Lengvi (ir įperkami) būdai padaryti „WordPress“ svetainę išsiskiriančią

Ar jūsų „WordPress“ svetainė išsiskiria? Ne? Jei esate naujokas „WordPress“, gana įprasta, kad tema daro daugiausiai sunkumų keliančią svetainę, kuri neatrodo blogai, bet kurioje gražiai įsilieja į minią. Bet svarbu atkreipti dėmesį į profesionalų dizainą. Tai gali būti net svarbiau nei tikrasis jūsų turinys.


Interneto rinkodaros pasaulyje jau seniai yra gerai priimtas „faktas“, kad „turinys yra karalius“, bet iš tikrųjų, kai kurie tyrimai atrodo, siūlo kitaip. Tiesą sakant, DIZAINAS didžiausią įtaką pirmajam įspūdžiui gali turėti interneto svetainė.

Dabar nesakau, kad jūsų turinio kokybė nėra svarbi (būtent tai paskatins pakartoti apsilankymus ir, žinoma, dalijimąsi), bet jei jūsų dizainas yra toks nuobodus, kad pusė lankytojų net nesivargina ilgai kabintis Pakanka jį perskaityti, prarasite daugybę potencialių skaitytojų / klientų. Štai kodėl šiame įraše aš jums parodysiu kelis paprastus ir prieinamus būdus, kaip jūsų svetainė išsiskirti.

Naudokite tinkinamas temas / rėmus iš „Get-go“

WordPress rėmai

Jei nesijaučiate išmokę užkoduoti, kad galėtumėte kūrybingai valdyti savo „WordPress“ svetainę, arba samdydami profesionalų kūrėją, vienas geriausių dalykų, kurį galite padaryti, yra pasirinkti temą su dizaino galimybėmis. Tačiau kai reikia leisti laisvai tinkinti savo temą – nereikia koduoti, kad išsiskirtų iš visų kitų minėtos temos vartotojų, ne visos temos sukuriamos lygios. Yra daugybė temų, leidžiančių pritaikyti beveik 0 pritaikymo ribų, išskyrus tinkinimo parinktis, įmontuotas „WordPress“ (o tai iš tikrųjų nėra tiek daug).

Kai kurios išsiskiriančios alternatyvos yra „Total“, „Headway“, Padaryti ir „Pinboard“ (abu nemokami), norėdami paminėti tik keletą iš daugelio puikių variantų. Pavyzdžiui, naudojant „Total“, jums leidžiama visiškai valdyti, kaip atrodys jūsų svetainė, jums nereikia rašyti vienos eilutės kodo. Naudodamiesi puslapių kūrimo priemone galite sukurti bet kokį išdėstymą, o tada pritaikyti puslapio elementus naudokite dar daugiau parinkčių, įmontuotų kiekviename modulyje.

Nors tokios temos kaip „Total“ yra pakankamai paprastos, kad jas galėtų naudoti dauguma „WordPress“ pažįstamų žmonių, įsisavinti „pradedantįjį“ gali būti sudėtinga. Jei esate visiškai naujas „WordPress“, galbūt norėsite apsvarstyti pagrindinę temą su mažiau pritaikymo parinkčių, pavyzdžiui, ????? Tokiu atveju jūs vis dar turite galimybę pakeisti spalvas, šriftus, dydžius ir bendrą puslapių išdėstymą, tačiau dažniausiai renkatės iš anksto nustatytų parinkčių, o ne nešvariomis rankomis, piešdami norimą svetainę. Nors taip, tai reiškia, kad turite mažiau detalių valdymo, tuo pačiu lengviau susižavėti smulkmenomis ir efektyviai suasmeninti savo svetainę plačiais potėpiais..

Dabar nė viena iš temų nėra iš esmės pranašesnė už kitas, viskas priklauso nuo kliento. Bet jei esate pradedantysis kalbant apie interneto dizainą ir „WordPress“, gali būti gera pasirinkti temą, kuri suteikia tam tikrą kūrybinį valdymo pobūdį dizainui ir neapleidžia jūsų galimybių..

Nesijaudinkite, jei esate įsimylėjęs dabartinę temą ir iš esmės joje nėra jokių tinkinimo variantų, nesijaudinkite, vis tiek galite padaryti keletą dalykų, kad ji išsiskirtų, todėl įsigilinkime į tuos dalykus.

