Pagrindinis „WordPress“ skaitmeninio turto valdymo vadovas

Pagrindinis „WordPress“ skaitmeninio turto valdymo vadovas

Skaitmeninis turto valdymas yra sistemingas viso jūsų skaitmeninio turto organizavimas centralizuotoje vietoje. Ko jūs klausiate apie „skaitmeninius išteklius“? Na, jie apima visus jūsų daugialypės terpės failus, tokius kaip nuotraukos, vaizdo įrašai, dokumentai, vektoriai, „Photoshop“ failai, garso įrašų ištekliai ir tt Jei esate programuotojas, pagalvokite apie skaitmeninio turto valdymą kaip „rinkodaros pagrindą“ rinkodaros specialistams..


Jei jums įdomu, kodėl „Dropbox“ ir „Google“ disko epochoje reikia skaitmeninio turto valdymo sistemos ir kai „WordPress“ siūlo savo vaizdų tvarkymą ir paprastus laikmenų tvarkyklės parametrus, leiskite man papasakoti jums istoriją.

Pasakojimas apie produktyvumą

Mūsų istorija prasideda nuo didelio technologijų žurnalo, kasdien sukuriančio šimtus pranešimų, įskaitant tinklaraščių įrašus, „Instagram“ istorijas, vaizdo įrašus, nuotraukas, tviterius, snaipelius ir daugybę kitų. Jų turinio komanda yra didelė ir įvairi. Galbūt net pasiskirstę po kelis biurus.

Neseniai samdytas technikos rašytojas Samas dirba prie straipsnio, pavadinto Debesų kompiuterijos būsena 2017 m. Kaip mes visi žinome, vidinis susiejimas yra gera praktika, nepriklausomai nuo tinklaraščio dydžio. Kaip ir bet kuris geras skaitmeninis žurnalistas, Sam patikrina, ar komanda anksčiau buvo parengusi duomenų apie debesų kompiuteriją infografiką – tai, ką jis galėjo panaudoti savo straipsnyje. Kolega užtikrintai jį informavo, kad iš tiesų yra toks infografikas, paruoštas vos prieš keletą mėnesių. Ir taip buvo kažkur jų įmonės „Dropbox“ aplanke.

Po 27 minučių išsamios paieškos visuose aplankuose, kur buvo infografika turėtų būti, Sam randa infografikos PSD failą. Bet tai nėra tinkama versija – dėl to, kad ji vadinosi „peržiūrai“. Dar 12 minučių paieškos, ir Samas pagaliau nusprendžia ieškoti paskelbto straipsnio iš „Google“ ir atsisiųsti infografiką. Bet deja! Tą infografiką reikėjo pakeisti. Sam nenoriai atidaro „Photoshop“, melsdamasis, kad vis dar prisimena pagrindus.

Kodėl mes kalbame apie Samą?

Sam praleido tris ketvirčius valandos (tai yra beveik du su puse „Didžiojo sprogimo teorijos“ epizodų), bandydamas rasti tinkamą infografijos versiją. Šį kartą galėjo būti panaudotas kur kas produktyvesniam – pavyzdžiui, – aš nežinau – darbui su straipsniu? Mes tikrai nežinome, ar Sam tą dieną baigė straipsnį.

Bet kol kas turbūt susimąstėte, kokia šios istorijos prasmė? Bet kurioje organizacijoje skaitmeninis turto valdymas yra: esminis produktyvumo komponentas. Kai darbuotojas praleidžia beveik valandą ieškodamas failų turėtų buvo lengvai prieinami, tai yra švaistomas laikas. Bendrovė praranda pinigus.

Tiems iš jūsų, kurie ruošiatės uždaryti langą (arba paspausti namų mygtuką), kurį laiką nešiokite su manimi. Turiu gražios statistikos už jus. Net jei jums nepatinka likęs straipsnis, vien tik su vandens šaldytuvų pokalbiais darbe turėtų pakakti statistikos..

Įdomi skaitmeninio turto valdymo statistika

Sistemingo skaitmeninio turto valdymo diegimo trūkumas didelėse organizacijose lemia didžiulį produktyvumo praradimą. Kuris netiesiogiai prilygsta pinigų praradimui.

