Paprastas patarimas ieškant ir pasamdant „WordPress“ temos kūrėją

Jei kurį laiką naudojate savo svetainę, yra labai didelė tikimybė, kad jūs pradedate galvoti apie pasirinktinės temos kūrimą, kad išsiskirtumėte iš minios. Nors aukščiausios kokybės temos ir rėmai nuves jus toli, nėra nieko panašaus, jei tema būtų parengta pagal jūsų tikslus.


Galbūt pamėgote temą, kad ji atrodytų taip, kaip norite, tačiau beveik visada yra kažkas, kas tiesiog nėra teisinga. Esamos temos pritaikymai beveik niekada nepadės jūsų svetainei atrodyti tiksliai taip, kaip norite.

Problema paprastai yra ta, kad esate per daug užsiėmęs svetainės valdymu. Neturite laiko ar kantrybės išmokti koduoti arba patys atlikti šiuos pakeitimus. Užuot įsitraukę į „WordPress“ plėtros aspektą, kodėl gi nesiimant protingo požiūrio ir pasamdydami „WordPress“ temos kūrėją, kad sukurtumėte jums tinkintą temą?

Sprendimai priimti prieš samdant kūrėją

Prieš pradėdami ieškoti kūrėjo, kad sukurtumėte pasirinktinę temą, turite išspręsti keletą dalykų.

Pirma: turite nuspręsti, ar surasite ką nors, kas suprojektuotų ir išplėtokite savo temą, ar ketinate atskirti tą darbą į dvi atskiras dalis.

Ne visi kūrėjai atliks visą temos kūrimo procesą. Kur kas didesnė tikimybė, kad kūrėjas paims baigto projekto PSD failą ir iš jo sukuria darbinę temą.

Aš rekomenduočiau padalyti projektą į atskirus projektavimo ir plėtros etapus. Tai leidžia surasti žmones, kurie specializuojasi kiekviename aspekte. Galite dirbti su dizaineriu, kad sukurtumėte savo temą iki smulkiausių detalių, kur jie galės pasiūlyti konstruktyvius ir kvalifikuotus patarimus.

Baigę rengti temos projektą ji gali būti perduota kūrėjui, kurio pagrindinis dėmesys yra skirtas paversti tą dizainą darbine tema. Tai atleidžia juos nuo bet kokių dizaino sprendimų ir diskusijų, kad būtų galima susikoncentruoti ties tuo, kas jiems geriausia.

Antra, ir turbūt svarbiausia, jūs turite žinoti, ko norite iš naujos temos. Nėra prasmės tai aiškinti neturint aiškios idėjos, kaip norite, kad jūsų svetainė atrodytų ir veiktų.

Išsami informacija gali pasikeisti, kai aptariate temą su dizaineriu, tačiau pagrindinis svetainės vaizdas, dizainas ir funkcionalumas turėtų būti aiškus jūsų mintyse nuo pat pradžių..

Temų kūrėjų paieška

Kai turėsite išsamų svetainės dizaino PSD failą, dabar galėsite pradėti ieškoti, kas jį suvestų už jus.

Yra keletas vietų, į kurias galite kreiptis, norėdami rasti kūrėją darbui atlikti. Viena geriausių vietų pradėti yra iš tikrųjų paklausti dizainerio, su kuriuo dirbote, ar jis gali ką nors rekomenduoti.

Labai įprasta, kad dizaineriai ir kūrėjai dirba kartu ir rekomenduoja vieni kitiems. Jei jūsų dizaineris turi ką nors, kuo jis pasitiki, kad padarytų gerą darbą, tikrai verta su jais pasikalbėti. Jie gali būti ne idealūs jums, su kuriais dirbate, tačiau kadangi jie jau pateikiami su kažkieno, kuriuo pasitikite, rekomendacija, galite praleisti keletą galimų kliūčių..

Kita galimybė rasti kūrėją yra naudoti vieną iš pasiūlymų svetainių, tokių kaip Upwork. Arba galite išbandyti naujausią „Envato“ paslaugų svetainę „Envato Studio“. Šios svetainės nėra puikios norint rasti aukštos kokybės kūrėjus, nes dauguma žmonių jas palieka, kai sukuria tinkamą darbo portfolio. Tačiau galite rasti naują kūrėją, kuris nori sukurti portfelį ir darbą atliks kur kas pigiau, nei tikėtumėtės kitur. Asmeniškai vengiu šios galimybės, tačiau jei dirbate su mažu biudžetu, tai gali būti geras sprendimas jums.

