Kaip sukurti socialinį tinklą naudojant WordPress

„WordPress“ taip sumažino įėjimo juostą, skirtą skelbti žiniatinklyje, kad per tiek laiko, kiek reikia vaikščioti su šunimi aplink bloką, galite sukurti bet kokio pobūdžio svetainę. Nemyli ar neturi šuniuko? Na, jūs galite sukurti bet kurią „WordPress“ svetainę, įskaitant socialinį tinklą, per laiką, reikalingą kavai gauti „Starbucks“.


Bet kokiomis priemonėmis manome, kad jau turite parengtą verslo planą, nes jis bus naudingas, kaip matėme, kaip sukurti laisvai samdomą verslą naudojant „WordPress“. Be to, jums reikės dar kelių dalykų, kad nustatytumėte savo socialinį tinklą.

Ko jums reikės

  • „WordPress“ akivaizdžiai – įdiegta vietoje arba jūsų interneto serveryje
  • Socialinio tinklo papildinys – išvardinsime geriausius ten esančius „WordPress“ socialinio tinklo papildinius; tiesiog pasirinkite tą, kuris vargina jūsų nuojautą
  • Socialinių tinklų „WordPress“ tema – nors ir galite naudoti bet kurią „WordPress“ temą, rekomenduojame naudoti socialinio tinklo temą, kuri palengvins jūsų darbą

Pasirengęs? Visagalis draugas, štai, mes einame.

„WordPress“

Mes visuomet rūpinamės „WordPress“ ir šiandien svarstome, kaip sulankstyti platformą, sukurti, valdyti ir valdyti tokio tipo socialinį tinklą, kuriuo galėtumėte didžiuotis..

Visų pirmą. Norėdami naudotis šiuo vadovu, turite turėti bent vieną „WordPress“ egzempliorių, veikiantį vietoje arba prisijungus. Aš ką tik įdiegiau nauja „WordPress“ kopija padomenyje, nes mano žiniatinklio priegloba „Bluehost“ palaiko greitas „WordPress“ diegimo programas per „Mojo Marketplace“.

Be: Jei jums įdomu, aš vis dar esu su „Bluehost“ net ir po to, kai buvau nulaužtas, nes jie pasiūlė nusipirkti man pyragą ir užtruko atsiprašyti dėl menkavertės paramos. Ką? Aš nesu vienas, kuris laikosi nuoskaudų, ir norėčiau pamatyti, kaip jūs sakote „ne“, kad atlaisvintumėte tortą. Na, visi nusipelno antros galimybės, tiesa?

Įdiegę ir paleisdami, pridėkime socialinių tinklų galimybes, nes – toks galingas kaip „WordPress“ – jo komplektacijoje nėra būtinų funkcijų, kurių mums reikia norint sukurti visavertį socialinį tinklą. Tačiau nebijokite, tiesiog naudosime bet kurį iš šių socialinių tinklų papildinių.

„WordPress“ socialinių tinklų papildiniai

Šis skyrius padės jums pasirinkti geriausią savo svetainės socialinių tinklų papildinį. Pradėkime nuo populiaraus …

„BuddyPress“

„buddypress-plugin-wordpress“

Trumpai tariant, „BuddyPress“ papildinys „… padeda„ WordPress “paleisti bet kokį socialinį tinklą su narių profiliais, veiklos srautais, vartotojų grupėmis, pranešimais ir dar daugiau“. Tai 100% nemokama, taigi taip, pasiruoškite linksmintis neištraukdami monetos.

„BuddyPress“ yra daugiau nei 100 000 aktyvių diegimų ir puikus 4.0 / 5.0 įvertinimas, kuris yra jums reikalingų socialinių tinklų variklis. Įskiepį lengva integruoti, tačiau jei kada nors užstrigote, nesinaudokite didžiulės „BuddyPress“ bendruomenės, pasirengusios jums palaikyti, pranašumais..

Tai tikrai „socialinis tinklas dėžutėje“, šis įskiepis su visomis funkcijomis, kurių reikia norint sukurti jūsų tinklo tipą. Ir jei to nepakanka, jūs turite daug įvairių plėtinių, kad galėtumėte paversti savo socialinį tinklą bet kokiu būdu.

