Kaip sumažinti atmetimo rodiklį jūsų „WordPress“ svetainėje

Jei gautume dolerį kiekvieną kartą, kai kas nors paminėtų ar užduotų klausimą dėl atmetimo normos, mes būtume milijonieriai. Aš turiu omenyje, kad daug buvo pasakyta, parašyta ir paklausta apie šią „pabaisos“ eismo metriką, kuri, atrodo, gąsdina visus ir įvairius dalykus.


Bet tai greičiausiai todėl, kad daugelis žvilgsnių, kurie užsidega, kai minimas atmetimo rodiklis, paprastai nežino nieko apie liūdnai pagarsėjusį atmetimą ar galbūt bet kokią kitą to meto srauto metriką. O internetinis naivumas. Tai nuostabi ir bauginanti.

Vis dėlto čia yra tiesos momentas: atmetimo rodiklis yra paprasčiausias procentas žmonių, kurie palieka jūsų svetainę nežiūrėdami jokio kito puslapio, išskyrus įėjimo puslapį. Daug painiavos? Pakelkime paslaptingumo apvalkalą nuo šio gyvūno, kurį kartą ir visiems laikams vadiname atmetimo rodikliu.

Tarkime, kad „Google“ „WordPress konsultantas“ ieško tam tikros motyvuotos paieškos, o jūsų svetainė patenka tarp pirmųjų dešimties (10) rezultatų vien todėl, kad uoliai laikėtės šios geriausios „WordPress SEO“ praktikos. Kadangi jūsų hipotetinis pranešimas „Kaip pasirinkti geriausią„ WordPress “konsultantą“ atrodo puikiai dėl meta aprašymo, kurį pateikėte „Google“, jie spustelėjo jūsų svetainę. Šis konkretus tinklaraščio įrašas tampa jūsų įėjimo puslapiu arba tiesiog „įrašu“.

Kai tik jie patenka į jūsų svetainę, jie greitai suvokia, kad nesate tokie, kokių tikėjosi, todėl paspaudžia mygtuką „Atgal“, įveda naują URL arba išmeta kompiuterį pro langą. Tai paprasčiausias veiksmas – išeiti iš įėjimo puslapio nebendraujant su likusia jūsų svetainės dalimi – tai žinomas kaip atmetimas.

Kai bėgant laikui stebite šiuos atmetimus ir lyginate juos su bendru žmonių, kurie apsilankė jūsų svetainėje, skaičiumi, gausite santykį. Išverskite santykį procentais ir turėsite atmetimo koeficientą.

Leiskite šiam matematikos kiekiui įsitvirtinti. Štai trumpa iliustracija, leidžianti nukreipti tašką namo. Tarkime, kad jūsų „WordPress“ konsultanto įrašas priėmė 1000 lankytojų, o 750 liko iškart po įrašo peržiūros, jūsų atmetimo rodiklis bus toks:

750/1000 = 0,75 = 75%; Atmetimo rodiklis = Atmetimai / Bendras lankytojų skaičius x 100%

Kai atmetimo rodiklis turėtų jus nerimauti

Kada jūsų atmetimo rodiklis turėtų jus nerimauti

Dabar, kai turime „ką“, kada jūsų atmetimo rodiklis turėtų jus jaudinti? Vykdydamas įprastus raundus, aš sutikau gražų Neilo Patelio infografija, kurioje pateikti atmetimo rodiklių vidurkiai. Pirmajame sąraše yra tinklaraščiai, kurių atmetimo rodiklis siekia net 98%, po jų eina 70–90% nukreipimo puslapiai ir 40–60% turinio svetainės. Pirmaujančios kartos interneto svetainių buvo 30–50 proc., Mažmeninės prekybos svetainių – 20–40 proc., O aptarnavimo svetainių – 10–30 proc..

Paprastai reikėtų nerimauti, jei „WordPress“ atmetimo rodiklis viršija 60%. Mažiau nei 50% yra gerai, bet jei galite surinkti mažiau nei 10%, esate auksinis. Nepagailėkite statistikos, turėtumėte išmatuoti (ar tiksliau palyginti) atmetimo rodiklį su istoriniais pasirodymais.

