Pagrindinis „WordPress Multisite“ vadovas

„WordPress“ yra tarsi „cynosure“ paradigma tarp įvairių Turinio valdymo sistemos (CMS) platformų. Šio žanro naudojimas ir pranašumas visada buvo paklausūs. Nepaisant to, tai gali būti smulkus verslas, vidutinis ar individualus tvarkymas; visi yra vienintelis tokio tipo verslininkas. Svarbu tai, kad „WordPress“ sistemoje buvo skatinamas atributas, kuris motyvuoja vartotoją atlikti „Multisite“ paskyrimą tuo pačiu vartotojo vardu ar domenu. Šis specifinis teiginys paskatino naują internetinių svetainių kūrimo erą, kai visi technologijų apsėstas ir pasaulietis vartotojas naudojasi galimybėmis..


Priskiriama savybė yra žinoma kaip „WordPress“ svetainė. Šiame straipsnyje pradėsime „WordPress Multisite“ apžvalgą, kodėl jums to gali prireikti, kaip įgalinti „WordPress“ daugiavietę svetainę ir įvairius „WordPress“ diegimo „Multisite“ pranašumus. Pradėkime!

„WordPress“ kelių svetainių apžvalga

„Multisite“ yra pažangiausias „WordPress“ platformos algoritmas, pristatytas 2010 m., Leidžiantis vartotojui sukurti kelias paskyras tinklaraščiams ar susijusioms svetainėms. Dėl šios universalios savybės per vieną „WordPress“ diegimą galite lengvai sukurti daugiau nei 1000 tinklaraščių. Be to, pasinaudojant šia išskirtine sistema, galima teisėtai valdyti įvairių stambių įmonių svetainių sujungimą. Įvairūs turinio priedai, kurie gali būti tvarkomi čia, yra socialiniai tinklai, tinklaraščių turinys, keli subdomenų įrašai ir pan.

Viename serveryje viskas suteikiama; vėliau, nuo 2010 m., įvyko tam tikri terminijos pakeitimai, kurie naudotojų žinioms išryškinti žemiau:

 • „WordPress MU“, kuri anksčiau buvo žinoma kaip „Multisite“ arba „MS“, dabar vadinama „WordPress“ su įjungta „Multisite“
 • Dienoraštis yra vadinama svetaine (t. y. tinklaraščiu, kurį vartotojas gali naudoti prisiregistruodamas)
 • A Svetainė yra minimas kaip tinklas (tai yra tinklaraščių, palaikomų tėvo tinklaraštyje, klasteris, kuriame atliekamos registracijos). „Multisite“ diegimas turi tik vieną tinklą, nebent vartotojas naudoja specialų papildinį, įgalinantį daugiau nei vieną tinklą
 • Svetainės administratorius yra vadinamas „Super Admin“, kuris priima prieigą prie visko per pilną tinklą
 • Tinklo administratoriaus informacijos suvestinė yra žinomas kaip pagrindinis pakeitimas išleidus „WordPress 3.1“, „Super Admin“ laukas perkeliamas į nepriklausomą prietaisų skydelį. Šią sritį galite pasiekti spustelėję skirtuką Tinklo administratorius, pateiktą „WordPress“ administratoriaus juostoje
 • Svetainės administratoriaus informacijos suvestinė yra „WordPress“ administratoriaus sritis, kurią mato nuolatiniai lankytojai ir vartotojai, ir kur lengvai galima pasiekti visas standartines „WordPress“ funkcijas

Kitame šio turinio skyriuje pabrėžiami pagrindiniai „WordPress Multisite“ reikalavimai. Paprastai yra dviejų tipų scenarijai, kai vartotojas reikalauja iš savo domeno kelių svetainių:

 1. Kviečiame visuomenę į pagrindines svetaines: „Multisite“ paskyrą tikrai gali sukurti asmuo be jokios pagalbos su administratoriaus pagalba. „Dienoraščiai“ ar potinkliai bus priglobti arba svetainėje.com/naujas svetainė arba naujas svetainė.site.com (pakatalogiai ar padomeniai), atsižvelgiant į jūsų nustatymus / sąranką.
 2. Vidaus tinklų priegloba: Šioje kategorijoje mažas ar didelis verslas sukuria savo „Multisite“ prisijungimą „WordPress“ platformoje, kad įvykdytų tą pačią turinio valdymo užduotį. Daugybė svetainių yra inicijuojamos per vieną „WordPress“ diegimą, todėl visas procesas yra patogus ir nerizikingas. Pvz., Mokyklai, turinčiai skirtingas filialus, gali reikėti „Multisite“ platformos, kad būtų galima pateikti savo paslaugų turinį ir nuolat atnaujinti.

