Kaip „WordPress“ svetainę paversti programa, žingsnis po žingsnio

Parengta „WordPress“ mobiliesiems telefonams

Kodėl pirmiausia turiu programą, girdžiu jūsų klausiant? Programos gali būti nelabai naudingos rinkodarai, tačiau jos yra gana patogios jūsų klientams – suteikdamos daugiau pasirinkimo, kaip jos sąveikauja su jūsų svetaine. Nuolat augant mobiliajam internetui (daugiau žmonių dabar naudojasi internetu per programas mobiliesiems nei staliniams kompiuteriams), programos žydi, nes dauguma jų nėra taip nepatogios ar problematiškos kaip mobiliosios interneto naršyklės..


Taip pat labai sumažėjo išlaidos, susijusios su pastato statyba. Senais laikais programomis domėjosi daugybė įmonių, tačiau dauguma jų nesugebėjo jų kurti. Tai buvo tiesiog per sunku. Arba brangiai kainuoja (dauguma devizų imasi 100 USD per valandą)

Tačiau laimei, dabar viskas yra kitaip. Norint sukurti kompetentingą programą, jums nebereikia daug pinigų ar žinių apie kodavimą. Ir dar geriau – turite galimybių. Šiandien apžvelgsime:

 • Įsitikinkite, kad jūsų „WordPress“ svetainė reaguoja į mobilųjį telefoną
 • Kurkite (ir koduokite) savo programą naudodami „PhoneGap“
 • Naudokite „WordPress“ papildinį norėdami sukurti savo programą (dar žinomą kaip paprastas būdas)

Pastaba apie nemokamus programų kūrėjus

Per pastaruosius kelerius metus pasirodė daugybė „nemokamų“ programų kūrimo galimybių, tačiau viena iš patikimiausių yra „Adobe“ „PhoneGap Build“. Kai jų svetainė reklamuojasi, tiesiog įkelkite HTML5, CSS ir „JavaScript“ failus, o svetainė atliks darbą, kad surinktų juos į iškart atsisiunčiamą programą. Geriausia, kad vienu metu gali sukurti tris „Android“, „Windows Phone 8“ ir „iOS“ įrenginius – taip sutaupysite daug laiko.

Rezultatas nebus nieko per daug išgalvotas. Tiesą sakant, visas šis metodas iš tikrųjų užmaskuoja jūsų pagrindinį puslapį kaip programą. Kai žiūrovas paliečia piktogramą, jis bus tiesiog nukreiptas į tą pačią svetainę mobiliesiems, kurią jie pamatė, jei norėtų pasiekti ją per savo telefono naršyklę. Taigi, kad šis metodas būtų efektyvus, turite turėti esamą svetainę, kuri yra optimizuota žiūrėti mobiliesiems.

1. Įsitikinkite, kad jūsų „WordPress“ svetainė turi mobiliąją versiją

Jei jūsų „WordPress“ svetainė nėra optimizuota mobiliesiems įrenginiams, tai tikrai nėra prasmės. Taigi optimizuok tai! Žinoma, lengviausia paprasčiausiai naudoti mobiliesiems pritaikytą „WordPress“ temą, tokią kaip „Total“. Bet jei jūsų tema neatsako, yra daugybė papildinių, kurie gali padėti.

„iThemes Mobile“

„iThemes Mobile“

Informacija ir atsisiųsti

„iThemes Mobile“ leis jums sukurti paprastas, bet veiksmingas temas mobiliesiems, remiantis jūsų dabartiniu svetainės dizainu. Administravimo skydelis leidžia tinkinti daugumą jų išvaizdos aspektų, net nesusipainiojus su kodu.

Bet kuris mobiliųjų temų perjungiklis

Bet kuris mobiliųjų temų perjungiklis

Bet kuris mobiliųjų telefonų temos perjungiklis yra pagrindinis papildinys, kuris aptinka įrenginį, kurį naudoja jūsų peržiūros programa, ir parodys konkrečią to įrenginio temą. Taigi, jei norite subalansuoti kelias temas – po vieną kiekvienai mobiliajai OS, galite tai padaryti.

