Kaip sutvarkyti „WordPress“ sugadintas nuorodas savo svetainėje

Kaip sutvarkyti „WordPress“ sugadintas nuorodas jūsų svetainėje

Linksmos moterys ir vyrai. Užpildykime tuos puodelius ir pakalbėkime apie „WordPress“ nutrūkusias nuorodas; erškėtis, kuris užgniaužia tiek pat, kiek „WordPress“ šlamštas. Tačiau nenusivilkite čia, šiandien visą dėmesį skirsime tam, kaip surasti ir ištaisyti nutrūkusias nuorodas, aprašančias jūsų „WordPress“ svetainę.


Taip pat žinomos kaip negyvos nuorodos (kas sugalvos šias sąvokas), „WordPress“ nutrūkusios nuorodos yra tokios blogos, kaip skamba. Pradedantiesiems negyvos nuorodos iškils dėl daugelio priežasčių ar priežasčių, todėl nėra tikslaus būdo nustatyti priežastį. Antra ir dar svarbiau, kad „WordPress“ neveikiančios nuorodos daro neigiamą poveikį jūsų „WordPress“ svetainei.

Bet kas iš tikrųjų sudaro nutrūkusią grandį? Nutraukta nuoroda yra 1) bet kokia nuoroda, vedanti į neegzistuojančius išteklius, ir 2) neteisingai pateikta nuoroda, vedanti į 404 klaidos puslapį, arba bet kuris kitas puslapis, išskyrus numatytą. Kitaip tariant, nutrūkusi nuoroda niekur neveda jūsų ir jūsų skaitytojų.

„WordPress“ sugadintų nuorodų priežastys

Jei jūsų statistikos valdiklis rodo, kad vartotojai patenka į 404 klaidos puslapį, kai jie spustelėja jūsų svetainės nuorodą, sugadintos nuorodos jūsų verslą sunaikina iš vidaus. Vis dėlto neprisimenate, kad išėmėte išteklius (garso, vaizdo failus, atvaizdus, ​​dokumentus, įrašus, puslapius ir pan.) Ar darėte ką nors kita, dėl ko gali kilti 404 klaidų. Taigi, kaip gali būti, kad turite mirusių nuorodų, kurios sujaukia jus?

Būkite ramūs, „WordPress“ neveikiančios nuorodos suteikia verslininkams visą dieną kairėje, dešinėje ir centre. Tiesa, kad nesate vienas, bet viskas paaiškės per minutę. „WordPress“ nutrūkusios nuorodos pasiekė dėl daugelio priežasčių, tokių kaip:

 • Neseniai persikėlimas į naują šeimininką nebuvo toks sėkmingas, kaip jūs įsivaizdavote
 • Susiejote su trečiosios šalies šaltiniu ir sakėte, kad trečioji šalis jį pašalino arba pakeitė jo URL
 • Galbūt pakeitėte seno įrašo URL, bet pamiršote atnaujinti visus puslapius ir įrašus, nukreipiančius į šį įrašą
 • Kai kurie blogi vaikinai atsisveikino su tavimi
 • Nauja verslo strategija – jūsų domeno vardo keitimas
 • Kadangi klaidinti yra žmogiška, klaidingai parašėte nuorodą, pvz. palikote laišką ar nuorodos dalį http: //
 • Komentatoriai paliko nuorodas, kurios niekur neveda
 • Jūsų kompiuteris turi neįprastus ugniasienės parametrus, nes… gerai… kai kurie kompiuteriai žaidžia šiurkščiai
 • Ar perėjote iš „Blogger“ į „WordPress“ ir pasikeitė jūsų nuolatinės nuorodos? Taip nutinka labai daug
 • Jei pamiršote ištaisyti nuorodas po to, kai pavertėte savo svetainę iš HTML į „WordPress“, turėsite neveikiančias nuorodas
 • Trečiosios šalies svetainė, į kurią susiejate, yra neprisijungusi, nes savininkas nemokėjo už prieglobą ar uždarė duris

Phew, koks sąrašas, ir net jei manyti, kad jis netinkamas, manau, yra daugiau. Nesijaudinkite, jei jūsų pavienis atvejis yra „WordPress“ nutrūkusios nuorodos; sprendimai, kuriuos mes siūlome per sekundę, turėtų visam laikui pasirūpinti jūsų problemomis. Bet pirmiausia pažiūrėkime pasiimk selfie pereikite prie mirusių nuorodų poveikio jūsų „WordPress“ svetainėje.