Pvz., Jei anksčiau užregistravote 95% atmetimo procentą, bet po to, kai įgyvendinote taisomąsias priemones, tokias, kokias aprašysime šiandien, sumažėjote iki 65%, turėtumėte išpūsti burbulą, nes tai yra didelis patobulinimas, nors tai viršija 60%.

Tuo pat metu turėtumėte nepamiršti, kad yra tam tikros „WordPress“ svetainių rūšys ir net turinys, kurių numatytieji atmetimo rodikliai bus aukšti. Puikus pavyzdys yra vieno puslapio „WordPress“ svetainė. Turinio, kurio atmetimo rodikliai yra aukšti, pavyzdys yra padėkos puslapis, kuris nekelia į jokį kitą puslapį. Tinklalapiuose, pavyzdžiui, internetiniuose žodynuose, taip pat gali būti didelis atmetimo rodiklis, nes vartotojai paprastai nespaudžia praeities puslapio, kuriame yra jų ieškoma apibrėžtis.

Nustatydami atmetimo rodiklį atminkite visus šiuos argumentus. Tačiau visais tikslais ir tikslams 60% yra mūsų slenksčio atmetimo rodiklis. Be to, esate pavojaus zonoje. 40–60% išgyvenate, 10–40% jums sekasi gerai, ir < 10%, you deserve a medal.

Kodėl reikia sumažinti „WordPress“ svetainės atmetimo rodiklius

] Sumažinkite atmetimo rodiklius savo „WordPress“ svetainėje

Mes jau apžvelgėme, kas ir kada. Bet kodėl jūs turėtumėte net nerimauti dėl to aukšto atmetimo lygio? Kodėl svarbu išlaikyti visų laikų žemą atmetimo rodiklį? Aš greitai, todėl mes jau galime rasti sprendimus.

Atmetimo rodiklis yra vartotojo pasitenkinimo metrika

Parodykite man svetainę, kurioje didelis atmetimo rodiklis, ir aš parodysiu jums svetainę, kurioje yra nepatenkinti vartotojai. Išskyrus vieno puslapio svetaines, internetinius žodynus, Milijono dolerių pagrindinis puslapis et al. bet kuri svetainė su dideliu atmetimo rodikliu yra prasto vartotojo įsitraukimo sinonimas.

Jei atmetimo rodiklis yra žemas, jūs darote ką nors teisingai ir turėtumėte padaryti daugiau to, ką darote. Jei jis per aukštas, turite susitvarkyti savo namus, nes geresnis vartotojų įsitraukimas vyksta kartu su …

Geresni perskaičiavimo kursai

Jei jūsų tikslas yra užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės, norite konvertuoti paprastus lankytojus į nuolatinius skaitytojus, klientus ar ištikimus ir pakartotinius klientus. Jums bus sunku tai pasiekti, jei žmonės nesilaikys apžiūrinėti likusios jūsų svetainės. Jei visi jūsų nukreipimo puslapiuose esantys žmonės atsitraukia, jūs jau pralaimėjote mūšį.

Jei norite sumokėti sąskaitas, jums reikia, kad spustelėtumėte em saitus ir raginimo veikti mygtukus. Mažas atmetimo rodiklis yra teigiamas požymis, kad žmonės neišeina iš jūsų svetainės iškart, kai nusileidžia. Priešingai, tiesa.

Pastaba: Gali būti, kad didelis atmetimo rodiklis ir puikus konversijų rodiklis.

Puikus pavyzdys yra vieno puslapio „WordPress“ svetainė, kurioje prašoma potencialių asmenų jums paskambinti. Jei puslapyje apsilanko 1000 žmonių, o 800 paskambino jums, rezultatas yra 80% konversijos koeficientas, net jei atmetimo rodiklis yra 100%.

Kitas pavyzdys: Tarkime, kad dar nepradėjote gaminti savo produkto, o nukreipimo puslapio pabaigoje įtraukiate nuorodas į savo socialinės žiniasklaidos paskyras, kad išaugtumėte bendruomenė. Galbūt jūs išaugsite savo bendruomenę, net jei jūsų svetainėje yra aukštas atmetimo rodiklis.

Tačiau jei jūsų CTA apima perspektyvos nukreipimą į naują jūsų svetainės puslapį (pvz., Užsakymo ar nuomos formą), negalite turėti aukšto konversijos rodiklio ir aukšto atmetimo rodiklio. Jie abu negali kartu eiti – ugnies ir vandens stilius.

