Kurį vaizdo failo tipą naudoti „WordPress“

Kurį vaizdo failo tipą naudoti „WordPress“

Jei kurį laiką naudojate „WordPress“ svetainę, tikriausiai įdomu, kuris vaizdo failo tipas yra geriausias jūsų svetainei. Ar turėtumėte naudoti JPG ar PNG? Galbūt norite naudoti kitokį vaizdo failo tipą, pvz., „WebP“, bet nežinote, ką daryti. Jei ne tai, galbūt norėtumėte įkelti PSD, AI arba INDD vaizdą ir esate užstrigę.


Nesvarbu, kodėl esate čia, šios dienos įrašas padės jums pasirinkti tinkamą „WordPress“ svetainės vaizdo failo tipą. Kodėl reikia pasirinkti tinkamą vaizdo failo tipą? Mes taip pat tai aprašome įraše. Be to, mes pabrėžiame priimtinus vaizdo failų tipus, kaip pridėti kitus failų tipus ir palieskite porą „WordPress“ vaizdų geriausios praktikos pavyzdžių..

Jei tai skamba puikiai, pasverkime inkarą ir plaukite plaukti, nes yra daug ko išmokti.

Kodėl gyvybiškai svarbu pasirinkti tinkamą vaizdo failo tipą?

Pasirinkti geriausią vaizdo failo tipą yra sunkiau, nei jūs manėte, ir aš jį gaunu. Bet jūs turite atidžiai stebėti naudojamą failo tipą, nes jis koreliuoja su jūsų svetainės našumu. Taigi, kodėl svarbu atsižvelgti į pasirinktą vaizdo failo tipą?

 • Greitis ir našumas – Kai kurie vaizdo failų tipai užima daugiau vietos nei kiti. Jei naudojate didelius vaizdo formatus, sulėtinsite savo svetainę ir padidinsite serverio išlaidas. Eikite į šviesius vaizdus, ​​kurie garantuoja geresnį puslapio greitį ir našumą optimali vartotojo patirtis (UX).
 • SEO balas – Ar žinojai, kad puslapio greitis yra a tiesioginis SEO reitingavimo signalas? Jei savo svetainėje naudojate sunkius ar žemos kokybės vaizdus, ​​praleidžiate geresnius UX ir susijusius SEO pranašumus. Pasirinkdami aukštos kokybės ir SEO paruoštus vaizdus, ​​naudokite savo puslapius, kad gautumėte geresnius SEO balus.
 • Estetika – Kai kurie vaizdo formatai geriau išsaugo detales nei kiti net po glaudinimo. Norite vaizdo formato, kuris puikiai atrodytų šlifuotas, aukštos kokybės ir profesionalus. �� Kiekvienas vaizdo formatas yra idealus konkrečiam naudojimui, todėl rinkitės protingai.
 • Reaktyvus dizainas – Šiais laikais vartotojai jūsų svetainę lankosi įvairiuose įrenginiuose su skirtingais naršyklėmis ir ekrano dydžiais. Turite pasirinkti reaguojančius vaizdo failų tipus, kurie palaikomi daugumoje naršyklių. Be to, jums reikia vaizdų, kurie nuostabiai atrodo įvairiuose ekranuose. Daugiau apie tai vėliau.
 • Nuoseklumas – Siekdami nuoseklumo, siūlome laikytis vieno pagrindinio paveikslėlių failo tipo. Galite naudoti kitus failų formatus pagal pareikalavimą arba priklausomai nuo jūsų poreikių, tačiau vieno ar dviejų formatų turėtų būti daug.

Pakalbėkime apie galimus vaizdo failų tipus.

Galimi vaizdo failų tipai

Nuo daugelio pradedančiųjų paslėptas faktas, kad ten yra įvaizdžių formatų pasaulis. Taip, yra šimtai vaizdo failų tipų kad mums visiems reikalinga elektroninė knyga. Vis dėlto nesijaudinkite; mes sutelkiame dėmesį tik į vaizdų formatus, kurie puikiai tinka „WordPress“ svetainėms.