„WordPress“ neveikiančių nuorodų poveikis

Sugadintų nuorodų poveikis

Yra daugybė būdų, kaip neveikiančios nuorodos gali neigiamai paveikti jūsų svetainę, tačiau čia yra keletas labiausiai jums rūpimų klausimų.

Bloga vartotojo patirtis

Niekas nenusivilia išsigandęs 404 klaidų puslapyje. Jei nežinojote, dauguma vartotojų nenori laikytis jūsų svetainės, jei negali rasti to, dėl ko kreipėsi. Protingas 404 klaidų puslapis palengvina problemą, bet tam tikru mastu.

Geriausia yra taisyti neveikiančias nuorodas, kad skaitytojai nepatektų į jūsų 404 klaidų puslapį. Galų gale, bloga vartotojo patirtis, be kita ko, daro blogą reputaciją.

Prarastas eismas

Internetiniam verslui eismas yra tarsi kraujas, tekantis jūsų venose. Tai brangi prekė, be kurios jūsų svetainė susitraukia ir miršta. Be srauto jūsų svetainė nenaudinga kaip speneliai ant krūties plokštelės (sveiki, turiu gerbėjų). Beje, eismą turite tvarkyti subtiliai, nes šulinys nudžiūs.

Sveikas susiejimo profilis yra būtent tai, ko jums reikia srautui pereiti nuo įsigijimo prie konversijos. Jei nutrūks saitai tarp jūsų ir jūsų skaitytojų, prarasite pastaruosius ir jūsų nuovokumas išskris pro langą. Jūs prarasite skaičius ir tai skaudės.

Jei jūsų pardavimo kanalo viduryje užstrigęs ryšys užstringa, sutrinka transporto srautas, o tai supažindina mus su kitu mūsų tašku.

Prarastos pajamos

Štai hipotetinė situacija, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Jūsų svetainei sekasi tikrai gerai. Jūsų „WordPress“ rinkodaros taktika atsiperka ir, naudodamiesi analitika, jūs traukiate numerius iš tinkamų šaltinių. Kitaip tariant, jūs pritraukiate tikslinį srautą; žmonių, kurie perka.

Vis dėlto yra viena problema. Jūsų perskaičiavimo kursai užima daug laiko. Kažkas nusausina jūsų rinkodaros dolerius ir pastangas. Jūs uždirbate „A-1“ spektaklį tol, kol eismas eina, tačiau piniginis atlygis už jus sugadina gyvenimą. Tai slegia.

Atrodo, kad vykdote tinklalapio auditą ir dėl savo apmaudo esate sugadinę nuorodas, nukreipiančias į savo produktus, o tai reiškia, kad jūsų klientai pasitraukia ilgai, kol galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais. Jūsų konkurentas visą laiką šypsosi banke, o jūs ‘ vėl įstrigo finansiniame sunkmetyje.

Galbūt taip nėra. Jūs turite išeinančias nuorodas, nukreipiančias į savo dukterinę programą, ir viskas einasi gerai, kol partnerių teikėjas nepakeis taktikos arba, rinkoje esant, produkto tiekėjas pasitraukia. Bet jūs to nežinote, todėl galite prarasti daug pinigų.

Tai gali nutikti jums, kaip nutiko ir draugui Ray:

{Kai kurie} dukterinių paslaugų teikėjai yra šiek tiek apgaulingi tuo, kad kai produktų tiekėjas pasitraukia ir nebebenaudoja jų, jie {peradresuoja visą šį srautą į savo pagrindinį puslapį}. Todėl ataskaitoje radau, kad viena „mirusi nuoroda“, kurią WAS spustelėjo prie produkto, buvo perkelta į filialo teikėjo pagrindinį puslapį (dabar nesusijusį) – todėl {man kainavo daugiau nei 2830 paspaudimų!} Tai man prarado pardavimą. Tarkime, kad pardavimo {konversijos} rodiklis buvo 1%, tai yra nuo 20 iki 30 prarastų pardavimų. – Ray, kaip matyta „Broken Link Checker“ „WordPress Link“: ištaisykite sugadintas nuorodas ir nukreipimus – „ShoutMeLoud“

Pastaba: autoriaus atlikti petnešų redagavimai.

