Paprastas planas, kaip padidinti jūsų „WordPress“ tinklaraščio įsitraukimą

Paprastas tinklaraštininkas yra linkęs į apsėstą srautą, o konkrečiau – gauna daugiau iš jo. Kiekis yra raktas, tiesa? Galbūt, bet aš dažnai renkuosi šaudyti dėl mažai kabančių vaisių, tobulindamas kokybę srauto į mano svetaines. Tai galima padaryti dviem būdais:


 1. Pritraukite tinkamesnį srautą (t. Y. Žmones, kurie labiau linkę domėtis jūsų turiniu)
 2. Padarykite geresnį darbą „pardavę“ savo tinklaraštį naujiems lankytojams

Šiame įraše noriu atkreipti dėmesį į antrąjį metodą, kurį sudaro abu metodai, kurių grožis yra tas, kad jums nereikia dirbti, kad pritrauktumėte daugiau srauto – jums tiesiog reikia optimizuoti tai, ką jau turite. Pasaulyje, kuriame yra apsėstas kiekis, tobulėjimo to, ką jau turite, idėja dažnai yra nepaprastai vertinama..

Neseniai aptariau, kaip sukurti nuorodas į jūsų „WordPress“ tinklaraštį, kad padidintumėte įsitraukimą (ty tikimybė, kad bet kuris lankytojas priliptų), ir šiame pranešime iš esmės ketinu žengti šią strategiją dar vieną žingsnį toliau, siūlydamas jums planą, kurį galite padidinti jūsų dienoraščio „lipnumas“. Tai turėtų turėti tiesioginį teigiamą poveikį jūsų prenumeratos įkainiams ir vieno lankytojo vertė (jei jūsų tinklaraštis yra uždirbtas).

Pradėkime!

Jūsų svetainės skyriai, kurie padidina įsitraukimą

Projektas yra padalytas į keturias dalis, kurias sudaro dauguma „WordPress“ tinklaraščių:

 1. Antraštė ir naršymo juosta
 2. Turinys
 3. Šoninė juosta
 4. Poraštė

Kiekviena skiltis gali sužaisti lankytojus jūsų svetainėje arba paversti juos prenumeratoriais ar pirkėjais. Aš paaiškinsiu, kaip turėtumėte optimizuoti kiekvieną iš jų, kad būtų maksimaliai naudingas poveikis..

Pirmasis žingsnis yra perskaityti mano ankstesnį įrašą apie nuorodų kūrimą ir įsitikinti, kad jūsų svetainė tinkamai nustatyta, kad skaitytojai kuo labiau išlaikytų. Paprasčiau tariant, jokia nuoroda neturėtų atitraukti žmonių nuo skaitymo puslapio (nepriklausomai nuo to, ar nuoroda, kurią jie spustelėjo, yra vidinė ar išorinė), nebent galite būti tikri, kad tai padaryta su tuo puslapiu.

Tai pasakę, nulaužkime!

1. Antraštė ir naršymo juosta

Pirmasis klausimas, kurį turite užduoti, yra: „Ar mano svetainė išlaikė antraštės pašalinimo testą?“ Šis testas (mandagiai Derekas Halpernas) yra paprasta – tiesiog įsivaizduokite, kad antraštė ir antraštė yra pašalintos iš jūsų pagrindinio puslapio, ir paklauskite savęs, ar naujas lankytojas vis tiek gali išsiaiškinti, apie ką jūsų svetainė.

Jei atsakymas yra ne, tuomet turėtumėte pabandyti tai padaryti akivaizdžiau. Nors tai akivaizdu tu, naujiems lankytojams žinia paprastai turi būti perduodama namo. Vienas geriausių būdų tai padaryti yra funkcijų laukas – tiesiai po antrašte ir naršymu arba pačiame turinio langelio viršuje. Štai puikus „Smart Passive Income“ funkcijų langelio pavyzdys:

„Smart Passive Income“ pagrindinio puslapio ekrano kopija.

Nors pats funkcijų laukas iš tikrųjų nepaaiškina, apie ką yra svetainė, jame yra tiesioginė nuoroda į išsamų paaiškinimą. Jis išsiskiria puslapyje ir iš karto skatina naujus lankytojus gilintis į svetainę.

Aš rekomenduoju, kad visi tinklaraščiai turėtų funkcijų laukelį – panašų į aukščiau pateiktą (integruotą į pagrindinį turinio lauką) arba viso pločio versiją, tokią kaip ši iš „Social Triggers“:

„Social Triggers“ pagrindinio puslapio ekrano kopija.

Kai išsiaiškinote, kaip ketinate įdiegti funkcijų langelį savo svetainėje, turėtumėte atkreipti dėmesį į savo naršymo juostą. Paprastai tariant, jūsų nuorodos turėtų apsiriboti ne daugiau kaip šiais dalykais:

 • Namai
 • Apie
 • Pradėti čia
 • kontaktas
 • Prenumeruokite „splash“ puslapį (jei reikia)
 • Produkto puslapis (jei tinka)
 • Pasamdyk mane (jei reikia)

Akivaizdu, kad jūsų rida gali skirtis, tačiau pagrindinis principas yra tas, kad nuorodos jūsų naršymo juostoje turi nukreipti arba į didelio srauto puslapius, kurie padeda žmonėms geriau pažinti jūsų svetainę, arba paverčia juos abonentu ar klientu. Visa kita yra nereikalinga ir labiau tikėtina, kad sumažins įsitraukimą, nei turės teigiamą poveikį.

