Kas yra „Parallax“ efektas? Kodėl ir kaip jį naudoti savo „WordPress“ svetainėje

Kas yra „Parallax“ efektas? Kodėl ir kaip jį naudoti savo „WordPress“ svetainėje

„Parallax“ efektas yra ypač populiari dizaino funkcija, dažniausiai naudojama „WordPress“ svetainėse. Šis specialusis efektas daugelį metų buvo rodomas žaidimų pasaulyje, tačiau pastaruoju metu perėjo į internetinį dizainą. Ir kol kas panašu, kad ši pagrindinė tendencija niekur nedings, jei ji bus naudojama plačiau nei bet kada. Taigi, kas yra paralakso efektas ir kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę jį naudoti savo „WordPress“ svetainėje?


Šiame straipsnyje mes apsvarstysime, koks yra paralakso efektas ir kokią naudą jis gali duoti jūsų svetainei ir verslui. Tada aptarsime, kaip greitai ir lengvai pridėti paralakso efektą bet kurioje „WordPress“ svetainėje, puslapyje ar įraše naudodami nemokamą papildinį „Parallax Scroll“..

Kas yra „Parallax“ efektas?

Dvidešimt septyniolika

„Parallax“ efektas susijęs su interneto puslapiais fonas juda lėčiau nei priešakinis. Tai sukuria puslapio gylio iliuziją ir suteikia turiniui 3D efektą, kai žiūrovai slenka žemyn.

Daugelio „WordPress“ aukščiausios kokybės temų pagrindiniame puslapyje dabar yra integruotas paralakso efektas. Net nemokama „WordPress“ numatytoji tema „Twenty Seventeen“ yra su paralakso funkcija. Daugelis puslapių kūrėjų taip pat turi paralakso efekto įrankį, leidžiantį efektą pridėti prie bet kurio savo svetainės puslapio ar įrašo. Ir, žinoma, yra daugybė „WordPress“ įskiepių, kuriuos galite įdiegti, kad pridėtumėte paralakso efekto elementus į savo svetainę.

Kokie yra „Parallax“ efekto naudojimo pranašumai?

Paralakso efekto naudojimas jūsų „WordPress“ svetainėje turi daugybę privalumų. Pirmasis ir akivaizdžiausias yra vizualinis paralakso efekto aspektas. Paralakso efektas yra estetiškai malonus, suteikti jūsų svetainei šviežią, stilingą ir modernią išvaizdą. Tai wow efektas gali padaryti jūsų turinį tikrai populiarų ir sukuria jaudinančią ir įdomią naršyklės patirtį.

Kita pagrindinė paralakso efekto naudojimo jūsų svetainėje priežastis yra pagalba suskaidyti puslapį, ypač pagrindiniame puslapyje, į skaitomus gabalus. Naudokite šį efektą norėdami pabrėžti skirtingas turinio dalis ir tipus, kuriuos norite parodyti. Tai gali padėti reklamuoti įvairius jūsų svetainės aspektus, išryškinti svarbią informaciją ir paskatinti vartotojus naršyti jūsų svetainėje ir pasiekti turinį jūsų pasirinktu būdu.

„Parallax“ efektą galima naudoti bet kuriame svetainės puslapyje ar įraše, tačiau ypač jį galima pastebėti pagrindiniuose puslapiuose, nukreipimo puslapiuose ar vieno puslapio svetainėse. Įspūdingas vaizdų paralaksas sukuria teigiamą poveikį vartotojo patirčiai, todėl lankytojai gali ilgiau būti svetainėje ir gali padėti pagerinti jūsų svetainės konversijų rodiklius, palyginti su jos tikslais..

„Parallax“ mobiliajame telefone

Nors paralaksas puikiai tinka norint padidinti vaizdinį susidomėjimą, jis ne visada gerai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose. Kadangi telefonai ir planšetiniai kompiuteriai paprastai naudoja braukimą naršymu (o ne slinktį, pavyzdžiui, stalinius kompiuterius), paralaksų efektai gali būti netinkami. Žinoma, tai priklausys nuo metodo ir animacijos, kurią naudojate savo paralakso skyriuje, tačiau norėdami tinkamai naudotis, galite apsvarstyti galimybę išjungti paralaksą įrenginiuose..

Pasirinkite temą su „Parallax Effect“

Iš viso

Tiems, kurie pradedate naują projektą, turėtumėte pasirinkti aukščiausios kokybės temą, kurioje yra paralakso efekto funkcija. Ir jei norite naudoti paralakso efektą įvairiems savo svetainės puslapiams, o ne tik pagrindiniam puslapiui, tada galbūt norėsite apsvarstyti daugiafunkcinę temą, kurią pateikia pažengęs puslapių kūrėjas. Tokios temos kaip „Divi“ iš „Elegantiškos temos“, „Parallax by Themify“ ir mūsų pačių tema „Iš viso“ apima puslapių kūrėjus, teikiančius paralakso efekto įrankius..