Kol vartotojas sąveikauja su jūsų puslapiu bet kuriuo iš jūsų norimų būdų, turite konversiją. Jei jie išeis nebendraudami su likusiais susietais puslapiais, turėsite aukštą atmetimo procentą. Judama toliau …

Didelis atmetimo koeficientas blogai veikia „WordPress SEO“

Didelis atmetimo koeficientas blogai veikia „WordPress SEO“

BAM! Štai kažkas, į ką turėtų atkreipti jūsų dėmesį. Ką? Žmonės sustabdys viską, ką daro, ir atkreipia dėmesį, kai užsimenate apie SEO. Taip yra todėl, kad be „nemokamo“ srauto iš paieškos variklių yra konversijų rodikliai ir vartotojų įsitraukimas?

Gerai, jūs visada galite gauti srautą iš kitų šaltinių, tačiau jei nesinaudojate SEO pranašumais, praleidžiate daugybę verslo sričių. Jūs tiesiog paliekate pinigus ant stalo.

Kodėl taip yra? Pirma, dauguma internetinių verslų gauna didžiulį srautą iš paieškos sistemų. Akivaizdu, kad nenorite būti palikti. Antra, žmonės, kurie ieško sprendimų per paieškos sistemas, yra labiausiai motyvuoti pirkėjai. Taip, SEO yra thaaat svarbu. Aukštų atmetimo rodiklių įvertinimas nėra toks, koks yra tvirtas SEO profilis.

Taip „Google“ vorai aiškina aukštus atmetimo rodiklius: žmonės išeina iš jūsų svetainės iškart, kai nusileidžia, nes esate nesvarbus. Jūs neteikiate jokios vertės, todėl nenusipelnėte vertinti SEO. Taigi, jūsų „WordPress“ svetainė yra stumiama atgal, o jūsų konkurencija užima jūsų poziciją ir srautą. Aukštas atmetimo rodiklis yra tikrai toks blogas.

Mažėjantys atmetimo rodikliai jūsų „WordPress“ svetainėje

Mes turime gruntą savo vietoje. Dabar pasinerkite. Po kelių minučių jūs užfiksuosite aukštą atmetimo rodiklį, kuris kliudė jūsų kelią į internetinę sėkmę. Prieš pradėdami toliau, aš raginsiu jus nedelsiant įgyvendinti šiuos patarimus, o ne tik juos perskaityti. Tai lengvas darbas ir kadangi mes stipriname jūsų „WordPress“ verslą, turėtumėte smagiai praleisti laiką. Be jokio papildymo, mes einame …

Studijuokite savo eismą

[Tyrinėdami mūsų srautą] suteikia mums pagrindinių įžvalgų, kurios padeda skatinti mūsų produkto vystymąsi mūsų mobiliojoje programoje ir darbalaukyje. Tai tiksliai parodo, kaip žmonės naudojasi mūsų produktu kiekvienoje platformoje. – Jeffrey Fluhr, „SpreeCast“ generalinis direktorius

Ar reikia pasakyti daugiau? Kaip ketinate sumažinti „WordPress“ svetainės atmetimo rodiklį, jei nežinote, kur slypi problema? Nedidelis tyrimas padės jums tiksliai nustatyti, kodėl registruojate ne pagal schemą taikomus atmetimo rodiklius.

Galbūt jūs pritraukiate skaitytojus iš Kinijos, bet jūsų prielinksnis ir produktai yra skirti skaitytojams JAV. Galbūt jūsų pomėgiai nesutampa su jūsų skaitytojų interesais. Ar didelis atšokimas susijęs su naujais ar grįžtančiais lankytojais? Gal tai yra technologijos dalykas; jūsų svetainė nuvilia mobiliųjų įrenginių vartotojus.

