikos klaidas ir rašybos klaidas.
 6. Korektūros. Šį veiksmą geriausiai gali atlikti naujos akys, todėl turėtumėte pagalvoti apie jo perkėlimą redaktoriui. Geras redaktorius turėtų pagauti bet ką, ko praleidote atlikdamas ankstesnį veiksmą.
 7. Paskelbkite savo el. Knygą. Mes daugiau kalbėsime apie tai, kaip toliau išleisti jūsų el. Knygą, todėl skaitykite toliau!

Rašant ilgo formato turinį, pvz., El. Knygą, verta būti kiek įmanoma labiau struktūruotam, o suskaidžius procesą į kelis etapus pastangos taps daug mažiau įtemptos, nei susidoroti su ja be plano..

3 veiksmas: suformatuokite savo el. Knygą

E-knygos viršelio ekrano kopija.

Patrauklaus el. Knygos viršelio pavyzdys.

Baigę rašyti savo el. Knygą, laikas pasidaryti jos išdėstymą ir formatavimą, tada konvertuoti dokumentą į norimą failo tipą. Labai svarbu tinkamai suformatuoti savo el. Knygą, kad ji būtų tinkamai atvaizduojama visų rūšių ekranuose, ypač mažos formos faktoriuose..

Kai esate patenkinti savo el. Knygos išdėstymu ir formatu, turime ją konvertuoti į tinkamą failo tipą, kad sumažintume suderinamumo klaidų. Tai yra šiuo metu populiariausi el. Knygų failų formatai:

 • PDF: Šis failo tipas yra labai dažnas dėl plataus suderinamumo diapazono.
 • Mobi: „Mobipocket“ (arba mobi) Formatas yra idealus, jei jums reikia lengvai ir lanksčiai pateikti sudėtingą turinį.
 • „ePub“: Šis populiarus el. Knygų formatas suteikia puikių įspūdžių ir yra palaikomas daugumos skaitymo programinės įrangos.

Iš šių trijų „PDF“ yra populiariausias formatas, nes jį palaiko dauguma. Tačiau šiomis dienomis dauguma žmonių greičiausiai turi prieigą prie skaitymo programinės įrangos, palaikančios įvairius failų tipus, todėl jums nereikia pasirinkti PDF pagal numatytuosius nustatymus, jei suderinamumas yra pagrindinis jūsų rūpestis.

4 žingsnis: įkelkite ir paskelbkite savo el. Knygą

Atlikus visą sunkų darbą, liko tik išleisti savo el. Knygą ir laukti, kol pradės pildytis žvalūs atsiliepimai. Yra du pagrindiniai leidimo variantai, todėl patikrinkime kiekvieno pranašumą, kuris jums padės. sprendimas.

Savarankiškai publikuokite savo knygą

Pirmasis jūsų pasirinkimas yra savarankiškai išleisti knygą. Tai reiškia, kad jums nereikės eiti per platinimo agentą. Tai paprasta, jei įkeliate el. Knygą į savo „WordPress“ svetainę ir paspaudžiate Paskelbti mygtuką. Savęs publikavimas gali būti geriausias būdas, jei dirbate su ribotu biudžetu arba nenorite pasidalinti savo pelnu su internetiniu platintoju. Be to, tai leidžia išlaikyti viso proceso kontrolę, o tai gali padėti jums sutaupyti daug galvos skausmo.

Naudojant Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas (EDD) papildinį, galite tvarkyti visą procesą tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Faktiškai. mes netgi turime visą paprastų skaitmeninių atsisiuntimų vadovą, kuris padės jums pirmą kartą nustatyti jūsų internetinę parduotuvę.

„Easy Digital Downloads“ papildinys.

Jei norite pasiūlyti savo el. Knygą nemokamai, Nemokami atsisiuntimai EDD priedas leidžia jums tai padaryti, neverčiant pirkėjų pereiti įprastą kasos procesą. Vietoj to, viskas, ką jie turi padaryti, tai pateikti savo el. Paštą mainais už jūsų el. Knygą.

Kreipkitės į platintoją

Antrasis variantas, kai kalbama apie leidybą – naudoti elektroninių knygų platintoją. Su platintoju jūs tiesiog įkeliate savo el. Knygą, nustatote kainą ir sėdite, kol jie už jus dirba sunkų darbą (žinoma, mainais). Kai kurios mūsų mėgstamos platinimo paslaugos apima Smashwords„Draft2Digital“, ir „Amazon Kindle“ tiesioginė leidyba.

Jei neturite laiko susitvarkyti su visais el. Knygos publikavimo ypatumais, tinkama platinimo paslauga gali nuimti didžiulį krūvį nuo jūsų pečių. Tačiau atminkite, kad daugumoje paslaugų teikiamos jų pačių gairės, ir jūs turėsite su jomis elgtis, jei norite atnaujinti savo el. Knygą ir gauti mokėjimus. Jei neprieštaraujate tiems mažiems trūkumams, visais atvejais apsvarstykite parinktį.


Išleisti el. Knygą gali būti nelinksma, jei nežinote, nuo ko pradėti. Tačiau projekto įgyvendinimas turint omenyje tvirtą planą turėtų padėti greičiau baigti ir sutaupyti daug galvos.

Štai keturi pagrindiniai žingsniai, kaip gauti savo pirmąją reklaminę el. Knygą ir ją išleisti:

 1. Raskite darbui tinkamus įrankius.
 2. Sėsk ir rašyk.
 3. Formatuokite savo el. Knygą.
 4. Paskelbkite savo el. Knygą savo svetainėje arba naudodamiesi platinimo paslauga.

Kaip sekasi spręsti sudėtingus rašymo projektus, tokius kaip reklaminės el. Knygos? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map