Nors skaitmeninio turto valdymo sistema nėra skirta Visi, Štai keletas tyrimų, parodančių, koks svarbus skaitmeninis turto valdymas gali būti didelėje organizacijoje.

Laikas, praleistas ieškant dokumentų

2012 m IDC tyrimas pasiūlė žmonėms praleisti daugiau nei 9 valandas per savaitę „Dokumentų kaupimas ir tvarkymas“ ir „Dokumentų paieška“.

Laikas, praleistas tvarkant dokumentus: 840 informacijos darbuotojų apklausa, paskirstyta tolygiai JAV, JK, Prancūzijoje, Vokietijoje, Australijoje ir Japonijoje. Šaltinis: IDC informacinių darbuotojų apklausa, 2012 m.

Medijos failų paieškos sėkmės rodiklis

Rinkos tyrimų įmonė GISTICS nustatė, kad 62% rinkodaros ir kūrybingų profesionalų praleidžia nuo 1 iki 6 valandų per savaitę failams tvarkyti. Be to, GISTICS nustatė, kad vidutinis kūrybingas žmogus ieško žiniasklaidos 83 kartus per savaitę ir nesugeba jos rasti 35% laiko, kai nėra įdiegta skaitmeninio turto valdymas..

Sprendimas: Jie apskaičiavo, kad skaitmeninio turto valdymo sistema padės sutrumpinti turto paieškai reikalingą laiką daugiau nei 85 proc., O nepavykus rasti žiniasklaidos – sumažės iki 5 proc..

„GISTICS Research“ duomenimis, skaitmeninio turto valdymo sistema padės daugiau nei 85% sutrumpinti turto paieškas.!

Skaitmeninio turto valdymo sistemos IG

„Aberdeen“ grupė nustatė, kad „geriausios klasės“ įmonės įvairiose pramonės šakose yra dvigubai linkusios naudoti skaitmeninio turto valdymo sistemą rinkodaros funkcijoms nei vidutinės jų atitinkamos pramonės įmonės. Tos pačios geriausios klasės bendrovės pranešė, kad per metus sumažėjo laiko patekti į rinką 23% ir 18% padidėjo vidutinė rinkodaros investicijų grąža. Paklaustas: „Kaip skaitmeninio turto valdymo investicijos paveikė rezultatus?“, 69% nurodė sutrumpėjusį turto kūrimo ciklo laiką, 40% teigė, kad mažiau laiko praleido failams perduoti, o 63% nurodė, kad agentūrų mokesčiai buvo sumažinti..

Šaltinis: Ian Michaels, „Rinkodaros vadovas, pagrindžiantis investicijas į skaitmeninio turto valdymą“, „Aberdeen Group“ tyrimų ataskaita

Didelėse organizacijose skaitmeninio turto valdymo sistema paprastai 23% sumažina laiką iki pateikimo į rinką ir 18% padidina vidutinę rinkodaros IG..

Skaitmeninio turto valdymo sistemos priėmimo koeficientas

Norėdami tai suapvalinti, „Frost & Sullivan“ sako tai, „Kadangi įmonės prie savo prekės ženklo strategijos prideda daugiau turtingų skaitmeninių laikmenų, failų dydžiai sprogsta. Šio turto suinteresuotosios šalys daug kartų yra išsidėsčiusios geografiškai, tačiau vis tiek reikia lengvai pasiekti ir bendradarbiauti naudojant tą patį turtą iš skirtingų vietų. Integruota su trečiųjų šalių sistemomis, naudojančiomis interneto paslaugas, ir užtikrinant sąlyginę prieigos kontrolę, „Digital Asset Management“ sistemos dabar tapo idealia platforma, leidžiančia tokiam bendradarbiavimui užtikrinti sklandų darbo procesą “.

Jie taip pat prognozuoja, kad tikimasi, kad skaitmeninio turto valdymo rinka augs daugiau nei 30% per metus, o pajamos iki 2013 m. Sudarys daugiau nei milijardą dolerių..

Šaltinis: Mukul Krišna, „Priglobto skaitmeninio turto valdymo sprendimų vertės supratimas“, 2009 m. Ir „Pasaulio skaitmeninio turto valdymo rinka, 2010 m.

