Kodėl jūs turite nusipirkti temą (ir kitus melus apie „WordPress“)

Panašu, kad visi prie stalo ateina su išankstinėmis nuostatomis apie „WordPress“. Teisinga ar neteisinga, gali būti sunku pakeisti nuomones po to, kai jos bus suformuotos.


Yra tam tikrų klaidingų nuomonių, kurios vėl ir vėl kyla į viršų. Jie yra paplitę ir nuolat stabdo intelektualius verslininkus, kurie žino, kad „WordPress“ yra gera CMS, tačiau jiems buvo pateikta pakankamai blogos informacijos, kad jie galėtų pristabdyti. Tai tikrai gėdinga, nes tai gali užkirsti kelią asmenims ir įmonėms judėti į priekį kuriant interneto svetaines. Ir kaip mes visi žinome, gyvybingo žiniatinklio kūrimas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos šiais laikais gali padaryti verslas.

Šiandien mes užfiksuosime 5 dažniausiai pasitaikančių melų apie „WordPress“ rekordą ir padarysime viską, kad juos gerai pašalintume.

1 melas: turite nusipirkti „WordPress“ temą

Tvarkydami „WordPress“ svetainę savo verslui, svarbu turėti savitą stilių ir dizainą. Norite, kad jūsų svetainė išsiskirtų iš kitų, ypač konkurentų. Daugelis žmonių to pasiekia įsigiję aukščiausios kokybės temą. Jų manymu, tai garantuoja jų svetainės individualumą.

Deja, jų žingsnis yra klaidingas. Pradedantiesiems, daugelis žmonių gali įsigyti tas pačias „premium“ temas. Ir jei jie išlaikys temą su visais jos numatytaisiais nustatymais, labai tikėtina, kad ten bus keletas kitų svetainių, turinčių tokią pačią išvaizdą ir pojūtį..

Aš tik sakau, kad įsigiję aukščiausios kokybės temą, negarantuosime jums 100% originalios svetainės. Tai tiesiog neįvyks. Be to, daugeliui žmonių susidaro įspūdis, kad geriausios temos automatiškai teikiamos palaikant kūrėjus, tačiau ne visada taip yra. Nenoriu jūsų atkalbinėti nuo „premium“ temos pirkimo (nes jos paprastai yra geresnės nei nemokamos parinktys – tiesiog pažvelkite į kai kurias „WordPress“ temas, sukurtas čia, „WPExplorer“), tačiau turėtumėte tai daryti suprasdami, kad tai negarantuoja individualumo.

„WPExplorer“ tema

Ji tikrai atrodo seksualiai (tema, o ne Frankas), tačiau tikrai gali būti naudinga dėl asmeninio prisilietimo.

Nesvarbu, ar renkatės nemokamą temą, ar laikykitės nemokamos temos pasirinkimo, žinokite tai: tinkinimas yra jūsų draugas. Nemokamose temose nėra tiek daug tinkinimo parinkčių, kaip ir aukščiausios kokybės, tačiau vis tiek jas galima sukurti taip, kad atrodytų ir jaustųsi taip, kaip norite. Taigi, jei viskas, ko jums reikia, yra labai paprasta svetainė, jums tiesiog reikia investuoti į pasirinktinę grafiką ir viskas turėtų būti nustatyta.

2 melas: „WordPress“ gali naudoti tik tam tikros pramonės šakos

Aš lažinuosi, kad jūs jau girdėjote tai anksčiau: „WordPress“ yra skirtas tik tinklaraštininkams. O tinklaraštininkų teigimu, tas, kuris dažnai kartoja frazę, reiškia, kad tai daroma iš dalies. Tai nesąžininga. Ir nors „WordPress“ tikrai yra internetinių dienoraščių platforma, ji taip pat gali daug daugiau. Tiesą sakant, jis gali būti (ir buvo pritaikytas) patenkinti beveik bet kurios pramonės poreikius (iš tikrųjų Freddy ką tik parašė įrašą apie kai kuriuos „Big Name“ prekės ženklus, kurie naudoja „WordPress“).

Viename „WordPress“ diegime galite pridėti pasirenkamus ir pardavimo puslapius, pridėti visavertę parduotuvę ir pasirinkti iš daugybės temų. Galite pasamdyti ką nors, kad nuo nulio suprojektuotų jums svetainę, arba naudoti iš anksto paruoštą temą ir pritaikyti ją jūsų tikslams. Dangus yra riba.

Tai priveda mane prie kitos minties: atrodo, kad daugelis žmonių mano, jog prieinamos temos tinka tik turinio pateikimo tinklaraščių stiliui, tačiau tai netiesa. Galite rasti temą, tinkančią bet kuriai pramonės įmonei, pradedant gamyba ir baigiant nekilnojamu turtu, baigiant legalia drabužiais. Jei nerandate iš anksto parengtos temos, taip pat galite sukurti visiškai pasirinktinę ar sukurti jums pritaikytą temą. Nėra jokių apribojimų.