Ar reikia pasakyti daugiau? Pataisykite neveikiančias nuorodas.

Prastas SEO profilis

Aukštą reitingą paieškos sistemose yra lengva, jei darote viską teisingai. Tai reiškia, kad darote viską, ką „Google“ rekomenduoja, ir padarykite tai pagal knygą; jokio apgaulės.

Nors „Google“ neskelbia apie 404 klaidų puslapius, jie vis tiek mano vartotojo patirties reitingavimo metrika. Jei siūlote nepaprastą vartotojo patirtį, tai „… padeda užtikrinti, kad jūsų svetainės lankytojai suvokia ją teigiamai, skatina dalintis, žymėti žymes, grįžti į apsilankymą ir atvykstamąsias nuorodas – visus signalus, kurie nukreipia į paieškos variklius ir prisideda prie aukšto reitingo“.

Sugadintos nuorodos, tiek berniukams, tiek mergaitėms, neigiamai veikia vartotojo patirtį, o tai reiškia, kad jos taip pat blogos jūsų SEO profiliui.

Antra, „Google“ vorai tikrina jūsų svetainę ir seka nuorodas, norėdami indeksuoti daugiau jūsų turinio. Jei jūsų turinys yra puikus (kita SEO reitingavimo metrika), „Google“ apdovanoja jus geresniu rangu. Jei „Google“ negali indeksuoti jūsų turinio, nes negyvos nuorodos sustabdo vorų mirtį jų trasose, atspėkite, kas atsitiks su jūsų rangu?

Sugadintos nuorodos pakeis jūsų SEO reitingą, o tai sumažins srautą, dėl kurio prarasite pajamas, o tai galiausiai sukels migreną ir jūs gausite mano dreifą.

Dabar, kai galite pasakyti, kad „WordPress“ neveikiančios nuorodos kenkia verslui, ar esate motyvuotas jas taisyti? Gerai, įsigilinkime.

Kaip ištaisyti „WordPress“ sugadintas nuorodas

Jums prieinami keli būdai, kaip lengvai ir greitai rasti ir ištaisyti „WordPress“ neveikiančias nuorodas. Šiuos būdus skirsime į:

 • „Broken Link Checker“ papildiniai
 • Nuorodų tikrinimo paslaugos
 • Kiti saitų tikrinimo įrankiai

Mes apimsime keletą variantų kiekvienoje iš šių kategorijų, nes viskas, ko jums reikia yra „Broken Link Checker“ papildinys. Tai yra 100% ir gana įspūdinga pagal daugelį standartų.

Pradėkime naudodami „WordPress“ neveikiančių nuorodų papildinius.

„WordPress“ neveikiančių nuorodų papildiniai

Atsisakymas: Buvo daug kalbėta apie nutrūkusių nuorodų įskiepius, ištuštinančius serverio išteklius. Dėl to kai kurie kompiuteriai blokuoja kai kuriuos papildinius. Jei naudojate bet kurį iš šių papildinių, pastebite žymų našumo sumažėjimą, išjunkite jį po taisydamas nutrūkusias nuorodas. Tiesą sakant, suaktyvinkite papildinį tik tada, kai reikia patikrinti „WordPress“ svetainę, ar nėra pažeistų nuorodų.

Nepaisant niekuo dėto, čia yra vieni geriausių „WordPress“ neveikiančių nuorodų papildinių, kurie kada nors malonins žiniatinklius.

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Šis įskiepis, turintis daugiau nei 400 000 aktyvių diegimų, o žvaigždės reitingas yra 4,10 / 5,00, yra vienas iš svarbiausių „WordPress“ neveikiančių nuorodų tikrintuvų..