Kodėl jums reikalinga skaitmeninė turto valdymo sistema?

Skaitytojai, dirbantys tipinėje verslo aplinkoje, būtų susidūrę bent su vienu iš žemiau paminėtų punktų. Kūrybinių ir rinkodaros skyrių žmonės sutiktų su dauguma jų. Pradėti skirtis? Palikite savo mintis komentarų skiltyje!

1. Naujausių failų priežiūra: Jūs iššvaistysite daug laiko atnaujindami savo skaitmeninio turinio versijas. Ši problema dar labiau padidėja atsižvelgiant į komandos dydį.

Nors daugelis MVĮ teikia pirmenybę „Dropbox“ (dėl savo populiarumo ir mažų išlaidų), darbuotojai reguliariai netaupo savo darbo „Dropbox“. Todėl komanda naudojasi pasenusiomis ar neteisingomis failų versijomis.

2. Failų ir aplankų bendrinimas: Nors man patinka naudoti „Dropbox“, yra tam tikrų vartotojo prieigos kontrolės funkcijų, kurių „Dropbox“ dar neturi. Galite bendrinti aplanko, kuris jau yra bendrinamas, poaplankį. Nors mano komandos darbas išsaugomas pagrindiniame aplanke, aš negaliu bendrinti poaplankio laisvai samdomam vertintojui, kuriam reikia prekės ženklo knygos ir skaitmeninių išteklių failų. Be to, pasidaryti / atnaujinti leidimus kiekvienam vartotojui tampa tikrai sudėtinga.

Sprendimas: Tam sukurta skaitmeninio turto valdymo sistema. Galite sukurti kelis prieigos lygius skirtingiems vartotojams, nesvarbu, ar tai būtų vyresnysis projekto vadovas, ar sutarties sudarytojas, ar laisvai samdomas dizaineris. Koordinavimas su keliomis agentūromis tampa daug lengvesnis naudojant centralizuotą turto valdymą, kelis vartotojo vaidmenis ir išsamius leidimus.

3. Nuotolinės komandos: Organizacijose, turinčiose kelis biurus, jūsų nuotolinės komandos koordinavimas yra skausmas ir reikalauja milžiniškų išlaidų. Be skaitmeninio turto valdymo sistemos (arba projekto valdymo papildinių) nėra jokios centralizuotos vietos, kur būtų išsaugotas visas skaitmeninis turtas. Dėl to taip pat kyla versijų kontrolės problemų, o rinkodaros specialistai nesupranta git.

Centralizuoto turto valdymo dėka įdiegta skaitmeninio turto valdymo sistema yra palaima nuotolinėms ir decentralizuotoms komandoms.

4. Kaina: Nors skaitmeninio turto valdymo sistemos įdiegimas iš pradžių yra brangus, išlaidos dažnai išlygėja, jei pridedama daug vartotojų. Įprastame debesų saugojimo sprendime, tokiame kaip „Dropbox“, augant vartotojų skaičiui, metinės išlaidos gali būti didesnės nei skaitmeninio turto valdymo sistemos. Mes net neužsiminėme apie laiką ir pinigus, kuriuos sutaupėte taupydami išlaidas!

Skaitmeninis turto valdymas 101

Dabar, kai apžiūrėjome kodėl gali prireikti skaitmeninio turto valdymo sistemos, pasinerkime į skaitmeninio turto valdymo sistemų tipus.

Skaitmeninio turto valdymo sprendimų tipai

Skaitmeninę turto valdymo sistemą organizacijoje galima įgyvendinti trimis būdais. Skiriamasis faktorius yra prielaida Skaitmeninio turto valdymo sistemos. Kitaip tariant, vieta skaitmeninio turto valdymo programinės įrangos, o esminio skaitmeninio turto vieta yra esminiai veiksniai.

„SaaS“ skaitmeninio turto valdymo sprendimas

Tai taip pat žinomas kaip skaitmeninio turto valdymo sprendimas, siūlomas klasikinėje „Programinė įranga kaip paslauga“ platformoje. Paprastai tai yra paprasčiausia skaitmeninio turto valdymo sistemos diegimo forma..