Vaizdų formatai skirstomi į dvi plačias kategorijas: Rasteris ir Vektorius vaizdai.

Rastriniai vaizdai yra sukonstruoti pikselių seka, kad būtų suformuotas vaizdas. Dėl šios priežasties rastriniai vaizdai paprastai praranda skiriamąją gebą, kai yra suglaudinti arba ištempti. Trys populiarūs vaizdo formatai – JPG, PNG ir GIF – yra rastriniai vaizdai, kurie sudaro didžiąją dalį visų internete matomų nuotraukų.

Kita vertus, vektoriniai vaizdai yra kuriami naudojant matematines formules, o ne pikselius, tai reiškia, kad jie yra lankstesni tiek, kiek dažnai keičiamas jų dydis. Tarp populiarių vektorinių vaizdų tipų, be kita ko, yra „Adobe“ EPS (Encapsulated PostScript), SVG (Scalable Vector Graphics), PDF, WEBP ir „Adobe Illustrator“ AI formatas..

Jei norite reguliariai naudoti svetainę, eikite į rastrinius vaizdus. Tuo pačiu metu galite sukurti savo logotipų vektorinius vaizdus ir kitus vaizdus, ​​kuriuos reikia dažnai taisyti ir keisti jų dydį. Idealiu atveju visus vektorinius vaizdus turėtumėte konvertuoti į rastrinius vaizdus, ​​prieš naudodami juos „WordPress“ svetainėje.

Kodėl?

Kadangi rastriniai vaizdai yra lengvesni ir juos palaiko visos naršyklės, turėtumėte pasirinkti JPG arba PNG. Jei jums reikia animacijos, turite GIF formatą. Dabar mes turime tik tris iš šimtų vaizdo formatų šimtų.

Kyla klausimas: bet kokius vaizdo failų tipus palaiko „WordPress“?

Priimtini vaizdų failų tipai

Pagal Kodeksas, „WordPress“ pagal numatytuosius nustatymus priima JPG, JPEG, PNG, ICO ir GIF vaizdo formatus. Jei esate supainioti, JPEG yra tik JPG, o ICO yra vaizdo formatas, kurį naudojate piktogramoms. „WordPress“ svetainėje dažniausiai naudojama jūsų piktograma piktograma, o ne atvaizdai jūsų žinutėse ar puslapiuose.

Pagal numatytuosius nustatymus į savo puslapius ir įrašus galite įkelti tik JPG ir PNG. Jei norite dėl kokių nors priežasčių pridėti kitų vaizdo failų tipų, galite naudoti papildinį, pvz., WP papildomų failų tipai. Jei jums nepatinka įskiepiai, galite pridėti šį kodą prie savo wp-config.php byla.

apibrėžti ('ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS', tiesa);

Jei norite naudoti alternatyvų metodą, pridėkite šį kodą prie savo funkcijos.php failas:

Aukščiau pateiktas kodas pridės SVG ir JSON plėtinių palaikymą. Jei norite pridėti kitų vaizdo formatų plėtinius, atitinkamai redaguokite aukščiau pateiktą kodą. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite kaip įkelti papildomus failų tipus į.

Jei kyla problemų pridedant naujus failų tipus, pirmiausia susisiekite su prieglobos paslaugų teikėju, nes jiems gali būti taikomi apribojimai. Tai yra geriausias atvaizdo failo formatas?

Kuris yra geriausias vaizdo failo tipas?

Tolesniame skyriuje pateikiami trys populiariausi svetainių vaizdo formatai. Apimame JPG, PNG ir GIF, išryškindami geriausią formatą įvairiems tikslams. Pradėkime nuo JPG.

JPG

JPG (dar žinomas kaip JPEG) reiškia jungtinę fotografijos ekspertų grupę. JPG vaizdai puikiai tinka esant aukštam glaudinimo lygiui ir gali parodyti milijonus spalvų, todėl jie puikiai tinka fotografijoms ir vaizdams su ryškiomis spalvomis..