Jei norėtumėte mažiau keliauti, galite sukurti savo „WordPress“ socialinį tinklą taip, kaip jį įsivaizduojate dėka „BuddyPress“ temos kūrimo el. Knyga pasiekiama per BuddyPress.org.

„BuddyPress“ diegimas

„BuddyPress“ nustatymas yra pyrago gabalas. Taip pat lengva konfigūruoti parinktis ir pritaikyti savo socialinį tinklą. Tikrasis kickeris pritraukia žmones domėtis jūsų tinklu, tačiau nesijaudinkite, kaip jums pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę.

Be to, prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus srities ir eikite į Papildiniai -> Pridėti naują. Kitame ekrane paieškos laukelyje suraskite „BuddyPress“ ir paspauskite Įdiegti dabar mygtuką. Tada tiesiog suaktyvinkite „BuddyPress“, kai ją įdiegsite.

Mažosios „BuddyPress“ konfigūracijos

Eikite į Nustatymai -> Pastovios nuorodos ir nustatykite parinktį į Pavadinimas. Eikite į Nustatymai -> „BuddyPress“ sukonfigūruoti savo galimybes, kaip jums atrodo tinkama. Be to, nedvejodami suaktyvinkite visus reikalingus modulius šiame puslapyje. Eikite į Išvaizda -> Meniu  sudaryti meniu. Norėdami praturtinti savo tinklą, naršydami galite pasiekti daugiau „BuddyPress“ valdiklių Išvaizda -> valdikliai. 

Nuo tada turėtumėte sugebėti sukurti savo socialinį tinklą be problemų. Kiekviena funkcija, kurios jums gali prireikti, yra įskiepio, papildinio ar plėtinio pavidalu, todėl nedvejodami tikrinkite internete, kai esate užstrigę ar jums jo reikia. Pradėkite paiešką „BuddyPress“ papildinių saugykla ir forumuose.

„HaloSocial“

„WordPress-halosocial-plugin“

Gana įdomus socialinių tinklų papildinys, skirtas „WordPress“, tai yra. „HaloSocial“ yra ne tik grožio dalykas, bet ir pakankamas įrodymas, kad „WordPress“ mėgėjai yra pasirengę žengti į priekį, kad ištiestų platformą už vaizduotės ribų. Ką aš galiu pasakyti? „HaloSocial“ yra tik jos klasė, kurią turite pamatyti, kad patikėtumėte.

Iš nuostabių namų tvarkaraščių, profilių, narių, renginių, grupių, puslapių kategorijų ir klasifikuotų skelbimų, be kitų funkcijų, „HaloSocial“ suteikia jums jėgų, kurių jums reikia norint sukurti socialinį tinklą iš svajonių. Kaip ir „Facebook“, užvedus pelės žymeklį ant profilio nuotraukos, rodoma pelės žymeklio kortelė su pagrindine vartotojo informacija:

kaip sukurti socialinį tinklą su „WordPress“ - Halosocial-pop-up

Peržiūrėkite Kate užrašų kortelę?

Čia yra puikus palaikymo forumas, kuris padės jums visada užstrigti. Išskyrus tai, „HaloSocial“ siūlo tris kainų paketus: nemokamą „Starter“ paketą su pagrindinėmis funkcijomis, „$ 99 Professional“ paketą su kai kuriomis papildomomis funkcijomis ir „$ 149“ agentūros paketą su visomis funkcijomis. Būkite išmintingi ir išsirinkite labiausiai jūsų verslui tinkamą paketą.

Peepso

„WordPress-Peepso-plugin“

Tada mes turime „Peepso“ – moderniausią ir modernų socialinių tinklų papildinį, kurį kūrėjai išleido, kad galėtų konkuruoti su „BuddyPress“. Dešinėje iš šikšnosparnio „Peepso“ dizainas pasižymi švariu ir šiuolaikišku dizainu, išsiskiriančiu net nenaudojant specializuotos temos.

Įdiegę šį socialinių tinklų papildinį, jis prideda naują meniu elementą „Peepso“ į savo „WordPress“ administratoriaus meniu. Būtent per šį naują meniu elementą galite sukonfigūruoti savo socialinį tinklą, nepalikdami prakaito.