Tai gali būti bet kas. Jūsų aukštas atmetimo rodiklis gali būti susijęs su vienu ar daugiau veiksnių, tačiau niekada nesužinosite, jei neištirsite srauto. Tam jums reikia analizės įrankio, tokio kaip Google analizė, Piwik, Pašėlęs kiaušinis, Clicky, ir Žiniatinklio tendencijos tik paminėti keletą.

mažinti atmetimo rodiklį-„WordPress“ svetainėje-google-analytics-atmetimo rodikliu-ekrano kopijoje

Studijuokite viską, pradedant demografiniais rodikliais ir baigiant geografine vieta, vartotojo elgesiu ir raktiniais žodžiais, kuriuos lankytojai naudoja tarp kitų metrikų. Šiame ieškojime nepalikite nė vieno akmens – visa informacija apie eismą turėtų būti pirštų galiukais. Štai ką mums pasakojo chemijos mokytojas – turėkite šiuos dalykus ant pirštų galiukų arba eikite namo ir užsiregistruokite į politechnikumą. Haha, senais gerais laikais.

Pagerinkite savo „WordPress“ svetainės greitį

Trumpam pažaiskime tą žaidimą, kurį visi labai mėgstame. Įsivaizduokite, kad perkate naujausią „Audi“ automobilį. Tiksliai – juodas blizgus „Audi A4“. Taip pat įsivaizduokite, kad pirmasis „Google“ rezultatas nėra oficiali „Audi“ svetainė, nes tas kūdikis gana greitai pasikrauna.

Jūs tikrai motyvuotas šį žvėrį šią savaitę nuvažiuoti kitą savaitę. Taigi jūs einate į „Google“, ieškote „Audi A4“ ir pasinaudokite hipotetiniu „newcars15.com“, kuriam reikalinga amžinybė, ir kelione aplink kosmosą. Ar lauktumėte ar išleistumėte 30 000 USD dolerių kitur? Aš žinau, kad nelaukčiau, nes lėtos svetainės gali tiesiogine prasme iškrėsti jūsų gyvenimą.

Įsivaizduokite visas tas brangias akimirkas, kurias švaistote. Ir kokią garantiją jūs gausite savo „Audi A4“ kitą savaitę iš newcars15.com, jei svetainė amžinai įkeliama? Gerai, kad galbūt nustūmiau per toli, bet taip yra todėl, kad man labai svarbu, jog jums būtų suteikta mintis, kuri mūsų atveju yra tokia: Lėta svetainė turės motyvuotas perspektyvas paspausti mygtuką „Atgal“ dar ilgai, kol pamatys, ką jūs siūlote. Mes išsamiai aptarėme šį klausimą kaip sutrumpinti „WordPress“ puslapio įkėlimo laiką, todėl aš nesigilinsiu į išsamią informaciją.

Patobulinkite „WordPress“ naršymą svetainėje

Šį kūdikį turime jau penktą pavarą, o mes dar einame į greitkelį. „WordPress“ naršymas svetainėje, kaip tai padeda sumažinti atmetimo rodiklius? Tai paprasta; puiki navigacijos sistema yra tarsi žemėlapis (arba ženklo įrašas), kuris nukreipia vartotojus į jūsų svetainę.

Mary Jane kreipiasi į „Google“ norėdama surasti greitai reaguojančią daugiafunkcinę temą savo pradedančiam „WordPress“ verslui. Dėl visų pastangų, kurias įdėjote kurdami puikų tinklaraščio turinį, hipotetinis įrašas „20 geriausių 2015 m.„ WordPress “temų, 2015 m.“ Pirmiausia pasirodo „Google“, ir ji spustelėja.

Ji perskaito visą įrašą ir, nepatirdama įspūdžių, nusprendžia peržiūrėti „WordPress“ temų puslapį, kurį patogiai gali pasiekti iš jūsų antraštės, šoninės juostos ar poraštės naršymo meniu. Net jei ji nepirks nė vienos iš jūsų temų, ji nebus vertinama kaip atmetimas.

Dabar pamiršk viską apie Mary Jane. Apsvarstykite Johną Doe, kuris ką tik rado jūsų svetainę (bet kokiomis priemonėmis) ir nori rasti tam tikros informacijos. Ar Johnui Doe lengva rasti turinį jūsų svetainėje per jūsų navigacijos sistemą? Ar manote, kad jis laikysis, jei neras to, ko ieško?

Geriausia naudoti navigacijos sistemą. Tai paprasta ir suprantama, tai man primena šį kartą, kai ieškojau „Java“ vadovėlių. Taigi šioje patikimoje svetainėje nusileidau gerbiamos kompanijos vardu (vardas nenuleidžiamas, ne knarkimas).