Vladimiras Prelovacas ir Janis Elsts sukūrė „Broken Link Cheker“, kuris tikrina „… jūsų žinutes, komentarus ir kitą turinį, ar nėra nutrūkusių nuorodų ir trūkstamų vaizdų, ir praneša jums, jei jų rasta“. Taip, viskas taip paprasta.

Šis įskiepis sujungia jūsų įrašus, puslapius, internetinius dienoraščius, komentarus ir pasirinktus laukus, kuriuose yra nutrūkusių nuorodų, ir informuoja jus per „WP ​​Admin“ informacijos suvestinę arba el. Laišką. Galite neleisti paieškos varikliams sekti nutrūkusias nuorodas ir skirtingai rodyti negyvas nuorodas savo žinutėse, kad nepainiotumėte skaitytojų.

Sugadintų nuorodų tikrintuvą galima lengvai konfigūruoti, tai reiškia, kad galite filtruoti nuorodas pagal URL, tvirtinimo tekstą ir pan. Jei papildinys aptinka nutrūkusias nuorodas, jas galite ištaisyti tiesiogiai iš papildinio puslapio. Mes, vaikinai, tiesiog subraižome paviršių, nes šis papildinys turi dar daug funkcijų.

„WP Broken Link Status Checker“

Sugadinto saito būsenos tikrintuvas

„Numero dos“ patenka į „WP Broken Link Status Checker“, kurį atliko „SeedPlugins“ kartu su Pau Iglesiasu. Jis pritraukia tam tikrą svorį, kol atpažįsta nutrūkusias nuorodas, bet pritrenkia tiek, kiek pritvirtina šarnyro puvinys.

Aš tai sakau, nes jūs turite apsilankyti paveiktame įraše / puslapyje tik norėdami redaguoti arba pašalinti negyvą saitą. Tai arba galite tiesiog išmesti nuorodą, kuri yra tarsi subjektyvi. Išskyrus tai, kad sugadintą „WordPress“ papildinį lengva įdiegti, konfigūruoti ir jis gerai įvertinamas reitingų skyriuje.

Administratorius pateikia parinktis pritaikyti kiekvieną nuskaitymą, o rezultatus galite peržiūrėti papildinio puslapyje arba el. Paštu. Aišku, galite gauti daugiau funkcijų naudodami „WP Link Status Pro“ versiją (20 USD).

Nuorodų tikrintuvas

Nuorodų tikrintuvas

Pradedantiesiems, jūs negalite naudoti šio įskiepio vietinėje plėtros aplinkoje, kuri nėra atvira. Tai reiškia, kad kūrėjas naudoja išorinį serverį, kad patikrintų neveikiančias nuorodas jūsų svetainėje. Jis sako, kad į serverį nėra įkeliama neskelbtinos informacijos, tačiau kokios jūsų mintys šiuo klausimu?

Nemokama versija leidžia jums patikrinti pirmąsias 500 nuorodų, kurios yra ribotos, nes mes turime nemokamų variantų be apribojimų. Jei norite patikrinti daugiau nei 500 nuorodų, jums reikės profesionalios versijos.

Kita vertus, serverio apkrova yra nedidelė, o tai yra geras dalykas. Jį paprasta nustatyti, jis veikia be dėžutės, tačiau pastebėjau nedidelį susidūrimą su „Broken Link Checker“. Tačiau ji grojama kartu su kitais papildiniais. Pro versija leidžia suplanuoti nuskaitymus, be kitų dalykų. Aukščiau jo reitingas 3,70 / 5,00 ir daugiau nei 2 000 aktyvių diegimų.

Apskritai Sugedusių nuorodų tikrintuvas įskiepis tai daro už mane.

Nuorodų tikrinimo paslaugos

Nors „WordPress“ neveikiančių nuorodų papildiniai padės atpažinti ir ištaisyti nutrūkusias nuorodas, nuorodų tikrinimo paslaugos padeda tik ankstesnėms. Tai geriau nei nieko, tiesa? Vienintelis neigiamas dalykas – teks pataisyti „WordPress“ nutrūkusias nuorodas rankiniu būdu (skausmingai) arba naudojant papildinius.