Pagal numatytuosius nustatymus „Peepso“ sukuria šešis puslapius, tai yra Pagrindinis, Veikla, Nariai, Vartotojo profilis, Atkurti slaptažodį ir Svetainės registracija. Be to, „Peepso“ turi intuityvų prietaisų skydelį ir porą puikių funkcijų, dėl kurių papildinį verta patikrinti.

„Peepso“ yra lengvas, turi 4,4 / 5o reitingą, o naudodamas visas jūsų turimas funkcijas per kelias sekundes galite sukurti socialinį tinklą savo „WordPress“ svetainės viduje. Bendrovė siūlo „premium“ planą su daugiau funkcijų, todėl nesijaudinkite dėl šiek tiek ribotų nemokamos versijos funkcijų.

„WP Symposium Pro“ socialinio tinklo papildinys

„wp-simpoziumas-pro“ papildinys

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad turime „WP Symposium Pro“ socialinio tinklo papildinį, kuris pristatomas pagal šaunų 4,4 / 5,0 įvertinimą. Pasak jų „WordPress.org“ puslapio, „WP Symposium“ yra „… didžiausias„ WordPress “socialinio tinklo papildinys“. Kiek tai tiesa?

Funkcijas sudaro veiklos sienos, profiliai, el. Pašto įspėjimai, forumai, trumpieji kodai, žemėlapiai, draugų ryšiai, pokalbiai, profilio saugumas, vaizdo / vaizdo priedai, galerijos ir pranešimų juosta, kad šis sąrašas būtų trumpas. Priedas pridedamas su dideliais dokumentais ir vaizdo įrašais, kurie padės lengvai ir greitai nustatyti. Jums tikrai nereikės dokumentų, nes „WP Symposium“ lengva įdiegti, nustatyti ir naudoti.

Įdiegę tiesiog eikite į „WPS Pro“ -> sąranka „WordPress“ administratoriaus meniu, kad sukonfigūruotumėte savo socialinį tinklą. Be to, šis socialinio tinklo papildinys yra suderinamas su daugeliu „WordPress“ temų ir papildinių, yra lengvai pritaikomas ir palaiko kelias kalbas.

Mano pasirinkimas: Iš keturių aukščiau aprašytų įskiepių norėčiau prisijungti prie „BuddyPress“ ar „Peepso“, nors pastariesiems reikia tam tikrų finansinių investicijų, kad būtų galima naudoti kai kurias funkcijas. Kita vertus, „BuddyPress“ yra labai daug nemokamų papildinių, o tai yra didelis pliusas. Mano trečias ir ketvirtas pasirinkimas būtų „WP Symposium“ ir „HaloSocial“ tokia tvarka. Yra dar vienas papildinys, žinomas kaip WP Mingle, bet autoriai jo neatnaujino daugiau nei per dvejus metus, kad to neliesčiau.

Dabar, kai turime papildinius, kurie reikalingi mūsų socialiniam tinklui įjungti, kaip mes pažvelgtume į keletą „WordPress“ temų, sukurtų specialiai socialiniams tinklams. Saunus? Gerai, padarykime tai.

Mingle – daugiafunkcinė „WordPress“ tema

kaip sukurti socialinį tinklą, naudojant „WordPress“, susieti temą

Jei kuriate savo socialinį tinklą naudodamiesi „BuddyPress“, turite būti „Mingle“, kuris yra jūsų pusėje, dėl jo savybių ir didžiulės estetinės vertės. „Mingle“, kurį jums pristatė elito autorius „Parallelus“, yra specialiai sukurtas „BuddyPress“ platformai, kuris yra pristatymo viršuje, su dideliu nuostabių funkcijų sąrašu.

Jūs gausite viską iš neįtikėtinai lankstaus „drag and drop“ maketuotojo, kontaktinių formų kūrėjo, šoninės juostos generatoriaus, švaraus HTML5 + CSS3, SEO tinkamo kodo, tinklaraščių, aplanko, skaidrių demonstravimo ir trumpųjų kodų, be kitų funkcijų. „Mingle“ turi daugiau nei 5 000 laimingų klientų, pirkėjo reitingas 4,31 / 5,00 ir kainuoja vos 64 USD. Tai verta kiekvieno bulvarinio ženklo.