Svetainė atrodė puikiai – profesionalus dizainas ir darbai. Aš kalbu apie tokią svetainę, kuria pakankamai pasitikite, kad galėtumėte įstoti kaip studentas. Bet tai buvo dar prieš bandydamas prieiti prie nemokamos „Java“ mokymo programos, kuri turėjo privilioti studentus, žinote, kaip aš.

Trumpai tariant, pamoka buvo paslėpta keliuose lygiuose dideliame meniu, todėl aš rinkčiausi laiką, nes paprastai esu kantrus žmogus ir norėjau rasti patikimą „Java“ pamoka. Nepaisant to, jaučiausi blogai, turėdama peržvelgti išskleidžiamuosius meniu, kad surastų vieną kursą, kuris vis dėlto neatitiko mano lūkesčių. Meh. Rašto pabaiga.

Tikrai užimtas žmogus neturės laiko šukuoti viso jūsų naršymo pagal tam tikrus išteklius, kurių jiems tikrai reikia. Padarykite bet kokį svarbų turinį nepaprastai lengvai randamą per savo navigacijos sistemą, o jūsų atmetimo rodikliai greičiausiai sumažės. Ar aš bendrauju su jumis? Štai išsinešimas:

 • Sukurkite paprastą, tiesią navigaciją
 • Mega meniu atrodo puikiai, bet ar jums jų tikrai reikia?
 • Pridėkite svetainės schemą prie savo „WordPress“ svetainės. Galite naudoti papildinius, tokius kaip „Google XML“ svetainės schemos arba naudokite temą, palaikančią svetainių schemas
 • Pridėkite naršymo meniu prie antraštės, poraštės ir šoninės juostos
 • Pridėkite kategorijas, archyvus ir žymas prie šoninės juostos
 • Jei meniu sugenda, įtraukite paieškos laukelį kaip saugų įrenginį. Paieškos laukelis taip pat gali pagerinti jūsų naršymo sistemą ir vartotojo patirtį. Naudokite papildinį, pvz „Relevanssi“ sukurti galingą ir tikslų savo „WordPress“ svetainės paieškos variklį

Patobulinkite savo turinį, kad sumažintumėte atmetimo rodiklį

Patobulinkite savo turinį, kad sumažintumėte atmetimo rodiklį

Eidami į prekybos centrą švaistote laiką parduotuvėse, kuriose prekiaujama prastais ar negražiais siūlais? Turiu lažintis, kad ne, nebent jūs esate vienos tokios parduotuvės, kuriai labai trūktų laiko, savininkas.

Prastas turinys skaitytojus pašalins greičiau, nei jūs galite jų gauti. Pasakyk man, ar jūs ketinate praleisti brangų laiką skaitydami prastą turinį, kai internete yra tiek daug kitų įdomių dalykų? Žinai, patinka Čezburgeris, juokingi katės vaizdo įrašai „YouTube“ ir THECHIVE tarp kitų. Kas sudaro prastą turinį?

 • Pakliuvęs turinys – atnaujinkite savo turinį
 • Prastai suformatuoti ir dydžio vaizdai – vieno objekto vaizdas yra 660 pikselių pločio, kito – 350 pikselių
 • Plagiato turinys – įskaitant vaizdus. Priskirkite laikmenas savininkams ir niekada nekopijuokite turinio. Tai neteisėta.
 • Redaguokite ir koreguokite savo turinį, nes tinklaraščio įrašas atsirado tipai ir kitos neatsargios klaidos yra tiesiog žiaurios
 • Be to, stenkitės pagerinti jūsų „WordPress“ tinklaraščio teksto skaitomumą. Perskaitomas turinys paskatins žmones spustelėti susietus puslapius

Kaip? Naudokite:

 • Kulkų sąrašai
 • Antraštės ir subpozicijos
 • Didesni šriftai
 • Puikus akių spalvų kontrastas (laikykitės dviejų-trijų spalvų schemų)
 • Daug laisvos vietos
 • Puikūs vaizdai
 • Puikus daugialypės terpės turinys

Kurdami „WordPress“ tinklaraščio įrašus pridėkite kategorijas ir žymas, kad skaitytojai galėtų rasti susijusių temų tolimesniam skaitymui. Nepamirškite atnaujinti savo tinklaraščio naujausio turinio, nes tai skatina klientų lojalumą ir SEO.