Naudokite logotipą

Vienas iš labiau įprastų būdų, kaip atskirti „WordPress“ svetainę nuo kitų, naudojančių tą pačią temą, norint sukurti savo svetainę, yra naudoti logotipą, o ne standartinį antraštės tekstą ir šriftą. Jei turite mažą biudžetą arba tiesiog mėgstate turėti, pavyzdžiui, savo, logotipą tik tekstui. Galbūt tai atrodo neįtikėtina, tačiau atidžiai pasirinkdami šriftus ir spalvas galite patys sukurti labai profesionaliai atrodantį logotipą.

Norėdami išmokti tai padaryti patys, galite pasitikrinti šį išsamų patarimą tai parodo, kaip sukurti nuo pradžios iki pabaigos. (Tinklaraštis taip pat yra labai populiarios svetainės, kurioje naudojamas tik teksto logotipas, pavyzdys, jei tai jus jaudina.)

Yra daug vietų, kur pigiai galite įsigyti logotipą, populiarų, tačiau prieštaringas „bootstrap“ biudžeto alternatyva yra Fiverr. Kur teoriškai galite gauti gatavą logotipą už 5 dolerius. „Fiverr“ dalykas yra tai, kad jūs ne tik pateikiate, turėsite patys atlikti tyrimus ir surasti dizainerį, turintį ankstesnių logotipų projektavimo rezultatų, panašių į tai, ko galite norėti. Laukimas taip pat dažnai būna gana ilgas. (Taip pat tai yra 5 doleriai, todėl nesitikėkite išskirtinio dizaino ir tikėkitės tinkamo paveikslėlio kartu su tekstu šriftu.)

Ko gero, pati populiariausia vidutinės klasės alternatyva 99 dizainai, kur jūs nesamdote dizainerio iš anksto ir tada jis (ji) jį suprojektuoja, ne. „99designs“ metu jūs pradedate dizaino konkursą ir iš daugybės dizaino galite pasirinkti tą, kuris, jūsų manymu, labiausiai rezonuoja su jumis ir jūsų prekės ženklu. Tai panašu į tai, kad turite dizainerio įgūdžius patys, nes pasirinkdami visus pasirinkimus, jūs išlaikote didelę kūrybinę kontrolę.

Norėdami sukurti pasirinktinį pagrindinį puslapį, naudokite papildinį „Page Builder“

vizualinis kompozitorius

Naudodamiesi puslapių kūrimo priemone galite visiškai pakeisti pirmąjį įspūdį, kurį lankytojas sukuria apsilankęs jūsų svetainėje. Galite pasirinkti iš jau peržiūrėtų puslapių kūrimo priemonės papildinių arba pasirinkti vieną iš jūsų pasirinktų. Jei pasirinkote pasirinkti vieną iš anksčiau mano rekomenduotų temų, galbūt jūsų temoje yra puslapio kūrimo priemonė, jau įmontuota.

Puslapių kūrėjai leidžia sukurti tinkintos svetainės kūrimo procesą, kurį galima valdyti „WordPress“ vartotojams, kurie nėra kūrėjai. „Visual Composer“ yra be abejonės vienas iš populiariausių turimų „WordPress“ puslapių kūrimo priedų ir yra be svarbių priežasčių. Paprasta naudoti sąsaja leidžia vartotojams kurti puslapius jų sąsajoje, taigi jūs galite pamatyti savo puslapį tiesioginėje svetainėje kurdami jį (tai apima iš tikrųjų matomą spalvų pasirinkimą, stulpelius, ištraukas, skaidrių rinkinius ir visa kita, kaip „ tu juos pakreipi).

Naudokite savo valdiklius / šoninę juostą

Kitas paprastas būdas pakeisti savo svetainės išvaizdą ir pojūtį yra svarbiausių vaizdinių elementų įdėjimas į šoninę juostą. Tai gali būti pačių sukurti mini reklamjuostės arba tiesiog gerai atrodantys ir naudingi valdiklių įskiepiai, kurie gerai dera su likusiu jūsų svetainės dizainu. Pavyzdžiui, valdiklio įskiepis, kuriame rodomi populiarūs įrašai ir rodomi jų vaizdai. Patikrinkite „WordPress.Org“ papildinių saugyklą – jie turi daugybę puikių nemokami valdiklio įskiepiai kuriuos galite naudoti norėdami pakeisti savo svetainės išvaizdą.

Pašalinti šoninę juostą / eiti viso pločio

viso ploto svetainė

Šiomis dienomis daugybė temų siūlo šias galimybes. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra padaryti juos iš jų. Dažnai tai yra taip paprasta, kaip pažymėti langelį arba spustelėti mygtuką. Tai priklauso nuo temos, kurioje galbūt rasite išdėstymo parinkčių. Bet visos mūsų temos pasirinkimo galimybė pasirinkti viso pločio maketą gali būti nustatyta visame pasaulyje iš temos tinkinimo priemonės arba kiekviename puslapyje naudojant individualius puslapio nustatymus..

