Kaip sukurti „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją (rankiniu būdu arba naudojant papildinius)

Kaip sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją

Ar jūs kada nors pametėte savo „WordPress“ svetainę? O gal ką tik pametėte savo „WordPress“ svetainę? Galbūt jūs tapote kenksmingo įsilaužėlio auka. Galbūt jūsų svetainė tiesiog sugedo įdiegus klaidingą papildinį, temą ar priedą. Galbūt jūsų priegloba nepavyko – blogas šuo suvalgė serverį. Tai baisu, tiesa? Ne, ne šuo; prarasti savo svetainę. Ir jūs galite atsibosti, jei nežinote, ką daryti, jei norite sugrąžinti savo mylimą „WordPress“ svetainę į ankstesnę šlovę.


Na, atspėkite ką: jums nereikia šiek tiek prakaituoti naudojant patikimą atsarginį sprendimą. Viskas, ką jums reikia, yra paspausti atkūrimo mygtuką, o Viola! – jūs kuriate atsarginę kopiją ir bėgate. Pažiūrėk, ką aš ten padariau?

Šiame įraše jūs sužinosite, kad jūsų „WordPress“ svetainės atsargines kopijas kurti yra labai lengva. Išmoksite kurti visas „WordPress“ pagrindu sukurto verslo atsargines kopijas, kad galėtumėte lengvai pailsėti, ypač atsitikus nemaloniems dalykams. Išimkite rašiklį ir šiek tiek popieriaus ir pasiruoškite turėti „WordPress“ atsargines kopijas kaip bosas. Pasirengęs? Puiku, paleiskime rutulį.

Kodėl turėtumėte saugoti savo „WordPress“ svetainės atsargines kopijas

Prieš įsigyjant sultingesnes detales, aš gana seniai buvau susipainiojusi dėl šio atsarginių kopijų verslo. Net neįsivaizdavau, kas pasaulyje yra šios svetainės atsarginių kopijų kūrimas. Heck, aš net neįsivaizdavau, kaip sukurti visas „WordPress“ svetainės atsargines kopijas, kol aplinkybės neprivertė manęs. Aš turėjau išmokti įsilaužęs, ir išmokti padariau.

Kaip naujokas, jūs esate toks sumišęs kaip aš. Taigi čia yra keli greiti klausimai ir atsakymai.

Kas yra atsarginė kopija?

Atsakymas gana paprastas. Atsarginė kopija yra tiesiog jūsų svetainės kopija, kurią galite iš naujo įdiegti (atkurti), jei kas nors nutiktų. Tai yra nesaugi, atsargumo priemonė, sutaupanti daug nereikalingo streso. Tai yra tarsi draudimo polisas, saugantis visas pastangas, laiką ir pinigus, kuriuos investavote į savo „WordPress“ svetainę.

Ką sudaro atsarginė kopija??

Dabar, norėdamas suteikti aiškesnį vaizdą, dar giliau pažiūrėsiu, kas yra „fullWordPress“ atsarginė kopija. Jūsų „WordPress“ svetainė yra sudaryta iš dviejų komponentų, iš kurių pirmasis yra svetainės failai y., temos / papildinių failai, scenarijai, laikmenos ir tt, kurie sudaro jūsų svetainės struktūrą ir suteikia funkcijų. Tada mes turime „MySQL“ duomenų bazė kuriame saugomi jūsų tinklaraščio įrašai, komentarai ir pasirinktys, kurias nustatėte „WordPress“ administratoriaus srityje.

Kodėl man reikia sukurti atsarginę savo svetainės kopiją?

Dauguma pigių interneto svetainių teikėjų kalbėsis apie atsarginių kopijų siūlymą, tačiau viskas, ką jie daro, yra tik „MySQL“ duomenų bazės atsarginės kopijos, jei jos vis tiek sukuria atsarginę kopiją. Jie nekopijuoja jūsų failų, tai reiškia, kad negalėsite atkurti, pavyzdžiui, savo temos pakeitimų, jei ji sugadinta. Tai taip pat labai sudėtingas dalykas, norint iš savo atsarginių kopijų pateikti užklausą dėl jūsų svetainės kopijos, todėl tiesiog geriausia kurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją. Jūs žinote, tik norėdami užtikrinti, kad viskas būtų saugu.

