Kaip sutrumpinti „WordPress“ svetainės prastovą

Didelės prastovos jūsų „WordPress“ svetainėje turi pražūtingų padarinių. Kai žmonės spustelės jūsų svetainę, jie nori ja naudotis, bet jei ji neprisijungusi, jūsų auditorija greitai praras kantrybę. Taigi, ką galite padaryti, kad sumažintumėte „WordPress“ svetainės prastovą?


Šiame straipsnyje aptarsime, kaip prastovos gali neigiamai paveikti jūsų „WordPress“ svetainę ir kaip galite stebėti prastovas, kad sužinotumėte, ar tai nėra problema. Kritiškai žiūrėsime, kaip galėtumėte patobulinti savo darbo laiką, kad jūsų svetainė būtų kuo sėkmingesnė.

Kodėl prastovos trukdo jūsų „WordPress“ svetainei

Sveikas protas sako, kad nenorite, kad jūsų svetainė būtų neprisijungusi. Prastovos trukdys, supainioja ir nuliūdins jūsų potencialius lankytojus. Kai žmonės bando patekti į jūsų svetainę, jie daro tai turėdami omenyje tam tikrą tikslą – nesvarbu, ar tai pramogauja, mokosi kažko naujo ar įsigyja pirkinį.

Jei jūsų svetainė neprisijungusi, tai gali kainuoti lankytojų, naujų klientų, potencialių klientų ir pardavimų grąžinimui. Prastova taip pat gali reikšti, kad svetainė praranda patikimumą auditorijos ir pramonės srityje. Svetainė, kurioje yra prastovų problemų, vaizduoja neprofesionalumo įvaizdį ir nebūtų pirmasis pasirinkimas mokantiems klientams. Tai tikrai nebus laikoma lyderiu ir autoritetu savo srityje.

Kita pagrindinė priežastis, dėl kurios nenorite, kad būtų prastovos problemų, yra ta, kad „Google“ ir kitoms paieškos sistemoms tai nepatinka. Reguliarus atsisiuntimas labai greitai pradės paveikti jūsų reitingą jų rezultatų puslapiuose, ir, kaip mes visi žinome, kuo mažiau patenkate, tuo mažiau srauto gausite.. Todėl labai svarbu padaryti viską, kad sumažintumėte „WordPress“ svetainės prastovas.

Norėdami stebėti prastovą, naudokite stebėjimo sprendimą

Pirmasis dalykas, kurį turite žinoti svarstant, kaip sumažinti „WordPress“ svetainės prastovas, yra tik tai, kiek jūsų svetainei ši problema daro įtaką. Tai gali būti kur kas daugiau, nei jūs manote.

Vienas iš būdų tai padaryti yra naudoti stebėjimo sprendimą norint sužinoti, ar jūsų svetainė veikia neprisijungus, ir kada. Čia pateikiamos kelios „WordPress“ svetainės prastovos įvertinimo parinktys.

Reaktyvinė skraidyklė

sumažinti „WordPress“ svetainės prastovas

Reaktyvinė skraidyklė yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kurį galima naudoti daug kartų ir kurį verta įdiegti į savo svetainę. Viena svarbi „Jetpack“ dalis yra jos modulis Monitorius, o tai gali padėti sekti prastovas jums.

Monitorius tikrins jūsų svetainę kas 5 minutes, kad pamatytų, ar ji yra prisijungusi. Jei kažkas negerai, „Jetpack“ jums atsiųs el. Laišką, kad praneštų, kad jūsų svetainė neveikia, o tada vėl sukuria atsarginę kopiją ir veikia. Tai suteiks jums tikslų vaizdą, kada jūsų svetainė neprisijungusi ir kiek laiko trunka kiekvieną kartą.

Pingdom

Pingdom

Pingdom yra populiarus aukščiausios kokybės sprendimas tiems, kurie nori šiek tiek daugiau informacijos apie savo svetainių našumą. „Pingdom“ teikia veikimo stebėjimas, naudojant 60 ir daugiau zondo serverių iš viso pasaulio, norint patikrinti savo svetainę iki kiekvienos minutės. Jei kažkas sugenda, jis nedelsdamas jus įspėja.

Tačiau, dar įspūdingiau, „Pingdom“ siūlo analizę, kuri padės suprasti pagrindinę kiekvieno prastovos problemos priežastį. Tai reiškia, kad galite išspręsti problemą ir užkirsti kelią jos pasikartojimui, todėl ilgesnis laikotarpis bus veiksmingesnis. Plius su „Pingdom Real“ naudotojo stebėjimo papildinys galite lengvai integruoti „Pingdom“ įrankius į savo „WOrdpress“ diegimą.

