Pagrindinis „WordPress“ schemos žymėjimo vadovas

Pagrindinis „WordPress“ schemos žymėjimo vadovas

Internete yra milžiniškai milijardai svetainių, o tai reiškia, kad turite sunkiai dirbti, jei norite, kad jūsų svetainė išsiskirtų iš minios. Pastaraisiais metais didelis dėmesys buvo skirtas paieškos sistemų optimizavimui (SEO), kad jūsų svetainė būtų matoma, ir žmonės visada ieško naujų būdų, kaip gerai įsitvirtinti paieškos varikliuose ir nukreipti daugiau aukštos kokybės srauto į savo svetainę..


Taip yra todėl, kad tai būtų verslo svetainė ar asmeninė svetainė, paskutinis dalykas, kurio norite, kad jūsų svetainė patektų į daugybę nesusijusių paieškos variklių rezultatų puslapių (SERP), arba kad ją būtų sunku rasti ir ji būtų vos matoma. Čia atsiranda schemos žymėjimas.

Jei anksčiau negirdėjote apie schemos žymėjimą, nesijaudinkite, kad nesate vienas. Tai palyginti nauja koncepcija, sukurta suteikti daugiau konteksto jūsų turiniui ir padėti jums geriau padėti paieškos variklius. Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip schemos žymėjimas gali padėti jūsų „WordPress“ svetainę padaryti labiau matomą? Jūs atvykote į reikiamą vietą!

Šiame išsamiame vadove mes užduosime (ir atsakysime) į šiuos penkis klausimus, kurie padės geriau suprasti, kas yra schemos žymėjimas ir kaip galite tai panaudoti savo „WordPress“ svetainės tobulinimui. Šie klausimai apima:

 • Kas yra schemos žymėjimas?
 • Kuo skiriasi schema ir SEO?
 • Kuo skiriasi schemos žymėjimas??
 • Kaip galite pridėti schemos žymėjimą prie savo „WordPress“?
 • Kodėl turėtumėte pridėti schemos žymėjimą prie savo „WordPress“?

Ar esate pasirengęs daugiau sužinoti apie tai? Šiame pirmame skyriuje pradėsime pažvelgti, kas iš tikrųjų yra schemos žymėjimas.

Kas yra schemos žymėjimas?

„Google“ struktūrizuotų duomenų testas

Pradėti eiti į schemos žymėjimą gali būti sudėtinga, tačiau jūs turite tai padaryti, jei norite naudoti tai kaip įrankį, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų geriau matoma.. WP variklis supaprastina sąvoką apibūdindamas schemą taip:

„Pagalvokite apie schemos žymėjimą kaip savo„ vizitinę kortelę “paieškos varikliams. Tai pateikia kontekstą jūsų turiniui, kad robotai galėtų nustatyti, apie ką kalbama. Tuo pačiu būdu vizitinė kortelė potencialiems klientams nurodo jūsų darbo pavadinimą, o schemos žymėjimas nurodo paieškos varikliams, kas yra daiktai, kad juos būtų galima tinkamai indeksuoti. “

Trumpai tariant, schema yra mikroduomenų rūšis, pridedama prie jūsų tinklalapių, siekiant pateikti kontekstą paieškos sistemoms ir padėti jiems atitinkamai reitinguoti jūsų puslapius. Iš esmės schemos žymėjimas tarnauja keturiems pagrindiniams tikslams:

 1. Norėdami padėti paieškos varikliams teisingai indeksuoti jūsų svetainę
 2. Norėdami, kad jūsų svetainė vizualiai išsiskirtų iš kitų puslapių, kuriuose reitinguojami tam tikri paieškos terminai
 3. Padėti skaitytojams rasti ieškomą turinį
 4. Norėdami pridėti kontekstą prie savo nuorodų ir turinio

Vienas iš pagrindinių schemos žymėjimo rezultatų yra tas, kad pagal numatytuosius nustatymus jūsų puslapiai bus geriau matomi paieškos sistemose ir padidins jūsų puslapių paspaudimų skaičių. Be to, kai kurie metaduomenys iš tikrųjų bus rodomi po jūsų antraštėmis SERP, publikai geriau nurodant, kas yra internetinis puslapis..

Taip pat verta paminėti, kad nors schemos duomenys vis dar yra pradiniame etape, kai kalbama apie mobilųjį telefoną, tokios paieškos sistemos kaip „Google“ jau pradėjo rodyti turtingus paieškos mobiliesiems terminus. Tai reiškia, kad schemos žymėjimas taip pat gali padidinti jūsų tinklalapius planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, ir tai ypač svarbu atsižvelgiant į tai daugiau nei 50% pasaulinių paieškų dabar vykdomi mobiliuosiuose įrenginiuose.

