Kaip sumažinti HTTP / S užklausas

Kaip sumažinti HTTP / S užklausas

Ši istorija jums patiks, jei norite pagreitinti savo „WordPress“ svetainę.


Kitą dieną aš sukūriau blizgančią svetainę. Aš viską išėjau ir pridėjau „WooCommerce“, „Google Tag Manager“, „OneSignal“, pagalbos tarnybą, „Yoast“, tiesioginį radiją (o taip, aš tai padariau), pranešimą apie slapukus, socialinę mediją ir krūvą kitų papildinių..

Kaip ir tu, aš buvau linkęs sužavėti savo lankytojus, arba taip maniau. Bet tada viskas tapo nepakeliamai lėtai. Po daug kančių aš išlėkiau „GTMetrix“ išsklaidyti problemą.

Su apmaudu mačiau tai:

gtmetrix greičio bandymo rezultatai

Ar buvau sužavėtas? Pragaras NAW! Norėjau surinkti tobulą A ir sumažinti puslapio įkėlimo laiką iki mažiau nei dviejų sekundžių.

Taigi, aš paspaudžiau pakartotinio bandymo mygtuką, bet atspėk ką? Vis tiek tas pats varginantis rezultatas. Aš buvau pasibaisėjęs, net piktas. Bet aš lengvai neatsisakau, nes toks dalykas yra nepriimtinas.

Ar žinai, ką aš padariau toliau? Aš išbandžiau svetainę Pingdom nes „GTMetrix“ gali tai čiulpti. Tačiau toliau pateikiame liūdnus rezultatus:

„pingdom tools“ greičio testo rezultatai

Aš buvau sujaudinta. Patarlė mano kūne buvo klaidingos HTTP užklausos, nes greitai galėjau išspręsti daugelį kitų problemų..

Kad būtų dar blogiau, aš naudojau el. Prekybos „WordPress“ temą, į kurią įkelta milijardas pagrindinio puslapio kūrimo elementai. Mano gynyboje tai atrodė neįtikėtinai. Kai kurie vartotojai sutiko, kad dizainas taip pat yra tikslingas, taigi, taip, aš nepatekau vien už apgaulę ��

Tačiau puikus vizualinis dizainas ir lėtas greitis nėra ko gero. Man reikėjo sprendimo ir greitai.

Kaip galiu sumažinti HTTP užklausas savo „WordPress“ svetainėje?

Kiekvieną kartą apsilankius „WordPress“ svetainėje, daugybė duomenų juda tarp jūsų naršyklės ir svetainės serverių. Kitaip tariant, „WordPress“ pateikia HTTP užklausas įvairiems serveriams, kad sukurtų tai, ką vartotojai mato įkeldami jūsų svetainę.

Jei jūsų „WordPress“ svetainei reikia daug elementų įkelti, turėsite daugiau HTTP užklausų ir atvirkščiai. Daugiau HTTP užklausų reiškia lėtą svetainę, prastą vartotojo patirtį (UX), blogus SEO balus ir žemą konversijos koeficientą.

„WordPress“ svetainės paprastai yra dinamiškos, tai reiškia, kad norint paversti jūsų svetainę naršyklėje reikia daugybės skirtingų dalių. Geros naujienos yra tai, kad galite sumažinti HTTP užklausas ir žymiai pagreitinti savo svetainę.

O šiandienos įraše jūs tiksliai sužinosite, kaip tai padaryti!

„GTMetrix“ ir „Pingdom“ ataskaitose paprastai parodoma, kur slypi problema. Išbandykite savo svetainę naudodamiesi abiem priemonėmis, kad sužinotumėte sritis, kurias turite patobulinti. Kai ataskaitos bus parengtos, štai kaip galima sumažinti HTTP / S užklausas ir pagreitinti „WordPress“ svetainę.

1 žingsnis

Vaikinai, jei jūsų „WordPress“ svetainėje yra daug dalykų, turėsite per daug HTTP užklausų. Tai niekuo dėtas. Pirmasis žingsnis siekiant sumažinti HTTP užklausas yra deklitacija.

Turiu omenyje atsikratyti visų nereikalingų papildinių. „WordPress“ papildiniai pateikiami su daugybe failų, nesvarbu, ar tai būtų PHP, CSS ar „JavaScript“ (JS). Kiekvienas failas, kurį suaktyvina kiekvienas papildinys, sukurs HTTP užklausą.

