Ko reikia ieškoti naudojantis „WordPress“ priegloba

Ko reikia ieškoti naudojantis „WordPress“ priegloba

Yra daugybė „WordPress“ prieglobos galimybių pagrindinis bendras priegloba į VPS Ir netgi skirti serveriai tačiau didelei daliai „WordPress“ svetainės priegloba ir „Linux“ naudojimas yra per daug darbo, kurį galima būtų skirti kuriant geresnes svetaines ir dirbant su daugiau klientų. Tokiems vartotojams iš esmės yra du pasirinkimai


  • Generolas pasidalinta prieglobos paslauga
  • Tvarko „WordPress“ priegloba arba „WordPress“ skirta svetainė

Bet jie abu yra bendri!

Taip, tai teisinga, tačiau yra tam tikrų klaidingų nuomonių, į kurias reikia atkreipti dėmesį, kad geriau suprastume kiekvieną iš jų.

Bendra bendrojo prieglobos paslauga yra labai nebrangiai ir pagrindas yra priimti kelis klientus viename serveryje ir kiekvienam paskirstyti keletą išteklių. Šios paslaugos yra žiniatinklyje ir lengvai prieinamos. Pagrindinė problema yra ta, kad šios paslaugos neleis jums aplankyti daugybės apsilankymų ir nepriims aukšto procesoriaus naudojimo įpročių. Tuomet pagrindinės bendrosios prieglobos paslaugos apsiriboja mažomis interneto svetainėmis, tinklaraščiais, mikrosvetainėmis ir įmonių svetainėmis, kurios per mėnesį apsilanko labai nedaug ir joms nereikia aukštesnių reikalavimų..

O kaip su vidutinėmis ar didelėmis svetainėmis? O kaip svetainių valdytojai, kurie nori greito našumo? Bendros bendrojo prieglobos paslaugos šiuo klausimu nepadės, tai buvo „WordPress“ talpinimas paslaugos įeina.

„WordPress“ prieglobos paslaugos suteikia daugiau išteklių paskirstymo vienam vartotojui, mažiau klientų vienam serveriui, didelius apsilankymų kiekius ir didesnius procesoriaus naudojimo įpročius nei įprasta priegloba. Tai padarys ir teikdami lengvai naudojamą valdymo pultą bei atsargines kopijas. bet jie brangesni.

Kadangi jūs skaitote straipsnį apie „WordPress“ orientuotą tinklaraštį ir tikiu, kad norite, jog jūsų tinklaraštis pasisektų, neketinu rekomenduoti naudoti pigaus prieglobos paslaugos ir šio straipsnio nedarys padengti tuos, šiandien aš jums parodysiu kokių funkcijų norėtumėte „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjui.

Paprastas naudoti valdymo skydelis

Naudojimasis „WordPress“ prieglobos paslauga nereiškia, kad nebendraujate „dalintis“ ištekliais su kitais vartotojais, tai reiškia, kad turite daug daugiau procesoriaus laiko, spartesnių išteklių ir mažesnį vėlavimą. Štai kodėl kartais jie turi bendras valdymo pultus.

Vienas iš lengviausiai naudojamų yra „cPanel“ ir gana įprasta visur rasti šį valdymo skydelį. Net jei perkate „WordPress“ prieglobos paslaugą, galite sužinoti, kad jie naudojasi „cPanel“. Tai nėra blogai kadangi paprastai jie turi daug geresnį žiniatinklio serverio serverių skaičių ir mažiau vartotojų naudojasi vienu serveriu, todėl reagavimo laikas bus geresnis, net jei jie naudoja tą patį valdymo skydelį, kurį matote kitose pigiose bendrojo hostingo paslaugose.

„cPanel“ yra geras atspirties taškas, kurį palaiko ir dabar Leiskite užšifruoti ir „cPanel“ sertifikatus ir leis jums visiškai valdyti failus, duomenų bazę ir el. Yra keletas „WordPress“ prieglobos paslaugų, kurios naudoja pasirinktines sąsajas, ir didžioji dauguma jų yra pakankamai geros. Tiesiog nepamirškite nusipirkti „WordPress“ prieglobos paslaugos, kurioje naudojamos pasenusios valdymo plokštės, nes gali kilti saugos problemų ir mažesnis nei tikėtasi našumas.

PHP7

PHP7 buvo pristatytas praėjusiais metais ir sparčiai populiarėja kiekvieną mėnesį. „WordPress“ yra visiškai suderinamas su PHP 7 ir patariu atnaujinti diegimą į paskutinę versiją, kad ji būtų palaikoma. Jei ieškote gero „WordPress“ prieglobos, įsitikinkite, kad jie palaiko 7 PHP, nes tai žymiai sumažins jūsų svetainės vėlavimą ir reagavimo laiką..

