Laiko taupymo įrankiai ir gudrybės užimtam „WordPress“ vartotojui

„WordPress“ naudojimas vietoj kūrimo ar atnaujinimo, tada rankiniu būdu įkeliant HTML puslapius, kai norite pakeisti ar pridėti naujų puslapių, jau yra milžiniškas laiko taupymas. Bet jums nereikia čia sustoti. Yra daug gudrybių ir papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami valdyti / kurti turinį dar greičiau ir sklandžiau. Šiame įraše aptarsime keletą lengvai prieinamų įrankių, kurie padės jums pasiekti būtent tai.


Sužinokite keletą lengvų, bet neįtikėtinai naudingų klavišų

Nors atrodyti greitai ir nesudėtinga sukurti nuorodą, pasirenkant tekstą ir paspaudus mygtuką, tokios smulkmenos iš tiesų išauga per daugelį metų. Jei užtruksite keletą minučių, kad išmoktumėte lengvus „WordPress“ klaviatūros klavišus, praleisite mažiau laiko formatavimui ir daugiau laiko rašymui.

 • Ctrl + b = paryškinti
 • Ctrl + i = kursyvas
 • Ctrl + 1-6 = 1-6 antraštė
 • „Alt“ + „Shift“ + u = netvarkytas sąrašas
 • Alt + Shift + o = užsakytas sąrašas
 • „Alt“ + „Shift“ + a = įterpti nuorodą
 • Alt + Shift + t = įterpti daugiau žymos
 • Alt + Shift + x = pridėti / pašalinti kodo žymą
 • Alt + Shift + q = citata
 • Alt + Shift + m = įterpti vaizdą
 • Alt + Shift + w = ​​nesiblaškymo rašymo režimas

Rašydami naudokite „Markdown“, jei norite be jokių rūpesčių formatuoti

užsirašyk

„Markdown“ yra naudingas įrankis, padedantis greitai ir neskausmingai atlikti visus formatavimus, kai rašote savo tinklaraščio įrašą, mokymo programą ar straipsnį. Padaryti kažką 2 antraštės klase yra taip paprasta, kaip prieš pridedant antraštę, kaip pavaizduota aukščiau, pridedant 2 #.

Vienas svarbiausių dalykų, susijusių su žymėjimu, yra tai, kad yra keli standartai, kurie naudoja skirtingus trumpus kodus, todėl įsitikinkite, kad mokotės ir eksportuojate tinkamą. Jei jums įdomu, ką reiškia „eksportuoti“, tai iš esmės yra scenarijaus / programos naudojimas norint pažymėjimo tekstą paversti HTML.

Asmeniškai didžiąją dalį savo darbo, įskaitant visą „WordPress“ medžiagą, naudoju „WriteMonkey“ (supaprastintą, viso ekrano teksto rengyklę). Naudojama „WriteMonkey“ versija siūlo eksportuoti „Mardown extra“, „Textile“ ir „Wikicreole“. Jei turite „WordPress.com“ svetainę, galite suaktyvinti „Markdown“ naudodami prietaisų skydelį, tačiau mums, „WordPress.org“ vartotojams, turime įdiegti papildinį, pavyzdžiui, „JP Markdown“ įskiepį..

Rašykite „Distraction Free“ režimu arba naudokite paprastą teksto rengyklę

Kuo mažiau nesusijusių dalykų ekrane matysite rašydami savo tekstą, tuo geriau. „WordPress“ žmonės tai žino ir todėl yra integruotas besiblaškymo režimas, kuriame visi mygtukai ir panašūs dalykai yra nuimti, kad būtų patogu rašyti..

„WordPress“ veikiantis besiblaškymo režimas yra puikus, be dėmesio atitraukimo (nenuostabu) teksto redaktorius. Vienintelė priežastis, kodėl aš nenaudoju jos kaip pagrindinės, yra ta, kad ji yra naršyklės lange, tai reiškia, kad atstumas tarp manęs ir interneto yra keliais paspaudimais trumpesnis nei tuo atveju, jei naudojate išorinį. Tai puiku, kai tikrinate faktus, bet ne taip puiku, kai bandote vengti urvo ir žiūrėti mėgstamą laidą „Netflix“ ar tikrinti „Facebook“.

Jei mėgstate blaškymo režimą, tačiau trūksta jūsų valios prieš interneto pagundas, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti kitą supaprastintą teksto rengyklę. Asmeniškai aš naudoju ir myliu „WriteMonkey“. (Tai nemokama.)

Norėdami automatiškai apkarpyti vaizdus iki pageidaujamo dydžio, naudokite papildinius

10 žodžių „WordPress“ papildiniai - vaizdo optimizavimui-EWWW-vaizdo optimizavimo priemonė-„wpexplorer“

Mintis čia yra gana paprasta. Jei įkeliate tik didesnius nei jūsų pageidaujamas paveikslėlius, tada galite nustatyti vaizdo optimizavimo papildinį, kad apkarpant visus vaizdus būtų galima pasirinkti norimą dydį, jei norite, jums nereikia vargintis keičiant dydį „Photoshop“ ar „Gimp“ prieš įkeliant..