Be to, nuo pat pradžių apibrėžkite savo tikslinę auditoriją, kad įsitikintumėte, jog taikote pagal tinkamą žmonių grupę. Priešingu atveju jūs plačiai nustatysite savo žvilgsnį, praleisite žymę ir surinksite tuos atmetimo rodiklius.

Pagerinkite savo SEO ir PPC reklamą

Visos pastangos sumažinti „WordPress“ svetainės atmetimo rodiklį nieko nereikštų, jei pirmiausia nukreipiate į netinkamą auditoriją. Jei norėčiau pasidalyti istorijomis apie savo gimtąjį miestą, Meru, Keniją, turėčiau naudoti vietinius SEO metodus, kad užtikrintų, jog nepritraukiu skaitytojų, ieškančių Mt. Pavyzdžiui, Meru Tanzanijoje. Panašumas, kurio nekenčiau, norėdamas pritraukti skaitytojus, ieškančius „Meru“ kabinų Indijoje, arba klientus, ieškančius „Meru Networks“, įsikūrusius Tampoje, FL.

Jei pritraukčiau visus, išskyrus žmones, kurie iš tikrųjų domisi mano gimtuoju miestu, mano „WordPress“ svetainė užregistruotų aukštus atmetimo rodiklius – visa tai todėl, kad aš nukreipiau netinkamą (-as) auditoriją (-as).

Tas pats pasakytina apie jūsų PPC reklamos kampanijas. Jei neteisingai taikote, mokėsite pritraukti viską, išskyrus srautą, kurio jums reikia. Jūsų SEO ir PPC kampanijos turėtų būti nukreiptos į kruopščius raktinių žodžių tyrimus. Pasinaudokite raktinių žodžių tyrimo priemonėmis, tokiomis kaip „Google AdWords“ raktinių žodžių planavimo priemonė, „Word Tracker“, Jogas siūlo ir KWFinder.com tarp kitų.

Nepagailėkite išsamios informacijos, tačiau jūsų nugaros dalis yra padengta šiomis geriausiomis „WordPress SEO“ praktikomis 2015 m. Ir vėliau. Be to, įsitikinkite, kad išlaikote aukščiausią visų firminių terminų reitingą, pvz. jūsų prekės ženklo ar produkto pavadinimą.

Atmetimo rodiklis ir susiejimas

Atmetimo rodiklis ir susiejimas

Kalbant apie atmetimo rodiklius, yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvalytumėte nuorodas ir kad jūsų svetainė būtų tipiškos. Puikus būdas atstatyti nutrūkusias nuorodas, patobulinti susiejimo strategiją ir atidaryti išorines nuorodas į skirtukus.

Pataisykite sugadintas nuorodas

Naujas lankytojas gali patekti į jūsų svetainę per bet kurį tinklalapį ar įrašą. Bet jei sugadintos nuorodos paverčia jūsų „WordPress“ svetainę, jūsų klientai niekada neras reikalingos informacijos ir dėl to paspauskite mygtuką „Atgal“. Jei jie ir toliau spaus mygtuką „Atgal“, užregistruosite aukštus atmetimo rodiklius, kurie nėra niekuo dėkoti.

Galite patikrinti, ar „WordPress“ svetainėje nėra pažeistų nuorodų, naudodami papildinį, pvz., Sugedusių nuorodų tikrintuvas. Dar geriau, galite naudotis internetinėmis paslaugomis, tokiomis kaip „W3C“ nuorodų tikrintuvas. Geriausia yra anksti ištaisyti visus nutrūkusias nuorodas, kad būtų galima ilgai sustabdyti atšokimą, kol tai įvyks.

Bet ką daryti, kai nakties metu nutrūksta nuoroda dėl srauto padidėjimo ar kitų priežasčių? Na, tai paprasta – galite išspręsti šią problemą sukurdami pasirinktinius 404 puslapius arba peradresuodami neveikiančias nuorodas į norimą šaltinį, pvz., Nukreipimo puslapį ar bet kurį kitą jums tinkantį puslapį.