Pirmasis žingsnis, norint sumažinti „WordPress“ svetainės prastovą, yra įvertinti jos veikimo laiką. Galų gale, kaip senasis posakis, jei negalite jo išmatuoti, negalite jo valdyti.

Pasirinkite žiniatinklio prieglobą, turinčią gerą reputaciją

Kai suprasite, kaip dažnai jūsų svetainė kenčia nuo prastovų, turite pradėti spręsti priežastis. Jūsų žiniatinklio priegloba gali būti viena iš problemų, todėl svarbu, kad patikėtumėte savo svetainę profesionaliai prieglobos įmonei, kuri jūsų nepaleis.

WP variklis

WPEngine priegloba

Jūs tikrai girdėjote, kaip mes anksčiau apie juos kalbėjomės, tačiau „WP Engine“ yra geriausias pasirinkimas patikimam šeimininkui. Jie siūlo visiškai valdomus „WordPress“ prieglobos planus, kuriuos teikia su puikia technine pagalba, nemokamomis svetainėmis, galingais serveriais ir įspūdinga 99,95 proc..

Galite pamatyti tą veikimo laiką ir pasidomėti, kodėl tai nėra 99,99% ar net 100% – taip yra todėl, kad „WP Engine“ kiekvieną mėnesį leidžia iki 0,05% jūsų serverio laiko priežiūra (ir jie net siūlo 5% jūsų mėnesio mokesčio kreditą už kiekvieną valandą, kai jūsų svetainė yra mažesnė). Tai reikalinga tam, kad jūsų serveriai veiktų greitai ir saugiai. Ar jūs kada nors matėte „WPExplorer“ žemyn? Tikriausiai ne. Taip yra todėl, kad „WP Engine“ komanda puikiai dirba. Be to, jei jie tikisi, kad serveris ar duomenų centras ilgą laiką neveikia, jie bus iniciatyvūs ir perkels jūsų svetaines į naują serverį, kad jus palaikytų ir veiktų..

Norite sužinoti daugiau apie „WP Engine“ ir visas jų siūlomas funkcijas su savo valdomais „WordPress“ prieglobos planais? Peržiūrėkite visą „WP Engine“ prieglobos apžvalgą tinklaraštyje.

„SiteGround“

„SiteGround“

„SiteGround“ yra dar viena turtinga valdoma prieglobos paslauga. Tačiau šis variantas yra labiau prieinamas masto pabaigoje, todėl prieinamas visiems – nuo tinklaraštininkų iki mažų įmonių ir už jų ribų. „SiteGround“ siūlo prieglobos parinkčių pasirinkimą, įskaitant internetą, debesis ir specialųjį prieglobą. Jį greitai ir nesudėtinga nustatyti, o prieglobos srityje naudojamos naujausios technologijos.

Svarbiausia, tačiau, kaip ir „Pagely“, „SiteGround“ yra žinomas dėl savo darbo laiko. „SiteGround“ gali pasigirti tuo veiksnumas šiuo metu yra 99,99%, įrašas, kuriuo galėtų didžiuotis bet kuri prieglobos įmonė. Todėl, nors ir kainuoja mažiau nei Pagely, „SiteGround“ vis dar yra įspūdingas prieglobos sprendimas, kurį tikrai verta apsvarstyti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią didelę vertę teikiančią paslaugą, būtinai perskaitykite mūsų išsamią „SiteGround WordPress“ prieglobos apžvalgą.

Pagely

Pagely
Pagely yra aukštos klasės hostingo sprendimas, skirtas didelėms svetainėms ir didelėms įmonėms. Siūlydamas visiškai valdytą „WordPress“ specifinę prieglobą „Amazon“ debesyje, „Pagely“ didžiuojasi, kad yra labai mastelio keitimo priemonė. Todėl tai yra populiarus variantas sunkiasvoriams prekių ženklams, kurių srautai auga.

Tačiau viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios Pagely yra toks populiarus, yra, kad ji siūlo 100% veikimo laikas (nors jūs turite nuspręsti, ar norite tuo tikėti, ar ne) 100% veikimo garantija) Tai reiškia, kad niekada nereikia jaudintis dėl prieglobos paslaugų, leidžiančių jus nuvilti. „Pagely“ gali tiesiog suteikti jums ramybę, o visoms svetainėms, nepaisant jūsų dydžio, tai yra neįkainojama.

Daugiau patarimų, kaip pasirinkti tinkamą prieglobą

Rinkdamiesi interneto prieglobos paslaugų teikėją nesinervinkite dėl aprangos kainos ar dydžio. Tai gali būti pigus sandoris, tačiau jei jūsų žiniatinklio priegloba negali garantuoti, kad bus naudojamas laikas, jūsų svetainė greitai praras pinigus, kuriuos sutaupysite dėl prieglobos.