Šis vaizdo formatas palaiko nuostolingą glaudinimą, todėl optimizavus vaizdo kokybę, šiek tiek sumažėja. Tačiau galite kontroliuoti glaudinimo lygį, kad užtikrintumėte geriausią kokybę ir našumą. JPG vaizdai nepalaiko skaidraus fono.

PNG

PNG yra Portable Network Graphics - vaizdo formatas, kuris iš pradžių buvo skirtas vaizdams perduoti internetu. PNG vaizduose vaizduojama milijonai spalvų, tačiau jie gali būti sunkesni nei JPG. Jie yra fantastiški ekrano kopijoms, logotipams, infografijoms ir pagrindinės antraštės grafikai, identifikuojantiems prekės ženklą.

PNG palaiko nuostolingą glaudinimą, tai reiškia, kad optimizuojant duomenys neprarandami. PNG vaizdai yra glaudesni ir aštresni nei JPG atvaizdai po glaudinimo. Be to, PNG vaizdo failo tipas palaiko skaidrų foną.

GIF

GIF yra grafikos mainų formato santrumpa. Tai vaizdo formatas, palaikantis tiek animuotus, tiek statinius vaizdus. Daugelis animacijų, kurias matote socialinėje žiniasklaidoje, yra GIF vaizdai. Skirtingai nei JPEG ir PNG, GIF vaizdo failo tipas palaiko tik 256 spalvas, todėl jis netinka spalvotoms nuotraukoms ir kitoms iliustracijoms su spalvų gradientais.

GIF naudoja nuostolingą glaudinimą, kad sumažintų failo dydį neprarandant vaizdo kokybės. Be to, GIF palaiko teksto etiketes ir skaidrų foną, todėl formatas yra puikus paprastoms animacijoms ir mažos skyros vaizdo įrašams..

Taigi, kurį iš trijų turėtumėte naudoti? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. PNG puikiai tinka naudoti logotipus, ekrano kopijas, diagramas, infografijas ir aukštos kokybės prekės vaizdus. JPEG puikiai tinka mažiems vaizdams jūsų svetainėje, taip pat nuotraukoms, kurių spalvos yra ryškios. GIF yra nuostabi animacija ir paprastais vaizdo įrašais.

Tačiau jei pasirenkate neatsargiai vaizdus, ​​nepakanka pasirinkti vaizdo failo tipą. Kitame skyriuje aptinkame „WordPress“ vaizdų geriausios praktikos pavyzdžius ir patarimus.

„WordPress Image“ geriausia praktika

Jei norite maksimaliai išnaudoti savo vaizdus, ​​vadovaukitės toliau pateiktais geriausios praktikos pavyzdžiais ir patarimais. Trumpai apžvelgiame sritis, pvz., Vaizdo dydį, maksimalų įkėlimo dydį, vaizdo SEO, optimizavimą ir tai, kaip naudoti „Google Analytics“ norint pranešti apie savo „WordPress“ vaizdo strategiją.

Paveikslėlio dydis

Mes jau nustatėme, kad jūsų naudojamų vaizdų dydis gali paveikti jūsų svetainės greitį. Taigi jūs turėtumėte siekti naudoti šviesius vaizdus. Tuo pačiu metu nereikia atsisakyti vaizdo kokybės, kai bandote kurti šviesius vaizdus, ​​tai reiškia, kad atsargiai turite būti atsargūs.

Be to, nekeiskite vaizdų dydžio, naudodami HTML ar CSS. Jei jums reikia 300 x 300 pikselių vaizdo, nenaudokite vaizdo, kurio dydis yra 400 x 400 pikselių. Be to, rinkitės aukštos kokybės „WordPress“ prieglobą, įdiekite talpyklą ir kompaktinį diską, kad jūsų svetainė paspartėtų.

