Kodėl turėtumėte savarankiškai tvarkyti savo fotografijos aplanką naudodamiesi „WordPress“?

Kodėl turėtumėte savarankiškai priglobti savo fotografijos aplanką naudodamiesi „WordPress“

Ar esate fotografijos verslo savininkas? Tada jūs žinote, kaip svarbu reprezentuoti save ir savo prekės ženklą pritraukiant naujų klientų. Parodyti savo fotografijos darbus yra patogus prekės ženklo kūrimo įrankis. Yra daugybė variantų, kaip galite sukurti internetinę savo darbų galeriją. Sąžiningai sakant, geriausias jūsų fotografijos portfelio priegloba, nes tai gali pasirodyti sudėtinga. Peržiūrėkite pagrindines priežastis, dėl kurių jūsų draugas Viktoras iš savo svetainės turėtų turėti savo portfelį webcreate.me.


Kiekvienas gali sukurti unikalią darbų parodą

Fotografija yra vizualinė komunikacija, taip pat interneto dizainas. Norėdami parodyti savo darbo rezultatus potencialiems klientams ir suteikti papildomos informacijos apie autorių, turėtumėte sukurti internetinį aplanką ir naudoti jį kaip metodą asmeninis prekės ženklas.

Nors iš pradžių gali atrodyti sudėtinga, tikrovė yra ta, kad tu gali sukurkite patrauklų portfelį naudodamiesi „WordPress“ ir pritaikykite jį pagal savo poreikius. Daugelis ten esančių fotografų turi nuostabių svetainių, kurias sukūrė naudodamiesi „WordPress“ temomis. Gerai suprojektuoti portfeliai tokioje konkurencingoje pramonėje pakelia jūsų darbą aukštesnio lygio klientų akyse. Taip pat kiekvienas internetinis įrankis, kurį naudojate savo asmeniniam internetiniam prekės ženklui reklamuoti, anksčiau ar vėliau atsipirks.

Kokius pranašumus jūs gaunate iš savarankiško prieglobos??

Pradėkime nuo kažko labai akivaizdaus iš aukščiau parašytų eilučių. Pagerinsite dar bent vieną įgūdį. Kaip fotografas, apie kurį greičiausiai negalvojate CMS sistemos ir svetainių kūrimą. Bet jei nuspręsite tai išbandyti, praturtinsite savo įgūdžius ir įgysite daugiau žinių apie tai, kaip veikia svetainės.

Jei manote, kad tai bus laiko švaistymas, leiskite mums ištaisyti šią klaidą. Studijuodami keletą paprastų „WordPress“ vadovėlių galėsite pasirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą, įdiegti „WordPress“, pridėti „WordPress“ aplanko temą ir tinkinti savo svetainės išdėstymą ar išvaizdą. „WordPress“ taip pat yra taupus sprendimas, nes jums nereikia gaišti laiko ieškant patikimo žiniatinklio dizainerio ar išleisti toną pinigų jo perkėlimui (nebent tikrai norite kažko ypatingo). Be to, labai lengva patiems prižiūrėti „WordPress“ svetainę – daugumai atnaujinimų reikia tik vieno mygtuko paspaudimo.

Kalbant apie asmeninį prekės ženklą, yra unikalus savarankiško prieglobos pranašumas pasirinkti savo domeno pavadinimą. Tai leidžia jūsų svetainei atrodyti patikima, patikima ir profesionali, neminint didžiausio asmeninės rinkodaros pranašumo.

Tai ateina koja kojon su tavo pats savo el. pašto adresas tai pabrėžia profesinę perspektyvą. El. Pašto adresai yra įtraukti į daugelį prieglobos planų (arba juos galima įsigyti atskirai) ir leidžia geriau valdyti pašto dėžutę.>

Geros hostingo kompanijos taip pat siūlo daugybę funkcijos ir programos prieglobos srityje pats. Tai gali apimti tiesioginę prieigą prie FTP, automatines atsargines kopijas, lengvai įdiegiamas programas, kenkėjiškų programų nuskaitymą, įmontuotą talpyklą, svetainių įkėlimą ir dar daugiau. Galite pamatyti kai kurių geriausių „WordPress“ prieglobos įmonių apžvalgas „WPExplorer“ tinklaraščio ir prieglobos puslapyje.

Be to, daugelyje nemokamų internetinių galerijų yra tik ribota erdvė. Kaip fotografas žinote, kokia svarbi yra saugykla, nes tai gali būti gana didelė problema, kai norite įkelti ir dalintis savo aukštos kokybės vaizdais. Daugelis hostingo kompanijų siūlo pagrindinius planus, kurie yra įperkami, tačiau siūlo tik keletą gigabaitų parduotuvių, tačiau tai galima atnaujinti už nedidelį mokestį. Viskas priklauso nuo to, kaip valdote priglobtų failų dydį ir kiek vietos pasirinksite.

Kaip jūsų asmeninis prekės ženklas gali gauti naudos iš savarankiškai prižiūrimo rinkinio?

asmeninis prekės ženklas

Per savo karjerą greičiausiai patirsite daugybę triukų, kurie palengvina jūsų gyvenimą. Kodėl gi ne dalintis jomis tinklaraštyje? Tinklaraščių kūrimas kaip asmeninė rinkodaros priemonė ateina su keletu pranašumų.

