Kaip sukurti vaizdus savo “WordPress” tinklaraštyje be projektavimo įgūdžių

Kaip sukurti vaizdus savo

Kada paskutinį kartą girdėjote, kad kažkas kalbėjo apie „Photoshop“ ir kuria vaizdus beveik viskam? Tikriausiai gana neseniai. Tai gali atrodyti geriausias sprendimas grafiniam dizainui, bet kas, jei neturite nė menkiausio supratimo, kaip naudotis „Photoshop“? Arba kas, jei jį patikrinote ir jautėtės šiek tiek nepakankami, nes negalėjote suprasti, kaip juo naudotis?


Patikėk manimi – tu ne vienas! Laimei, yra kitas būdas. Daugiau nei vienas iš tikrųjų.

Jei norite sukurti gražius ir įtikinamus vaizdus savo svetainėje, tačiau nenorite praleisti laiko ar pinigų, kad taptumėte apmokytu „Photoshop“ ekspertu, turite parinkčių. Internetas užpildytas alternatyviomis jūsų „WordPress“ svetainės vaizdo dizaino galimybėmis. Šauniausia yra tai, kad joms naudoti nereikia jokios projektavimo patirties. Pažiūrėkime.

1. Drobė

„Canva Free Online Photo Editor“

„Canva“ yra geriausias mano pasirinkimas šiame sąraše, nes beveik visi jaučiasi kaip profesionalūs dizaineriai. Jis turi daugybę neįtikėtinų dizainų, ir daugelis iš jų yra nemokami. Net jei nieko nerandate jų nemokamame skyriuje, įrankyje yra tūkstančiai papildomų komponentų, kuriuos galite įmesti į savo paveikslėlius, ir kiekvienas iš jų kainuoja tik 1 USD..

Mano mėgstamiausia „Canva“ dalis yra pradinis procesas. Jūs tiesiog pasirenkate kuriamo vaizdo tipą – pvz., „Facebook“ įrašą, tinklaraščio įrašą ar „Kindle“ viršelį – ir „Canva“ automatiškai sugeneruoja reikiamą dydį kartu su keliais pasiūlymais, kad tiktų pasirinktai kategorijai..

Gaukite „Canva“

2. GIMP

GIMP nemokama ir atvirojo kodo vaizdų rengyklė

GIMP yra vietinė atvirojo kodo alternatyva „Photoshop“. Tai nėra lengviausias įrankis, kurį galite naudoti šiame sąraše, bet man patinka rekomenduoti, nes juo naudotis galima visiškai nemokamai. Jei norite skirti šiek tiek laiko savo dienai išmokti naudotis GIMP, internete yra daugybė vaizdo įrašų ir vadovėlių, kurie padės jums pradėti..

GIMP yra kaip „WordPress“; tai bus daroma labai ilgai, todėl laikas ar pinigai, kuriuos investuosite į įrankį, nebus švaistomi.

Gaukite GIMP

3. „PicMonkey“

„PicMonkey“ internetinis nuotraukų redaktorius

Nemokama „PicMonkey“ versija turi gana trumpą procesą, kad būtų galima sujungti kelias nuotraukas ir padaryti jas patrauklesnes jūsų svetainei. Šis įrankis geriausiai veikia kuriant koliažus, tačiau taip pat galite paliesti paveikslėlius ir, jei norite, pridėti šiek tiek teksto.

Tiesiog eikite per keturių žingsnių procesą, ir jums turėtų būti gera per kelias sekundes nueiti su naujais vaizdais. Panašiai kaip „Canva“, šiame įrankyje taip pat yra sritis, kurioje galima nurodyti, kokį atvaizdą planuojate kurti, pvz., „Facebook“ viršelį ir kitus įvairaus matmens dizainus..

Gaukite „PicMonkey“

4. „Pixelmator“

„Pixelmator Pro“ vaizdo rengyklė

„Pixelmator“ veikia tik „Mac“, tačiau paima sudėtingą „Photoshop“ formatą ir padalija į daug paprastesnį įrankį. Galite naudoti „Pixelmator“ savo planšetiniame kompiuteryje ar telefone, o įrankyje yra daugybė šablonų, kad galėtumėte pradėti dirbti be daug žinių apie dizainą. Taip pat galite išbandyti savo jėgas tapydami, nes jame yra nuostabių teptukų..

Gaukite „Pixelmator“

5. „Pixlr“ redaktorius

„Pixlr“ nuotraukų redaktorius

„Pixlr“ redaktorius yra mano rekomendacija, jei norite nemokamo internetinio įrankio, kuris veiktų beveik tiksliai kaip „Photoshop“. „Pixlr“ taip pat turi dar du produktus, vadinamus „Pixlr-o-matic“ ir „Pixlr Express“. Pasirinkite iš šių gražių, atsižvelgiant į tai, ką planuojate daryti.

Jei norite daugiau energijos, eikite į „Pixlr Editor“, tačiau gali reikėti šiek tiek laiko išmokti naudotis įrankiu. Jei norite tik įkelti savo nuotraukas ir įtraukti kelis filtrus bei kraštines, eikite su „Pixlr-o-matic“. Galiausiai išbandykite „Pixlr Express“, jei norite šiek tiek taisyti savo nuotraukas. „Express“ yra šiek tiek tobulesnė nei „Pixlr-o-matic“ parinktis.