Jūs mokate mėnesinį mokestį už naudojimąsi programine įranga. Jūs įkeliate ir tvarkote savo turtą naudodami žiniatinklio sąsają arba programą mobiliesiems. Visas jūsų skaitmeninis turtas saugiai saugomas debesyje. Pralaidumą teikia ir valdo „SaaS“ įmonė kartu su priežiūra, saugos atnaujinimais ir vartotojo prieigos kontrole.

Jūsų organizacijos failai iš tikrųjų saugomi viešajame (arba mišriame) debesyje, už organizacijos ugniasienės ribų. „SaaS“ skaitmeninio turto valdymo sprendimo diegimo kaina yra maža ir paprastai yra greičiausia..

Skaitmeninis turto valdymo sprendimas vietoje

Pagalvokite apie diegiamą įmonės lygio programinę įrangą prieš tai debesų era. Programinė įranga būtų rankiniu būdu įdiegta įmonės serveriuose, o mokėjimas dažniausiai būtų vienkartinis naudojant programinę įrangą / saugos atnaujinimus ir metines priežiūros sutartis.

Tai būtų tiesioginės skaitmeninės turto valdymo sistemos pavyzdys. Skaitmeninis turtas tai daro ne palikti įmonės serverius. Paprastai jas naudoja organizacijos, turinčios vertingų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip nuotraukos, vaizdo įrašai, garso įrašai ir tt.

Hibridinis skaitmeninio turto valdymo sprendimas

Mes gyvename tokiu laiku, kuris yra pradedančiųjų ir mažų ir vidutinių įmonių aukso metai. Čia yra keblus dalykas – dauguma įmonių renkasi griežtą savo duomenų kontrolę, visada būdamos už užkardos. Ką daryti, jei SVV ir pradedantiesiems įmonėms reikalingas skaitmeninio turto valdymo sprendimas, tačiau jie negali sau leisti padengti diegimo vietoje išlaidų?

Paprasta. Jūs jiems sukuriate hibridinį skaitmeninio turto valdymo sprendimą!

Apsvarstykite šį pavyzdį:

Pagalvokite apie populiarią žurnalų kompaniją. Žurnalas „Elle“? Gerai!

Žurnale „Elle“ yra nuotraukų, kurias galima suskirstyti į dvi plačias kategorijas.

 • Pirma kategorija – labai konfidencialios nuotraukų nuotraukos, kurios nebus išleistos per kitus 6 mėnesius.
 • Antra kategorija – ankstesnių žurnalo numerių paviešintos fotosesijos.

„Elle Magazine“ interesas būtų laikyti pirmosios kategorijos nuotraukas savo serveriuose už įmonės ugniasienės ir ne leisti juos laikyti viešame debesyje.

Antrosios kategorijos nuotraukos jau buvo paviešintos visuomenei. Taigi juos galima laikyti viešajame debesyje už įmonės užkardos ribų. Tai taip pat būtų naudinga, nes tai sutaupytų „Elle Magazine“ IT komandą nuo būtinybės tvarkyti pralaidumo ir saugumo problemas.

Dabar hibridinis skaitmeninio turto valdymo sprendimas yra prielaidos derinys ir debesies diegimas. Privatūs failai yra saugomi ir prieinami iš jų įdiegimo vietoje, o viešieji failai saugomi debesyje, kad visas pasaulis galėtų juos pamatyti..

Kitaip tariant, žurnalas „Elle“ galėtų išsaugoti nepaskelbtas jų nuotraukų nuotraukas diegimo vietoje, o viešosios – „debesies“ diegimo metu. Hibridinis skaitmeninis turto valdymas sujungia geriausius iš dviejų pasaulių. Paprasčiau tariant, tai galėtų padėti daugeliui kompanijų išlaikyti savo saugumo standartus ir leisti viešajai informacijai naudotis iš pritaikytos prieinamumo šaltinio..