Jei rašote unikalius tinklaraščio įrašus, tai reiškia didesnę galimybę žmonėms kreiptis į jus natūralioje paieškoje. Natūralus pasiekiamumas yra nemokamas, o srautas iš tikslinės grupės gali dominti jūsų paslaugas.

Paieškos sistemoms tai rodo, kad jūsų svetainė yra patikima. Reguliariai atnaujinamas turinys ir labiau indeksuojami puslapiai gali reikšti, kad turite geresnę reitingą.

Kartą jūs publikuoti naudingą turinį, žmonės į jį susieja, juo dalijasi ir naujas srautas iš skirtingų šaltinių gali nukreipti į jūsų svetainę. Jūsų pastangos atsiperka iš tiesų efektyvia forma, nes jums nereikia išleisti daug laiko ir pinigų reklamuojant savo darbą, nes jūsų skaitytojai tuo dalinsis socialinėje žiniasklaidoje. Gerai tai, kad įrašas vis dar egzistuoja, todėl jis gali pasiekti naujus žmones taip pat praėjus kelioms dienoms po paskelbimo (ar net metų, jei atnaujinsite savo turinį, kad jis išliktų aktualus)..

Jei nelabai mėgstate ilgai rašyti „kaip“ įrašus, galite juos sumaišyti su teminiu nuotraukų pasirinkimu, rašydami trumpus aprašus naudodami tikslinius raktinius žodžius. Jūsų tinklaraščių rašymo galia reiškia, kad jūsų sukurtas turinys padeda jūsų tikslinei auditorijai, todėl tapsite patikimu šaltiniu.

Kaip minėjome, internetiniai dienoraščiai yra tinkami reitingui paieškos sistemose. Be tinklaraščių pranašumų, galite optimizuoti savo priglobtą svetainę naudodami savo meta pavadinimus, keisdami nuolatines nuorodas ir pan. „Google“ pateikia aktualesnius rezultatus, todėl prieš paskelbdami įsitikinkite, kad tikrai optimizavote savo įrašus, kad padidintumėte savo galimybes reitinguoti aukštesnius rezultatus..

Jei savarankiškai priimate savo portfolio, taip pat galite užsidirbti papildomų pinigų naudodamiesi „WordPress“ tinklaraščiu, įdėdami skelbimus ir kontroliuodami pajamas, kurios eitų į kažkieno kišenę.

Paprasta susisiekimo forma taip pat leidžia atsakyti į potencialių klientų poreikius. Jei galite atsakyti naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais, turite puikią poziciją deryboms ir užmegziate bendradarbiavimą.

Visiška savo svetainės kontrolė naudojant fotografijos papildinius

Tai laimi dėl visko. Didžiausias privalumas yra galimybė valdyti, keisti ir tinkinti savo svetainę be jokių apribojimų. „WordPress“ taip pat siūlo tonų papildinių kurias galite naudoti norėdami pridėti įdomių ar unikalių funkcijų į savo svetainę. Štai keletas, kuriuos galite apsvarstyti.

„Picu WordPress“ nuotraukų koregavimo galerija

„Picu WordPress“ nuotraukų koregavimo galerija

„Picu“ yra „WordPress“ fotografų papildinys, kuris žymiai palengvina atrankos procesą su klientais. Po to, kai bus padaryta fotosesija, užuot įkėlęs vaizdus į „Dropbox“ ar panašią paslaugą, fotografas įkelia vaizdus į kolekciją, esančią „WordPress“ viduje, savo žiniatinklio serveryje, ir siunčia juos klientui iš ten..

Tada klientas gauna gražų el. Laišką su nuoroda į kolekciją. Galerija yra labai intuityvi ir leidžia klientui labai lengvai pasirinkti, kuriuos vaizdus jie norėtų redaguoti. Klientui patvirtinus atranką, fotografas gauna pranešimą el. Paštu. Tada failų pavadinimų sąrašą galima nukopijuoti ir įklijuoti į „Lightroom“ ar bet kurį kitą pasirinktą vaizdų rengyklę, kad būtų galima filtruoti pasirinktus vaizdus ir iškart pradėti juos apdoroti..

Be to, „Picu“ kolekcijas taip pat galima apsaugoti unikaliu slaptažodžiu, todėl klientai turi įvesti slaptažodį, kad galėtų matyti vaizdus ir pradėti pasirinkti.

Naudojant pasirinktinį trumpąjį kodą, bet kurioje svetainės vietoje galima rodyti kolekcijų sąrašą, pavyzdžiui, sukurti „Kliento srities“ puslapį su visomis kolekcijomis arba atskirus kiekvieno kliento puslapius su atitinkamomis kolekcijomis..

Pagrindinis papildinys yra laisvai prieinamas „WordPress.org“ ir gali būti patobulintas naudojant papildomus priedus, kuriuos galima įsigyti „Picu.io“..

Tau

Daugiau nebesistebėk ir leisk, kad tavo fotografijos menas sužavėtų kuo daugiau žmonių. Naudodami „WordPress“ galite lengvai sukurti internetinę aplanką. Neišmeskite varžybų ir sukurkite savo platformą, kad parodytumėte geriausius savo darbus ir padidintumėte galimybes būti įdarbinti.

Ar turite kitų patarimų, kaip kurti portfelį internete? O gal klausimas? Tiesiog palikite komentarą žemiau – norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map