Norėdami padidinti srautą, perdirbkite senus tinklaraščio įrašus

Skirkite daugiau srauto į savo „WordPress“ tinklaraštį, perdirbdami senus pranešimus

Pažvelkite į savo svetainę (-es) ir pagalvokite, kiek tinklaraščių įrašų galima lengvai pasiekti pagrindiniame puslapyje. Esu tikras, kad galite pamatyti gal keturis ar penkis, o gal net iki dešimties ar dar keletą, bet kai jūsų tinklaraščio įrašai išeis iš pagrindinio puslapio, jie tampa panašūs į nuorodą, perkeliančią į antrą rezultatų puslapį „Google“: nenaudinga.


Dabar, naudodamiesi internetiniais tinklaraščių įrašais, vis tiek galite gauti srautą naudodami natūralios paieškos rezultatus ir iš tų žmonių, kurie nuskaito jūsų svetainę norėdami patikrinti jūsų archyvus, taigi ne viskas prarandama. Tačiau kartą per metus ar du pravažiuodami pro šalį turite didžiulę „WordPress“ tinklaraščio įrašų saugyklą, kuri retai išvysta dienos šviesą. Tai yra problema, nes jūs jau įdėjote kūrinį ar sumokėjote kitiems rašytojams už turinio kūrimą. Kodėl negalite pakartotinai naudoti įrašų, kad sudomintumėte savo skaitytojus ar uždirbtumėte pinigų? Pažvelkime, kaip galite pakartotinai naudoti senus „WordPress“ įrašus.

1. Pakartokite juos per socialinę mediją

Jei turite svetainę, tikriausiai turite keletą socialinės žiniasklaidos paskyrų, tiesa? Socialinės žiniasklaidos dalykas yra tas, kad suvaldyti yra visiškai skausmas. Štai kodėl tiek daug kompanijų samdo visiškai atskirą asmenį ar komandą, kad visa tai vyktų.

Kodėl gi nenaudojant savo senojo tinklaraščio turinio, įdėjus jį į savo socialinės žiniasklaidos paskyras? Yra tikimybė, kad kiekvienoje platformoje yra skirtingų žmonių, ir žmonės vertina pamatę tai, ko jie galėjo praleisti prieš dvejus ar trejus metus.

MIssinglettr

Informacija ir atsisiųsti

Mūsų geriausias pasirinkimas automatizuoti jūsų socialinį dalijimąsi yra „Missinglettr“. Ši galinga paslauga yra paprastas būdas sukurti ir valdyti savo socialinės rinkodaros planą. „Missinglettr“ automatiškai kuria socialinės žiniasklaidos įrašus, kad galėtų dalintis jūsų turiniu ištisus metus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patvirtinti kampaniją. Be to, jis sukuria turinio kalendorių, kurį galite naudoti norėdami sekti, kas buvo suplanuota.

Atgaivinti senus pranešimus - automatinis paskelbimas socialinėje medijoje

Kitas fantastiškas pasirinkimas yra „Revive Old Post“ įskiepis, kuris sugriebia visus senesnius įrašus ir automatiškai juos persiunčia. Papildinys leidžia pašalinti kai kuriuos puslapius ir įrašus iš ciklo, tačiau tai puikus būdas išlaikyti aktyvų „Twitter“ ir parodyti senus tinklaraščio įrašus.

Peržiūrėkite senus įrašus ir patraukite nuotraukas, kuriomis norite pasidalyti „Pinterest“. Pažiūrėkite, kiek žmonių nori prisegti jūsų straipsnius ir išbandyti, ar galite sukurti patrauklių nuotraukų, kurios įtikintų daugiau žmonių pasidalyti. Taip pat galite bendrinti senas nuorodas beveik bet kurioje socialinės žiniasklaidos paskyroje, kad padėtumėte sukurti savo platformą ir pakartotinai naudoti turinį. Pvz., Galite pagalvoti apie savo ankstesnių biurų paveikslėlį ir pasidalyti juo „Facebook“, kad juokingai pažvelgtumėte į praeitį.