Štai kaip susikurti tinkintą 404 puslapį „WordPress“ ir štai a Paprastas 301 peradresavimo papildinys padėti nukreipti verslą.

Susiejimas

Matant atmetimo procentą, lankytojų procentas atsitraukia nuo įėjimo puslapio. Pridėję akivaizdžių nuorodų į vidinius išteklius gali paskatinti daugiau lankytojų spustelėti tą pirmą puslapį. Jei turite įdomų tinklaraščio įrašą, palaikantį jūsų priežastį, susiekite su juo iš kitų jūsų puslapių, įskaitant nukreipimo puslapius.

Perspektyvai, kurie nėra pasirengę užkirsti kelią jūsų nukreipimo puslapyje, gali norėti toliau tyrinėti jūsų svetainę. Susiejimas su atitinkamais šaltiniais palengvina minėtų perspektyvų įgyvendinimą. Kai jie paspaudžia, jūsų atmetimo rodiklis sumažėja.

Atidarykite išorinius saitus naujuose skirtukuose

Prieš tai, kai naršymas skirtukuose tapo realybe, išoriniai saitai naujuose languose buvo atidaromi vartotojams, nes tai suklaidino vartotojo patirtį. Kadangi naršymas skirtukuose, naršymas internete su keliomis svetainėmis, tuo pat metu atidaromas, tapo be vargo ir net įdomus.

Šiandien neturėtumėte bijoti atidaryti visas išorines nuorodas naujuose skirtukuose, nebent, žinoma, jūsų vartotojai vertina senas naršykles, kurios nepalaiko skirtukų. Kaip išorinių nuorodų atidarymas naujuose skirtukuose padeda sumažinti „WordPress“ svetainės atmetimo rodiklius?

Tarkime, kad sukūrėte puikų tinklaraščio įrašą ir susiejote su atitinkamais šaltiniais trečiosios šalies svetainėje. Jei šios išorinės nuorodos atidaromos tame pačiame naršyklės lange / skirtuke, analitinė programinė įranga skaičiuoja tą išėjimą. Bet jei atidarote išorines nuorodas naujuose skirtukuose, skaitytojas gali pasiekti išorinius išteklius neišeidamas iš jūsų svetainės. Pridėdami išorines nuorodas pažymėkite žymimąjį laukelį „Atidaryti nuorodą naujame lange / skirtuke“, kaip parodyta žemiau:

skirtukų mažinimas-atmetimo rodiklis-„WordPress“-svetainė-atidaryta-išorinė-nuorodos-naujuose-skirtukai

Pertvarkykite savo „WordPress“ svetainę

Nusiramink mane: ar norėtumėte apsilankyti (ir užsiimti verslu) svetainėje, kuri atrodo kaip ją sukūrė penktas greideris? Jei jūsų svetainė nėra tinkamos išvaizdos, negalite tikėtis, kad žmonės pakankamai ilgai įsikurs, kad galėtų nusipirkti tai, kas siūloma.

Investuokite į profesionaliai sukurtą temą, tokią kaip mūsų pačių „Total Responsive Multipurpose WordPress“ tema. Be to, jūs visada galite būti profesionalūs ir gerai atrodančios temos iš „WordPress.org“ ar pardavėjai, tokie kaip „Themeforest“ ir „Elegantiškos temos“.

Arba galite sukurti savo svetainę po gabalą, naudodamiesi aukščiausio lygio „WordPress“ puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Visual Composer“ ar „Beaver Builder“, kad paminėtumėte tik keletą. Taip pat galite naudoti nuostabias vaiko temas, pateikiamas kartu su „WordPress“ temų rėmais, tokiais kaip „Genesis“ ar „Thesis“.

Jei nė viena iš aukščiau paminėtų parinkčių neatrodo patraukli ir turite šiek tiek pinigų atsargai, apsvarstykite galimybę pasamdyti aukščiausią „WordPress“ kūrėją, kad sukurtumėte būtent tai, ko jums reikia (tiesiog atminkite, kad tai dažnai yra pats brangiausias ir daugiausiai laiko užimantis pasirinkimas, besimokant) koduok save).