Pridėkite „Parallax“ slankiklius naudodami „Slider Revolution“ „WordPress“ papildinį

Slider Revolution Parallax

Jei norite išskirtinio slankiklio su paralakso efektu, mūsų geriausias pasirinkimas yra „Slider Revolution“ įskiepis. Šis aukščiausios klasės papildinys apima šimtus integruotų variantų ir funkcijų, skirtų šriftams, sluoksniams, slankiojančiam efektui, maketams ir, žinoma, paralaksui..

Įgalinkite „Slider Revolution Parallax“

Pirmiausia įdiekite papildinį, tada importuokite slankiklio šabloną arba pradėkite kurti savo slankiklį nuo nulio (jei norite gauti daugiau informacijos, galite perskaityti visą „Slider Revolution“ vadovą).

„Slider Revolution Parallax“ nustatymai

Tada redaguokite skaidrę Pagrindinės aplinkybės pridėti a Šaltinis fono paveikslėlį ir pasirinkite „Parallax“ / 3D skirtuką, norėdami priskirti paralakso lygį. Kai pridedate sluoksnius, pasirinkite „Parallax“ / 3D sluoksnių parinktis, skirta paralakso gyliui, kad jūsų tekstas, vaizdas, mygtukas ir kiti sluoksniai būtų papildyti judesiu. Tai taip paprasta!

Baigę išsaugokite slankiklį ir naudokite trumpąjį kodą, kad įterptumėte jį į bet kurį įrašą ar puslapį. Arba, jei naudojate puslapių kūrimo priemonę, pvz., „Visual Composer“, galite naudoti puslapio kūrimo priemonės „Slider Revolution“ elementą, kad greitai pasirinktumėte ir įdėtumėte slankiklį.

Pridėkite „Parallax“ skyrius naudodami „Parallax Scroll WordPress“ papildinį

„Parallax“ slinktis

Jei jau turite temą ir joje nėra integruoto paralakso efekto parinkties, tada atlikdami darbą turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „WordPress“ papildinį.. „Parallax“ slinktis yra populiari nemokama parinktis, leidžianti pridėti paralaksą slenkantį fono paveikslėlį prie skirtingų elementų jūsų svetainės puslapyje ar įraše. Pridėkite slenkantį foną prie vieno elemento, antraštės teksto ar visos skilties, kurioje yra bet kokio turinio, visa tai naudokite paprastu trumpuoju kodu..

Taigi, pažiūrėkime, kaip įdiegti ir pradėti naudoti „Parallax Scroll“ …

„Parallax Scroll“ diegimas

Norėdami įdiegti „Parallax Scroll“, prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio kaip administratorius ir pasirinkite Papildiniai> Pridėti naują iš meniu.

Pridėti naują papildinį

Paieška „Parallax“ slinktis, tada pasirinkite Įdiegti dabar> suaktyvinti.

„Parallax Scroll“ suaktyvinti

Dabar pamatysite, kad „Parallax“ slinkties skirtukas buvo įtrauktas į jūsų „WordPress“ meniu.

Pridedami „Parallax“ slinkties skyriai

Norėdami pradėti naudotis „Parallax Scroll“, pirmiausia turite sukurti naują paralakso skyrių. Norėdami tai padaryti, pasirinkite „Parallax Scroll“> Pridėti naują iš savo „WordPress“ meniu.

„Parallax“ slinktis Pridėti naują

Čia dabar galite sukurti savo naują paralakso skyrių …

Pridėti naują „Parallax“

Slinkties „Parallax“ fono paveikslėlio nustatymas

Pirmiausia turite nustatyti savo slenkančio paralakso fono vaizdą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Nustatykite matomą vaizdą ir pridėkite vaizdą į skiltį Panašus vaizdas.

Teminis vaizdas

Gerai pagalvokite apie vaizdą, kurį naudojate kiekviename fono skyriuje. Įsitikinkite, kad jie yra tinkami jūsų svetainei, ir sinchronizuokite su jūsų prekės ženklu. Jei virš šio fono paveikslėlio ketinate parodyti antraštę ar kitą turinį, vietoj nuotraukos ar dėmesį patraukiančios grafikos apsvarstykite galimybę naudoti bloko spalvą ar subtilius raštus. Tai gali padėti įsitikinti, kad jūsų vaizdas veikia ir reklamuoja jūsų turinį, užuot atitraukęs jį nuo dėmesio.

Jei pasirinksite naudoti nuotraukas, vaizdai turi būti aukštos kokybės. Gražūs akį traukiantys vaizdai gali padėti jūsų svetainei suteikti profesionalią ir unikalią išvaizdą. Šie vaizdai sukurs stiprų įspūdį jūsų auditorijai, o tai savo ruožtu paskatins žmones atsiminti ir grįžti į jūsų svetainę. Yra didelis asortimentas akcijų internetinių svetainių, iš kurių galite atsisiųsti aukščiausios kokybės vaizdus. Peržiūrėkite nemokamų ir aukščiausios kokybės fotografijų svetainių kolekciją, kurioje greitai rasite nuostabias nuotraukas, skirtas jūsų paralakso fonui.

