Kas yra komercija be galvos ir kaip ji gali būti jums naudinga?

Kas yra komercija be galvos ir kaip ji gali būti jums naudinga?

Suvaldyti klientų lūkesčius šiandienos skaitmeninėje aplinkoje gali būti gana sudėtinga. Švino generavimas ir turinio kūrimas yra tik du brangesni dalykai, jau nekalbant apie patrauklių įspūdžių teikimą. Turint tai omenyje, jums gali kilti klausimas, ar yra efektyvesnis būdas valdyti turinį ir el. Prekybos sprendimus.


Laimei, begalvis komercijos požiūris daro būtent tai. Tai būdas, kuriuo galite pridėti el. Prekybos funkcijų į savo svetainę ir kartu išnaudoti visą srautą didinantį turinį. Be to, jūs galėsite geriau valdyti, kaip jūsų svetainės komponentai veikia kartu.

Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su komercija be galvos. Tada aptarsime visus privalumus ir trūkumus bei paaiškinsime, kaip pradėti naudotis sistema be galvos. Pradėkime dirbti!

Nepraraskite galvos: ką žinoti apie atsiejimą

Kai mes kalbame apie svetaines ir turinio valdymo sistemas (CMS), mes linkę remtis dviem pagrindiniais komponentais. Tai yra „priekiniai“ ir „galiniai“ svetainės galai. Priekinė dalis nurodo kliento pusę arba, paprasčiau tariant, tą svetainės dalį, kurią jūsų klientai matys ir su ja bendraus.

Galinė dalis yra administravimo pusė, kurioje galite įvesti turinį ir pritaikyti dizainą ir funkcionalumą:

„WordPress“ informacijos suvestinė

Komercija be galvos apima vadinamąją „atsietą“ CMS. Tai reiškia, kad turite atsieti priekinį ir galinį savo svetainės galus. Atsieję komercijos sprendimą nuo viešosios sąsajos ir be galvos, jūs iš esmės atleidžiate sau galimybę ieškoti kelių pristatymo galimybių. Galų gale tai gali padėti pasiekti naują lankstumo lygį nustatant, kaip ir kur jūsų turinys bus pristatytas ir jūsų produktus bus galima įsigyti..

Iš esmės turėsite naudoti sąsają, leidžiančią lengvai sukurti ir pridėti turinį duomenų bazėje. Visos jūsų el. Prekybos valdymo funkcijos taip pat gali būti tvarkomos atskirai.

Taigi jūsų turinį galima valdyti beveik bet kurioje vietoje per skirtingas programų programavimo sąsajas (API). Tai leidžia lengviau sukurti vieną turinio šaltinį, kurį būtų galima pristatyti daugeliui galinių taškų, įskaitant įrenginius, priklausančius vis augančiam Daiktų interneto (IP) rinka.

Kodėl verta apsvarstyti požiūrį į begalę komercijos

Svarbu pažymėti, kad ne visiems bus naudinga atsieti savo svetaines. Tačiau tam tikrose situacijose tai gali būti labai vertingas požiūris. Prieš išeidami iš giljotinos, norėsite išsamiai peržiūrėti parinktis ir savo elektroninės komercijos poreikius.

Kai kurie elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti nusprendžiant, ar tinkama elektroninė prekyba be galvos yra jums:

  • Turinys: sunkios turinio svetainės gali maksimaliai padidinti to paties turinio pristatymą į kelis galinius taškus, nedubliuodamos savo pastangų ar išteklių.
  • Įsitraukimas: begalvis požiūris gali atverti galimybę sustiprinti įsitraukimą per dirbtinį intelektą (AI) ir išplėstinę realybę (AR) be naujos duomenų bazės.
  • Patirtis: iš vienos duomenų bazės galite sukurti patenkinamą ir vientisą klientų patirtį daugelyje įrenginių.

Nesąžiningas požiūris į savo svetainės valdymą gali iš tikrųjų atverti naujas jūsų turinio pateikimo ir rinkodaros galimybes. Jei ieškote labai judraus ir lankstaus sprendimo, jums gali tikti begalvė architektūra.

Be to, kalbant apie el. Prekybą, sistema be galvų turi daug privalumų. Kai atsiejate savo svetainės valdymą, tai reiškia, kad atsargų ir produktų valdymo sistemos nebereikia susieti su jūsų CMS.

Kitaip tariant, savo pasirinktą turinio pateikimo platformą galite naudoti per galinį savo svetainės galą, nesijaudindami, kaip tai paveiks verslo aspektus. Naudodamiesi API galėsite apsipirkti taip, kaip norite.

Galimi prekybos be galvų praradimai

Komercija be galvų gali būti ne visiems. Svarbu atkreipti dėmesį į keletą galimų šio požiūrio trūkumų. Pavyzdžiui, jei ieškote „viskas viename“ sprendimo, kuriame būtų mažiau komponentų, kuriuos prižiūrėtumėte, ši sąranka gali būti netinkama jums.

Turėkite omenyje keletą kitų galimų trūkumų, įskaitant:

  • Jums gali prireikti daugiau išteklių, kad galėtumėte valdyti sistemą be galvos.
  • Jei esate naujas CMS vartotojas, galbūt neturite techninių įgūdžių, reikalingų valdyti begalvę sistemą.
  • Atsieta sistema gali turėti kelis galutinius vartotojo taškus, dėl kurių gali padidėti plėtros išlaidos.
  • Tobulindami, greičiausiai neturėsite prieigos prie tiesioginio pirminio produkto peržiūros.
  • Gali būti daugiau valdomų galimų ekranų.