Kuo skiriasi schema ir SEO?

Prieš eidami toliau, svarbu išsiaiškinti skirtumą tarp Search Engine Optimization (arba konkrečiau „WordPress SEO“) ir „Schema“ žymėjimų darbo. SEO svarbą sudaro reitingai ir matomumas, tačiau šiuo metu nėra įrodymų, kad mikroduomenų pridėjimas per schemą gali turėti tiesioginės įtakos natūraliai jūsų svetainės paieškos kategorijai. Iš esmės tai, ką mes sakome, yra tai, kad schema dažnai neteisingai suprantama kaip būdas pagerinti reitingą, o ne tai.

Nors schema optimizuoja jūsų puslapius ir įrašus ir padeda jūsų turiniui pasirodyti tinkamesnėse SERP, ji savaime nepadidina natūralių reitingų, tokių kaip SEO. Beje, kuo daugiau konteksto pateiksite savo „WordPress“ svetainei ir joje dalijamajam turiniui (peržvelgdami, miniatiūras, įvertinimus, produktus ir kt.), Tuo didesnė tikimybė, kad padidinsite paspaudimų skaičių ir srautą į savo svetainę. Tai savo ruožtu gali padėti padidinti jūsų puslapių matomumą ir pagerinti bendrą jūsų svetainės našumą.

Kokie yra schemos žymėjimo tipai?

Norėdami paremti mūsų supratimą apie schemos žymėjimą, dabar pažvelkime į įvairius schemų tipus. Jis būna įvairių formų ir dydžių, priklausys nuo turinio, kuriuo dalijatės, ir nuo dalių, kuriomis norite, kad auditorija labiausiai sutelktų dėmesį.

„WordPress“ schemos „iš anksto nustatytus parametrus“ galite pasirinkti naudodamiesi papildiniais arba pridėdami kodą rankiniu būdu. Yra daugybė schemų tipų (kuriuos galite peržiūrėti čia), tačiau populiarūs įskiepiai „WordPress“ įskiepiai dažnai prideda raktų tipus, kurie, jų manymu, bus reikalingi daugumai vartotojų. Pvz., WP ir AMP schema ir struktūriniai duomenys teigia, kad šiuo metu jų yra net 35 skirtingi schemų tipai prieinamas per jos paslaugas. Pažvelkime į keletą dažniausiai naudojamų toliau pateiktų būdų:

 • Produktas: Galite pridėti tam tikros pagrindinės informacijos apie savo produktą, kuri bus rodoma paieškos rezultatuose, pvz., Kainą, apžvalgas ir prieinamumą
 • Vaizdo įrašas: Jei į savo puslapius pridedate vaizdo įrašų, taip pat aprašą, netgi galite įtraukti miniatiūrą, kad pritrauktumėte daugiau žiūrovų
 • Renginiai: Ar jūs rengiate / reklamuojate renginį? Norėdami įsitikinti, kad rezultatų puslapyje matoma informacija apie datas, išpardavimus ir vietas, naudokite schemą
 • Receptai: Naudodamiesi turtingais fragmentais, galite dalintis informacija apie receptą. Tai, iš kur jis atsirado, prieš skaitytojui net atidarius nuorodą, jis taip pat gali suteikti jūsų žvaigždės įvertinimus žvaigždutėmis
 • Dienoraščio įrašai / straipsniai: Schema gali padėti pagerinti jūsų tinklaraščių ir straipsnių išvaizdą bei pasidalyti informacija apie autorių ir turinį
 • Vietinis verslas: Jei esate vietinis verslas, savo vietą, apžvalgas ir net darbo laiką galite padaryti matomus paieškos rezultatų puslapyje

Kaip pridėti schemos žymėjimą prie WordPress?

Dabar jūs visiškai suprantate, kas yra „Schema“ ir kokiais populiariais būdais ji naudojasi verslas, el. Prekybos svetainės, tinklaraštininkai ir daugelis kitų. Laikas pažiūrėti, kaip tai pridėti prie savo „WordPress“ svetainės. Ar tai būtų „WordPress“ be papildinio? Žinoma ne! Taigi, pirmasis ir galbūt pats paprasčiausias variantas, kaip pridėti schemos žymėjimą prie savo svetainės, yra naudojant papildinį, tai padės sukurti turtingus ir svarbius meta aprašymus. Yra keli papildiniai, įskaitant:

Mielių SEO

Yoast SEO papildinys

Automatiškai pridėkite „Schema.org“ informaciją naudodami „Yoast“. Papildinys prideda jūsų svetainės informaciją naudodamas JSON-LD, pvz., Svetainės pavadinimą, logotipą, straipsnius, socialinius tinklus, paiešką ir kt.