„WordPress“ mobilusis paketas

„WordPress“ mobiliojo paketo papildinys

Galiausiai yra „WordPress“ mobiliųjų programų paketas, siūlantis daugybę įvairių platformų mobiliųjų žiniatinklio programų, UI ir jų parinkčių parinkčių bei lengvą integraciją su „Google Analytics“..

2. Norėdami sukurti programą, naudokite „PhoneGap Build“

„Adobe PhoneGap“ kūrimas

Jei esate patyręs ir norite padėti jums naudotis, galite naudoti „Adobe PhoneGap“, kad iš tikrųjų sukurtumėte programą savo „WordPress“ svetainei. „Adobe“ jų dokumentuose yra visas nuoseklus vadovas, tačiau čia yra trumpas žingsnis, kurį turėsite atlikti..

1 žingsnis: Paruošimas

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite galimybę išbandyti savo programą. Galite naudoti naršyklės dev įrankius, kad mėgdytumėte mobiliųjų įrenginių vaizdus, ​​arba išbandykite tokią paslaugą kaip „CrossBrowser“ testavimas. Bet jei jūs galite valdyti, tikrai geriausia, jei turite „iOS“ ir „Android“ įrenginius.

Kitas, jums reikės įdiekite „Adobe PhoneGap Build“ kompiuteryje. Spustelėkite, kad atsisiųstumėte „Mac“ arba „PC“ versiją, ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus. „Adobe“ taip pat siūlo įdiegti nemokamą „PhoneGap“ kūrėjo programa taigi galite iškart išbandyti savo programą kurdami.

2 veiksmas: sukurkite programą

Tada naudokitės „PhoneGap“ programa sukurkite savo programą. Atminkite – „PhoneGap“ yra pagrįsta „Cordova“, taigi, jei norite iš tikrųjų koduoti programą, turėsite ją suprasti..

Norėdami pradėti, pasirinkite iš numatytojo „Sveikas pasaulis“ pavyzdžio, „Framework7“, „Push Notification“, „React Hot Loader“ arba „Blankas“. Tuomet turėsite pasirinkti, kuriame vietiniame standžiajame diske dirbate prie savo projekto, ir nurodyti vardą ir ID. Kai baigsite, „PhoneGap“ pateiks serverio adresą, kurį galėsite naudoti norėdami peržiūrėti savo programą.

Norėdami suteikti jums išvaizdą, jūsų šakniniam katalogui reikės pagrindinių failų, kad „PhoneGap“ iš tikrųjų sukurtų jūsų programą. Konkrečiai jūsų index.html (bent jau), config.xml ir pakatalogių aplankai (paskutinis yra skirtas operacinei sistemai).

Štai pavyzdys tiesiai iš „PhoneGap“ programos projekto struktūra puslapis:

„PhoneGap“ programos projekto struktūra\

Taip pat turėsite sukurti savo piktogramas. Žinoma, jūs galite patys tai susitvarkyti arba naudoti nemokamą internetinį įrankį. „IconsFlow“ yra puikus įrankis, padedantis greitai sukurti profesionalių programų piktogramas naudojant iš anksto nustatytus vaizdus, ​​spalvų parinktis, nuolydžius ir kt. Tiesiog suprojektuokite savo piktogramą, sukurkite nemokamą abonementą ir atsisiųskite failus. Jei jau turite piktogramą, bet jums reikia pakeisti jos dydį visiems įrenginiams ir operacinėms sistemoms, nemokamai Programų piktogramų kūrimo priemonė gali padaryti tik tai. Bet jei atliksite greitą „Google“ paiešką, pamatysite, kad yra daugybė kitų svetainių, paslaugų ir programų, kurias galite pasirinkti norėdami sukurti piktogramą.

3 veiksmas: išbandykite savo programą

Baigę naudoti programą galite ją išbandyti naudodami anksčiau įdiegtą „PhoneGap“ kūrėjo programą. Būtinai naudokite pateiktą serverio adresą. Iš ten galite peržiūrėti savo programą mobiliajame įrenginyje, pašalinti bet kokias problemas, pridėti pataisų, iš naujo įkelti ir atkurti iki tobulumo.