Visa atsarginė kopija, kurią mes jums padėsime sukurti čia, pasirūpins ir jūsų failais, ir duomenų baze. Tai reiškia, kad praradę savo svetainę, tereikia iš naujo įdiegti atsarginę kopiją ir darbas bus atliktas. Taigi, sukurkime visas „WordPress“ svetainės atsargines kopijas.

1 būdas: sukurkite „WordPress“ atsarginę kopiją naudodamiesi savo priegloba

Hostingo teikėjo valdomos atsarginės kopijos

Pirmasis jūsų pasirinkimas yra tiesiog pasirinkti kompaniją, kuri kasdien sukuria visas „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Pvz., „WP Engine Managed WordPress“ priegloba siūlo automatines visų jūsų „WordPress“ failų, temų ir papildinių bei jūsų duomenų bazės (įskaitant visas jūsų laikmenas) atsargines atsargines kopijas. Be to, jūs galite bet kada inicijuoti savo atsargines kopijas (pavyzdžiui, prieš svarbų „WordPress“ atnaujinimą arba keičiant temas).

Jei norite perkelti savo prieglobos paslaugų teikėjo tvarkomų atsarginių kopijų kopijas į kitą lygį, retkarčiais prisijunkite ir atsisiųskite savo ZIP failo kopiją, kad galėtumėte išsaugoti savo kietajame diske. Niekada negali būti per daug saugus.

2 būdas: „WordPress“ atsarginė kopija rankiniu būdu

Jūsų „WordPress“ kataloge yra pakatalogiai, pvz. wp-turinys, wp-įtraukimai ir tt bei failai, pvz. wp-config.php, temos ir papildinių failai ir tt, reikalingi jūsų „WordPress“ svetainei. „Wp-content“ aplanke, be kitų dalykų, yra visos jūsų temos, papildiniai, talpyklėlė ir įkelti failai. Jūs negalite sau leisti prarasti šių duomenų. „Wp-admin“ neša visus failus, reikalingus jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje, todėl negalite sau leisti ir to prarasti. Aplanke „wp-incl“ yra pagrindiniai „WordPress“ failai. Tai aplankas, kuriame gyvena visas pagrindinis „WordPress“ kodas. Jūs tikrai nenorite prarasti šio kodo.

1 veiksmas: rankiniu būdu sukurkite „WordPress“ failų atsarginę kopiją

Norėdami sukurti „WordPress“ failų kopijas, jums tiesiog reikia atsisiųsti visą „WordPress“ katalogą. Kaip? Galite prisijungti prie savo serverio naudodami „cPanel“ arba naudojant SFTP programa.

Atsarginė kopija per „cPanel“

Tai padaryti yra taip paprasta, kai reikia užvirinti kavos puodelį. Atlikite šią procedūrą:

 • Prisijunkite prie savo žiniatinklio prieglobos ir eikite į „cPanel“. Daugeliui žiniatinklio prieglobos „cPanel“ dažniausiai yra pirmas puslapis, kurį aptinkate prisijungdami
 • Eikite į failų tvarkyklę, kuri turėtų jus nukreipti public_html arba Namai katalogą
 • Čia tiesiog raskite savo „WordPress“ katalogą. Tai aplankas, kurį norite sukurti atsarginę kopiją
 • Deja, negalite atsisiųsti „WordPress“ aplanko „File Manager“, prieš tai jo nesuspaudę. Vis dėlto nesijaudinkite, kad aplanko suglaudinimas neturi būti sudėtingas
 • Spustelėkite savo „WordPress“ katalogą ir pasirinkite Suspausti iš meniu juostos. Arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aplanką ir pasirinkite Suspausti iš pasirodžiusio išskleidžiamojo meniu parinkčių
 • Pasirinkite glaudinimo tipą, pvz. Atsidariusiame dialogo langelyje yra ZIP, Tar, GZIP ir kt. Aš visada einu su ZIP archyvu
 • Tada tiesiog paspauskite Suspausti failą (-us) mygtuką ir palaukite, kol procesas pradės veikti. Jūsų serveris išsaugos jūsų suspaustą „WordPress“ aplanką
 • Spustelėkite ką tik sukurtą archyvą ir pasirinkite parsisiųsti iš meniu. Arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite archyvą ir pasirinkite parsisiųsti.
 • Pasirinkite saugią vietą kietajame diske ir išsaugokite atsarginę kopiją
 • Štai ir viskas!

