Kodėl ir kaip patobulinti „WordPress“ vidinę paiešką

Pažvelkime į faktus. „WordPress“ svetainės paieškos galimybės nėra tokios geros, kaip galėtų būti. Grąžinus rezultatus, kurie nėra rūšiuojami pagal jų tinkamumą, neturint galimybės ieškoti įkeltų failų arba nerandant atitinkančio turinio, teisinga sakyti, kad dar yra ką tobulinti.


Taigi, jei galėtumėte laukti būsimo mūsų mėgstamos leidybos programinės įrangos atnaujinimo, kad išspręstumėte tai, šią problemą taip pat galėtumėte ištaisyti šiandien. Įdiegę vieną iš tinkamų papildinių, kurie buvo sukurti norint patobulinti pagrindinį „WordPress“ svetainės paieškos įrankį, galite suteikti šiam savo svetainės elementui reikalingą našumo padidėjimą..

Jei nesuteikiate lankytojams galimybės ieškoti savo svetainės turinio, kad sužinotumėte daugiau to, ko jie ieško, arba nesate patenkinti dabartinio svetainės paieškos sprendimo našumu, tada skaitykite toliau, kad gautumėte geresnį supratimas apie veiksmingos vidinės svetainės paieškos funkcijos įtraukimo į savo svetainę pranašumus, pateikiami keli papildinių pasiūlymai, kurie gali jums padėti tai padaryti.

Privalumai teikiant veiksmingą vidinės svetainės paieškos įrankį

Privalumai teikiant veiksmingą vidinės svetainės paieškos įrankį

Galbūt nusprendėte neįtraukti svetainės paieškos įrankio į savo svetainę, arba galbūt nesate tikri dėl šios svetainės funkcijos naujovinimo pranašumų. Jei taip, perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl turėtumėte sutelkti dėmesį į veiksmingo svetainių paieškos įrankio pasiūlymą skaitytojams.

Padidinkite puslapių peržiūrą ir laiką svetainėje

Padėję lankytojams lengviau rasti daugiau jų dominančio turinio jūsų svetainėje, galėsite ilgiau juos išlaikyti. Padidėja kiekvieno lankytojo puslapio peržiūros ir laikas svetainėje pranešama reitingavimo veiksniai, į kuriuos „Google“ atsižvelgia spręsdama, kur įtraukti svetainę į savo paieškos sistemos rezultatus.

Vidutiniškai vienam lankytojui praleidžiant laiką jūsų svetainėje, paieškos sistemoms gerai nurodomas jūsų svetainės kokybės lygis, daugiau laiko pasiūlant aukštesnės kokybės svetainę. Todėl prasminga daryti viską, kas įmanoma, kad paskatintumėte lankytojus ilgiau laikytis, o tai, kad įgalinsite paiešką svetainėje, gali būti vienas iš būdų tai padaryti..

Geresni tikslo konversijos rodikliai

Ši nauda išplaukia iš paskutiniojo: kuo ilgiau lankytojas lankosi jūsų svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad jie konvertuosis pagal vieną iš jūsų tikslų..

Kuo daugiau puslapių jie peržiūrės jūsų svetainėje, tuo daugiau kvietimo veikti jie matys. Jei eksperimentavote su dalijamaisiais testais, kad palygintumėte kelis raginimo veikti variantus, įskaitant unikalius dizainus ir pasiūlymus, tada lankytojams ieškant ir surandant daugiau jūsų turinio, jiems atsiras daugiau galimybių prisijungti prie jūsų adresų sąrašo, tapti nariai (mes rekomenduojame šiuos „WordPress“ narystės papildinius) arba įsigykite.

Vartotojo sukurtas internetinių dienoraščių idėjų šaltinis

Kadangi „Google“ nustojo bendrinti, kurie raktiniai žodžiai ir paieškos terminai nukreipė jūsų svetainės lankytojus iš jų paieškos sistemos, vertingas įkvėpimo šaltinis jums nebepasiekiamas. Tačiau įgalinę savo svetainės paiešką galite pasiekti panašų duomenų rinkinį.

Ištyrę raktinius žodžius, kuriuos lankytojai naudoja jūsų svetainės turiniui ieškoti, iškart gaunate vartotojo sudarytą savo tinklaraščio turinio idėjų sąrašą. Nors kai kurie jūsų lankytojų ieškomi terminai nukreipia juos tiesiai į atitinkamą straipsnį jūsų svetainėje, kiti raktiniai žodžiai gali ne.

Tuomet šis sąrašas suteiks jums įkvėpimo šaltinį ir pateikia idėjų, kurias temas aptarti jūsų tinklaraštyje, pagrįsdamas įrodymais, kad tam yra rinka. Daugelis paieškos papildinių, kuriuos apimsime žemiau, suteikia jums prieigą prie šių duomenų, suteikdami dar vieną priežastį atnaujinti savo svetainės vidinės paieškos funkciją..

Jei kada susidursite su idėjomis skelbti savo tinklaraštį, tada ši nauda gali būti svarbi priežastis, leidžianti įgalinti svetainių paiešką jūsų svetainėje.

