Kodėl turėtumėte apsvarstyti Vlogging ir kaip pradėti

Kodėl turėtumėte apsvarstyti Vlogging ir kaip pradėti

Ar svarstėte vlogging, bet nežinote nuo ko pradėti? „Vlogging“ gali būti puikus būdas sukurti šiuos dalykus, reklamuoti savo „WordPress“ svetainę, parduoti produktus ar paslaugas, generuoti potencialius klientus arba, jei jums pasiseka didelis laikas, padaryti jūsų šlovę ir likimą.


Šiame vloginimo vadove aptarsime, kas yra vlogging, ir kokią naudą vlogging gali suteikti jums, jūsų svetainei ir jūsų verslui. Tada žingsnis po žingsnio nagrinėsime, kaip sukurti vlogą, reklamuoti jį „YouTube“ ir susieti jį su jūsų „WordPress“ svetaine. Taigi, pradėkime …

Kas yra Vlogging?

„Vlogging“ arba vaizdo įrašų registravimas yra reiškinys, kuris iš tiesų pradėjo populiarėti per pastaruosius 5 metus. Tiesiog bloginimas yra vaizdo įrašų tinklaraščių kūrimo tendencija, priešingai nei rašomi tinklaraščių įrašai. Nors vlogging iš pradžių buvo vertinamas kaip pramoga jaunesnei kartai, pastaruoju metu tai tapo puikiu įvairaus amžiaus pasirinkimu.

Vlogging gali būti pagrįstas tema, todėl tai yra ideali terpė tiek asmenims, tiek įmonėms. Tiesiog pasirinkite savo nišą ir pradėkite įrašinėti. Tačiau sukurti įdomius vaizdo įrašus, kurie pritraukia auditoriją, gali būti daug sunkiau … pabandykite neleisti, kad tai jus atitolintų! Vloginimas turi daug pranašumų, ir kad ir kokie būtų jūsų verslo ar asmeniniai tikslai, vlogavimas gali būti efektyvus būdas jums padėti juos pasiekti..

Kur turėtum Vlog

„YouTube“

Daugiausia vlogging įvyksta „YouTube“. „YouTube“, turinti daugiau nei 1 milijardą aktyvių vartotojų kiekvieną mėnesį, yra antra pagal dydį paieškos sistema po „Google“. Tai suteikia galimybę asmenims kurti savo „YouTube“ kanalus, kurti įkeltų vaizdo įrašų paženklintus grojaraščius, tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus, tiesiogiai kalbėtis su savo auditorija, taip pat siūlo daugybę kitų funkcijų. Tai daro „YouTube“ idealia platforma vloggeriams.

Taip pat yra ir kitų kanalų, kurie yra populiarūs tarp vloggerių. Atsižvelgiant į jūsų vlogo nišą ir auditoriją, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę prisijungti Vimeo, „Facebook“ ar „Facebook Live“, Ir netgi „Instagram“. Jei turite svetainę, taip pat turėtumėte paskelbti savo tinklaraščius. Tačiau jei skelbiate kitose platformose, visada darykite tai kartu su „YouTube“. Dėl didelio „YouTube“ lankytojų skaičiaus jis tampa tinkamas, jei norite tapti sėkmingu vlogeriu.

„Vlogging“ pranašumai

„Vlogging“ teikia daugybę privalumų, todėl tai idealiai tinka tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Taigi, pažvelkime į keletą geriausių privalumų …

Šlovė ir likimas

Kai kurie garsiausi vloggeriai turi sukaupę šimtus tūkstančių sekėjų, o jų vaizdo įrašus žiūri milijonai. Šie vlogeriai ne tik tapo įžymybėmis, bet ir uždirbo didelius pinigus reklamuodami savo vaizdo įrašus. Populiariems vloggeriams įmonės gali mokėti už tai, kad reklamuoja savo gaminius, dėvi savo prekės ženklus ir siunčia srautą į savo svetaines.

Pasiekite platesnę auditoriją

Jei „YouTube“ naudosite kaip savo vlog’ų platformą, galėsite pasiekti platesnę auditoriją. Ši paieškos sistema užtikrina, kad jūsų vaizdo įrašai būtų labiau prieinami masėms, nei tuo atveju, jei ką tik paskelbėte vlogus savo „WordPress“ svetainėje. Kai jūsų vaizdo įrašus peržiūrės nauja „YouTube“ auditorija, galėsite naudoti savo vlogus, kad pritrauktumėte srautą į savo svetainę, generuotumėte potencialius klientus, parduodate produktus ir dar daugiau.