Antraštės teksto kūrimas naudojant „Parallax“ foną

Pridėti antraštę

Jei norite sukurti antraštės tekstą su paralakso fonu, kitą kartą turite įvesti įrašo pavadinimą. Šis pavadinimas bus rodomas kaip antraštės pavadinimas jūsų pasirinkto paralakso fono paveikslo viršuje.

Galbūt nenorite antraštės savo paralakso skyriuje. Tokiu atveju kiekvienai paralaksei vis tiek turėtumėte duoti įrašo pavadinimą, todėl kiekvieną jūsų sukurtą skyrių galima lengvai atpažinti. Tada turėsite pasirinkti paslėpti pavadinimą „Parallax“ slinkties parinktys (apie tai išsamiau aprašyta šiame straipsnyje), todėl antraštė nerodoma priekinėje svetainės pusėje.

Rodyti bet kokį turinį su „Parallax“ slinkties fone

Galite paralakso skyriuje parodyti kitą turinį fone. Tai gali būti viskas, kas būtina jūsų svetainei, nuo teksto ir vaizdų iki trumpųjų kodų. Nuspręskite, ką norite rodyti, ir įveskite šį turinį į pašto dėžutę.

„Parallax“ slinkties parametrų tinkinimas

Kai būsite patenkinti turiniu, turite pritaikyti paralakso skyriaus parametrus, kad jie atitiktų jūsų puslapį.

„Parallax“ slinkties parinktys

Slinkite žemyn iki „Parallax“ slinkties parinktys. Skiltyje Stilius galite pakeisti paralakso aukštį ir vaizdo dydį, taip pat pasirinkę Visą plotį, jei norite, kad jūsų tema rodytų fono paveikslėlį visame ekrano plote, jei jo dar nėra.

Taip pat galite pakeisti horizontalią ir vertikalią antraštės padėtį paralakso fone. Ir jei norite paslėpti įrašo pavadinimą, tai galite padaryti čia įvesdami ekranas: nėra; į Antraštės stilius.

„Parallax“ nustatymai leis jums pritaikyti, kaip elgiasi jūsų paralakso slinktis. Tai apima paralakso fono greičio keitimą. Išbandykite skirtingą greitį, kad pamatytumėte, kas tinka jūsų svetainei ir auditorijai.

Taip pat yra Mobiliųjų nustatymai parinktis, leidžianti išjungti paralakso foninį vaizdą ir (arba) turinį mobiliuosiuose įrenginiuose, jei manote, kad paralakso sekcijos blogai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose.

Paregistravę nustatymus ir baigę kurti savo paralakso skyrių, spustelėkite Skelbti.

„Parallax“ skyriaus įterpimas į paštą ar puslapį

Tada turite įterpti savo paralakso skyrių į savo tinklalapio įrašą ar puslapį. „WordPress“ meniu pasirinkite „Parallax Scroll“.

„Parallax“ slinkties trumpasis kodas

Pateiktoje lentelėje dabar pamatysite ką tik sukurto paralakso skyriaus trumpąjį kodą. Nukopijuokite kodą ir atidarykite atitinkamą puslapį arba paskelbkite. Įklijuokite kodą į puslapio turinį tinkamoje vietoje.

Įterpti trumpąjį kodą

Peržiūrėkite pakeitimus ir, jei esate patenkinti nauju paralakso skyriumi, spustelėkite Skelbti. Dabar galite sukurti daugiau skyrių, suteikiančių puslapiui arba paskelbiančių visą paralakso efektą. Ir jei jums reikia atlikti pakeitimus, tiesiog iš naujo atidarykite paralakso skyriaus puslapį ir atlikite reikiamus pakeitimus.

Baigiamosios mintys

Jei jūsų temoje nėra įmontuotos paralakso efekto funkcijos arba jei norite pridėti efektą ne tik į pagrindinį puslapį, tada „Parallax Scroll“ leis greitai sukurti paralakso skyrius, kuriuos galite pridėti prie savo puslapių ar įrašų..

Kaip jūs jau matėte, pridėti paralakso efektą į savo svetainę gali būti labai verta. Tai ne tik gali žymiai pagerinti jūsų svetainės vaizdą, bet ir padėti patraukti jūsų auditoriją, suteikti jiems galimybę lengvai naršyti jūsų svetainėje ir pasiekti turinį bei pailginti jūsų svetainėje praleidžiamą laiką. Ši patobulinta vartotojo patirtis galiausiai turėtų padėti jūsų svetainei atsiversti atsižvelgiant į jos tikslus, nesvarbu, ar jie padidina lankytojų skaičių, renka potencialius klientus, ar parduoda produktus ar paslaugas.

Ar pridėsite paralakso efektą savo pagrindiniame puslapyje, nukreipimo puslapyje, įraše ar kur nors kitur? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map