Išteklių žymėjimas ir metaduomenų valdymas

Vienas iš pagrindinių skaitmeninio turto valdymo sistemos tikslų yra organizuoti ir valdyti žiniasklaidos išteklius organizacijoje, kurioje ji yra dislokuota. Yra įvairių būdų tai pasiekti. Kai kurios skaitmeninio turto valdymo sistemos informacijai tvarkyti gali naudoti paprastą taksonomiją. Kiti gali naudoti pažangųjį mašininį mokymąsi ir dirbtinį intelektą, kad suprastų vaizdų turinį ir priskirtų juos kategorijai, be žmogaus įsikišimo. Tolesnėse pastraipose apžvelgsime pagrindinius būdus, kaip skaitmeninio turto valdymo sistema valdo išteklius, dar vadinamus skaitmeniniais ištekliais..

Taksonomija

Kas yra taksonomija? Tai nėra kas kita, kaip klasifikuoti duomenis. Pagrindinis taksonomijos lygis galėtų būti Failo tipas. Šaltinis gali turėti kelis failų tipus, įskaitant vaizdus, ​​vaizdo įrašus, PDF failus, garso failus ir tt. Vaizdai gali būti toliau klasifikuojami į: png, ai, eps, jpg ir kt..

Galėtų būti dar viena taksonomijos rūšis matomumas (vieša / privati). Failai, kuriuos leidžiama matyti viešajame tinkle, gali būti klasifikuojami kaip vieši. O tuos, kurie turi būti užrakinti už įmonės užkardų, galima priskirti privačioms.

Skaitmeninio turto valdymo sistema gali naudoti paprastas taksonomijas, tokias kaip kelių lygių kategorijos ir žymos, kad organizuotų esamus žiniasklaidos išteklius. Tai reiškia, kad galite greitai rasti reikalingus failus tiesiog patikrindami apibrėžtas kategorijas.

Metaduomenų valdymas

Paprasčiau tariant, metaduomenys yra duomenys apie duomenis. Pagalvokite apie paveikslėlio EXIF ​​informaciją. Tokią informaciją kaip nuotraukos fiksavimo duomenys / laikas, GPS koordinatės, ISO informacija ir kt. Sudaro nuotraukos vaizdo fiksavimo metaduomenys. Panašiai PDF failo tipiniuose metaduomenyse gali būti autorius, žymos, kategorijos, paskelbimo data ir kt.

Skaitmeninio turto valdymo sistema gali nuskaityti šiuos metaduomenis ir ieškoti bei filtruoti paieškos rezultatus pagal jūsų užklausą.

Darbo su „WordPress“ skaitmeninio turto valdymu pradžia

„WordPress“ siūlo labai paprastą skaitmeninio turto valdymo sprendimo formą. Ir jis yra kiekviename „WordPress“ diegime – net tuščiame. Ar galite atspėti, kas tai yra?

Teisingai – tai ne kas kitas, kaip „WordPress“ medijos biblioteka. Galite įkelti nuotraukas, vaizdo įrašus, PDF failus, dokumentus, suglaudintus archyvus, o ko ne – visa tai galite rasti naudodamiesi „WordPress“ laikmenų biblioteka.

Tačiau jei norėtumėte sukaupti visą informaciją į vieną prieinamą šaltinį – jums reikalinga skaitmeninė turto valdymo sistema. Su „WordPress“ integruotu skaitmeninio turto valdymo sprendimu galite suskirstyti į kategorijas, dalytis ir valdyti visą savo turtą – pradedant nuo 2005 m. Ekrano kopijų ir baigiant naujausiomis PDF rinkmenomis 2017 m..

Mes surinkome geriausių „WordPress“ skaitmeninio turto valdymo papildinių, kurie gali padėti jums pradėti dirbti, sąrašą.

Patobulinta laikmenų biblioteka – pridėkite taksonomijas prie „WordPress“ medijos bibliotekos

patobulintas daugialypės terpės bibliotekos „WordPress“ papildinys, skirtas užtvankos skaitmeninio turto valdymui

Pradėsime atnaujinti „WordPress“ numatytąją medijos biblioteką, turėdami keletą papildomų galių. Naudodamiesi patobulintos medijos biblioteka, galite suskirstyti savo ekrano kopijas, nuotraukas, PDF ir kitus failus į pridėdami kelias taksonomijas..

Taip pat galite filtruoti daugialypės terpės failus pagal įvairius parametrus ir rūšiuoti juos pagal įvairius užsakymus – visa tai skirta padėti rasti ir sutvarkyti daugialypės terpės failus efektyviausiu įmanomu būdu..

