Mano pirmojo komercinio „WordPress“ papildinio išmoktos pamokos

Aš paleidau savo pirmąjį komercinį „WordPress“ papildinį, „WP Social Media Slider“, maždaug prieš pusantrų metų. Niekada anksčiau neišleidau komercinio papildinio, todėl buvo daug bandymų ir klaidų. Viso proceso metu išmokau (ir vis dar mokausi) keleto ypač vertingų pamokų, kurios turės įtakos mano būsimam „WordPress“ papildinio tobulinimui.


Jei jau nuvažiavote šią kelionę, galite pasijusti, kad daugelis šių pamokų yra nesąmoningos; Aš tikrai taip jaučiuosi žiūrėdamas į juos. Tikiuosi, kad yra keletas iš jūsų, kurie svarsto galimybę įsitraukti į „WordPress“ papildinio plėtrą ir svarsto, ko tikėtis ir kaip elgtis toliau. Tikiuosi, kad šios pamokos padės sutaupyti laiko ir streso, kaip ir jos buvo padarytos man.

1. Išleisti komercinį papildinį yra daug lengviau, nei tikėjausi.

Nuo tada, kai pradėjau dirbti „WordPress“, rašau savo klientų svetainių papildinius čia ir ten. Man patinka naudoti papildinius dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

 1. Jie palaiko modulinį funkcionalumą
 2. Jie padaro funkcionalumą bendro naudojimo galimybes (bent jau tarp jūsų pačių svetainių)

Kai ruošiausi pasinerti į komercinių „WordPress“ papildinių pasaulį, turėjau šiek tiek netikrumo, kiek tai iš tikrųjų bus įmonė. Ar mano naujasis papildinys sunaikins mano gyvenimą? Ar turėčiau investuoti savo gyvenimo santaupas į reklamą, kad gaučiau vieną pardavimą?

Turėdamas omenyje šiuos rūpesčius, nusukau galvą … ir buvau labai maloniai nustebintas tuo, ką radau. Pasirodo, komercinį papildinį parašyti yra tik šiek tiek sunkiau, nei parašyti vieną iš tų nemokamų papildinių, kuriuos aš dariau visą laiką. Tai visai nenaudojo mano gyvenimo. O kalbant apie reklamą, aš galėjau gauti savo pirmuosius pardavimus net be reklamos. Mirė paprasta, tiesa?

Taigi, sakyčiau, jei jau žinote PHP, nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte rašyti „WordPress“ papildinių, net komercinių. Tai lengviausias laikas, per kurį galima rasti IG, kurį radau PHP pasaulyje.

2. Pašalinkite antrinį darbą, net jei turite mokėti.

Viena iš sunkiausių pamokų, kurios man teko išmokti, buvo tai, kad net ir aš pats viską galiu padaryti, kartais to daryti neturėtų.

1 pavyzdys: Licencijų ir atnaujinimo sistema

Pirmasis to pavyzdys buvo mano licencija ir atnaujinimo serveris. Trumpai apsvarsčiau galimybę naudoti „WooCommerce“ API tvarkyklė, bet pažiūrėjęs į jos kainų etiketę nusprendžiau, kad verčiau naudoti nemokamą sprendimą: vis populiaresnį WP atnaujinimo serveris pateikė Jonas Elsts.

Taigi aš jį baigiau ir įdėjau į savo papildinį ir svetainę, ir jis buvo pakankamai gerai paruoštas. Galų gale, tačiau tai užtruko daug laiko ir yra mažiau funkcijų nei kažkas panašaus „WooCommerce“ API tvarkyklė teikia. Ir staiga ta 129 USD (ar kas tuo metu kainavo) „WooCommerce API Manager“ kainų etiketė atrodė kaip maža kaina už puikų funkcionalumą ir mažiau darbo laiko. Galų gale aš investavau daugiau pinigų (nes laikas yra pinigai, tiesa?) Į „pigesnį“ sprendimą.