Jei turite daugybę papildinių, tikrai turėsite daugiau HTTP užklausų. Kuo mažiau įskiepių, tuo mažiau užklausų. Tai visiškai paprasta.

Ką daryti?

Atlikite savo įskiepių auditą. Kokius papildinius turite naudoti, kad galėtumėte paleisti savo svetainę? Ar yra papildinių, kurių nereikia? Ar turite papildinius, kurie naudojasi trečiųjų šalių serveriais? Ar galite išsiversti be šių įskiepių?

Norėdami sumažinti HTTP užklausų skaičių, pašalinkite visus nereikalingus papildinius. Jei jums kartais reikia papildinio, įdiekite jį tik tada, kai jums jo reikia. Po to pašalinkite papildinį.

Tas pats pasakytina apie „WordPress“ temas ir turinį, kurio nenaudojate. Išvalykite visus dalykus. Pašalinkite viską, ko jums nereikia; tai naudinga jūsų svetainės greičiui ir saugumui.

Galite nuvažiuoti papildomą mylią ir pasirinktinai įkelti papildinius. Pvz., Jei jums reikia tik 7 formos „Kontaktas“, kad galėtumėte įkelti savo kontaktų puslapyje, galite sustabdyti kitų papildinių įkėlimą tame konkrečiame puslapyje.

Tai būtų nuostabu, ar nesutinkate? Ir galvoti, kad jums reikia tik to Turto valymo „WordPress“ papildinys.

„WP Asset CleanUp WordPress“ papildinys

Papildinys yra lengvai naudojamas ir gana efektyvus. Arba kaip nurodo kūrėjas:

„Asset CleanUp“ nuskaito jūsų puslapį ir aptinka visą įkeltą turtą. Redaguodami puslapį / įrašą viskas, ką turite padaryti, yra tik pasirinkti CSS / JS, kurių nereikia įkelti, tokiu būdu sumažinant išsipūtimą..

Išvalykite jau įdiegtą paketą; atsikratyti šlamšto – įtraukite komentarų šlamštą. Taip, pašalinkite neveikiančias nuorodas ir optimizuokite savo duomenų bazę. Tai yra reikšmingos sritys, į kurias reikia atsižvelgti, jei reikia padidinti jūsų svetainės greitį, tačiau aš vengiu.

Grįžkime prie HTTP užklausų mažinimo.

2 veiksmas: optimizuokite vaizdus

Svetainė be vaizdų yra, be jokios abejonės. Jie sako, kad nuotrauka kalba tūkstantį žodžių, ir tai yra puiku. Bet kiekvienas vaizdas atspindi HTTP užklausą. Norėdami pridėti druskos prie sužalojimo, vaizdai yra svarbiausi elementai, kurių įkėlimas užtrunka ilgai.

Vis dėlto negalime nekreipti dėmesio į tai, kad dauguma „WordPress“ temų (skaitytų svetainių) priklauso nuo vaizdų ir daugybės vaizdų. Taigi, atsižvelgiant į tai, kaip galite sumažinti HTTP užklausas optimizuodami savo vaizdus?

Pradedantiesiems atsikratykite visų nenaudojamų vaizdų. Būkite negailestingi; atsikratykite viso to išsipūtimo – jums to nereikia. Po to suspauskite ir optimizuokite vaizdus, ​​kad pašalintumėte nereikalingus failų duomenis.

„WP Compress plugin“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Nors yra keletas papildinių, iš kurių galima rinktis, mums labai patinka „WP Compress“. Nors tai yra aukščiausios kokybės paslauga, galingas automatinis vaizdų optimizavimas, nuostolingas glaudinimas, apdorojimas debesyje siekiant sumažinti jūsų serverio apkrovą, „WebP“ atvaizdo palaikymas, automatinis dydžio keitimas ir dar daugiau daro investiciją vertą (patikrinkite mūsų apžvalgą, norėdami sužinoti daugiau). Be to, jūs galite nemokamai pasakyti apie 100 vaizdų – kad galėtumėte bent pabandyti.

Vaizdų optimizavimas nesumažina jūsų HTTP užklausų per se, tačiau sumažina vaizdo failų dydį, o tai reiškia, kad puslapis greičiau slenka eilutėje..

Kaip alternatyva, siekiant sumažinti HTTP užklausas, pasinaudokite CSS vaizdas sufleruoja. Neatsitiktinai „sprite“ yra vaizdų rinkinys, įdėtas į vieną vaizdo failą.

Tada naudodamiesi CSS gudrybėmis galite pasirinkti, kurią vaizdo dalį rodyti. Bet kaip tai sumažina HTTP užklausas? Čia yra analogija.