Kaip įjungti „WordPress“ svetainę

Svarbu tai, kad trečiasis šio straipsnio aspektas pabrėžia svarbiausią dalyką: kaip įgalinti „WordPress Multisite“? Perkošiama trumpa „Multisite“ paskirstymo konotacija, kuri aprašyta sekančiuose šešiuose žingsniuose.

1 veiksmas: sukurkite naują savarankiško „WordPress“ diegimą

Tai yra pirmas žingsnis į kelią į kelių tinklų leidimą tinkle (jei dar neturite įdiegę „WordPress“). Taigi, jei jau turite „WordPress“ diegimą, vis tiek galite jį konvertuoti į daugiavietę svetainę, tiesiog įsitikinkite, kad išaktyvinote (jei tik laikinai) visus aktyvius papildinius, kad išvengtumėte galimų konfliktų (į juos visada galite reaguoti sukūrę kelių svetainių tinklą)..

2 veiksmas: įgalinkite daugiavietę svetainę

Norėdami įgalioti tinklo sąrankos meniu funkciją, pirmiausia turite įjungti „Multisite“ failą wp-config.php. Norėdami tai padaryti, atidarykite savo „wp-config.php“ failą ir įdėkite šį kodą aukščiau, kur rodoma / sakoma: „Štai viskas, liaukitės redaguoti! Linksmų tinklaraščių “:

/ * Daugiavietė * /
apibrėžti ('WP_ALLOW_MULTISITE', tiesa);

Kai tai bus padaryta, prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės arba, jei jau buvote prisijungę, atnaujinkite puslapį, kad galėtumėte tęsti kitus veiksmus.

3 veiksmas: tinklo įdiegimas

Aukščiau pateiktas veiksmas suteikia galimybę tinklo nustatymo elementui patekti į jūsų meniu „Įrankiai“, taigi „WordPress“ prietaisų skydelyje galite naršyti į Administratorius / Įrankiai / Tinklo sąranka, kur rasite naują puslapį „Sukurti„ WordPress “svetainių tinklą“, kad galėtumėte nustatyti reikalus..

„Wordpress Multisite“ sąranka

Aukščiau pateiktas vaizdas skirtas vietiniam pagrindinio kompiuterio diegimui. Pamatysite, kad jums suteikiama galimybė pasirinkti subdomenus ir pakatalogius (dažnai pasirinkimas nesiūlomas, kai esami serverio nustatymai draudžia jūsų pasirinkimą – aukščiau matoma vietinė instaliacija naudoja katalogą). A subdomenas yra domenų tinklo platforma, kurioje naudojamos užsakomosios svetainės. A pakatalogis yra kelias, pagrįstas svetainėmis pagal pareikalavimą. Pasirinkite, kurį norite, taip pat galite iš naujo sukonfigūruoti savo tinklo abonementą, kad įdiegę galėtumėte naudoti bet kurį iš pasirinkimų. (Konfigūracija gali būti šiek tiek varginanti)

Tinklo informacija pagal nutylėjimą yra užpildyta, tačiau tikrai galima atlikti pakeitimus:

 • Serverio adresas: Domeno URL, kurį asmuo naudoja norėdamas pasiekti „WordPress“ diegimą
 • Tinklo pavadinimas: Viso naudojamo tinklo pavadinimas
 • Administratoriaus el. Pašto adresas: Naudotojų el. Pašto adresas yra super tinklo administratorius

Galiausiai dar kartą patikrinkite elementus ir spustelėkite diegimą!!

Pastaba: Diegimo programa gali atlikti pakaitos pakaitinio domeno patikrinimą, kai jų nekonfigūravote. Nepaisykite šių įspėjimų, jei jie nėra susiję su jūsų tinklais. Be to, pradedantiesiems visada siūloma pereiti prie serverio reikalavimo ir prieš sukuriant tinklo puslapį, kuriame pateikiama informacija apie pakaitos pakaitinio domeno funkciją..

4 veiksmas: tinklo įgalinimas

Norėdami įgalinti savo tinklą, tiesiog vykdykite „WordPress“ pateiktas instrukcijas, kaip matyti toliau paryškintame ekrane.