Nors esu įsitikinusi, kad kai kuriuose scenarijuose WP atnaujinimo serveris yra puikus, aš sužinojau, kad man paprasčiau atsisakyti pinigų ir naudoti „WooCommerce“ API tvarkyklę yra pigiau ir paprasčiau..

2 pavyzdys: Hostingas

Nuo tada, kai juos atradau, aš mėgau skaitmeninį vandenyną. Jie pasižymi švariu dizainu, puikiomis kainomis ir viskas yra mano kontroliuojama. Nors mano širdis nori eiti į skaitmeninį vandenyną, aš supratau, kad turbūt neturėčiau jaudintis dėl serverio valdymo, kai mano plokštė jau tokia pilna.

Taigi aš perėjau prie smagračio daugumoje savo „WordPress“ svetainių. Jie teikia visiškai valdomą prieglobą, o tai buvo būtent tai, ko man reikėjo. Nė akimirkos nesigailiu šio sprendimo. Laikas, kurį jie išgelbėjo, yra vertas vis tiek šiek tiek didesnės kainos.

Smagratis man buvo tobulas.

Smagratis man buvo tobulas.

3. Turėdami gerą palaikymą galite naudoti klaidas savo naudai.

Nesvarbu, kiek patikrinate įskiepių klaidų, turėsite klientų, kurie susiduria su klaidomis. Tuo įsitikins įvairus „WordPress“ pasaulis. Jei gerai tvarkote savo palaikymo užklausas, iš tikrųjų galite naudoti klaidas savo naudai.

Štai ką turiu omenyje. Kai dauguma žmonių galvoja apie palaikymą, jie galvoja apie lėtą atsakymą, užsispyrę pagalbiniai darbuotojai ir, gal tik, jei pasiseks – sprendimas bus galutinis. Nepaisyk tos normos. Suteikite greitą, kokybišką palaikymą. Jei tai padarysite, yra didelė tikimybė, kad jūsų klientas geriau pagalvos apie jus, nei tuo atveju, jei klaida niekada nebuvo įvykusi.

Šiaip ar taip, tai dažnai man buvo naudinga. Vienu atveju turėjau klientą, kuris susisiekė su manimi dėl klaidos, ir aš greitai padėjau jai ją išspręsti. Padėjusi jai, ji paklausė apie mano „nuostabų palaikymą“ ir paklausė, ar galėtų pagirti mane savo vadovu. Neturiu vadovo, bet vis dėlto buvau dėkingas už dėkingumą. Štai štai: klaida ir palaikymas iš tikrųjų ją pavertė daugiau sužavėtas dėl įskiepio. Gana tvarkingas, tiesa?

Formalumai, shormalumai.

Kalbant apie palaikymą, štai kas, mano manymu, veikia geriausiai: aš nesistengiu būti per daug oficialus. Kitaip tariant, aš stengiuosi būti tiesiog draugiška ir paslaugi. Vienas iš dalykų, kurio daugelis žmonių nekenčia dėl pagalbos skambučių, yra tas, kad paramos technologija jaučiasi tiesiog iš anksto parašytų klausimų ir atsakymų pakartojimas, neklausant jūsų problemos. Taigi aš to nedarau. Aš stengiuosi visada:

 • Greitai reaguokite; jei įmanoma, tą pačią darbo dieną
 • Būkite dėmesingi; Stengiuosi klausytis ir dirbti su klientu tarsi su draugu
 • Aš nepasirašau savo palaikymo atsakymų savo įmonės pavadinimu. Aš naudoju savo vardą (su įmonės parašu apačioje)
 • Jei dėl paramos prašymo reikia papildomų tolesnių veiksmų, stengiuosi tuo pasirūpinti ir greitai
 • pvz., retkarčiais vartojant idiomas (pvz., sudedant netinkamą medį) ir neoficialius susitraukimus (pvz., ką galvoji?
 • Be to, aš stengiuosi turėti nepriekaištingą didžiųjų raidžių rašymą, skyrybos ženklus ir gramatiką

Be abejo, kartais gyvenimo beprotiškumas trukdo man pasiūlyti geriausią palaikymą Kaip duoti, bet manau, kad vis tiek svarbu turėti teisingus tikslus.