Kaip jau minėjome, jei ieškote neaktyvaus ir paruošto naudoti sprendimo, tai gali būti ne tai, ko ieškote. Kad atsiejimas būtų sėkmingas, jums reikės labai įsitraukusios komandos, turinčios žinių ir supratimą apie el. Prekybos API.

Pradėkite nuo komercijos be galvų metodo

Pradėkite nuo komercijos be galvų metodo

Dabar, kai žinote, kas yra begalvė architektūros, ir suprantate privalumus bei trūkumus, pažvelkime, ko reikia norint sukurti šią struktūrą. Kai atsiejate, staiga galite turėti daugybę pirminio vartotojo sąsajų. Tada galite prijungti savo foninę sistemą naudodami el. Prekybos API.

Tai reiškia, kad jūsų el. Prekybos ir produktų valdymo funkcijos tampa atskira nuo jūsų turinio valdymo. Tinkamais įrankiais tai galite pasiekti naudodamiesi esamomis CMS, tokiomis kaip „WordPress“.

Taip pat galite apsvarstyti keletą papildinių, kuriuos netrukus apžvelgsime. Tačiau pirmiausia verta gerai suprasti tam tikrus atsietų ir be galvų sistemų niuansus:

  • Atsieta: Turinys bus pasiekiamas per API galinius taškus, tačiau sistema vis dar yra susijusi su pristatymo procesu į pirminio pateikimo sluoksnį.
  • Be galvos: Turinys bus pasiekiamas per API galinius taškus, tačiau sistema reaguoja ir daroma prielaida, kad turinio pristatymu rūpinasi kita programa.

Tai reiškia, kad jei naudojate „WordPress“ ir norite sukurti tikrai begalvę sistemą, jums greičiausiai reikės papildomų įrankių, kad tai įvyktų. Tai, žinoma, nebent patys planuojate programuoti visus reikalingus elementus.

Jei žinote, kad nenaudosite „WordPress“ siūlomo priekinio ekrano, galbūt norėsite pradėti įdiegdami papildinį, pvz. „WP Headless“. Įskiepiai, sukurti „WordPress“ be galvų, nėra tokie gausūs ir paprastai neturi atsiliepimų. Tačiau „WP Headless“ yra geras pavyzdys to, ką rasite funkcionalumo atžvilgiu.

Šis papildinys iš esmės išjungs prieigą prie jūsų svetainės priekio visiems, kurie nėra priskirti vartotojai. Pvz., Jei nusiųsite nuolatinę nuorodą kitam svetainės redaktoriui, jie bus nukreipti į įrašo redagavimo puslapį. Vienas iš pirmųjų „WordPress“ sąrankos atsiejimo žingsnių yra bendrosios prieigos prie standartinio jūsų svetainės pagrindinio puslapio blokavimas.

Kai pašalinsite prieigą prie savo svetainės, naudodami turinio saugyklą, turėsite pradėti ją kurti. Vienas iš papildinių, kurie gali būti naudingi, yra Išplėstiniai pasirinktiniai laukai:

Išplėstiniai pasirinktiniai laukai

Šis papildinys yra gana populiarus ir labai rekomenduojamas. Galite naudoti jį norėdami pridėti pasirinktinių laukų beveik bet kokiais atvejais. Be to, galite greitai sukurti laukus, kurie bus rodomi įrašo redagavimo ekrane, nesijaudindami, kaip duomenys bus rodomi jūsų temoje.

Kurdami savo galvos apdangalų architektūrą, vėliau gali būti naudinga tvarkyti duomenis naudojant pasirinktinius laukus. Jei ketinate skambinti savo duomenimis naudodamiesi API, galėsite gauti labai konkrečią ir tiksliai nurodytą informaciją, kurią pateiksite į naujus galutinius taškus..

Kūrėjo įrankiai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš eidami be galvos

Nors gali atrodyti, kad be galvų sistema gali būti sudėtinga, jums tikrai reikia tik kelių bendrų programavimo kalbų, kad ji veiktų. Jei norite dirbti su begalve struktūra, norėsite naršyti ir potencialiai rašyti Kaskadiniai stiliaus lapai (CSS) ir HTML.

„JavaScript“ taip pat gali būti naudojama norint įvykdyti beveik visus skambučius, kuriuos jums reikės pateikti turiniui. Jums tereikės nuspręsti, su kokia duomenų baze norite dirbti. Pavyzdžiui, jei naudojate „WordPress“, norėsite suprasti ir mokėti naršyti PHP duomenų bazėje.


Sukurti begalę e-komercijos sprendimą savo rinkodaros ir el. Prekybos tinklalapyje gali būti naudingas pasirinkimas. Naudodami šią sąranką galėsite išlaikyti lankstumą ir greitį, tuo pačiu padidindami vartotojų galinių taškų, kuriems galite suteikti patirtį, skaičių..

Žinoma, reikia nepamiršti ir kai kurių privalumų ir trūkumų. Nors begalinė elektroninė komercija gali būti naudinga didelę turinį turinčioms svetainėms, jums reikės kompetentingos komandos ir tinkamų išteklių, kad galėtumėte naudoti savo turinį naudodami API. Tačiau nepamirškite, kad yra naudingų papildinių, jei naudojate „WordPress“.

Ar turite klausimų apie komerciją be galvos ir ar ji jums tinka? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me