Kai pertvarkote savo svetainę, pagalvokite apie kai kuriuos socialinius įrodymus; stebėtojų, gerbėjų, atsiliepimų skaičius – viskas, kas pasako klientui, kad kiti žmonės mėgsta jūsų gaminius. Jei dar neturite didžiulio skaičiaus, apsvarstykite galimybę palikti socialinį įrodymą tik vėliau, nes žemi skaičiai gali sugadinti klientų pasitikėjimą, net jei esate tiesiog sąžiningas.

Taip pat perprojektuokite nukreipimo puslapius naudodami A / B testavimą ir turinio eksperimentus. Vienas dalykas, kurio nenorite pamiršti, yra CTA mygtukų pridėjimas akivaizdžiose ir matomose nukreipimo puslapių vietose. Turėtų pakakti daugiausia trijų CTA mygtukų; vienas iš karto viršuje, kitas viduryje ir paskutinis apačios link.

Vis dar šiame nukreipimo puslapio versle sukurkite įvairius nukreipimo puslapius įvairioms auditorijoms. Kiekvienam nukreipimo puslapiui naudokite unikalų turinį ir raktinius žodžius, kad patrauktumėte konkrečią auditoriją.

Grįžtant į svetainių pertvarkymą, minimalizmas yra kelias į priekį arba, kaip sakė Maya Angelou (tegul Dievas ilsina savo sielą amžinoje ramybėje), „rafinuotumo pavyzdys yra visiškas paprastumas“.

Norite sukurti elegantišką ir modernią svetainę, kuri pritrauktų perspektyvas traluose? Tuomet jūs turite padaryti ją paprasčiausią ir lengviausiai naudojamą interneto svetainę. Pradėkite pašalindami nereikalingus elementus, kurie nepalaiko ir neatitinka jūsų tikslo.

Be to, venkite obstrukcinių iššokančių langų ir skelbimų. Be to, įsitikinkite, kad jūsų „WordPress“ svetainėje pateikiami skelbimai yra susiję su jūsų turiniu ir niša. Padėkite atitinkamus skelbimus šoninėje juostoje ir, jei galite, venkite savarankiškai įkelti multimedijos skelbimų.

Kai viskas bus pasakyta ir padaryta, įsitikinkite, kad jūsų svetainė reaguoja taip, kad patenkintų ir stalinių, ir mobiliųjų įrenginių vartotojus. Nuo pat pradžių pasirinkite reaguojančią „WordPress“ temą (tokią kaip „Total“). Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkti papildiniai yra optimizuoti mobiliesiems įrenginiams.

Pridėti susijusius pranešimus

Norite perspektyvų pereiti įėjimo puslapį? Tada palengvinkite jiems galimybę rasti daugiau jūsų turinio. Savo dienoraščio įrašo gale arba šoninėje juostoje galite patalpinti susijusius įrašų valdiklius – įsitikinkite, kad jie matomi jūsų skaitytojams. Geros naujienos yra tai, kad jums net nereikia stengtis, yra daugybė Su WordPress susijusių įrašų papildiniai padėti sunkiam kėlimui.

Tinklaraščio komentaras

Nors tai iš pradžių gali neturėti didelės įtakos jūsų atmetimo rodikliams, tinklaraščių komentarai ilgainiui gali paskatinti vartotojų įsitraukimą, o tai sumažina atmetimo rodiklį. Kai jūs įtraukiate savo vartotojus į tinklaraščio skiltį, jie privalo labiau pasitikėti jumis, praleisti daugiau laiko savo tinklaraštyje ir dalytis savo turiniu su kitais.

Dienos pabaigoje…

… mažinant atmetimo rodiklį, viskas yra nuostabu. Viskas priklauso nuo to, kaip suteikti jūsų klientams tokią patirtį, kaip niekas kitas jūsų svetainėje – viskas, kaip tapti geriausiu galite būti jūsų pasirinktoje srityje.

Kai suderinsite savo klientų ketinimus su savo turiniu ir produktais, o tada viską suvyniosite į puikų dizainą, niekas netrukdys mažinti „WordPress“ atmetimo rodiklius..

Vykdykite šiandien pateiktus patarimus. Jei turite patarimo, kuriuo norite pasidalinti, ar turite klausimų, prašome naudoti žemiau pateiktą komentarų skyrių. Mes norėtume išgirsti jūsų mintis – adios!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map