Maksimalus įkėlimo dydis

Kartais dėl vienos ar kitos priežasties gali reikėti naudoti didelį vaizdo failą. Tačiau gali kilti problemų įkeliant failą, nes numatytasis „WordPress“ įkėlimo dydis yra 2 MB. Vis dėlto nesijaudinkite, nes galite greitai padidinti maksimalų įkėlimo dydį.

„CLoudways“ failo įkėlimo dydis

Daugeliu atvejų prieglobos paslaugų teikėjai siūlo įmontuotą nustatymą, kurį galite redaguoti, kad patys padidintumėte įkeltų failų dydį. Pvz., „Cloudways“ jums tiesiog reikia prisijungti prie savo paskyros, eikite į serverio tvarkymą ir pasirinkite skyrių „Nustatymai ir paketai“ (kaip matyti aukščiau). Čia galite rankiniu būdu padidinti failų įkėlimo dydžio apribojimą, redaguodami leistiną MB dydį.

Tačiau tai gali skirtis ir iš tikrųjų skiriasi priklausomai nuo priimančiosios šalies. „GoDaddy“ naudoja savo parinktį savo C skydelyje, „Media Temple“, jūs turite modifikuoti „php.ini“ failus, o naudodamiesi „WP Engine“ turite susisiekti su jų palaikymo komanda ir paprašyti padidinti.

Vaizdo SEO

Ar jūs žinojote, kad galite naudoti vaizdus, ​​kad padidintumėte savo SEO balus, išskyrus tai, jei perduodate pranešimą ir norite, kad jūsų svetainė atrodytų gerai? Teisingai; galite naudoti vaizdo vaizdą SEO, kad pritrauktumėte daugiau srauto į savo svetainę. Kaip? Pradedantiesiems tinkamai pavadinkite savo atvaizdus. Pavyzdžiui, vietoje „picture001.png“ naudokite „how-to-image-seo.png“ ir pan. Be to, įkeldami visus paveikslėlius pridėkite alt tekstus. „Alt“ tekstų dėka paieškos sistemos ir ekrano skaitytojai gali „pamatyti“ jūsų vaizdus.

Naudingi „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildiniai

„WordPress“ yra gana lengva naudoti CMS naudojant papildinius. Nors prieš įkeliant naudinga optimizuoti vaizdus naudojant manipuliavimo vaizdais programinę įrangą (pvz., „Photoshop“), naudodamiesi įskiepiais galite optimizuoti vaizdus po įkėlimo..

Įtraukti svarbūs „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildiniai Smushas, EWWW Image Optimizer, ir Įsivaizduok, tarp kitų. Pasirinkite labiausiai jūsų poreikiams pritaikytą papildinį, nes kiekvienas turi unikalų funkcijų rinkinį.

Naudokite „Google Analytics“

Kai viskas bus pasakyta, norite suteikti geriausią įmanomą vartotojo patirtį. Tam jūs turite žinoti savo lankytojus ir įrenginius, kuriuos jie naudoja prieigai prie jūsų svetainės. Tokiu būdu galite pasirinkti geriausius vaizdo formatus ir dydžius. Pvz., Jei dauguma jūsų lankytojų naudojasi „Apple Safari“ naršykle, jums reikės suteikti papildomą palaikymą norint naudoti WEBP vaizdo failus „WordPress“..


Tinkamo vaizdo failo tipo pasirinkimas jūsų „WordPress“ svetainei yra nepaprastai svarbus, atsižvelgiant į greitį, UX, svetainės našumą, SEO ir nuoseklumą..

Negalite leisti, kad ši sritis liktų be priežiūros, nes kurdami gerą įvaizdžio strategiją esate naudingi. Jūsų stiliaus vadovas turėtų pateikti vaizdų nurodymus visiems vartotojams.

Galiausiai suspauskite ir optimizuokite savo vaizdus, ​​kad pasiektumėte puikų kokybės ir našumo balansą.

Ar turite klausimų apie vaizdo failų tipus? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map