Tiesiogiai bendraukite su savo auditorija

Vlogging suteikia galimybę tiesiogiai bendrauti su savo auditorija. „Sužinoję“ per savo vlogus jūsų žiūrovai greitai pasitikės jumis ir matys jus kaip savo srities ekspertą. Tokiu būdu susisiekdami su savo bendruomene, tikslinė auditorija greičiausiai jus prisimins, naudos jūsų paslaugą ar pirks iš jūsų svetainės.

Padidinkite srautą į savo svetainę

Daugelis tinklaraštininkų ir įmonių naudoja vlogging, kad pritrauktų srautą į savo svetainę. Vaizdo įrašų žiūrėjimas greitai tampa įprasta ir pageidautina internetinės medijos rūšimi. Dabar daugelis žmonių žiūrės vaizdo įrašą, bet perduos parašytą straipsnį. Taigi svetainės dažnai naudoja vlogging, kad pritrauktų naujų lankytojų, taip pat padėtų išlaikyti esamus.

Reklamuokite savo narystės svetainę, parduodate produktus ir dar daugiau

Vlogai gali būti naudojami kaip jūsų rinkodaros strategijos dalis. Kad ir ką parduoda jūsų internetinė svetainė, naudokite vlogging, kad ją reklamuotumėte. Jei lankote narystės svetainę, paaiškinkite, kodėl žiūrovai turėtų užsiregistruoti. Jei turite el. Prekybos parduotuvę, parodykite savo produktus ir stebėtojams pasakykite, kodėl jie turėtų pirkti. Ar norite, kad žmonės apsilankytų jūsų tinklaraštyje? Tada parduokite turinį jiems per vlogus.

Kaip pradėti naudotis „Vlogger“

Taigi dabar jūs šiek tiek žinote apie kas yra vlogging ir kokia nauda iš to gali būti. Tada pažiūrėkime, kaip pradėti dirbti kaip vloggerį.

Apsvarstykite savo turinį

Kaip visada internete, svarbiausia yra turinys. Jei norite sukurti didelį vlogging po to, jūs turite kurti įdomius vaizdo įrašus. Raskite nišą, kuri jus domina arba yra susijusi su jūsų „WordPress“ svetaine. Tada neskubėkite nuspręsti, koks turinys bus jūsų vaizdo įrašuose. Apsvarstykite galimybę paskelbti vaizdo įrašus, interviu, komedijos eskizus ar bet ką kita, kas bus vertinga ar įdomi jūsų žiūrovams..

Kai kurie vloggers planuoja, ką jie pasakys, kiti tiesiog skelbia. Bet kuriuo atveju įsitikinkite, kad vaizdo įrašai yra įdomūs, informatyvūs ir tinkami. Jūsų vlogai turi susieti su tiksline auditorija ir įkvėpti juos tapti nuolatiniais pasekėjais.

Filmavo Vlogus

Vaizdo įrašas

Filmuodami vaizdo įrašus, įsitikinkite, kad naudojate aukštos kokybės vaizdo kamerą. Išbandykite garso kokybę ir, jei reikia, investuokite į mikrofoną. Ir įrašykite savo vaizdo įrašus gerai apšviestoje patalpoje, kad užtikrintumėte, jog jie nėra per tamsūs. Jei jūsų vlogai yra nekokybiški ir sunku juos žiūrėti ar girdėti, jūsų auditorija netruks sėdėti, todėl skirkite laiko susitvarkyti.

Redaguokite savo vaizdo įrašus

Įrašę savo vaizdo įrašą, turėsite jį redaguoti. „iMovie“ „Mac“ ar VSDC vaizdo įrašų rengyklė „Windows“ yra veiksmingos nemokamos redagavimo programinės įrangos priemonės, jei tik pradedate. Tačiau tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės sprendimo su sudėtingesnėmis funkcijomis, „Filmora“ vaizdo įrašų redaktorius yra puikus pasirinkimas.

Redaguodami vaizdo įrašą pridėkite savo svetainės logotipą ir galutinį puslapį, kuriame rodomi raginimai veikti. Paprašykite žmonių, kad jiems patiktų jūsų vaizdo įrašas, pakomentuokite toliau pateiktą diskusiją, stebėkite „YouTube“ kanalą arba apsilankykite svetainėje. Tai puikus būdas sukurti „YouTube“ bendruomenę, pasidalyti savo turiniu ir nukreipti srautą į „WordPress“ svetainę.

Kai vaizdo įrašas bus baigtas, galėsite jį nusiųsti į „YouTube“.