Yra keletas „WordPress“ prieglobos paslaugų, kurios leis jums lengvai pasirinkti pasirinktą PHP versiją, o jums patartina laikytis „PHP 7“ ir įsitikinti, ar jūsų svetainė palaiko ją. Kitame savo straipsnyje analizuosiu, kas sukuria gerą žiniatinklio serverio rinkinį ir kodėl PHP7 yra toks svarbus.

Geras internetinių serverių rinkinys

Gerbiamos „WordPress“ prieglobos paslaugos paprastai turi labai gerą žiniatinklio serverio rietuvę, į kurią įmontuoti visų rūšių talpyklos mechanizmai, tai yra tarsi tarnybos siela. Yra keletas, kurie naudoja Lakas ir yra kitų, kurie naudoja „nginx“ kaip įgaliotasis asmuo su apache ir net REDIS. Paprastai žiūrėkite „WordPress“ prieglobos paslaugas, kurios nepasikliauna vien „Apache“, nes tai gali pakenkti jūsų svetainės našumui..

Daugiau funkcijų ir atsarginė kopija

Turėti automatizuotą atsarginę kopiją yra beveik privaloma, ir beveik visi, kurie joje yra, tam tikra forma turi, o geriausios paslaugos netgi pasiūlys inscenizacijos svetaines, kurios yra dievobaimingos, jei rimtai ketinate kurti „WordPress“. Tai yra tipiškas „WordPress“ prieglobos paslaugos ekranas, o būtent tai, ką „Smagratis“ siūlo savo klientams.

Spektaklis

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra vienas iš pagrindinių ir svarbiausių bet kokio gero „WordPress“ prieglobos bruožų spektaklis.

Tai yra tipiška bendras priegloba. Galite pamatyti, kai serveris užtruko 4,39 s atsakyti į pirmą užklausą, taigi svetainė beveik lėtai bus teikiama visos aplinkybės. Tai yra labai gausus bendro naudojimo hostingo paslaugos produktas. Tai bus pigu, bet dėl ​​to nukentės spektaklis atitinkamai. Jūs tiesiog negalite nusipirkti pigios prieglobos paslaugos ir tikėtis gero našumo, tokia tikrovė jums.

Priešingai, galite pamatyti dvi skirtingos krūvos, vienas mano svetainėje, esančioje mano „WordPress“ priegloboje su nginx į pirmą užklausą atsakyta mažiau nei 700 ms ir ta pati svetainė veikia už debesuotumas su nginx. Paprastai sakoma, kad bet kuri svetainė, atsakanti į pirmąją jos mažiau nei 700 ms užklausą, laikoma teikiama gera paslauga. Jei planuojate talpinimą „WordPress“ prieglobos tarnyboje, prieš tęsdami būtinai paprašykite bandomosios svetainės.

Mes naudojame „WP Engine“, kad priglobtume „WPExplorer“, ir jei jūs nepastebėjote, mūsų svetainė veikia nuostabiai. Turime daugybę pranešimų, svetainių, demonstracinių temų demonstracijų ir dar daugiau visų, laikomų tame pačiame plane, ir mūsų įkėlimo laikas vis dar yra greitas.

Geras palaikymas

Turėti gerą palaikymą už kiekvieną bilietą yra svarbiau nei labai greitas reakcijos laikas. Aš per daug girdžiu dėl lėto reagavimo į bilietus kai kuriose paslaugose laiko, nors iš tikrųjų svarbiausia yra ne tai, jei į bilietą atsakoma mažiau nei per 5 minutes, bet jei už bilietą esantis asmuo yra profesionalas, žinantis, ką jis daro.

Ko tikslas – gauti atsakymą į jūsų bilietą per mažiau nei 2 minutes, kai asmuo kitoje svetainėje paprašys paaiškinimo ir nepateiks priimtino atsakymo? Protingas profesionalas yra labai svarbus sprendžiant problemas. Jei asmuo bus kitoje svetainėje, tai negarantuoja, kad jūsų problema bus laiku išspręsta.

Gera pagalba priklauso nuo profesionalių darbuotojų. Turėkite šiek tiek laiko ir perskaitykite, kokią paramą siūlo įmonė. Yra keletas „WordPress“ prieglobos paslaugų, kurios teiks dalinę pagalbą, jei jūsų svetainė patiria problemų, o kai kurios kitos jums niekuo nepadės, jei jūsų problema nėra susijusi su pačiu priegloba. Čia galite ieškoti valdomas „WordPress“ priegloba vs be pakeitimų. Turėdami valdomą paslaugą, suteikiate daugiau ramybės, tačiau atitinkamai padidės ir kaina. Rinkitės atsargiai.

Išvada

Nuspręsti, kokios „WordPress“ hostingo paslaugos norite, nėra lengva užduotis, tačiau, svarbiausia, svarbiausi veiksniai turėtų būti šie: Našumas, palaikymas ir paprastumas Naudokite. Tiesiog atsimink, niekada nenuspręskite vien tik dėl kainos.

Jei jau išbandėte keletą „WordPress“ prieglobos paslaugų, praneškite man apie savo patirtį su jomis toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map