Jei jūsų tema palaiko …

Šiuo metu mes pereiname į sritį, kurios daugelis temų nepalaiko, ir kad iš tikrųjų nėra jokių papildinių, kurie būtų pakankamai geri, kad būtų verta juos nagrinėti. Jei jūsų tema to nepalaiko.

Pakeiskite šriftus

Dabar tam reikia kelių kodo eilučių, nebent pasirinkote temą su galimybe tai padaryti. Bet jei jūsų tema tai leidžia, o jūs jau turite įvairių šriftų, iš kurių galite rinktis, aš rekomenduoju perskaityti šis straipsnis apie šriftų susiejimą Pirmas. Tai padės jums pasirinkti šriftus, kurie kartu sukuria profesionalų vaizdą, o ne leis svetainei atrodyti, kad ją kankina daugybė asmenybės sutrikimų.

Ir jei jūsų temoje nėra integruotų šrifto parinkčių, visada galite naudoti papildinį. WP „Google Fonts“ nemokamas „WordPress“ papildinys yra greitas ir paprastas būdas prie savo temos pridėti daugiau nei 670 tinkintų „Google“ šriftų palaikymą.

Pakeisti spalvų schemą

spalvų parinkiklis

Nors tai gali būti puikus, galbūt geriausias, būdas išsiskirti iš jūsų svetainės, tai taip pat yra pavojingas kelias nepasiruošus. Perskaityk tai straipsnis apie kai kurias saugos gaires įsitikinkite, kad per daug nesigilinate į savo spalvų schemą. Ir jei jūsų tema naudojama plokščio dizaino, galite ją „pavogti“ įkvėpimas čia esančioms spalvų paletėms.

Kai būsite pasirengę pritaikyti savo svetainės spalvas, nors dauguma temų tai palengvina. Daugelyje temų (nemokamų ir aukščiausios kokybės) yra įmontuota spalvų gama, pasirinktinės spalvų parinktys temos pritaikymo priemonėje arba spalvų parinktys, įmontuotos puslapio kūrimo priemonėje. Arba, kaip ir naudodami šriftus, taip pat galite įdiegti nemokamą papildinį pataisykite savo temos spalvas.

Keiskite matmenis / kitus dalykus

Pavyzdžiui, galite sumažinti savo svetainės antraštės aukštį, kad daugiau savo tikrojo turinio būtų supakuoti į pirmąjį lankytojo įspūdį. Arba galite padidinti / sumažinti šoninės juostos plotį. Paprastai tai vyksta tiesiai į priekį, o kartais tik išbandę ir realiai pažiūrėję į rezultatus galėsite sužinoti, ar yra kokių patobulinimų..

Temos, naudodamos puslapių kūrimo priemones, leis jums laisvai judėti elementais, todėl galite pridėti daugiau tarpų ten, kur reikia, arba lengvai pertvarkyti puslapio elementą. Be to, kitos temos, tokios kaip „Total“, taip pat prideda įmontuotas parinktis beveik kiekvienam temos elementui (antraštės užpildymas, šoninės juostos plotis, vaizdo dydžiai, reagavimo nustatymai ir daug daugiau), be visų funkcijų, kurias prideda „drag and drop“ kūrėjas.

Kad ir ką darytumėte, laikykitės švaros

Vienas iš dalykų, kuriuos žmonės daro neteisingai, bandant suasmeninti savo svetainę, yra tai, kad jie prideda daug nereikalingų elementų, užuot pakeitę keletą jau egzistuojančių pagrindinių dizaino elementų, kad jie geriau atitiktų savo prekės ženklą ir viziją.

Norint gerai atrodyti, svetainė neturi būti sudėtinga. Tiesą sakant, daugeliu atvejų yra visiškai priešingai. Užtikrintos ir pernelyg sudėtingos svetainės yra laikomos bjauresnėmis nei paprastomis, lengvai jomis sekamomis svetainėmis. Tai reiškia, kad net jei turite galimybę eiti už 4 šoninių juostų arba klijuoti savo logotipą 8 vietose, galbūt tiesiog laikykitės tos, kuri yra.

Jei turite kokių planų, su kuriais kovojate, sėkmės istorijų, kurias norite parodyti, ar turite klausimų, prašau pasidalinti. Arba, jei turite patarimų ar papildinių, kurie padėjo tinkinti savo svetainę, mes norėtume žinoti, kokie jie buvo. Palikite mums komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map