„Viskas viename“ turtingi fragmentai

„Viskas viename“ turtingi fragmentai

Šis nemokamas papildinys leidžia dirbti kiekviename puslapyje ir skelbti pridedant informacijos apie jame esantį turinį.

Schemos programos struktūriniai duomenys

Schemos programos struktūriniai duomenys

Šis papildinys sunkų darbą už jus automatiškai sukonfigūruoja schemos parametrus ir duomenis jūsų žinutėse ir puslapiuose.

WP ir AMP schema ir struktūrizuoti duomenys

WP ir AMP schema ir struktūrizuoti duomenys

Yra mokama šio papildinio versija, suteikianti daugiau galimybių kurti „Google“ turtingus fragmentus.

„Schema Pro“

„Schema Pro“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Sukurtas tų pačių žmonių, sukūrusių turtingų schemų fragmentus „Viskas viename“, šis papildinys yra šiek tiek brangesnis, tačiau jame yra 13 skirtingų schemų tipų ir pritaikymas 1 paspaudimu.

Schemos žodynas

Taigi, kaip matote, yra keletas priedų, skirtų pridėti schemą prie „WordPress“; kuriuos pasirinksite, priklausys nuo jūsų svetainės turinio kiekio ir to, ar turite biudžetą investuoti į mokamą papildinį. Kitas būdas, kaip galite pridėti schemos žymėjimą prie savo svetainės, yra rankiniu būdu įrašant kodą, o tai leidžia padaryti daug daugiau – jei jaučiatės pakankamai įsitikinę, atlikdami šį kodavimą patys, tai yra.

Yra trys skirtingi „Schema“ žodynai, kuriais galite koduoti duomenis savo svetainėje. Tai yra JSON-LD, RFDa ir „Microdata“. JSON-LD, reiškiantis „JavaScript“ objektų žymėjimą susietiems duomenims, yra pats populiariausias ir plačiausiai rekomenduojamas žodynas bei galbūt geriausias būdas pridėti schemą prie jūsų „WordPress“.

Siekdamos užtikrinti, kad visos „Schema“ žodynas būtų suderintas su visomis paieškos sistemomis („Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir tt), komandos dirbo kartu kurdamos nuoseklią struktūrą ir terminologiją. Jie taip pat paleido „Schema.org“ ir tai gali būti pagrindinis įrankis, padedantis suprasti šiuos žodynus ir padėti sugeneruoti žymėjimą, kai užkoduojama „WordPress“ svetainė..

Taigi, jei dar nesinaudojote kodavimu ar vis dar nesate tikri dėl schemos pridėjimo rankiniu būdu, galite apsilankyti  Schema.org orientavimui.

Kodėl reikia pridėti schemos žymėjimą prie savo „WordPress“ svetainės?

Šiame paskutiniame skyriuje mes apibendrinsime, kodėl turėtumėte pridėti schemos žymėjimą prie savo „WordPress“ įrašų ir puslapių, ir paprastai pažvelkime, kaip schema gali pagerinti jūsų matomumą. Norėdami tai padaryti, mes sudarėme sąrašą keturių priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę pridėti schemą prie savo svetainės naudodami papildinį arba pridėdami kodą rankiniu būdu. Pagrindinės priežastys, kodėl reikia pridėti schemos žymėjimą:

 1. Duomenų struktūrizavimas padeda „WordPress“ svetainei geriau bendrauti su paieškos varikliais, todėl ji tampa geriau matoma atitinkamuose SERP
 2. Geriau suprantant jūsų turinį, tokios paieškos sistemos kaip „Google“ gali pateikti geresnius rezultatus savo vartotojams
 3. Įrodyta, kad mikroduomenys, tokie kaip gausūs fragmentai, miniatiūros ir reitingai, padidina jūsų svetainės paspaudimų rodiklį, o tai gali paskatinti aukštos kokybės srautą
 4. Galiausiai, pridėdami struktūrizuotų duomenų, galėsite ateityje apsaugoti savo turinį, nes sukuriama vis daugiau su paieška susijusių technologijų

Norėdami sužinoti daugiau ar pradėti, eikite į Schema.org daugiau detalių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map