Patarimas: Nusiųskite atsarginę kopiją į „Dropbox“ sąskaitą, „Google“ diską, įrašykite ją į DVD / CD, el. Paštu ir t. T. Tiesiog įsitikinkite, kad turite kelias kopijas, kad neprarastumėte savo svetainės, jei viena iš atsarginių kopijų miršta..

Jei jūsų žiniatinklio priegloba naudoja kitą valdymo skydą, pvz. „vDeck“, „Plesk“ ir kt., jums tereikia surasti failų tvarkyklę ir atlikite procesą t.y.. Raskite failų tvarkyklę> Raskite savo „WordPress“ katalogą> Suspausti> Atsisiųsti. Reguliariai kartokite.

Atsarginė kopija per SFTP

Mes rekomenduojame naudoti populiarų failų tvarkyklę, pvz., „FileZilla“ arba Perduoti nes jie yra lengvi ir lengvai naudojami. Pirmiausia turėsite įdiegti programą savo kompiuteryje ir nuskaityti SFTP prisijungimo duomenis iš savo prieglobos paskyros.

SFTP prisijungimas su perdavimu

Tada prisijunkite prie pasirinktos failų tvarkyklės (šiame pavyzdyje naudojame „Transmit“) ir įveskite savo svetainės informaciją, įskaitant slapyvardį, svetainės URL, unikalų SFTP vartotojo vardą ir slaptažodį, ir pakeiskite prievado numerį į 2222.

SFTP kopijuoti ir atsisiųsti failus

Prisijungę turėtumėte pamatyti visus savo „WordPress“ failus. Tiesiog pasirinkite visus failus, spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite parinktį „Atsisiųsti pasirinktus elementus“. Atsisiuntę įsitikinkite, kad failai yra suglaudinti, ir suteikite failui tokį įsimenamą vardą, kaip šiandien.

2 veiksmas: rankiniu būdu sukurkite „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją

Dabar, kai turime naują jūsų „WordPress“ failų kopiją, sukurkime atsarginę „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją, kad galėtume turėti visą atsarginę kopiją, kuri bus naudinga tą patarlingą lietingą dieną. Tai taip pat lengva, kad kurdami atsarginę kopiją kuriate atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją.

Tiesiog eikite į savo prieglobos skydą ir suraskite „phpMyAdmin“. Ji skirta „cPanel“ vartotojams Duomenų bazės įrankiai:

kaip padaryti atsarginę kopiją-savo-WordPress-svetainė-pasirinkti-phpMyAdmin

Tačiau, atsižvelgiant į prieglobą, ji gali būti kur nors kitur. Pvz., „WP Engine“ vartotojai gali rasti savo „phpMyAdmin“ pagrindinio vartotojo prietaisų skydelyje spustelėdami šalia jūsų įrenginio (-ų) esančią „chevron“ piktogramą:

WP variklio prieiga „phpMyAdmin“

Prisijungę prie „phpMyAdmin“ turėtumėte pamatyti pagrindinę administravimo skydą:

Pagrindinis „phpMyAdmin“ puslapis

Pasirinkite Duomenų bazės skirtuką, kuriame pateikiate savo duomenų bazių sąrašą. Jei įdiegėte „WordPress“ svetainę naudodamiesi trečiųjų šalių platformomis, tokiomis kaip „Softaculous“ ar „Mojo Marketplace“, galbūt net neįsivaizduojate, su kuria duomenų baze dirbti. Ką daryti?