Sveikinimai reaguojanti „WordPress“ + „BuddyPress“ tema

kaip sukurti socialinį tinklą, naudojant „WordPress“ pasveikinimo temą

Patikrinę pasveikinimą galime drąsiai teigti, kad „Parallelus“ gerai supranta dizainą socialinių tinklų „WordPress“ temose. Pradedantiesiems sveikinimas yra 100% atsakingas, ty jūsų socialinis tinklas atrodys puikiai ir gerai veiks įvairiuose įrenginiuose, nepaisant ekrano dydžio.

Be to, sveikinime yra puikių funkcijų, tokių kaip „Slider Revolution“, „drag and drop“ išdėstymo tvarkyklė, neribotas spalvų pasirinkimas, visiškas lokalizacijos palaikymas, iššokanti prisijungimo forma, lengvai pritaikoma, tinklaraščiai, valdikliai, intuityvi administravimo sritis, šoninės juostos generatorius, aplankai, visos „BuddyPress“ funkcijos. ir trumpieji kodai tarp kitų.

Sveikinimas suderinamas su „BuddyPress 1.5“ ir naujesnėmis versijomis, „WordPress 4.3+“ ir pagrindinėmis naršyklėmis. Pirkėjo reitingas yra 4,50 / 5,00, o parduodama už 64 USD. Išbandykite demonstracinę versiją, kad pajustumėte šį grožį.

„Woffice“ – intraneto / intraneto „WordPress“ tema

kaip sukurti socialinį tinklą, naudojant „wordpress-woffice-theme“

Nedaugelis temų autorių tai supranta, kai jie sukuria „nišoms“ skirtas „WordPress“ temas. Bet ne „2Fwebd“, valdžios elito autorius už „Woffice“, socialinio tinklo „WordPress“ tema iš šio pasaulio.

Šioje temoje vyksta tiek daug nuostabių dalykų, kuriuos akimirksniu įsimylėsite. Dėl savo universalių galimybių, plataus spektro funkcijų, aukštų kodavimo standartų, reguliaraus atnaujinimo ir puikaus palaikymo paminėti keletą. „Woffice“ galite naudoti kurdami socialinius tinklus, intranetus, ekstranetus ar bendruomenes mokykloms, savo darbo vietai, įmonėms ir vyriausybinėms agentūroms..

Funkcijos apima visą „BuddyPress“ tinklą, „Wiki“, failų tvarkyklę, „Font Awesome“ piktogramas, pokalbius ir pranešimų siuntimą, forumus, „Google“ šriftus, reaguojantį dizainą, demonstracinį turinį, dokumentaciją, vaizdo samouczkus, kalendorių, trumpuosius kodus, „bbPress“, WMPL palaikymą, „Trello“ integraciją, džiūvėsėlius, švarus kodas, neribotos šoninės juostos, tinkinti valdikliai, tinkintas prisijungimo puslapis ir el. prekyba.

„Woffice“ pirkėjų reitingas yra įspūdingas – 4,88 / 5,00 ir kainuoja tik 64 USD. Ši tema yra suderinama su naujausia „WordPress“ versija ir visomis šiuolaikinėmis naršyklėmis.

Gyvatė – atsakinga socialinio tinklo tema

kaip kurti-socialiniame tinkle-naudojant-WordPress-gyvatė-tema

Koks temos pavadinimas! Ar jis toks pat aptakus, lankstus ir judrus, kaip roplys, kurio vardu jis pavadintas? Turėdamas daugiau funkcijų, nei jums tikriausiai kada nors prireiks, „Serpent“ yra savotiška „WordPress“ tema, skirta jūsų svetainei pakelti į kitą lygį. Tai tokia tema, kurią norite turėti iš žodžio go; tiesiog negali suklysti su šiuo kūdikiu.

Kokių savybių galite tikėtis? „Cosmothemes“ – elitinis „Serpent“ autorius – pristato tokias funkcijas kaip reaguojantis išdėstymas, „Facebook“ stiliaus mygtukas ant pranešimų, prisijungimas ir registracija prie „lightbox“, klaviatūros naršymas, pranešimų pateikimas iš anksto, vartotojo profiliai, patarimai dėl patarimų, „Facebook“ komentarai, skaidrių demonstracija, socialiniai tinklai daugialypės terpės piktogramos, galinga administratoriaus sritis, šoninės juostos, valdikliai ir išskleidžiamieji meniu.