Tipiškas pavyzdys būtų nuotraukų suskirstymas į šias kategorijas.

 • Ekrano nuotraukos
 • Viršelio nuotraukos
 • Citatos
 • Herojaus atvaizdai (iš įvairių produktų)

Jei net norite giliau suskirstyti į kategorijas, aukščiau pateiktą taksonomiją galima dar patobulinti iki:

 • Ekrano nuotraukos
  • Temos
  • Papildiniai
  • DUK
  • Pamokos
 • Viršelio nuotraukos
  • Dienoraščio įrašai
  • Teminiai puslapiai
  • Papildinių puslapiai
 • Citatos
  • Bendrinami skaičiai
  • Minties lyderiai
 • Herojaus vaizdai
  • Papildiniai
  • Straipsnio skyrius – pertraukėlės

Patobulinta medijos biblioteka yra gera pradžia žmonėms, norintiems patobulinti savo medijos biblioteką naudojant esamus „WordPress“ išteklius.

„Media Library“ Premium kategorijos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite tik pridėti kategorijas prie savo daugialypės terpės bibliotekos, galite apsvarstyti „Media“ bibliotekų kategorijų „Premium“ papildinį, kuris tai daro.

Vykdydami masinius veiksmus, galite greitai suskirstyti biblioteką į kategorijas pagal iš anksto apibrėžtą taksonomiją. Jei nesate tikri dėl savo taksonomijos struktūros, galite pradėti nuo bazės (tokios, kokia aprašyta ankstesniame papildinio apraše) ir improvizuoti. Tada jūs pradedate taikyti kategorijas apibrėžtai taksonomijai. Kai susidursite su vaizdu ar PDF, kurie neatitinka anksčiau apibrėžtų kategorijų, eikite į priekį ir sukurkite naują įrašą!

„MaxFoundry“ medijos bibliotekos aplankai

„Media Library Plus“ aplankai - nemokamas papildinys

„Media Library Folders“ leidžia kurti daugiapakopius aplankus „WordPress“ laikmenų bibliotekoje. Naudodami intuityvią nuvilkimo sąsają, galite perkelti savo daugialypės terpės failus su kuo mažiau pastangų. Taip pat galite perkelti aplankus ir tvarkyti pagal kategorijas, kad būtų lengviau valdyti.

„Media Library Folders“ papildinys siūlo šias puikias savybes, be pritaikymo galimybių.

 • Nuvilkite failo sąsają, kad galėtumėte greitai atlikti savo darbą.
 • Galimybė rūšiuoti ir filtruoti failus ir aplankus, kad būtų lengviau ieškoti.
 • Įkeldami įsitikinkite, kad failai ir aplankai yra paruošti SEO, pridėdami ALT ir pavadinimo atributus.
 • Galimybė importuoti, perkelti ar kopijuoti esamus failus ir aplankus į naujus aplankus.

Be to, „Media Library“ aplankai taip pat integruojami su populiariais trečiųjų šalių papildiniais, tokiais kaip „WooCommerce“, „NextGEN“, „Advanced Custom Fields“ ir dar daugiau.

Tai tik keli iš įskiepių, kurie, mūsų manymu, yra tinkami, norint pradėti nuo skaitmeninio turto valdymo sprendimo „WordPress“. Norėdami gauti išsamų sąrašą, skaitykite šį straipsnį daugialypės terpės failų tvarkyklės papildiniai pateikė Nickas iš „Torque“.

Toliau apimsime du papildinius, kurie padės žengti kitą žingsnį link skaitmeninio turto valdymo. Šie papildiniai iš tikrųjų nėra įskiepiai, bet visiški skaitmeninio turto valdymo sprendimai.

„Brandfolder“

„Brandfolder“ yra „SaaS“ skaitmeninio turto valdymo sprendimas, kurį myli geriausios pasaulio įmonės, įskaitant „Slack“, „Shazam“, „Under Armour“ ir daugelį kitų. Tai leidžia valdyti jūsų prekės ženklo turtą torto gabalu. Ir atvirai kalbant, tikriausiai tokia yra vartotojo sąsaja geriausia, ką aš susidūriau su skaitmeninio turto valdymo sprendimu.