Pamatęs, kad jums vis tiek reikės papildinio, pvz., „Broken Link Checker“, aš pateiksiu kito skyriaus santrauką, jei norėtumėte patikrinti kai kurias iš šių paslaugų. Spręsti? Gerai.

Trečiųjų šalių nuorodų tikrinimo paslaugos apima:

 • „W3C“ nuorodų tikrintuvas – Šis nuorodų tikrintuvas parodo visas negyvas nuorodas, jų būsenos kodą (pvz., 404, 403, 301 ir tt) ir siūlomą veiksmų eigą..
 • „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankiai – Tai puikus įrankis patikrinti ne tik nutrūkusias nuorodas, bet ir kitas svetainės klaidas. Jūs turite tai perduoti „Google“, nes šie vaikinai siūlo jums daug informacijos apie nutrūkusias nuorodas, be kitų klaidų. Jie net suskirsto klaidas į kategorijas ir pateiks sultingos informacijos, pavyzdžiui, kada pirmą kartą aptiktos nutrūkusios nuorodos.
 • Internetinis sugadintų nuorodų patikrinimas – Tai yra pagrindinis internetinis įrankis, kuris yra naudingas, jei reikia nuskaityti didelę svetainę. Tai užima laiko, o nemokama versija leidžia nuskaityti iki 3000 puslapių. Be to, jums reikės mokamos versijos, kad patikrintumėte nuorodas dokumentuose (PDF, DOC, XLS ir tt) ir atvaizdus, ​​o tai yra savotiška kliūtis..

„WordPress“ sugadintų nuorodų taisymas

Naudodamiesi visais ankstesniame skyriuje esančiais įrankiais, turėtumėte užfiksuoti negyvas nuorodas dar ilgai, kol jie nesugadins jūsų „WordPress“ svetainės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perrašyti, pakeisti arba pašalinti negyvas nuorodas.

Tačiau dėl pirmiau nurodytų trijų veiksmų srautas gali smarkiai sumažėti, ypač jei taisote nuorodas, nukreipiančias į vidinius įrašus / puslapius. Pvz., Jei atkuriate savo svetainę nuo nulio, perkate naują domeną ar keičiate įrašo / puslapio šliuzą, sugadinsite savo susiejimo modelį. Geresnė alternatyva būtų nukreipti senas nuorodas į naujas. Tokiu būdu galite išsaugoti srautą ir SEO sultis.

Vis dar sprendžiant nuorodų taisymo temą, kita svetainė gali neteisingai susieti jūsų domeną, tai reiškia, kad lankytojai, kurie naudojasi šia nuoroda, jūsų neras. Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog susisiekite su atitinkamu leidėju. Taip pat galite nukreipti neteisingą saitą į kitą puslapį, bet tai yra kitos dienos tema.

Kita vertus, jei jie neteisingai susieja su įrašu ar puslapiu (bet nepainiokite domeno dalies), skaitytojai, kurie naudojasi šia nuoroda, pateks į jūsų 404 klaidos puslapį. Čia yra dvi parinktys: Galite sukurti įspūdingą 404 klaidų puslapį, kad sugautumėte skaitytojus, arba peradresuoti šį srautą kitur.

Kaip mes dalijamės …

Pataisius „WordPress“ neveikiančias nuorodas, gaunama geresnė vartotojo patirtis ir srautas, kurie abu virsta geresnėmis konversijomis.

Galite rasti ir ištaisyti neveikiančias nuorodas naudodami bet kurį iš šiame įraše siūlomų metodų ir įrankių. Jei mane paleisite, aš šaknis už Sugedusių nuorodų tikrintuvas bet kuriuo paros metu.

Tikimės, kad šis įrašas padės jums pašalinti neveikiančias nuorodas jūsų „WordPress“ svetainėje. Jei esate susipažinęs su kitais metodais ir įrankiais, prašau laisvai pasidalyti toliau esančiame komentarų skyriuje. Čia yra sveikesnė svetainė. Džiaugsmas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map