Norėdami sukurti pakartotinį srautą, naudokite „Push Notifications“

Norėdami sukurti pakartotinį srautą, naudokite „Push Notifications“

Jei norite sudominti auditoriją, turėsite sugebėti reikšmingai patraukti jos dėmesį. Tačiau tai ne visada lengva užduotis, ypač kai jų mobiliuosiuose įrenginiuose yra tiek daug dėmesio.


Laimei, tiesioginiai pranešimai yra efektyvus sprendimas. Tiesioginiai pranešimai yra būdas leidėjams ir kitoms įmonėms tiesiogiai ir realiu laiku perduoti pranešimus savo auditorijai, kad būtų galima skatinti įtraukimą ir skatinti srautą..

Šiame įraše aptarsime, kas yra tiesioginiai pranešimai, ir paaiškinsime jų naudojimo pranašumus. Taip pat pateiksime keturis patarimus, kaip naudoti tiesioginius pranešimus norint sukurti pakartotinį srautą, ir aptarsime jų nustatymą „WordPress“ svetainėje. Pradėkime!

Pranešimų apie naudojimąsi pranešimais privalumai

Stumiami pranešimai yra spustelėjami iššokantys pranešimai, kuriuos galima naudoti naršyklėse ar mobiliuosiuose įrenginiuose ir programose. Tai tiesioginio, tiesioginio ir tiesioginio bendravimo forma.

Naudodami tiesioginius pranešimus, leidėjai gali:

 • Pasiekite savo skaitytojus ten, kur jie praleidžia didžiąją laiko dalį, savo mobiliuosiuose įrenginiuose
 • Pridėkite naują jų tiesiogiai valdomą kanalą, panašų į informacinį biuletenį, bet turintį didesnį atidarymo ir paspaudimų rodiklį
 • Paskatinkite įsitraukimą ir grįžimą atgal, padėdami atsitiktinius lankytojus paversti ištikimais skaitytojais ir kurdami įpročius

Visų pirma naujienų ir turinio leidėjai gali gauti naudos iš tiesioginių pranešimų. Galų gale, jie siūlo veiksmingą būdą, kaip skaitytojams pateikti laiko atžvilgiu jautrų turinį, istorijas ir atnaujinimus. Pranešimai apie tiesioginius pranešimus taip pat gali užpildyti tą patį vaidmenį kaip informacinis biuletenis, kai reikia sukurti lojalių skaitytojų bazę.

Kitas tiesioginių pranešimų pranašumas yra pasirinkimo proceso paprastumas. Pvz., Pirmą kartą apsilankiusiems jūsų svetainėje ar programoje mobiliesiems reikės tik pasirinkti Leisti kai būsite paraginti, tada galėsite įtraukti į savo abonentų sąrašą.

„Push Notification Opt-in“ pasirinkimas

Programų mobiliųjų telefonų pranešimuose ypač pasirenkami aukšti tarifai. Remiantis tyrimais, beveik 60 procentų interneto srauto gaunama iš mobiliųjų įrenginių, o pasirenkama mobiliųjų programų stumiamųjų pranešimų pasirinkimo norma 43,9 proc „iOS“ vartotojams ir 91,1 procento „Android“ vartotojams (nes pastarojoje platformoje procesas vyksta automatiškai).

Dabar, kai išsiaiškinome tiesioginių pranešimų naudingumą, pažvelkime į keturis patarimus, kaip juos naudoti kartojant srautą į jūsų tinklaraštį ar naujienų svetainę.

1. Sukurkite aiškias, glaustas žinutes ir naudokite jaustukus

Trumpieji pranešimai yra trumpi. Paprastai jūs turite tik apie 40 simbolių, kad patrauktumėte naudotojų dėmesį ir perduotumėte savo pranešimą. Todėl rekomenduojama vartoti paprastą, tiesioginę kalbą.

Būtinai rinkitės temas, kurios yra aktualios jūsų skaitytojams. Taip pat naudinga išdėstyti jūsų pranešimą taip, kad jis įneštų skubos jausmą ir įkvėptų veikti. Naujienų leidėjams vienas iš būdų patraukti dėmesį būtų toks terminas kaip „NAUJIENŲ BRAAKIMAS“ į tiesioginį pranešimą, kad būtų laiku ir svarbi istorija.