Svarbi pastaba: „PhoneGap Builder“ gali veikti su „iOS“ tik tuo atveju, jei prisijungėte prie „iOS“ kūrėjų programos (kurios kaina buvo 99 USD per metus, kai buvo rašomas šis straipsnis) ir pateikėte savo pažymėjimus. Naudodami programos programinę įrangą programą galite iš tikrųjų susikurti patys. Tačiau mes siūlome „PhoneGap“ dėl to, kad galite sutaupyti laiko atlikdami visus tris vienu metu – paneigiate poreikį tai daryti atskirai. Taigi taip, jūs mokate už daugybę paslaugų, kurių galbūt nebenaudosite, tačiau jei norite, kad jūsų programa būtų „iProducts“, jie jums tarsi už barelį.

3. Naudokite „WordPress“ alternatyvius programų kūrėjus

Be „iOS“ įrankių, yra daugybė kitų programų kūrimo paslaugų ir papildinių, kuriais galite naudotis. Tai yra žymiai lengviau nei patiems kurti programą. Kai kurie iš jų taip pat nemokamai pastatys „Android“ programą. Nors tikrai turite patikrinti pagrindinę kūrėjo svetainę.

„AppPresser“

„AppPresser“

„AppPresser“ yra didžiausia, populiariausia ir tariamai pirmoji „WordPress“ programų mobiliesiems programa. Jis siūlo visišką integraciją: kai dauguma programų kūrėjų naudoja tik sklaidos kanalą iš jūsų „WordPress“ svetainės, „AppPresser“ leidžia naudoti visus savo papildinius, įrašus ir puslapius. Be to, ji automatiškai atnaujina programą, kai tik padarote pakeitimus savo svetainėje. Jame taip pat yra visiškas el. Prekybos palaikymas.

„WPMobile“ programa

„WPMobile“ programa

„WPMobile App“ suteikia galimybę savo svetainėje kurti ir „Android“, ir „iOS“ programas. Nors pagrindinis papildinys yra nemokamas, norint iš tikrųjų sukurti savo programą, turite sumokėti už galiojimo licenciją (pradedant nuo 79 EUR už vieną programos formatą arba nuo 149 € už abu). Naudodami „WPMobile App“ turėsite tinkinimo parinkčių, nemokamą tiesioginį testą, automatinius programų atnaujinimus, tiesioginių pranešimų palaikymą, socialinę integraciją ir priemokų palaikymą (pasveikinimo funkcija, jei įstrigote)..

„MobiLoud“

„Mobiloud“

Nors kaina yra didesnė (nuo 120 USD / mėn.), „MobiLoud“ beveik viską tvarko už jus (įskaitant programos pateikimą „App Store“ ir „Google Play“), todėl kaina yra gana pagrįsta. Naudodamiesi „MobiLoud“, jūsų galutinėje programoje siūlomas įvairių įrenginių suderinamumas, paprastas viešas bendrinimas, pinigų gavimas (naudojant skelbimus ar prenumeratas), tiesioginiai pranešimai ir dar daugiau. Kai paslauga suporuota su jų įskiepiu (susietu aukščiau), galite valdyti programą ir perduoti pranešimus iš „WordPress“.

Pagaliau yra krūva žmonių, kuriuos galite sumokėti, kad tai padarytumėte už jus. Tačiau, turėdami tiek daug paprastų ir prieinamų būdų pasidaryk pats, jums tikrai nereikia eiti šiuo keliu pagrindinei programai.


Yra daugybė būdų, kaip sukurti programą, ir, nors tai iš pirmo žvilgsnio atrodo bauginanti, aukščiau pateikti metodai padaro ją neįtikėtinai paprasta. Tiesiog įsitikinkite, kad turite gerą mobiliųjų svetainę, gerai? Dabar leisk man tai turėti. Ar aš čia suklydau? Ar yra kitų būdų, kuriuos turėčiau žinoti? Nesivaržykite palikti savo atsiliepimų žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map