„Wordpress Multisite“

Dabar darykite atsarginę savo prieinamų wp-config.php ir .htaccess failų atsarginę kopiją prieš atlikdami šiuos redagavimus, tik padarykite, kad kažkas negerai.

1. Pridėkite toliau nurodytas eilutes prie savo wp-config.php failo:

apibrėžti ('DAUGISITE', tiesa);
apibrėžti ('SUBDOMAIN_INSTALL', klaidinga);
apibrėžti ('DOMAIN_CURRENT_SITE', 'wordpressintegration.com');
apibrėžti ('PATH_CURRENT_SITE', '/');
apibrėžti ('SITE_ID_CURRENT_SITE', 1);
apibrėžti ('BLOG_ID_CURRENT_SITE', 1);

2. Prie „.htaccess“ failų pridėkite toliau nurodytas eilutes:

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteBase“
„RewriteRule“ rodyklė \ .php $ - [L]

# pridėti pasvirąjį brūkšnį į / wp-admin
„RewriteRule“ ^ ([_ 0-9a-zA-Z -] + /)? Wp-admin $ 1wp-admin / [R = 301, L]

„RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} -f [OR]
„RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} -d
„RewriteRule“ - [L]
„RewriteRule“ ^ ([_ 0-9a-zA-Z -] + /)? (Wp- (turinys | admin | apima). *) 2 USD [L]
„RewriteRule“ ^ ([_ 0-9a-zA-Z -] + /)? (. * \. Php) 2 USD [L]
„RewriteRule“. index.php [L]
Pastaba: Jei neturite .htaccess failo, turite jį sukurti tame pačiame kataloge kaip ir jų „wp-config.php“ failas. Ir jei yra .htaccess failas, pakeiskite visas esamas „WordPress“ eilutes šiomis naujomis. Įsitikinkite, kad nukopijavote kodą tiksliai tokį, koks jis yra jūsų administratoriaus skydelio ekrane. Aukščiau pateiktas kodas yra pavyzdys, tačiau jis gali būti 100% ne toks, kokio jums reikia.

Pradėję ir atlikę šiuos veiksmus, prisijunkite dar kartą naudodami pateiktą nuorodą. Norint prisijungti, galima išvalyti naršyklės talpyklą ir slapukus.

5 veiksmas: tinklo administratoriaus nustatymai

Dabar ieškosite tinklo administratoriaus nuorodos išskleidžiamajame meniu Mano svetainė parinktyje arba „WordPress“ administratoriaus juostoje.

„WordPress“ informacijos suvestinė

Per tai galima tinkamai ir greitai pakeisti tinklo administratorių į svetainės administratoriaus prietaisų skydelį. Tai atliekama spustelėjus informacijos suvestinės nuorodos į bet kurią iš pageidaujamų svetainių, esančių skiltyje Mano svetainės, parinktį.

4 pavyzdys

6 žingsnis: administravimas

Jūs sukūrėte daugialypį tinklą! Yra šiek tiek daugiau informacijos, kurią turite peržiūrėti. Prašau peržvelkite Kelių svetainių administravimas vadovas, kurį sukūrė „WordPress“ ir padės suprasti, kaip veikia jūsų naujasis kelių svetainių diegimas.

Išvada

„WordPress“ daugiavietė svetainė yra puikus įrankis, turintis daugybę pranašumų. Tik keli iš įvairių „WordPress Multisite“ privalumų yra šie:

 • Automatinis tinklaraščio ar svetainės kūrimas bet kokio tipo vartotojui (nesvarbu, ar tai individualus, ar smulkus, ar didelis verslas)
 • Neribota svetainės plėtra vienam vartotojui
 • Įvairios temos skirtingose ​​jūsų svetainės dalyse
 • Vartotojai gali į savo atitinkamą svetainę įkelti valdiklius, antraštes, fonus ir meniu, neatsižvelgiant į jų temą
 • Sklypai gali būti integruoti vienas su kitu arba atskirti
 • Ši visa sistema ir procedūra yra nerizikinga ir apibrėžta vartotojo, o tai neabejotinai padeda pasauliečiui

Taigi uždaryme tikrai galima pasakyti, kad „WordPress Multisite“ yra nuostabi platforma, leidusi daugeliui vartotojų sukurti sudėtingas svetaines dėl daugybės priežasčių. Žemiau pateiktuose komentaruose praneškite mums, kaip sekasi keliose svetainėse. Arba pasidalykite, kaip naudojote daugialypę svetainę diegdami „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map