Pagrindiniai patarimai kuriant verslo svetainę naudojant WordPress

Patarimai, kaip sukurti verslo svetainę naudojant „WordPress“

Verslo svetainė yra būtinybė tiems, kurie nori sukurti vardą sau ar savo įmonei šiame šiuolaikiniame pasaulyje. Iš esmės tai nėra kažkas, kas turėtų būti vertinama švelniai. Nors gera svetainė gali padėti pritraukti naujų klientų, bloga gali juos atstumti. Štai kodėl aš sudariau keturių nepakeičiamų patarimų, kuriuos turite žinoti prieš kurdami savo verslo svetainę naudodami „WordPress“, sąrašą. Tai lengviau, nei galite pamanyti!


1. Apibrėžkite savo svetainės paskirtį

Suprasti, koks yra jūsų naujos svetainės tikslas, gali atrodyti akivaizdi pradžios vieta, tačiau daugelis žmonių eina į svetainės kūrimo procesą tiksliai nežinodami, ką jie nori perteikti savo svetainėje ar kaip jie nori ją perteikti. Tai gali iš karto paaiškėti visiems sulaukusiems lankytojams ir yra visiškai blogas būdas pradėti.

Užuot turėję šiek tiek laiko, turėtumėte apsvarstyti kiekvieną savo svetainės aspektą ir užduoti sau tokius klausimus, kaip „kam aš noriu rasti savo svetainę?“Ir„ką aš noriu, kad mano lankytojai darytų, kai jie čia bus?Tai yra geras pratimas, padėsiantis jums ne tik sužinoti, kaip pradėti procesą, bet ir kaip manevruoti bei vėliau atlikti pakeitimus..

Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra tai, kaip dažnai jūs siųsite atnaujinimus ir žinios, ar norėtumėte parinkties pridėti a parduotuvė kaip geriausia rinkti informaciją iš savo vartotojų ir ar jums to reikia aukščiausios kokybės savybės pvz., susitikimų planavimas ar forumas.

Tai gali atrodyti labai daug, ką reikėtų atsiminti, tačiau kol imsitės dalykų vienu žingsniu vienu metu, be savo klientų poreikių, galėsite greitai suprasti savo poreikius. Žinoma, skirtingi sprendimai tokių kaip svetainių kūrėjai ir skirtingos CMS platformos įgalina skirtingas galimybes ir funkcijas. „WPExplorer“ svetainėje mes manome, kad „WordPress“ yra tobula smulkiajam verslui,

2. Pasirinkite profesionalią „WordPress“ temą

Iš viso daugiafunkcinė „WordPress“ tema papildomiems vartotojams

Nesvarbu, kur esate, visada turėtumėte stengtis iškelti savo gerąją pusę. Tas pats pasakytina ir apie jūsų verslo svetainę. Nors išvaizda ne viskas, jie svarbesni nei jūs galite pamanyti.

Jei kuriate savo svetainę, tikėtina, kad įgyvendinsite dizainą iš anksto paruošto šablono ar temos. Yra tiesiog tūkstančiai, iš kurių galima rinktis iš stilių: nuo aptakių ir modernių iki ryškių ir garsių. Svarbu, kad jums patinka pasirinkta tema, tačiau tikriausiai dar svarbiau, kad ji turėtų visuotinį patrauklumą. Taip yra todėl, kad jūsų svetainė yra sukurta tam, kad paversti jūsų vartotojus, o ne patenkinti savo norus.

Dėl to aš rekomenduoju žaisti saugiai, ypač kai reikia pasiekti profesionalumo aurą. Pasirinkite šabloną, skirtą naudoti versle ir įmonėse. Šios temos sukuria pasitikėjimą įkvepiantį vaizdą ir paprastai apima papildomas funkcijas bei nemokamus dalykus, kurie jums gali būti naudingi.

Kadangi yra tiek daug variantų, rekomenduoju palyginti kelias populiariausias temas. Norėdami padėti, patikrinkite, ar WPExplorer pateikia geriausias verslo „WordPress“ temas. Tai puiki vieta pradėti ir joje yra 20 absoliučiai geriausių nemokamų ir „premium“ temų už kiekvieną kainą. Taip pat galite atidėti darbo kolegų, draugų ir net šeimos narių nuomonei. Nėra nieko blogo gauti antrą nuomonę.