Kaip tai padaryti „YouTube“

Kaip tai padaryti „YouTube“ yra svarbi vloginimo proceso dalis. Pirmiausia turite išplėsti savo žinias ir tada įtikinti juos apsilankyti jūsų svetainėje, prisiregistruoti prie savo el. Pašto sąrašo, nusipirkti gaminių ar atlikti bet kokius kitus jūsų vlogojimo tikslus. Štai kaip tai padaryti …

Sukurkite savo „YouTube“ kanalą

„YouTube“ kanalas

„YouTube“ jums tai leidžia susikurk savo kanalą, kur galite įkelti visus savo dienoraščius. Savo kanalo puslapyje galite pridėti savo atvaizdą ar logotipą ir aprašą, susikurti savo grojaraščius, siųsti pranešimus, atsakyti į komentarus ir dar daugiau. Tada jūsų gerbėjai gali sekti jūsų kanalą, kad jiems būtų lengva rasti jūsų vlogus.

Metaduomenys

Kiekvieną kartą įkeldami naują vlog, turite pridėti metaduomenis. Tai padės jūsų tinklaraščiams reitinguoti „YouTube“ ir „Google“, o naujiems žiūrovams padės lengviau jus rasti.

Parašykite kiekvieno vaizdo įrašo pavadinimą ir aprašą, įskaitant raktinius žodžius, kaip tai darytumėte tinklaraščio įraše. Aprašymuose pridėkite savo svetainės URL, kad žiūrintieji galėtų lengvai pasiekti jūsų svetainę. Įtraukite raginimus veikti, skatindami žmones dalintis jūsų vaizdo įrašu, pridėti komentarą ar sekti jūsų kanalą.

Naudokite „YouTube“ korteles

„YouTube“ kortelės įgalinkite savo vaizdo įrašus pridėti interaktyvumo. „YouTube“ leidžia prie kiekvieno vlogo pridėti penkias korteles. Šios kortelės prideda komentarus prie jūsų vaizdo įrašų. Atsižvelgiant į naudojamas korteles, galite rodyti tinkinamus vaizdus, ​​pavadinimus, raginimus veikti ir URL nuorodas į savo svetainę. Šios kortelės gali būti labai veiksmingos, kad padėtų jums pasiekti savo vlogging tikslus, pvz., Nukreipti srautą į savo svetainę ar padidinti savo internetinės parduotuvės produktų pardavimus.

Parodykite savo „Vlogs“ savo „WordPress“ svetainėje

„YouTube“ įterpimas

„YouTube“ sklaidos kanalo ar naujausių „vlogs“ rodymas „WordPress“ svetainėje yra puikus būdas susieti dvi platformas ir paskatinti svetainės lankytojus sekti tave „YouTube“. Greitas ir paprastas būdas tai padaryti yra įdiegti nemokamą „YouTube“ įterpimas Prijunkite.

„YouTube“ įterpimas leis jums įterpti „YouTube“ kanalą ar grojaraštį ar net tiesioginį srautą kaip sklaidos kanalą savo „WordPress“ svetainėje. Šis papildinys yra labai lengvai pritaikomas ir turi daugybę įspūdingų funkcijų. Tai suteikia jums galimybę parodyti ir reklamuoti savo vlogging savo svetainės auditorijai, paskatindami juos tapti pasekėjais.

Arba tiesiog naudokite savo temos parinktis

Bendras „WordPress“ temos įrašymas

Greitas būdas pridėti savo vlogus yra naudoti įmontuotą „WordPress“ oEmbed vaizdo įrašų palaikymas. Paprasta nukopijuokite „Youtube“ vaizdo įrašo nuorodą (ne įterpimo kodą – tik URL) ir įklijuokite jį į bet kurį įrašą ar puslapį, kad jis būtų automatiškai pridėtas ir suformatuotas..

Kita galimybė yra naudoti savo temos palaikymą rodomiems įrašams ar puslapio laikmenoms, taip pat bet kokiems puslapio kūrimo elementams. Pavyzdžiui, į bendrą „WordPress“ temą įeina vaizdo įrašo formatas (kurį galite pamatyti „Gamer Vlog“ demonstracinė versija kaip parodyta aukščiau), taip pat tinkintus vaizdo įrašų puslapių kūrimo modulius, kad turėtumėte daugybę galimybių pridėti savo vlogus.

Paskutinės mintys apie vloggingą

„YouTube“ yra naudinga analitika jūsų kanalo ir auditorijos elgesį. Taigi, kai kurį laiką vloginate, stebėkite „YouTube“ analizę, kad pamatytumėte, koks vlog turinio tipas atspindi jūsų žiūrovus.

Atminkite, kad sukurti vloggingų ventiliatorių bazę gali prireikti laiko. Bet jei atliksite aukščiau nurodytus veiksmus, iškart būsite prieš varžybas. Sėkmės!

Kas kliudo jus vloginti? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map