Savo failų tvarkyklėje eikite į savo „WordPress“ katalogą ir raskite failą wp-config.php. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą ir pasirinkite rodinį. Atsidariusiame lange norite rasti šią eilutę:

apibrėžti ('DB_NAME', 'duomenų bazės vardas');

Jūsų duomenų bazės pavadinimas yra vertė, esanti antrame kabutėse, kuri aukščiau pateiktame pavyzdyje yra „duomenų bazės_vardas“. Apsiginklavę šia informacija, raskite savo duomenų bazę „phpMyAdmin“. Spustelėkite duomenų bazę, kad ją atidarytumėte. Turėtumėte pamatyti kažką tokio:

„phpMyAdmin“ duomenų bazės pavyzdys

Pažymėkite visas lenteles, kurių atsarginę kopiją norite padaryti, pažymėdami žymimuosius laukelius. Spustelėkite „Tikrinti viską“ apačioje, kad galėtumėte pasirinkti visus iš karto. Kai išsirinksite lenteles, spustelėkite Eksportuoti skirtukas. Pasirinkite eksporto metodą ir nustatykite formatą į SQL:

Eksportuokite savo „phpMyAdmin“ duomenų bazę

Paspauskite Eik mygtuką ir išsaugokite duomenų bazę saugiame kompiuteryje esančiame aplanke. Nepamirškite išsaugoti kopijų tose pačiose vietose, kur išsaugojote savo „WordPress“ failų kopijas. Štai ką jūs turite visą savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją!

Naudojate kitą sąranką? Jei jūsų kompiuteris nepateikia „cPanel“, patikrinkite tai „WordPress“ atsarginis įrašas kodekse.

Patarimas: Sukurkite įprastas atsargines kopijas, atsižvelgiant į skelbimo „WordPress“ svetainėje dažnumą. Jei skelbiate per 50 žinučių per dieną, atsargines kopijas turite kurti reguliariau nei vaikinas, kuris skelbia kartą per mėnesį. Be to, apsvarstykite galimybę patikrinti, ar žiniatinklio priegloba siūlo patikimą atsarginį sprendimą.

Toliau automatizuokime „WordPress“ atsargines kopijas, naudodamiesi keliais madingais „WordPress“ atsarginiais papildiniais. Aš esu atsakingas už atsarginių kopijų kūrimą rankiniu būdu, nes tokiu būdu jūs visiškai kontroliuojate. Vis dėlto čia yra keletas puikių „WordPress“ atsarginių papildinių, kuriuos galite naudoti automatizuodami procesą.

3 būdas: automatiškai sukurkite „WordPress“ atsarginę kopiją naudodami papildinius

„WordPress“ atsarginiai papildiniai prideda lengvumo elementą kuriant patikimas „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti mėgstamą „WordPress“ atsarginį papildinį, sukonfigūruoti kelis parametrus ir jums viskas gerai.

„VaultPress Premium“ atsarginės kopijos, kurias sukūrė „Automattic“

„VaultPress“, skirta „WordPress“

„VaultPress“ sukūrė „Automattic“, kad palengvintų jūsų svetainės atsargines kopijas ir apsaugą. „VaultPress“ imasi automatinių savo svetainės atsarginių kopijų, kurios saugiai saugomos kitoje vietoje. Juos naudoti atkuriant svetainę yra taip paprasta, kaip prisijungti prie savo paskyros ir spustelėti mygtuką.

Kitos „VaultPress“ funkcijos apima svetainių kopijavimą ir perkėlimą (reikia patikti visoms atsarginėms kopijoms), kenkėjiškų programų ir virusų skenavimą, automatinį failų taisymą ir net apsaugą nuo šlamšto. Pradedant tiesiog 39 USD per metus kaip „JetPack Personal“ dalis, tai yra labai prieinamas saugumo priedas, į kurį verta investuoti.

„BackupBuddy Premium WordPress“ papildinys

„BackupBuddy WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Antrasis mūsų sąrašo „premium“ „WordPress“ atsarginis papildinys yra „iThemes“ sukurtas „BackupBuddy“. Papildinį galite naudoti norėdami sukurti visą duomenų bazės ir failų atsarginę kopiją ir (arba) lengvai perkelti savo svetainę į kitą serverį.

Galite sukurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją kietajame diske ir įvairias išorinio saugojimo paslaugas, įskaitant „Amazon Web Services“, „Rackspace“, el. Paštą, FTP, „Dropbox“ ir „BackupBuddy Stash“..