Kitas paprastas, tačiau efektyvus pasirinkimas yra „Google“ paieška „WordPress“ kūrėjams jūsų rajone. Tai tikrai gali būti taip paprasta. Rasite daugybę žmonių, gebančių atlikti darbą, o naudoti ką nors vietoje gali būti geresnis pasirinkimas nei kažkas kitoje šalyje.

Vietinė galimybė projekto metu leidžia susitikti su asmeniu ar bent jau su juo reguliariai kalbėtis telefonu. Gali būti, kad nerandate talentingiausio kūrėjo, jei naudojatės kažkuo vietiniu, tačiau tai gali atsverti jūsų galimybė palaikyti tiesioginį pokalbį su jais. Tai tikrai priklauso nuo to, kas jums yra patogiausia vykdant projektą.

Temos kūrėjo pasirinkimas

Kai pasirinksite kūrėjus, turėsite nuspręsti, kaip sumažinti šį pasirinkimą asmeniui, su kuriuo bendradarbiausite.

Turite įsitikinti, kad jie geba atlikti darbus ir su jais lengva dirbti. Greičiausias būdas tai padaryti yra pažvelgti į jų svetainę. Kūrėjo svetainė turėtų atrodyti profesionaliai ir sužavėti jus. Jei jie turi blogą svetainę, kodėl gi galėtumėte patikėti, kad jie gerai atliks savo darbą??

Jūs turėtumėte sugebėti rasti ankstesnių klientų portfelį jų svetainėje ir, idealiu atveju, klientų atsiliepimus. Daug lengviau pasitikėti tuo, kas įrodė, kad gali atlikti šį darbą ir turi keletą klientų, kurie juos rekomenduoja.

Tai nereiškia, kad kūrėjas, kuris nėra ar šie dalykai nėra nieko gero. Paprasčiau yra pasisamdyti žmogų, kuris atsakys į jūsų pirminius kompetencijos klausimus, prieš net paprašydamas jo.

Projekto gairių ir sutarties nustatymas

Kai apsispręsite dėl savo kūrėjo, turite raštu apibrėžti projektą ir visas gaires. Niekada nepradėkite tokio darbo, jei nėra sudarytos sutarties ir mokesčio. Visada.

Gera idėja tam tikrus dalykus išdėstyti raštu prieš pradedant, kad tiek jūs, tiek kūrėjas žinotumėte, ko tikimasi iš jūsų kiekvieno.

Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte įtraukti į visas turimas gaires ir sutartis.

 • Visas projekto mokestis ir jo paskirstymas (avansas / gairės / kt.)
 • Temos testavimo ir taisymo reikalavimai, prieš pradedant ją naudoti
 • Kad projektas yra nuomos darbas ir kad jūs pasiliekate visas autorių teises
 • Bendravimo būdai ir dažnumas (el. Paštas / telefonas / asmeniškai)
 • Numatomas projekto pabaigos laikas

Gali būti ir kitų dalykų, būdingų jums ar kūrėjui, kuriuos reikia įtraukti į sutartį. Reikėtų atsiminti, kad tai yra verslo susitarimas ir jūs turėtumėte jį sudaryti kuo konkretesnį ar ramesnį, nei jums reikia.


Surasti gerą kūrėją ir dirbti su juo nebūtinai turi būti sudėtinga ar varginanti perspektyva. Yra tūkstančiai puikių kūrėjų. Norite dirbti su tuo, kas talentinga, bet dar daugiau – norite dirbti su patikimu ir maloniai bendraujančiu žmogumi.

Nesvarbu, koks talentingas kūrėjas yra, jei jie negali laikytis nustatyto termino arba jiems yra siaubinga dirbti, jūs turėsite apgailestauti dėl jų naudojimo.

Kai rasite kūrėją, kuris puikiai dirba ir gerai dirba su jumis, laikykitės jų kitų projektų. Rekomenduokite juos savo draugams ir kitiems jūsų tinklo žmonėms, kai jie ieško kūrėjų. Jei galite užmegzti gerus santykius su kuo nors, jie greičiausiai žengs tą papildomą žingsnį, kad padėtų jums, o tai tik pagerins jų darbą.

Ar turite savo svetainei pritaikytą temą? Kaip jūs suradote kūrėją ir kokius patarimus bei rekomendacijas turite procesui? Mes norėtume apie tai sužinoti toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map