Tokie sprendimai kaip „Brandfolder“ yra naudingi didelėms organizacijoms, kurios turi išlaikyti prekės ženklo nuoseklumą daugelyje vertikalių ir gaminių.

Deja, tiesioginės kainos nėra. Taigi, nors papildinys, skirtas integruoti jį su „WordPress“ svetaine, yra nemokamas, „Brandfolder“ paskyra nebūtinai yra nebrangi. Tačiau tai yra puikus šaltinis norint sužinoti viską apie skaitmeninio turto valdymą ir nuolat atnaujinti savo žinias apie skaitmeninio turto valdymo pramonę..

„Phraseanet“ – atvirojo kodo sprendimas skaitmeniniam turtui valdyti

Kitas atvirojo kodo skaitmeninio turto valdymo sprendimas vadinamas „Phraseanet“. Pirmiausia turėtumėte atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą kitame serveryje. Jei naudojate „WordPress“ bendro naudojimo prieglobos serveryje su „cPanel“, greičiausiai galėsite greitai jį įdiegti. Aš rekomenduoju kreiptis į „Phraseanet“ diegimo vadovą.

Baigę galite atsisiųsti ir įdiegti „Phraseanet WordPress“ papildinį ir pradėti pridėti atvaizdų bei kitų daugialypės terpės failų savo žinutėse iš savo skirto „Digital Asset Management“ sprendimo..

Tiems iš jūsų, kurie perskaitėte Skaitmeninis turto valdymas 101 skyriuje „Phraseanet“ gali būti diegiamas kaip skaitmeninio turto valdymo sprendimas vietoje.

Išvada: Skaitmeninio turto valdymo sistemos naudojimo pranašumai

Svarbiausias skaitmeninio turto valdymo sprendimo pranašumas yra galimybė pagerinti organizacijos produktyvumą. Tai reiškia, kad mažiau laiko reikia ieškoti naujausios failo versijos, o daugiau reikia atlikti faktinį darbą. Skaitmeninio turto valdymo sprendimas taip pat suteikia centralizuotą valdymą – vietą, kur vieną kartą galite atnaujinti (įkelti) failą ir tiesiog pamiršti. Visi failo pakeitimai, įskaitant viešai prieinamus failus, bus matomi visur.

Mano draugai inžinierių komandoje kalba apie „git“ ir versijų valdymą bei CVS ir ko ne. Jei nuoširdžiai, tai verčia susimąstyti – kodėl rinkodaros specialistai neturėtų turėti jiems pritaikyto sprendimo, susijusio su gitais ar CVS? Štai kas yra skaitmeninio turto valdymo sprendimas!

Įsivaizduokite, koks produktyvus jūs būtumėte, jei galėtumėte tiesiog prisijungti prie savo darbo vietos (nešiojamojo kompiuterio, darbalaukio, „iPhone“ – kad ir kas skraidytų) – ir tiesiogiai pradėti dirbti prie naujausio projekto? Bendradarbiavimas tampa efektyvus.

Ar skaitmeninis turto valdymo sprendimas gali išspręsti problemą savaime??

Savo darbui visada naudoju „Google“ dokumentus. Ir aš laikausi griežtos failų pavadinimų sistemos. Religiškai. Manau, kad bendras komandos produktyvumas gali būti žymiai padidintas, jei mes nustatome ir laikomės tam tikrų pagrindinių taisyklių. Pavyzdžiui, jūs žinote, kaip mes turėjome valyti dantis prieš miegą? Kiek iš tikrųjų tai daro? Čia yra tas pats atvejis.

Turėtumėte išsaugoti savo darbą. Ne „Mano dokumentai“ ar „Darbo failai“ ar gerosios darbastalio darbalaukyje. Bet teisinga aplankas. Šį aplanką daugiausia jums paskirs IT komanda.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikti papildomą veiksmą (paskutinis žingsnis, tikrai) ir išsaugoti savo darbą tinkamame aplanke. Vien to pakaktų padidinti jūsų ir komandos produktyvumą. Tai taip pat pagerintų „Digital Asset Management“ sprendimo ilgalaikės rinkodaros IG.

Kokios jūsų mintys apie skaitmeninę turto valdymo sistemą? Tai verta? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map