Suplanuokite „WordPress“ atsargines kopijas naudodami „BackupBuddy“, kol esate kelyje ir mėgaukitės atsarginių kopijų tarnyba, kaip niekas kitas. Kainos prasideda nuo 80 USD per metus už vienos svetainės licenciją, nors „iThemes“ taip pat siūlo viso gyvenimo aukso paketą už vienkartinį 297 USD mokestį, kuris siūlo neribotą papildinio naudojimą, todėl jis puikiai tinka įmonėms.

Dublikatoriaus nemokamas „WordPress“ papildinys

Dublikatoriaus nemokamas „WordPress“ papildinys

Didesnis nei 1 milijonas aktyvių įdiegimų „Duplicator“ yra daugiau nei įprastas atsarginės kopijos papildinys. Pirmiausia, kopijavimo aparatas padeda lengvai klonuoti ar perkelti savo svetainę į kitą vietą. Ši pagrindinė savybė daro jį galingu atsarginiu sprendimu.

Nors tai neleis planuoti atsarginių kopijų kūrimo, ji automatiškai perkelia savo duomenų bazę į SQL failą ir išsaugo ją ZIP archyve kartu su „WordPress“ failais. Tada sukuriamas specialus PHP failas, leidžiantis lengvai įdiegti atsarginę kopiją. Tiesiog įkelkite ZIP archyvą ir PHP failą į savo serverį, o visa kita yra lengvas darbas. Norite daugiau? „Checkout Duplicator Pro“, kuri prideda daugiau funkcijų, įskaitant atsarginių kopijų planavimą, debesų saugyklų susiejimą, el. Pašto pranešimus, palaikymą ir dar daugiau.

Nemokamas „WordWress“ papildinys „BackWPup“

Nemokamas „WordWress“ papildinys „BackWPup“

„BackWPup“ yra populiarus „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys, padedantis sukurti visas „WordPress“ svetainės atsargines kopijas ir išsaugoti tą patį išorinėje vietoje, pavyzdžiui, „Dropbox“, „Amazon S3“, FTP, „RackSpace Cloud“ ir daugelyje kitų..

Galite suplanuoti visas atsargines kopijas, tai reiškia, kad visa jūsų „WordPress“ svetainė, failai ir visa, bus saugūs visada. Be to, galite patikrinti / pataisyti ir optimizuoti savo duomenų bazę. Jei jums reikia daugiau sulčių, galite kreiptis į „Pro“ versiją.

„UpdraftPlus“ atsarginis atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas. „WordPress“ papildinys

„UpdraftPlus WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

„UpdraftPlus“, vienas iš aukščiausių „WordPress“ atsarginių kopijų papildinių, prideda linksmybių ir lengvumo kuriant „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Turėdami daugybę puikių funkcijų, įskaitant atsargines „Amazon S3“, „Google“ disko, FTP, „Dropbox“, el. Pašto ir kitų saugojimo parinkčių kopijas, greitą atkūrimą, planavimą, svetainių kopijavimo įrankį, galimybę padalinti dideles svetaines į kelis archyvus ir dar daugiau, galite “. nesuklysite naudodamiesi „UpdraftPlus“ (o kūrėjai taip pat siūlo „Pro“ versiją, kuri, jei ieškote daugiau funkcijų, yra labai sudėtinga).

Susiję šaltiniai

Norite sužinoti daugiau apie „WordPress“ svetainės palaikymą? Mes radome šiuos priedus jūsų malonumui:

 • Atsarginė „WordPress“ kopija į „Cloud“ naudojant „BackWPup“
 • 10 „WordPress“ atsarginių kopijų pasakų, kurios gali nužudyti jūsų svetainę
 • Geriausi „WordPress“ svetainių atsarginiai papildiniai
 • „BackupBuddy WordPress“ atsarginės kopijos papildinys
 • Kaip patikrinti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas

Dienos pabaigoje patikimas atsarginių kopijų sprendimas yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti savo „WordPress“ versle. Bet kuriuo metu gali nutikti, bet turėdami atsargines kopijas išvengsite nepageidaujamo streso. Tiesiog paspauskite atkūrimo mygtuką ir jūs vėl verslas.

Mes aprašėme savo metodus, tačiau kaip sukurti atsarginę kopiją savo „WordPress“ svetainėje? Kuris yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ atsarginis papildinys ar paslauga? Prašome pasidalinti su mumis komentaruose. Pasimatysime!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map