2. Turinys

Kalbant apie bet kurį konkretų jūsų svetainės puslapį ar įrašą, turite sutelkti dėmesį į tai, ką galite padaryti, kad lankytojas būtų įtrauktas. Aš rekomenduoju tai padaryti perpildydamas juos turinio parinktimis (bet geru būdu). Tobulame pasaulyje jūsų lankytojas negali padėti, tačiau atidarius kelis skirtukus naršo po jūsų turinį ir spustelėja susijusias nuorodas bei susietą turinį, atidarę kelis skirtukus..

Norint sukurti šį efektą, svarbiausia, kad jūsų svetainėje būtų daug turinio ir reguliarios nuorodos tarp įrašų ir puslapių. Vis dėlto labai svarbu, kad kiekviena nuoroda būtų tinkama, nes priešingu atveju rizikuojate dirginti lankytoją. Jei jūsų tinklaraščio dėmesys gana mažas (ir taip turėtų būti), o turinį kuriate nuolat, neturėtumėte problemų kurdami daugybę kontekstinių nuorodų savo naujuose tinklaraščio įrašuose.

Bet jūs neturėtumėte apsiriboti tiesiog susieti. Taip pat norėčiau kiekvieno įrašo apačioje pateikti susijusio turinio pasirinkimą (naudodamas puikų Dar vienas susijusių pranešimų papildinys (YARPP)) kartu su susijusiomis žymomis.

„Dar viena susijusi žinutė“ papildinio logotipas.

YARPP yra pagrindinis daugelio „WordPress“ svetainių, kuriose dirbu, pagrindas.

Galiausiai kiekvienas pranešimas turėtų būti baigtas raginimu veikti (CTA), kuris lankytojui suteikia galimybę prenumeruoti arba tapti klientu. Nedarykite klaidos manydami, kad lankytojai visada pastebės CTA jūsų šoninėje juostoje ar kitur – įrašo apačia yra puiki vieta patraukti jų dėmesį. Galų gale, jei jie perskaitė visą įrašą iki galo, jie tikriausiai turi gerą mintį imtis veiksmų.

3. Šoninė juosta

Paliekamo darbo už šoninės juostos ekrano kopija.

Mano tinklaraščio šoninė juosta.

Šoninė juosta yra turbūt labiausiai piktnaudžiaujama daugumos „WordPress“ tinklaraščių skiltis. Tai siaubingai perpildoma daugybe mažo poveikio valdiklių, kurie vartotojui siūlo mažai ir dar mažiau prisideda prie jūsų pagrindinio tikslo (t. Y. Pritraukti abonentus ir (arba) klientus)..

Svarbiausias šoninės juostos veikimo principas yra tas, kad ji būtų kuo rečiau apgyvendinta. Paprasčiau tariant, kuo mažiau lankytojų pasirinkimo galimybių, tuo didesnė tikimybė, kad jie pasielgs teisingai (t. Y. Užpildys CTA). Tačiau taip pat norite užtikrinti, kad šoninė juosta lankytojams suteiktų galimybę sužinoti daugiau apie jūsų tinklaraštį ir tyrinėti toliau. Atsižvelgdamas į tai, rekomenduoju įtraukti šių valdiklių derinį (išvardytą ne tam tikra tvarka):

 • Prenumeratos forma
 • Nuoroda į produktą (idealiu atveju – grafinė)
 • Nuoroda į pinigų puslapį (-ius) (t. Y. Tuos puslapius, kurie generuoja tiesiogines pajamas)
 • Kategorijų / žymų arba nuorodų į išteklių puslapius sąrašas
 • Socialinės žiniasklaidos mygtukai
 • Paieškos laukelis
 • Mini bio dėžutė

Kairėje šio skyriaus pusėje matysite mano tinklaraščio šoninės juostos ekrano kopiją, kurioje yra visi aukščiau išvardyti elementai. Kiekvienas iš jų suteikia vartotojui galimybę toliau tyrinėti tinklaraštį, užsiprenumeruoti ar įsigyti. Visi šie veiksmai jums naudingi.

4. Poraštė

Tiesą sakant, aš labiau įtraukiu poraštę, nes tai yra svetainės elementas, kurio tikrai negalima nepaisyti, o ne galimo įtraukimo ir konversijos potencialo. Tiesa ta, kad dauguma žmonių nekreipia daug dėmesio į jūsų poraštę ir jos galimybės yra ribotos.

Daugybė poraštės apsiriboja vien pranešimu apie autorių teises ir, jei sąžininga, aš nematau su tuo problemų. Jei vis dėlto norite pridėti šiek tiek daugiau informacijos apie savo svetainę, tada galite užpildyti poraštę naudodami aukščiau paminėtų valdiklių ir dar daugiau derinį..

„WPExplorer“ poraštė iš tikrųjų yra geras pavyzdys, ką galite padaryti su poraštė – jei lankytojas daro patekti į patį puslapio apačią, tada jiems atsiveria puiki galimybė persikelti į kitą svetainės skyrių:

„WPExplorer“ poraštės ekrano kopija.

Poraštė turėtų būti jūsų paskutinis prioritetas, tačiau jei turite laiko, galite apsvarstyti galimybę ją panaudoti naudojant keletą įsitraukimą didinančių valdiklių..

Didėja internetinių dienoraščių įtraukimo suvestinė

Aukščiau pateikiau daugybę patarimų, dėl kurių galima kreiptis, tačiau svarbiausia yra suprasti pagrindinius mano patarimo motyvus – kad vartotojui visada turėtų būti suteikta daug kontekstui svarbių galimybių toliau tyrinėti svetainę ar užsiprenumeruoti. Tai yra raktas – tol, kol to atsiminsite, vargu ar suklysite blogai, net jei laikysitės kitokio požiūrio, nei aš rekomendavau.

Turėdamas tai omenyje, norėčiau sužinoti, kokias strategijas taikote, kad padidintumėte įsitraukimą ir konversijas savo tinklaraštyje. Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me