Gyvatės pirkėjo reitingas yra 4,43 / 5,00, ir tik už 49 USD dolerių jūs galite gauti šį grožį jums darbo dieną ir naktį. Į kainą įeina ir būsimi atnaujinimai bei 6 mėnesių palaikymas.

„UnitedCommunity“ – „BuddyPress“ tema

kaip sukurti socialinį tinklą, naudojant „WordPress“, suvienyti bendruomenės temą

Spalva, šiluma ir energija – tai „UnitedCommunity“, turinčio daug funkcijų, „WordPress“ socialinio tinklo tema, kurią pateikė garbingas elito autorius Diabolique. Pirmą kartą paskelbta 2015 m. Rugsėjo 2 d., „UnitedCommunity“ yra palyginti nauja tema (rašymo metu), kuri supakuota.

Svarbios funkcijos yra akį traukiantis, unikalus ir reaguojantis dizainas, daugiau nei 40 vidinių puslapių, tiesioginis pokalbis, paruoštas valdikliams pagrindinis puslapis, lengvai įdiegiamas ir nustatomas, suderinamas su „WooCommerce“, tinkinti valdikliai, iššokantys pranešimai, paruoštas WPML, „Google“ šriftai, išskleidžiamasis meniu. , Susisiekite su 7 forma ir „jQuery Masonry“ tinklaraščiu. Galite gauti „UnitedCommunity“ tik už 64 USD.

Kleinas – „Nitty Gritty“ bendruomenės tema

kaip sukurti-socialiniame tinkle-naudojant-WordPress-klein-tema

Jei ieškote tobulos „WordPress“ temos savo socialiniam tinklui, daugiau neieškokite; Kleinas uždengė tavo nugarą. Suteikite vartotojams maksimalų socialinių tinklų gydymą su daugybe funkcijų, kurios žada vieną ir vienintelį dalyką; puiki vartotojo patirtis.

Jūsų vartotojai gali siųsti neribotą kiekį pranešimų, dalytis įvykiais, pridėti ryšių, aptarti idėjas forumuose ir kurti gražius vartotojų profilius. Galite pasinaudoti Kleino „WooCommerce“ galimybėmis parduoti produktus savo tinklo nariams. Išskyrus el. Prekybos platformą, „Klein“ palaiko „WordPress 4.4“, „bbPress“ ir „BuddyPress“, suteikdamas jums visas galias, kurias norite paversti savo „WordPress“ svetainę į gerbiamą socialinį tinklą.

Kitos funkcijos yra „Visual Composer Page Builder“, pasirinktinės spalvos, „Revolution Slider“, paruoštas WPML, reaguojantis dizainas, intuityvus administratoriaus skydelis, SEO paruoštas kodas, 6 skirtingos antraštės + išdėstymai, prisijungimas prie socialinės žiniasklaidos, 1000 ir daugiau šrifto piktogramų ir pranešimai tik paminėk keletą. Kleinas yra elitinis autorius dunhakdis, jo pirkėjo reitingas yra 4.55 / 5.00 ir kainuoja tik 59 USD..

Kitos aplinkybės

Norint sukurti galingą socialinį tinklą naudojant „WordPress“, reikia ne tik pasirinkti papildinį ir temą. Turite nepamiršti tokių dalykų kaip „WordPress“ priegloba ir svetainių reklamavimas. Be to, nesivaržykite žaisti su papildiniais, kuriuos ką tik pasidalinome, norėdami sužinoti, kaip veikia kiekvienas, bet tada atsiskaitykite tik už tuos, kurie patenkina jūsų norus..

Pabaigos pastaba

Sukurti socialinį tinklą naudojant „WordPress“ nėra sudėtinga, kaip mes šiandien matėme. Viskas, ko jums reikia, yra puikus planas, socialinių tinklų papildinys ir suderinama tema. Atminkite, kad galite pasirinkti bet kurią temą ir pritaikyti ją pagal savo skonį, tačiau socialinių tinklų temos taupo laiką ir siūlo daugiau galimybių..

Turite klausimų? Galbūt pasiūlymai? Ar mes ką nors palikome? Prašome pasidalinti su mumis komentaruose. Džiugina jūsų sėkmė!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me