Patobulinta vartotojo patirtis

Galiausiai, įgalinę paiešką svetainėje galite pagerinti bendrą vartotojo patirtį. Veiksmingas svetainės paieškos įrankis ne tik suteiks tinkamesnių rezultatų, bet ir pridėjus šią funkciją į savo svetainę, ji gali labiau patraukti dėmesį į tą lankytojų segmentą, kurie nori ieškoti, o ne sąveikauti su naršymo meniu..

Nemokami ir „WordPress“ svetainių paieškos papildiniai

Dabar, kai žinote, kodėl turėtumėte galvoti apie „WordPress“ svetainės paieškos funkcijų atnaujinimą, pats laikas pažvelgti, kaip galite tai padaryti. Laimei, yra keletas nemokamų ir komercinių papildinių, kuriuos galite paversti, kad jūsų „WordPress“ svetainių paieška būtų efektyvesnė.

„Relevanssi“

„Relevanssi“

„Relevanssi“ yra tiek nemokamos, tiek komercinės versijos, suteikiančios galimybę išbandyti patobulintą paiešką „WordPress“ svetainėje neišleidžiant nė cento. Kai papildinys suaktyvins jūsų svetainę, lankytojai galės lengviau rasti tai, ko ieško, arba bent jau žinoti, kad padarė viską, kas įmanoma, norint surasti ieškomą turinį..

Kai kurios šio paieškos papildinio funkcijos yra tokios: paieškos rezultatai rūšiuojami pagal svarbą, o ne pagal datą, neaiškus atitikimas, dokumentų paieška, frazių paieška ir galimybė ieškoti komentaruose. Ir jei nuspręsite atnaujinti į aukštesnę „Relevanssi“ versiją, norėdami paveikti paieškos rezultatus, galite pradėti naudoti tokias funkcijas kaip: vartotojo profilio paieška, paieškos pasiūlymai ir turinio svoris..

Ieškoti visko

Ieškoti visko

„Viskas vis dar“ yra dar viena nemokama galimybė. Tačiau turiu pripažinti, kad tai galimybė, kurios aš nenaudojau labai daug. Nors su daugiau nei 80 000 diegimų ir 4,3 iš 5 žvaigždučių įvertinimu, tai tikrai verta paminėti.

Įdiegę svetainėje „Viskas“, lankytojai gali tiesiogine prasme ieškoti visko. Be įrašų ir puslapių, tai apima: ištraukas, priedus, komentarus, žymas ir pasirinktinius laukus. Nepaisant papildinio nustatymų, galite lengvai pašalinti elementus iš rezultatų ir tiksliai sukonfigūruoti, kaip jis veiks jūsų svetainėje.

„SearchWP“

„SearchWP“

„SearchWP“ yra tik priemoka. Tačiau jei rimtai ketinate patobulinti „WordPress“ svetainių paieškos galimybes ir gauti visas su tuo susijusias lengvatas, tuomet būtinai apsvarstykite šį papildinį. Jau kurį laiką naudojuosi savo tinklaraštyje ir, nepaisant palyginti žemo srauto, kurį jis gauna, paieškos statistika rodo, kad ji mano lankytojams padėjo rasti turinį, kurio jie ieško, atlikdami paiešką.

Įdiegę „SearchWP“ savo svetainėje, papildinys yra paruoštas naudoti tiesiai iš dėžutės. Tačiau joje yra keletas gana išsamių nustatymų, leidžiančių tiksliai sukonfigūruoti, kaip tai veikia. Tai apima: skelbimo svorio nustatymą, indeksuojamo turinio pasirinkimą ir daug daugiau.

Į papildinį taip pat įtraukta tiesioginės paieškos funkcija, leidžianti lankytojams lengviau atlikti paieškas, kurios greičiausiai grąžins ieškomus rezultatus. „SearchWP“ turi galimybę indeksuoti visus PDF failus, kurie yra jūsų svetainės dalis, todėl tai yra puikus įrankis, leidžiantis lankytojams ieškoti visko, ką galite pasiūlyti.

Išvada

Nors galbūt norėtumėte naršyti tvarkingą meniu rinkinį, tiesa, kai kurie lankytojai nori ieškoti jūsų svetainėje ir nori pasiekti turinį, kurio dabar ieško. Kartai, kuriai suteikiama greita prieiga prie turinio, kurį teikia paieškos varikliai, pvz., „Google“, jei savo „WordPress“ svetainėje nepridėsite veiksmingo paieškos įrankio, jūsų svetainė gali pasenti ir nenaudoti vartotojui.

Laimei, pasirinkę vieną iš nemokamų ar „premium“ paieškos papildinių, galimų „WordPress“, galite lengvai įtraukti šią funkciją į savo svetainę šiandien.. Kokios jūsų mintys apie svetainių paiešką? Ar visos svetainės turėtų turėti veikiantį paieškos įrankį? Prašome pasidalinti savo pasiūlymais žemiau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map