2. Gaukite savo el. Pašto informacinį biuletenį

Pradėdami naujienlaiškį, turite daugybę įrankių, tokių kaip „MailChimp“ ir „AWeber“. Jei šiuo metu nekursite el. Pašto sąrašo savo svetainėje, pradėkite dabar. Tai yra vienas išbandytų ir patikimų būdų žmonėms surasti jūsų svetainę ir sugrąžinti juos skaityti bei nusipirkti daugiau.

„MailChimp“

Deja, ne visada lengva galvoti apie originalų informacinio biuletenio turinį, tad kodėl gi nenaudoti turinio, kurį sukūrėte praeityje? Jūsų seni pranešimai puikiai tinka kurti informacinius biuletenius, nes jūs jau įdėjote keletą kokybiškų darbų ir žinote, kad tai susiję su jūsų skaitytojais.

3. Surinkite viską į el. Knygą

Kitas puikus būdas pakartotinai panaudoti senus tinklaraščio įrašus yra viską sukompiliuoti ir susikurti el. Knygą. Tai yra įdomus būdas užsidirbti šiek tiek pinigų iš savo tinklaraščio ir susisiekti su neišnaudotomis bendruomenėmis, tokiomis kaip „Amazon“.

Kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, jie ne visada turi aiškų kelią, nuo ko pradėti ir kur eiti pradėjus. Kadangi sukūrėte didžiąją dalį savo svetainės turinio, turėtumėte mokėti sudėti visus straipsnius į nuoseklią seką su perėjimais ir papildoma informacija, kad jie taptų tvirta knyga..

Paskelbkite „Xpress“

Sudarę knygą galite sukurti viršelį, išsinuomoti redaktorių ir tada parduoti savo svetainėje naudodami „MyBookTable“ papildinys. Tokiu būdu jūsų skaitytojai suvokia knygas ir gali jomis pasidalyti su kitais žmonėmis. Jūs netgi galite būti sąžiningi su savo skaitytojais ir tiesiog pasakyti jiems, kad tai visos jūsų svetainės kompiliacija su papildomais smulkmenomis, kurios palengvina perskaitymą.

Kai kuriems galbūt tai visiškai neįdomu, tačiau kitiems tai bus patogu, nes jiems nereikės naršyti po visą jūsų svetainę. Tai ypač gerai pradedantiesiems, kuriuos gąsdina jūsų svetainė. Jau neminint to, kad knygą galite nemokamai atiduoti mainais į el. Pašto adresus. Tai puikus būdas sudaryti savo sąrašą ir išlaikyti žmones ateityje.

4. Sukurkite infografiką arba vaizdo įrašą pagal radinius

Yra nemaža tikimybė, kad kai kurie jūsų tinklaraščio įrašai praeityje buvo mokomoji medžiaga ir patarimai, kurie nukreipia žmones į tam tikrą techninį procesą ar netgi parodo jiems, pavyzdžiui, sodininkystę miesto aplinkoje. Tinklaraščių įrašai puikiai tinka bendrauti apie bet kokią idėją, tačiau kai kuriems žmonėms patinka idėja savo informaciją sunaudoti kitais formatais.

Pvz., Sename darbe aš klausydavausi tik radijo stočių ir internetinių transliacijų, nes visą dieną turėdavau sėdėti prie telefono, kad būtų galima pardavinėti. Aš negalėčiau susikoncentruoti į straipsnio skaitymą, o vaizdo įrašas būtų per daug nemalonus, jei mano viršininkas vaikščiotų pro šalį. Taip pat kitiems yra šiek tiek lengviau įsisavinti informaciją naudojant skirtingas laikmenas. Pvz., Jei galėčiau pasirinkti vaizdo įrašą ar tinklaraščio įrašą, aš visada rinkčiausi gražų vaizdinį vaizdo įrašą, kuris mane veda pakeliui.