Tu gali naudoti Neatsargumas  kad daugiau nebereikėtų keisti paveikslėlių dydžio (ir (arba) nesistenkite, kad pašaliniai bendraautoriai į jūsų svetainę skelbtų didesnio dydžio vaizdus). Taip pat yra įskiepių, kurie taip pat optimizuos failų dydį, įkeldami juos, tuo pačiu pašalindami juos iš kelio. Pavyzdžiui EWWW vaizdo optimizavimo priemonė. Ir taip, jie abu dirba jei įjungta tuo pačiu metu.

Kurkite savo svetainės atsarginę kopiją / klonavimą

Tai yra didžiausia teorinė laiko taupymo jėga. Jei blogiausia būna blogiausia, kai atnaujinate „WordPress“ versiją arba perjungiate į naują temą, atsarginę atsarginę kopiją galite sutaupyti daug valandų ir daug energijos. (Klonavimas yra labiau prevencinė priemonė, nes jūs jį naudojate norėdami patikrinti, ar kažkas nepadarys jūsų svetainės prieš diegiant jį realioje tiesioginėje svetainėje.)

Tai taip pat gali jums sutaupyti nemažų pinigų sumų ištikus nelaimei, kai jūsų žiniatinklio priegloba gali reikalauti sumokėti už prieigą prie atsarginių kopijų arba jei dalis jūsų pajamų priklauso nuo to, ar jūsų „WordPress“ svetainė yra visiškai veikianti.

Iš esmės tai susiję su atsargumo priemonėmis, kurios blogiausiu atveju užima daug mažiau laiko, nei galėjo būti. Čia „WPExplorer“ rekomenduojame „Backup Buddy“ papildinį arba „VaultPress“ (kurį šiuo metu naudojame), tačiau bet koks patikimas įskiepis ar išorinis sprendimas yra be galo geresnis nei neturintis nieko.

Jei to dar nepadarėte, naudokite „Akismet“ ar kitus anti-spam papildinius

akismet

Jūsų laikas yra per daug vertingas, kad galėtumėte rankiniu būdu išrauti spambot komentarus iš tikrųjų. Leiskite gražiam botui anuliuoti piktų spambotų darbą. Galite tiesiog suaktyvinti Akismet , pateiktą kartu su „WordPress“, arba išbandykite kitus anti-spam papildinius.

Bet kuriuo metu sugadintų nuorodų tikrintuvu pastebėkite bet kurias sugadintas nuorodas

Jei kurį laiką rašėte tinklaraščius, neveikiančios nuorodos retkarčiais gali būti rodomos. Su Sugedusių nuorodų tikrintuvas galite vengti rankiniu būdu rasti ir atnaujinti kiekvieną įrašą. Vietoj to jūs tiesiog įdiegiate ir suaktyvinate papildinį, ir jis automatiškai suranda jums pažeistas nuorodas.

Tvarkaraščio įrašai prieš laiką

planavimas

Pasinaudokite įgimta „WordPress“ planavimo galia (įsitikinkite, kad „WordPress“ informacijos suvestinės skiltyje „Nustatymai“> „Bendra“ nustatėte reikiamą laiko juostą). Tai ne tik reiškia, kad visa tai galite nustatyti iš anksto, kai nesate tikri, kad turėsite laiko ar turėsite patikimą interneto prieigą.

Pvz., Jei norite, kad jūsų įrašas būtų rodomas tiesiogiai dieną, kai esate ne mieste ar susitikime. Tai taip pat reiškia, kad jums nereikia grįžti į kelionę, kad pasiektumėte paskelbimą. (Tiesiog redaguokite parinktį „Skelbti nedelsiant“, esančią tiesiai virš paskelbimo mygtuko, esančio įrašų redagavimo priemonės viduje. Norėdami gauti daugiau patarimų, skaitykite mūsų „WordPress“ skelbimų planavimo vadovą, kurį Tomas parašė atgal.

Nedrąsiai tikrinkite savo lankytojų statistiką (nebent tai jūsų darbas)

Jei esate kažkas panašaus į mane, galbūt šiek tiek per daug laiko praleidžiate stebėdama savo statistiką. Prisimenu, kai sukūriau savo pirmąjį tinklaraštį. Pirmus tris mėnesius tikriausiai praleidau daugiau laiko tikrindamas ir atnaujindamas savo tinklaraščio lankytojų statistiką nei iš tikrųjų rašydamas naują turinį. Nors tai šiek tiek perdėta, jei nesate tikri, kad lankytojų ir klientų rodikliai yra greitas pragyvenimo šaltinis, galbūt turėtumėte tai šiek tiek žvilgtelėti vieną ar du kartus per savaitę. Jei ką, statistika dažnai gali būti labiau motyvuojanti, nei pakili.

Apvyniokite

Mes visi turime tiek daug dalykų, kuriuos turėtume padaryti šiomis dienomis. Mes įtraukiame vis daugiau ir daugiau dalykų į savo darbų sąrašus (ypač maždaug šiuo metų laiku), bet, žinoma, vis tiek turime tą pačią seną dvidešimt keturias valandas per dieną. Kai kurie iš mūsų nori patenkinti save kaip užimtą, kai kiti nusprendžia padidinti efektyvumą. Vieni iš mūsų stengiasi dar daugiau nuveikti, kiti – dar daugiau laiko atsipalaiduoti. Man tai yra šiek tiek abu.

Tikimės, kad pasinaudoję šiais įrankiais ir gudrybėmis, turėsite ir perteklinį laiką. Jei turite daugiau patarimų, įrankių ar gudrybių, pasidalinkite ja toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map