Tarkime, kad jums reikėjo penkių vaizdų pagrindiniame puslapyje. Norėdami įkelti savo svetainę, jūsų „WordPress“ diegimas padarys penkias keliones į serverį, kad gautumėte vaizdus. Jei sudėsite visus penkis vaizdus į vieną vaizdo failą („sprite“), „WordPress“ diegimas padarys tik vieną kelionę.

Ar matai, kur aš einu su tuo? Kuo mažiau kelionių, tuo mažiau HTTP užklausų. Geriausia yra tai, kad jums nereikia prakaituoti kuriant ir įgyvendinant CSS atvaizdus. Galite naudoti tokį įrankį kaip CSS Sprite generatorius. Įdiegti CSS vaizdo atvaizdus lengva, jei žinote savo kelią aplink CSS.

Pro patarimas: Galite pamiršti viską apie CSS atvaizdus, ​​jei jūsų svetainė naudoja HTTP / 2, palaikančią asinchroninį vaizdų ir scenarijų įkėlimą. Vertindamas našumą „GTMetrix“ neatsižvelgia į HTTP / 2, todėl nesijaudinkite, jei atrodo, kad jūsų vaizdai sukuria daugybę HTTP užklausų.

Bet sakau: Jei CSS atvaizdai gali žymiai sumažinti HTTP užklausų skaičių jūsų svetainėje ir jūs žinote, kaip tai įgyvendinti, eikite į tai ir pašalinkite tas papildomas sekundes nuo jūsų puslapio įkėlimo laiko. Nesvarbu, ar turite HTTP / 2.

Galų gale, vienam vaizdo failui reikalinga viena HTTP užklausa. Dešimčiai atskirų vaizdų reikia 10 HTTP užklausų ir pan. Aš žinau, kad jūs gaunate dreifą.

3 veiksmas: derinkite ir sumažinkite HTML, CSS ir „JavaScript“

Pagrindinė daugelio HTTP užklausų mano „WordPress“ svetainėje priežastis buvo išoriniai CSS ir „JavaScript“ failai. Taip, aš varžiausi su 43 JS scenarijais ir 22 CSS failais. Tai yra didžiulės 66 HTTP užklausos.

Iš maždaug 130 HTTP užklausų išorinės CSS ir „JavaScript“ užklausos sudarė apie 51% problemos! Tai tiesiog juokinga. Ačiū, „GTMetrix“, mušk kumščiu.

Jei sujungsiu ir sumažinsiu tuos 44 JS ir 22 CSS failus, galiu žymiai sumažinti savo HTTP užklausas, svetainės dydį ir laiką, kurio reikia įkelti. Bet kas yra tas „apjungiantis“ ir „sumažinantis“ verslas?

Pagal Raelene Morey of Words by Birds (aš esu didelis gerbėjas ��), minifikacija yra procesas, kuriame „… pašalinami visi nereikalingi simboliai, tokie kaip komentarai, formatavimas, tarpai ir naujos eilutės iš HTML, CSS ir„ JavaScript “failų, kurie nėra būtini kodas vykdomas “.

Sumažinus sumažėja failo dydis, pašalinant visus kitus simbolius, paliekant tik kodą. Bet jei turite daugiau nei 66 išorinius scenarijus, sumažinimas nepadarys daug, kad sumažintumėte HTTP užklausų skaičių. Tam reikia sujungti CSS ir „JavaScript“ failus.

Vėlgi, Raelene sako:

Tuo tarpu failų derinimas yra toks, koks atrodo. Pvz., Jei jūsų internetinis puslapis įkelia 5 išorinius CSS failus ir 5 išorinius „JavaScript“ failus, sujungus CSS ir „JavaScript“ į vieną atskirą failą, kiekvienam atsirastų tik 2 užklausos, o ne 10.

Ar gauni? Aš tikrai taip tikiuosi. Failų derinimas sumažina HTTP užklausų skaičių. Kita vertus, sumažinimas sumažina failo dydį. Sujunkite du, ir jūs nužudysite du paukščius tuo pačiu akmeniu.

Ar yra įskiepių? Taip, žinoma!

„WP Rocket WordPress“ talpyklos papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Yra daugybė „WordPress“ papildinių, kad būtų galima sujungti ir sumažinti failus. Puikus pavyzdys yra „WP Rocket“ įskiepis. Iš esmės tai yra vienas geriausių talpyklos papildinių, siūlantis jums funkcijas, skirtas keliais paspaudimais sujungti ir sumažinti failus.