WordPress-infographic

Paimkite senus tinklaraščio įrašus ir paverskite juos nauju turiniu pakeisdami laikmenos tipą. Yra daugybė duomenų vizualizacijos papildinių, kurie padės tai padaryti lengvai. Jei turite dienoraščio įrašo pamokymą, kaip susirišti batus, sukurkite vaizdo įrašą su vaikų šeimininku, kad vaikai galėtų susieti. Sukurkite programos „Kaip sukurti internetinį dienoraštį“ ekranizaciją ir pasidarykite infografiką iš to plataus mokslinio straipsnio, kurį parengėte apie sojų pupeles..

5. Sukurkite visą pardavimo kursą

Kartais žmonės nenori naudoti jūsų svetainės naršyti ir rasti viską, ką jiems reikia žinoti apie temą. Tinklalapiai yra puikūs, tačiau kai pradedate kurti tinklaraštį ir reguliariai pristatyti turinį, viskas pradeda truputį keistis. Trumpai tariant, tai nėra tokia organizuota klasė, kokią žmonės gali atsisiųsti ir sudėti į savo kompiuterį arba išsaugoti faile..

Yra daugybė internetinių platformų, kuriose galite parduoti savo užsiėmimus („Udemy“, „LearnDash“ ir kt.), Tačiau galite naudoti ir „WordPress“. Yra daugybė puikių LMS įskiepių, kuriuos galite naudoti norėdami tvarkyti savo klasių sistemą savo svetainėje naudodami dabartinę temą. Arba galite investuoti į vieną iš šių geriausių mokymosi valdymo „WordPress“ temų.

EDUMA švietimo „WordPress“ tema

EDUMA mokymosi valdymo „WordPress“ tema yra viskas, ko reikia kursams kurti ir parduoti internete. Ši tema integruota „BuddyPress“, „bbPress“ ir „WooCommerce“, kad suteiktų daug lankstumo kuriant internetinę švietimo bendruomenę. Plius tema yra suderinama su „Elementor“ arba „Visual Composer“ – taigi galite sukurti bet kurį norimą puslapio ar pranešimo išdėstymą, kad geriau parodytumėte savo kursus.

akademija-kursas-tema

Akademijos mokymosi valdymo sistemos „WordPress“ tema yra dar viena puiki galimybė. Pritaikius pasirinktinius kursų ir pamokų tipus, taip pat visišką „WooCommerce“ integraciją, nesunku pridėti turinį ir patiems parduoti kursus. Unikali, bet naudinga funkcija yra galimybė išduoti pažymėjimus baigus kursą, kad jūsų vartotojai turėtų įrodymą, kad baigė jūsų kursą.

protingas kursas-tema

Kita „Checkout“ tema yra „Clever Course“ mokymosi valdymo „WordPress“ tema. Ši tema yra švarios ir minimalios konstrukcijos, kuri puikiai tinka parduodant internetinius užsiėmimus. Nepriklausomai nuo to, kokią temą, papildinį ar platformą pasirinksite, savo klasės (-ų) sukūrimas suteikia galimybę pakartotinai naudoti turinį ir jūs galite sukurti bendruomenę su klase, kuri iš to išeina..


Tai yra, norint išmokti pakartotinai naudoti seną „WordPress“ įrašo turinį. Parinktys visada yra begalinės, ir tai yra nuostabu, nes žinote, kad senas jūsų turinys atitinka jūsų kokybės standartus. Retkarčiais gali tekti pakeisti turinį, jei jums reikia laiku pašalinti informaciją arba ištaisyti klaidą, kurią praleidote praeityje. Nepaisant to, didžiausia informacijos kolekcija paprastai yra jūsų tinklaraščių archyvuose, todėl šiek tiek įsigilinkite, kad jūsų turinio kūrimo procesas būtų šiek tiek lengvesnis..

Pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje, jei turite klausimų apie geriausius „WordPress“ įrašų pakartotinio naudojimo būdus. Ar turite kitų pasiūlymų, kaip paimti seną turinį ir paversti jį kažkuo naudingu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map