Gaukite „Pixlr“

6. „BeFunky“

„BeFunky“ nuotraukų redagavimas

„bBeFunky“ yra nemokamas nuotraukų redaktorius, koliažų kūrėjas ir bendrojo dizaino įrankis. Nemokamai. Galite atnaujinti, jei norite naudoti aukščiausios kokybės efektus. Nors pagrindinė nemokama versija vis tiek atliekama, jei norite tiesiog keletą greitų nuotraukų taisymų. „BeFunky“ man labiausiai patinka tai, kad sąsaja nėra tokia paini tiems, kurie tik pradeda dirbti su nuotraukų redagavimu.

Tai iš tikrųjų yra galingas įrankis, turintis daugumą „Photoshop“ funkcijų, kurių galite tikėtis. Bet jie neuždengia ekrano ir nepadaro pernelyg bauginančių, kaip galbūt matote „Photoshop“.

Gaukite „BeFunky“

7. „Adobe Photoshop Elements“

„Adobe Photoshop Elements“

„Adobe Photoshop Elements“ yra „Adobe“ atsakas į didžiulę paramą, kurią žmonės teikia paprastesniems nuotraukų redagavimo įrankiams. „Photoshop“ yra nuostabi priemonė, tačiau jos per daug. Niekas niekada nenaudoja visko, ką ten supakuoja. Be to, tai tiesiog sudėtinga.

Užuot naudojęsi įprastu „Photoshop“ ir išleidę per daug pinigų, eikite į „Photoshop Elements“. Tai prieinamas ir greitas būdas įkelti savo nuotraukas, pakeisti kai kuriuos filtrus ir padaryti jas per kelias sekundes ypač profesionalias. Man labai patinka, kad „Photoshop Elements“ galite naudoti beveik bet kuriame įrenginyje. Kažkas įprasto „Photoshop“ neleidžia to padaryti.

„Elements“ programinė įranga apima net puikų įkvėpimą, pavyzdžiui, patarimus dėl dizaino, idėjų ir gudrybių, kai jums reikia rasti geriausią to tinklaraščio įrašo ar produktų puslapio įvaizdį..

Gaukite „Adobe Photoshop Elements“

8. „PicCollage“

„PicCollage“ vaizdo programa

„PicCollage“ yra programa, kurią naudočiau tik tada, jei bandyčiau koliaže parodyti krūvą nuotraukų. Aš visada maniau, kad koliažai yra šiek tiek lipnūs, ypač skirta profesionalesnei svetainei, tačiau ši programa daro juos nuostabius. Išbandykite „PicCollage“, jei norite įtraukti lipdukus, rėmus, tekstą ir dar daugiau. Šiek tiek keista bandyti redaguoti savo nuotraukas telefone ar planšetiniame kompiuteryje, bet jūs pripratote.

Gaukite „PicCollage“

9. Rotorius

„Fotor Online Photo Editor“

„Fotor“ yra internetinis nuotraukų redagavimo įrankis, turintis daugybę paprastų variantų, kaip greitai sukurti vaizdus savo tinklaraščiui ar socialinei medijai. Yra daugybė šviesos, spalvų, dydžio, nuotraukų efektų, retušavimo ir dar daugiau variantų. Norite greitai pradėti? Yra daugybė nemokamų šablonų. Be to, yra šimtai šriftų, linksmų lipdukų, paveikslėlių formų ir daugybė internetinių vadovų, kurie padės redaguoti jus kaip profesionalus.

Naujovinkite į „Pro“, kad palaikytumėte projektą, taip pat gautumėte prieigą prie išskirtinių redagavimo įrankių ir papildomų funkcijų.

Gaukite Fotorą

10. „PowerPoint“

„PowerPoint“ kaip vaizdų rengyklė

Dėl tam tikrų priežasčių žmonės visada pamiršta apie „PowerPoint“, kai reikia redaguoti ir kurti svetainių vaizdus. Kai galvojate apie tai, „PowerPoint“ yra puikus būdas kurti vaizdus. Tai yra „drag and drop“ redaktorius, ir dauguma žmonių mokosi naudoti programinę įrangą vidurinėje mokykloje.

Galite piešti ant savo paveikslėlių, keisti kraštus, dydžius ir dar daugiau. Jie net turi daugybę formų ir simbolių, kad jūsų vaizdai būtų patrauklesni. Redagavę vaizdus „PowerPoint“, galėsite juos išsaugoti vaizdo formatu. Tada tiesiog gražiai įmeskite juos į savo svetainę.

Gaukite „Powerpoint“

Premija: „SumoPaint“

„SumoPaint“ internetiniai dažai

Ar kada praleidote senų gerų dažų programą? Na, jums pasisekė. „SumoPaint“ yra nemokama internetinė versija. Nors tai tikrai nėra nuotraukų rengyklė, galite sukurti savo vaizdus „SumoPaint“. Nesivaržykite, jei norite, kad jie būtų kaip kičiniai.

Gaukite „SumoPaint“

Išvada

Daugelį šių priemonių naudoti yra labai lengva. Bet nesvarbu, kurį pasirinksite, jūs turėtumėte sugebėti greitai susikaupti, tiesiog žaisdami.

Beje, mes visada girdime apie tai, kaip žmonės naudoja „Photoshop“ paveikslams kurti, bet jums tikrai nereikia tokios sudėtingos programinės įrangos, kad jūsų svetainė atrodytų gražiai. Laikykitės čia aptartų variantų ir jums bus viskas gerai!

Pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje žemiau. Ar turite klausimų dėl šių įrankių, skirtų kurti „WordPress“ tinklaraščio vaizdus? Arba įrankis, kurį rekomenduotumėte?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me