Taigi tiesiog atminkite visa tai. Klaidos yra blogos, tačiau jei pasiūlysite puikų palaikymą, paversite galimą grįžusį klientą tai, kas galėjo būti baisi. Ir net jei jie negrįš, bent jau jūs kažkieno dieną pavertėte šviesesne.

4. Papildiniai puikiai tinka tinklui kurti.

Keista (man), kad sutikau naujų draugų ir verslo ryšių vien dėl to, kad jie rado ir panaudojo mano papildinį. Pašėlęs! Pasirodo, įskiepio išleidimas suteiks jums galimybę sutikti nuostabių naujų žmonių „WordPress“ pasaulyje.

Štai patarimas, kurį stengiuosi geriau išdėstyti: pasinaudokite kiekviena galimybe pasinaudodami susitikimais su žmonėmis. Sekite juos „Twitter“. Peržiūrėkite jų svetainę ir praneškite, jei jums patiko tai, ką radote. Jei esate intravertas, kaip aš, kartais galite jaustis keistai, bet aš pastebėjau, kad žmonės beveik visada mėgaukitės tuo, kad ką nors apžiūrite, ir (nuoširdžiai) pagirkite juos už jų darbą.

5. Kiekviena vystymosi kova yra įskiepio idėja.

Mano atveju, idėja „WP Social Media Slider“ gimė, kai pamačiau, kad internete nėra jokio papildinio, leidžiančio man gražiai rodyti „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“ įrašus tiesiogiai savo svetainėje. Man to labai reikėjo projektui, kuriame dirbau, ir po ilgų paieškų valandų padariau išvadą, kad sprendimas buvo jį pastatyti patiems. Kadangi jis buvo toks naudingas man, buvo nesunku priimti sprendimą paviešinti jį visuomenei.

Nuo tada, kai sėkmingai jį išleidžiau, aš galvojau apie papildinius kitaip. Kiekvieną kartą, kai nerandu mano poreikius tenkinančio papildinio, mano galvoje pasigirsta žadintuvas, kuris sako: „Jūs tikriausiai ne vienintelis asmuo, kuris nori tokio papildinio“.

Naujausias to pavyzdys: pastaruoju metu atlikau keletą svetainių, kuriose reikėjo daug CSV valdymo (eksportuoju pasirinktinius duomenis, importuoju pasirinktinius duomenis, kad sukurtume CPT, jūs jį vadinate). Yra kai kurie įskiepiai ten maždaug dariau tai, ko norėjau, bet niekas visiškai neatitiko sąskaitos. Taigi, mano galvoje kilo žadintuvas „puiki įskiepio idėja“ ir aš sukūriau savo sprendimą, kurį pavadinau CSV tūzas. Tai supaprastina beveik visų dalykų CSV failų importavimą ir eksportą į pranešimus, CPT ir vartotojus (arba iš jų). (Beje, jei tai skamba kaip kažkas, kas jus galėtų sudominti, nesivaržykite užsiregistruoti csvace.com pranešimams apie jos išleidimą.)

Jei, pavyzdžiui, jūs visada galvojate apie savo kovas kaip apie puikias įskiepių idėjas, niekada netrūks idėjų ir visada turėsite bent vieną asmenį (jus), kuriam būtų naudinga!

6. Didelę reikšmę turi nemokama papildinio versija oficialiame „WordPress“ papildinių kataloge.

Rinkodara yra sunki. Bent jau sunku, jei mažai žinai apie rinkodarą. Štai kodėl jūs visiškai privalo pasinaudoti „WordPress“ papildinių katalogas–Tikriausiai lengviausias ir pigiausias (nemokamas) „WordPress“ papildinių rinkodara. Tai gali būti didžiausias jūsų srauto šaltinis. Aš žinau, kad mano atveju aš nustebau, kiek daug žmonių randa „WP Social Media Slider“ per papildinių katalogą.