Kitas populiarus (ir Laisvas) parinktis yra Autoptimizuoti Prijunkite.

Beje, tuo tarpu sumažinkite išorinių CSS failų ir JS scenarijų skaičių? Pavyzdžiui, ir mes čia neminime vardų, ar jums tikrai reikia trečiųjų šalių komentarų platformos? Ar jums reikia tiesioginio radijo papildinio?

Nesvarbu, ką sakau, pašalinkite visus nereikalingus išorinius scenarijus ir failus.

4 veiksmas: sureguliuokite „CSN & JavaScript“ failus blokuojančius paveikslėlius

Kai kuriais atvejais failų derinimas gali būti ne pasirinkimas, ypač trečiųjų šalių failams ir scenarijams, kurie dažnai keičiasi. Tokiais atvejais galite atidėti tokio turto įkėlimą. HTTP / 2 palaiko asinchroninį failų įkėlimą, tai reiškia, kad visi failai įkeliami vienu metu.

Jei dėl kokių nors priežasčių nenaudojate asinchroninio (galbūt nenaudojate HTTP / 2 arba scenarijai nėra asinchroniniai), šie failai gali žymiai sulėtinti jūsų svetainę.

Atminkite, kad jūsų tinklalapiai įkeliami iš viršaus į apačią. Jei puslapio viršuje turite pateikti blokavimo CSS ir JS, naršyklė sustos, kol failai nebus visiškai įkelti. Iš esmės vartotojai pamatys tuščią puslapį, kol scenarijai bus įkelti, o tam reikia laiko.

Kaip? Perkelkite visus pateikimo blokavimo scenarijus iš savo tinklalapio viršaus į apačią. Tačiau būkite atsargūs; jums nereikia perkelti visų scenarijų į apačią. Aš tai sakau, nes jūsų puslapiui gali prireikti CSS ir JS, kad būtų galima pateikti išsamų ir patrauklų įspūdį.

Jei atidėsite kai kuriuos CSS ar „JavaScript“ failus, jūsų vartotojai gali pamatyti iškraipytą jūsų tinklalapio versiją, kol puslapis bus visiškai įkeltas, o tai yra visiškai priešinga nei norite pasiekti.

Taigi, atidėkite tik tuos scenarijus, kurie nėra būtini puslapiui įkelti. Tokiu būdu jūsų vartotojai nelauks amžiaus, kol jūsų puslapis bus įkeltas. Kodėl? Nes jums reikės mažiau HTTP užklausų, kad pateiktumėte pranešimą.

Tai nemažina HTTP užklausų per se (nes visi scenarijai ir failai ilgainiui bus įkeliami), tačiau sumažina HTTP užklausų, reikalingų jūsų puslapiui pateikti, skaičių.

Tai labai panašu į tingų vaizdų įkėlimą; vaizdas įkeliamas tik tada, kai jis yra peržiūros srityje, o ne tada, kai įkeliamos likusios (ir svarbiausios dalys) puslapio dalys.

Beje, taisant renderį blokuojančią CSS ir JS gali atsirasti failų ir scenarijų, kurių jums nereikia norint sukurti tinklalapį..

Pvz., Jei tam tikro išorinio viešojo bendro naudojimo JS scenarijaus įkėlimas užtrunka, galite jį atidėti. Be to, jūs galite pašalinti tai ir pasidalyti savo tema socialiniu tinklu.

Pašalinsite HTTP užklausas ir pagreitinsite savo svetainę išlaikydami tą pačią funkciją. Suprantu, kad kodavimo funkcijos į jūsų temą yra labai tinkamos daugumai pradedančiųjų, todėl pasitarkite su patyrusiu WP vartotoju ar kūrėju.

Kaip alternatyvą galite naudoti „WP Rocket“ įskiepį, kad pataisytumėte pateikimo blokavimo scenarijus, tačiau būkite atsargūs. Perskaitykite jų dokumentus, nes jei sujaukiate reikalus, galite lengvai sugadinti savo svetainę.

Ar yra nemokamų variantų? Žinoma! Mes dirbame su „WordPress“, prisimeni? Galite naudoti „Async JavaScript“, be kitų įskiepių.

5 veiksmas: naudokite talpyklą ir CDN

Ar žinote, kad talpyklos kaupimas ir CDN gali sumažinti jūsų HTTP užklausas? Iš pradžių neatrodo, kad tai yra faktas, bet kai pagalvoji, kas vyksta užkulisiuose, tu gali naudoti talpyklą ir CDN savo naudai.