3 melas: negalite paleisti el. Prekybos svetainės „WordPress“

Tai tiesiog visiškai klaidinga. Jūs visiškai gali paleisti el. prekybos svetainę „WordPress“ ir tai padaryti gana paprasta. Yra tiek daug papildinių, kurie sukuria visiškai naują parduotuvę arba integruoja esamą su „WordPress“ platforma. Daugiausia produktų, analizės įrankių ir dar daugiau valdymo priemonių bus galima pasiekti naudojant „WordPress“ prietaisų skydelį..

Jums tereikia pakoreguoti kelis konfigūracijos parametrus, ir jums verta naudotis pilnu SSL, keliomis valiutų palaikymo galimybėmis, keliomis mokėjimo galimybėmis ir dar daugiau. Čia yra puikus mokymas Tuts+ šiuo klausimu naudodamiesi WP el. prekybos papildiniu, tačiau tai toli gražu nėra jūsų vienintelė galimybė. Dar keli puikūs pasirinkimai yra paprasti skaitmeniniai atsisiuntimai ir „WooCommerce“.

Prieš atsisiųsdami ir įdiegdami bet kokio tipo papildinius, ne tik susijusius su el. Prekyba, visada turėtumėte atlikti deramą kruopštumą. Įsitikinkite, kad tai, ką pasirinkote, pirmiausia tinka jūsų specifiniams poreikiams. Ir atidžiai stebėkite saugos parametrus. Jūs būsite atsakingi už tai, kad saugotumėte kitų žmonių asmeninę ir finansinę informaciją privalo padarykite tai prioritetu.

4 melas: Negalite tinkinti savo svetainės

Taigi, tai yra susiję su dviem pirmaisiais melais, tačiau jis pats savaime stovi dėl vienos labai geros priežasties: kai kuriems žmonėms atrodo, kad „WordPress“ yra tokia lengva ir tokia paprasta, kad jos negalima pritaikyti jokiems tikrai reikšmingiems tikslams. Tai nekasdienė internetinių dienoraščių platforma.

Vėlgi, tai netiesa. Galite tinkinti „WordPress“ svetainę iki pat paskutinės detalės. Priklausomai nuo jūsų žiniatinklio taupumo laipsnio, galite patikslinti savo širdies turinį. Galite užkoduoti temą nuo nulio arba pridėti visus norimus varpelius ir švilpukus prie esamos temos. Iš esmės galite tiesiog riešuti.

Geriausias būdas tai padaryti yra sukurti vaiko temą ir pritaikyti jūsų pasirinktinius parametrus. Jūs netgi galite pakeisti informacijos suvestinę arba tinkinti „WordPress“ administratoriaus vartotojo sąsają, kad ji atspindėtų jūsų įmonės prekės ženklą, kad visi jūsų organizacijos nariai, prisijungę, įgytų visišką prekės ženklo patirtį..

Kiekvienas, kuris sako, kad „WordPress“ negali būti pritaikytas, yra arba neteisingai informuotas, arba nežino. Bet kuriuo atveju neturėtumėte jų klausytis.

5 melas: Norėdami naudotis „WordPress“, turite būti žiniatinklio kūrėjas

Atvirkščiai, daugeliui žmonių taip pat atrodo klaidinga nuomonė, kad „WordPress“ yra per daug sudėtinga. Juokinga, kaip šios dvi nuomonės gali egzistuoti kartu, ar ne? Vis dėlto šis melas yra toks pat paplitęs, kaip ir bet kas, ir atleidžia daug žmonių nuo CMS.

Tiesa ta, kad „WordPress“ yra ypač lengva naudoti. Tai tik sunkiau ir jame yra daugiau pažangių funkcijų, jei norite. Taigi, interneto svetainių kūrėjai gali daug iš to išnaudoti, taip pat ir pradedantys tinklaraštininkai. Tai yra to grožis ir kodėl aš esu toks nepaprastas „WordPress“ evangelistas – jis gali būti naudojamas beveik bet kokiems tikslams.

Jei esate „WordPress“ naujokas, galite jį įdiegti, įkelti nemokamą temą, pereiti pagrindines tinkinimo parinktis ir paskambinti jai per dieną. Iš esmės niekas tau nesako turėti kad būtų sudėtinga. Nebent norėtum. Supratau?


„WordPress“ yra apsupta dezinformacijos ir šališkumo, tačiau tikiuosi, kad jūs dabar suprantate, ką siūlo ši CMS. Tai tikrai universalus dalykas ir tol, kol jūs žinote, ko norite iš jo išeiti, galite pasiekti viską, ko norite. Sukurkite paprastą dienoraštį, kuriame aprašysite savo katės nuotykius, arba sukurkite visiškai pritaikytą el. Prekybos svetainę. Nemanykite, kad tai priklauso nuo jūsų, ir tai yra visa esmė?

Ar dėl vienos iš aukščiau išvardytų priežasčių vengėte naudoti „WordPress“? Jei šiuo metu ja naudojatės, kas įtikino jus pasinerti? Mums įdomu sužinoti apie kitas klaidingas nuostatas, kurias žmonės girdėjo ir apie „WordPress“. Prašau skambėti komentaruose. Kaip visada, mes norėtume išgirsti, ką galvojate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map