Be to, norėsite išbandyti patrauklius įdėklus ir raginimus veikti (CTA). Tyrimai taip pat nustatė, kad naudojant jaustukus tiesioginiuose pranešimuose galima žymiai padidinti įsitraukimą.

„Push Notification“ jaustukai

Jaustukai gali padėti perteikti tam tikrą emociją ar toną jūsų pranešime. Be to, jie gali pagerinti bendrą pranešimo išvaizdą.

Taip pat svarbu sukurti viliojantį pasirinkimo pranešimą. Skirtingai nei žiniatinklio pranešimuose, kuriuose naudojami tik „leisti“ arba „blokuoti“ pasirenkamuosius pranešimus, mobiliųjų telefonų pranešimai leidžia suasmeninti jūsų siunčiamą pranešimą.

Kurdami pasirinktinį pranešimą, apsvarstykite galimybę pasakyti skaitytojui pasirinkimo vertę ir paaiškinti, ką jis gaus (naujienų naujienas, naujausius atnaujinimus, specialias akcijas ir tt). Taip pat galite tinkinti „Leisti“ ir „Don“. Mygtukai „Neleisk“ būti šiek tiek patrauklesni, naudojant tokius terminus kaip „Taip!“ arba „Gal vėliau“.

2. Segmentuokite savo auditoriją

Žmonės nenori būti nuolat bombarduojami pranešimais, ypač tokiais, kurie jiems nėra aktualūs. Jei naudosite bendrą, transliuojamą požiūrį į tiesioginius pranešimus, jūsų abonentai gali susierzinti ir atsisakyti.

Remiantis tyrimais, segmentuojant auditoriją pagal tiesioginius pranešimus, PR gali padidėti 218 procentai. Identifikuodami savo abonentus pagal jų pomėgius, galite pateikti pranešimus, pritaikytus kiekvienam asmeniui. Savo ruožtu tai turėtų padidinti tikimybę, kad jie atidarys žinutes.

Savo abonentus galite suskirstyti į kategorijas įvairiais būdais. Pvz., Naujienų leidėjai gali segmentuoti vartotojus pagal tai, kokio turinio kategorijas skaitytojas nori gauti. Kitos segmentavimo parinktys apima laiko juostą, vietą ir įrenginio tipą.

Programos mobiliesiems taip pat suteikia turinio leidėjams galimybę leisti savo abonentams pasirinkti, kokio tipo pranešimus jie nori gauti ir kada. Tai leidžia vartotojui jaustis labiau kontroliuojamam ir mažiau bombarduojamam nereikalingų pranešimų.

Šios veikiančios technikos pavyzdį galima pamatyti „The New York Times“ pranešimų nustatymuose, skirtuose jos programai mobiliesiems.

„Push Notification“ segmento nustatymai

Turinio ir naujienų leidėjai gali naudoti šiuos nustatymus norėdami sukurti vertingas žinutes savo auditorijai. Galite sužinoti, kurias istorijas domina jūsų auditorija, kad gautumėte tiesioginius pranešimus, ir atitinkamai jas pritaikyti.

3. Atsiminkite pranešimų laiką ir dažnį

Viename tyrime nustatyta beveik 40 procentų vartotojų teigia, kad atsisako tiesioginių pranešimų, nes trikdo juos netinkamu metu. Be to, daugiau nei pusė teigė, kad atsisakė, nes manė, kad tiesioginiai pranešimai erzina.

Tyrimai parodė, kad didžiausias paspaudimų skaičius, siunčiant tiesioginius pranešimus, būna antradieniais ir ne darbo valandomis. Tačiau tai, be abejo, yra apibendrinimas. Norint nustatyti efektyviausią jūsų tiesioginių pranešimų laiką ir dažnumą, gali prireikti šiek tiek eksperimentuoti.

Tai dar viena priežastis, kodėl segmentai yra pagrindiniai; tai gali padėti nustatyti, kada siųsti pranešimus kiekvienai abonentų kategorijai. Pvz., El. Prekybos svetainės gali naudoti tiesioginius pranešimus, kad galėtų atsisakyti pirkinių krepšelio.

el. prekybos pranešimas

Be to, segmentuodami auditoriją galite tinkinti pranešimus pagal jų laiko juostas ir vietas. Jei pusė auditorijos yra kitoje laiko juostoje nei jūs, nenorite siųsti pranešimų, kuriuos jie gaus vidury nakties.