„WordPress“ papildinių katalogas

„WP Social Media Slider Lite“ „WordPress“ papildinių kataloge

Be to, kad tai tiesiog rinkodaros galimybė, nemokama papildinio versija yra puikus būdas leisti potencialiems klientams išbandyti jūsų papildinį. Aš žinau, kad daug žmonių nori įsitikinti, ar papildinys atitinka jų poreikius, prieš pradėdamas gryninti grynuosius pinigus, o nemokama versija yra tik tai, ko jiems reikia.

7. Grįžtantys klientai yra tikras dalykas, net jei parduodate tik vieną papildinį.

Šiuo metu turiu tik vieną išleistą papildinį, todėl iš pradžių negalvojau apie klientų grąžinimą. Aš turiu omenyje, kad daugumoje programinės įrangos pramonės sričių klientui programinę įrangą reikia nusipirkti tik vieną kartą.

Aš sužinojau, kad aukščiausios klasės „WordPress“ papildinių pramonė yra kitokia. „WordPress“ papildinių pramonėje daugelis (tikriausiai dauguma) jūsų pirkėjų įsigys jūsų papildinį savo kliento vardu. Jei jiems patinka jūsų papildinys, jie gali apsvarstyti galimybę dar kartą įsigyti jūsų papildinį būsimiems klientams.

Atminkite tai teikdami palaikymą klientui. Jei paliksite jiems gerą įspūdį, galite sulaukti daugiau nei vienintelis pirmas jų pardavimas.

8. Neparduok savęs; nustatykite teisingą kainą. Tikriausiai kūrėjai vis tiek apmokestina tai savo klientu.

Pirmą kartą paleidęs papildinį nusprendžiau padidinti savo galimybes parduoti nustatydamas mažesnę kainą, nei paprastai mačiau parduodančius papildinius. Turėdamas tai omenyje, pradėjau su 15 USD kaina „WP Social Media Slider“.

Po kelių mėnesių pardavimų supratau, kad trumpai parduodu. Tai buvo daug pigiau nei dauguma parduodamų „WordPress“ papildinių, o mano įskiepis buvo toks pat vertingas kaip daugelis jų. Taigi padidinau kainą iki 29 USD ir pardavimų pokyčių nemačiau. tiek pat, kiek ir daugelis žmonių ją pirko. Tai mane privedė prie svarbaus supratimo: daugeliui „WordPress“ kūrėjų nėra reikšmingo skirtumo tarp 15 USD ir 29 USD … ar net dar didesnis. Jie perka papildinį ir tiesiog ketina jį sumokėti kaip savo kliento išlaidas. Bent jau man tai, kad nustatiau super mažą kainą, nebuvo daugiau žmonių viliojanti ją pirkti.

Aš tai tikrai neturiu omenyje kaip rekomendacijos atitraukti žmones. Aš turiu omenyje tik tai, kad turėtumėte sąžiningai įvertinti, ko, jūsų manymu, vertas jūsų papildinys, ir parduoti už tokią kainą. Ar siūlote ką nors išskirtinio? Ar jūsų papildinio pobūdis reiškia, kad daug laiko praleisite palaikymui? Kiek laiko taupote savo klientus?

Nustatykite teisingą kainą ir tol, kol ji bus tikrai teisinga, jūsų klientai tikriausiai mielai ją mokės.

Tiek daug išmokta, tiek daug laiko.

Taigi to aš išmokau iki šiol. Esu įsitikinęs, kad toliau daug kurdamas pažangiausių „WordPress“ papildinių pasaulį, reikia išmokti daug ir daug daugiau pamokų. Man tai labai įdomu.

O kaip tau? Ar sukūrėte „WordPress“ papildinius? Ar išmokote kokių nors pamokų, apie kurias norėtumėte pasidalinti toliau pateiktuose komentaruose?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map