3. Pasinaudokite atitinkamais papildiniais

Geriausios svetainių platformos suteikia vartotojams tūkstančius nemokamų ir mokamų papildinių, kurie gali padėti jūsų svetainę iš statinio puslapio paversti konvertavimo mašina. Patarimas yra rasti geriausius jūsų įmonės svetainės papildinius ir tinkamai juos įdiegti.

Yra keletas papildinių, kuriuos turėtų turėti visos svetainės. Tai apima saugumo priemones, padedančias užtikrinti saugų jūsų svetainės lankymą, atsarginius įrankius, kad būtų išvengta duomenų praradimo, jei kas nors nutiktų, ir SEO įrankius, skatinančius reklamuoti savo svetainę populiarių paieškos sistemų gretose. Taip pat yra daugybė įskiepių, labiau pritaikytų verslui.

„MonsterInsights Analytics“, skirtą „WordPress“

Pirmasis įrankis, kurį rekomenduoju įdiegti, yra tas, kuris gali suteikti jums analizės. „Analytics“ įrankiai patinka „MonsterInsights“ yra būtinas būdas stebėti, kas lankosi jūsų svetainėje, ir jie gali suteikti jums svarbios informacijos apie tai, kaip ir kodėl jūs pritraukiate tuos vartotojus.

„WordCress“ skirtas „MailChimp“

Tada apsvarstykite galimybę užsiregistruoti el. Pašto rinkodaros tarnybai, pavyzdžiui, „MailChimp“. Svetainė yra puikus būdas padėti sukurti potencialių klientų vardų duomenų bazę, tačiau jei nenaudojate visų galimybių, ji yra gana nenaudinga. Galite integruoti paslaugą tiesiai į savo svetainę su bet kuriais iš šių nemokamų „MailChimp“ pasirenkamos formos papildinių, kad rinktumėte informaciją, kad galėtumėte sudaryti el. Pašto sąrašą, nereikalaudami jokių jūsų veiksmų..

„Ultra Pro“ užsakymas „WordPress“

Galiausiai, jei tai svarbu jūsų verslui, galite įgyvendinti susitikimų planavimo sprendimą. Užuot reikalavę, kad jūsų klientai nustatytų susitikimus telefonu, jūsų svetainė gali pasyviai tai padaryti už jus ir realiu laiku atnaujinti įrašus, kad niekada nepraleistumėte plakimo. Įrankiai patinka „Ultra Pro“ paskyrimų užsakymas ar kita „WordPress“ užsakymo forma gali būti visiškai integruota į jūsų naudojamą programinę įrangą, o jūsų klientai įvertins jos patogumą.

4. Parašykite gerą turinį ir tvarkykite tinklaraštį

Turinio kūrimas

Negalime pervertinti gero turinio svarbos. Tinklalapiai gyvena ir miršta dirbdami už savo sukurtą darbą, o geriausias turinys dažnai būna apdovanojamas pasidalijant socialiniu tinklu, reitinguojant paieškos variklius ir susiejant išorę.

Štai kodėl aš rekomenduoju, kad kiekvienoje svetainėje būtų tinklaraštis. Nesvarbu, koks jūsų laukas ar svetainės tikslas, tinklaraštis yra puikus būdas pritraukti vartotojus, kurių galbūt neradote kitaip. Taip yra todėl, kad kiekvienas jūsų sukurtas turinys padidina jūsų svetainės efektyvumą ir svarbą.

Žinoma, ne visas turinys yra geras turinys. Galite naudoti mūsų internetinių dienoraščių kūrimo patarimus, kad sukurtumėte kokybišką turinį, arba pasamdykite laisvai samdomą darbuotoją, kad įsitikintumėte, jog turite ką nors, kuo galite pasitikėti, kad sukurtumėte jį jums. Arba naudokitės savo tinklaraščiu norėdami bendrinti turinį iš kitų susijusių svetainių. Jūs pastebėsite, kad jūsų svetainės tinklaraštis yra pats neįkainojamas šaltinis, kurį sukuriate.

Išvada

Ar kažko praleidome? Turite klausimą? O gal turite kitų patarimų naujoms įmonėms, kuriančioms savo pirmąją svetainę? Pasidalykite savo mintimis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map