Be to, vien todėl, kad prieglobos sprendimas yra gerai žinomas, dar nereiškia, kad jis yra patikimas. Netgi žinomi šeimininkai gali turėti problemų todėl atlikite savo tyrimus ir patikrinkite įmones, talpinančias ataskaitas prieš registruodamiesi.

Todėl, jei norite sumažinti savo „WordPress“ svetainės prastovas, investuokite į kokybišką prieglobą – puiki vieta pradėti.

Atnaujinkite savo svetainės apsaugą

Vienas iš pagrindinių jūsų veiksnumo būdų yra saugumo pažeidimai. Saugumo problemos gali būti įvairios – nuo dirginančių virusų iki visos jūsų svetainės nulaužimo – visa tai gali žymiai padidinti jūsų prastovų greitį.

Yra daugybė būdų, kaip pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės saugą. Paprasčiausiame lygyje turėtumėte reguliariai keisti slaptažodžius, atnaujinti „WordPress“ temas ir papildinius ir kasdien tikrinti kenkėjiškas programas. Tačiau investavimas į „WordPress“ saugos papildinį yra vienas iš geriausių būdų, kaip apsaugoti savo svetainę ir kuo mažiau prastovų..

„Wordfence“ saugumas

„Wordfence“ saugumas

„WordPress“ „Wordfence“ saugumas papildinys suteikia nemokamą jūsų svetainės apsaugą nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų. Jo žiniatinklio programos ugniasienė užkerta kelią problemoms, kol jos neįvyksta, o „Wordfence“ nuskaitymas nedelsdamas įspės jus, jei jūsų svetainei bus pakenkta..

Taip pat yra premium versija šio įskiepio, apimantį daugybę ypač aukštųjų technologijų saugumo technologijų, pavyzdžiui, reagavimo į grėsmių apsaugą realiu laiku. Nemokamas ar papildomas „Wordfence Security“ yra puikus papildinys, kurį reikia įdiegti, jei norite apsaugoti savo svetainę ir internete.

„VaultPress“

„VaultPress“

„VaultPress“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ svetainių saugos ir atsarginis sprendimas. Šis galingas papildinys, turintis daug funkcijų, ne tik apsaugos jūsų svetainę nuo visų didelių ir mažų saugumo problemų, bet ir apsaugos, jei nutiks blogiausia..

Įsivaizduokite, kad pabudote rytoj ryte, o visa jūsų svetainė dingo dėl saugumo pažeidimo. Dabar mes kalbame apie dideles prastovas, nes jūs turite lėtai, bet užtikrintai atstatyti savo svetainę.

„VaultPress“ suteikia jums galimybę sukurkite atsarginę savo svetainės kopiją ir leidžia greitai ir lengvai atkurti. Jūs ne tik visada turėsite veiksmingą savo svetainės kopiją, bet niekada neturėtumėte rimtai paveikti jūsų veikimo laiką.

Tinkamas atsarginis papildinys gali labai padėti sumažinti jūsų „WordPress“ svetainės prastovas, gaila, jei jūsų svetainė įsilaužta ar sugadinta kitu būdu.

Priežiūra ir optimizavimas

Svarbu ne tik įdiegti patikimą atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo procesą, bet ir reguliariai optimizuoti ir prižiūrėti „WordPress“ svetainę, įskaitant jos duomenų bazę..

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai, galite sužinoti mūsų „WordPress“ duomenų bazės optimizavimo vadove ir mūsų pradedančiųjų vadove „WordPress“ svetainės priežiūrai.

Ir jei visa tai atrodo kaip per didelis darbas, visada galite pasitelkti profesionalios „WordPress“ palaikymo tarnybos paslaugas ir leisti joms pasirūpinti, kad sumažėtų jūsų „WordPress“ svetainės prastovos laikas..

Baigiamosios mintys

Negalime neįvertinti darbo, kurio tikslas yra sumažinti „WordPress“ svetainės prastovas, svarbos. Pasirinkę profesionalią interneto prieglobos paslaugą, stebėdami prastovas ir stebėdami savo svetainės saugos ir priežiūros užduotis, turėtumėte padidinti savo svetainės veikimo laiką..

Tai turėtų lemti geresnį reitingą paieškos sistemose, laimingesnius lankytojus ir galiausiai sėkmingesnę bei našesnę svetainę.

Ar jūsų svetainė kenčia nuo prastovų? Kaip manote, kas tai sukelia? Žemiau esančiuose komentaruose praneškite mums, kaip dabar planuojate sumažinti „WordPress“ svetainės prastovą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me