Naujienų, tinklaraščių ir kito turinio leidėjai dažnai gali gauti naudos iš to, kad pirmiausia siunčia žinutes ryte. Pavyzdžiui, „The New York Times“ kiekvieną dieną siunčia „Morning Briefing“ tiesioginį pranešimą.

4. Stebėkite teisingą metriką

Kaip ir bet kurios rinkodaros strategijos atveju, labai svarbu stebėti jūsų tiesioginių pranešimų našumą, jei norite sužinoti, kas veikia ir neveikia. Gali prireikti šiek tiek laiko, kad nustatytumėte, kokius pranešimus ir laiką jūsų auditorija reaguoja.

Yra tam tikri rodikliai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kurie gali padėti įvertinti tiesioginio pranešimo našumą, įskaitant:

 • CTR
 • Pasirinkimo ir atsisakymo tarifai
 • Atidaryti kursai
 • Išlaikymo normos

Geriausi duomenų fiksavimo ir analizės metodai skiriasi priklausomai nuo platformų ir sistemų, kurias naudojate pranešimams siųsti. Tačiau svarbu, kad jūsų stebėjimo strategija išliktų nuosekli, todėl galite nuolat optimizuoti ir tobulinti savo tiesioginius pranešimus.

Kaip siųsti tiesioginius pranešimus naudojant

Svarbu suprasti, kad yra keletas skirtumai tarp žiniatinklio ir mobiliųjų pranešimų. Žiniatinklio pranešimuose nesiūlomos pasirinktinių pranešimų, pvz., Mobiliųjų pranešimų, suasmeninimo parinktys. Jie taip pat neleidžia pasiekti „iOS“ naudotojų. Be to, atlikus tyrimus paaiškėjo, kad mobiliųjų programų tiesioginių pranešimų atidarymo ir paspaudimų rodiklis yra didesnis.

Yra keli būdai, kaip galite siųsti bet kurio tipo tiesioginius pranešimus naudodami „WordPress“. Pavyzdžiui, norėdami siųsti žiniatinklio pranešimus, galite naudoti tokį įrankį kaip „OneSignal“.

„OneSignal Free Web Push Notifications“ papildinys

Norėdami įdiegti šį „WordPress“ papildinį, eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Ieškokite „OneSignal“ papildinio, tada įdiekite ir suaktyvinkite. Iš čia galite rasti mūsų patogų vadovą, į kurį „WordPress“ galite įtraukti tiesioginius pranešimus, kad gautumėte daugiau instrukcijų.

Kita vertus, jei norite siųsti mobiliuosius tiesioginius pranešimus, galite sukurti savo svetainės mobiliesiems programos versiją naudodami tokią paslaugą kaip „MobiLoud“.

„MobiLoud WordPress“ programos mobiliesiems

jų nemokamas papildinys padeda paprasčiausiai paversti jūsų „WordPress“ svetainę programa, kurią galite naudoti pranešimams siųsti. Naudodami „MobiLoud“ kuriate ir automatiškai siunčiate tiesioginius pranešimus tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Tai taip pat suteikia galimybę skaitytojams nuspręsti, kuriomis temomis jie nori gauti tiesioginius pranešimus. Tai idealiai tinka tinklaraščiams, naujienų svetainėms ir kitiems turinio leidėjams, norintiems aktyviau įsitraukti.


Šioje gausioje skaitmeninėje aplinkoje turite tik tiek galimybių sudominti lankytojus ir įtikinti juos sugrįžti. Tiesioginiai pranešimai yra efektyvus būdas tai padaryti.

Laimei, lengvai sukurti žiniatinklio ir mobiliųjų pranešimus naudojant „WordPress“. Tai darydami atminkite šiuos keturis patarimus:

 1. Kurkite aiškius, patrauklius ir glaustus pranešimus su jaustukais, kad padidintumėte susižavėjimą.
 2. Naudokite programą mobiliesiems, norėdami segmentuoti savo auditoriją ir kurti tikslines žinutes.
 3. Nepamirškite pranešimų pateikimo laiko ir dažnumo.
 4. Stebėkite metriką, kuri yra svarbiausia jūsų verslui, kad optimizuotumėte ir patobulintumėte tiesioginio pranešimo strategiją.

Ar turite klausimų apie tiesioginių pranešimų naudojimą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map