Talpyklos išsaugojimas apima statinių failų saugojimą naršyklėje, kad vartotojai neatsiųstų failų vėlesnių apsilankymų metu. Tarkime, kad turite talpyklos papildinį, o vartotojas atsisiųs talpyklos turinį per pirmąjį apsilankymą.

Vėlesnių apsilankymų metu svetainė nepateiks užklausų serveriui. Vietoj to, jis teiks talpykloje išsaugotus naršyklės išteklius, sumažins HTTP užklausas ir padidins jūsų svetainės greitį.

CDN (arba Cnuolatinis Del Network) yra visame pasaulyje esančių serverių tinklas. CDN taip pat naudojamas talpyklos kaupimas, tačiau dar greitesniam greičiui CDN teikėjas aptarnauja jūsų talpykloje turinys iš serverio, kuris yra arčiausiai lankytojo.

Mažesni atstumai reiškia greitesnį turinio pristatymą, o talpyklos kaupimas reiškia, kad jūsų svetainei nereikia iš viso atsisiųsti to paties turinio iš centrinio serverio. Ar tau tai prasminga??

„Cloudflare“ CDN papildinys

Ir kas geriausia, yra daugybė nemokamų CDN parinkčių (arba bent jau nemokamų bandymų, kad galėtumėte tiesiog pažodžiui pamatyti skirtumą). „WPExplorer“ mes naudojame ir labai rekomenduojame „CLoudflare“, tačiau pasirinkite CDN, kuris, jūsų manymu, jums labiausiai tinka..

Premija: įsitikinkite, kad palaikomas HTTP / 2 palaikymas

Galbūt darysite viską, kad sumažintumėte HTTP užklausas, tačiau jūsų bėdas gali sukelti žiniatinklio priegloba. Nenustebk; klausia ir galvoja, kas šiuo metu ir amžiuje naudoja viską, išskyrus HTTP / 2?

Tikriausiai net nežinai, ką HTTP / 2 yra viskas apie. Na, o pradedantiesiems, HTTP / 2 palaiko asinchroninį failų įkėlimą, be kitų dalykų. Jis turi ir kitų privalumų, palyginti su HTTP 1.0, tačiau tai yra kitos dienos pamoka.

Jei naudojate HTTP 1.0 ar senesnę versiją, pastebėsite nemažai HTTP užklausų.

Neskubėk teisti; Mačiau žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjus, kurie vis dar naudoja HTTP 1.0 ir senesnes PHP versijas. Taip, net turėdamas akivaizdžių HTTP / 2 ir PHP 7 pranašumų. Aš net ne blefuoju; kai kurie jų klientai ateina pas mane, kai kai kurie jų papildiniai neveikia, ir tai erzina!

Bet iš tikrųjų kodėl? Tai, kad kai kurie interneto prieglobos paslaugų teikėjai nesivargina dėl to, kad PHP 5.6 yra nebenaudojamas ir turi saugumo spragų, yra tik kažkas kita. Ir jei jie nepalaiko HTTP / 2, tai tikrai yra jūsų sutarties pažeidėjas.

„KeyCDN HTTP / 2“ testas

Kreipkitės į savo šeimininką arba pasinaudokite „KeyCDN“ įrankis norėdami patikrinti, ar jūsų serveris palaiko HTTP / 2. Geriausia žiniatinklio priegloba palaiko HTTP / 2 ir naujausią PHP versiją. Jei abiem atvejais jūsų kompiuteris atsilieka, paprašykite jų atnaujinti arba pasirinkti geresnį žiniatinklio prieglobą.

Baigiamieji žodžiai

Sumažinant HTTP užklausas „WordPress“ svetainėje, reikia pašalinti dalykus, kurių jums nereikia. Jei savo „WordPress“ svetainėje turite daug medžiagos, turėsite daug HTTP užklausų ir palyginti lėtą puslapio greitį.

Norėdami sumažinti HTTP užklausų skaičių, atmeskite savo svetainę, optimizuokite vaizdus, ​​ištaisykite pateikimo blokavimo scenarijus, naudokite talpyklą ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris palaiko HTTP / 2. Išskyrus tai, stenkitės sukurti paprastas ir švarias svetaines, kurioms nereikia daug išteklių įkelti.

Jei turite klausimų, praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Džiugins greitesnės svetainės ir puiki ateitis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map