Paprastas „WordPress“ tinklaraščio įrašų kontrolinis sąrašas siekiant geresnio turinio

Paprastas „WordPress“ tinklaraščio įrašų kontrolinis sąrašas siekiant geresnio turinio

Jūs perskaitėte, kad tvirtas žiniatinklio turinys labiau nei bet kuris kitas veiksnys lemia jūsų svetainės sėkmę. Bet kas lemia, ar jūs parašėte a Gerai tinklaraščio straipsnis?


Neįmanoma objektyviai pasakyti, tačiau yra keletas visuotinai sutartų elementų, kurie gali prisidėti prie jūsų tinklaraščio įrašų efektyvumo. Įtraukite juos į kiekvieną skelbiamą įrašą ir būsite tinkami.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, šiame straipsnyje mes pradėsime tyrinėti tinklaraščio įrašo anatomiją, tada parodysime, kaip galite įtraukti paminėtas sudedamąsias dalis į papildinių sugeneruotą kontrolinį sąrašą, kurį galite paleisti kiekvieną kartą kurdami dienoraščio įrašas per „WordPress“. Įsilaužkime!

Aukščiausios kokybės tinklaraščio įrašo anatomija

Taigi, ką reikėtų įtraukti į tipišką tinklaraščio įrašą? Paleiskime medicininę metaforą. Jei tinklaraščio įrašo kontūras būtų skeletas, jo struktūrą sudarytų iš dešimties pagrindinių punktų. Pažvelkite į kiekvieną iš jų:

 1. Tvirta tema ir pagrindinis raktinis žodis. Pasirinkite tinklaraščio įrašo temą, kuri yra kažkiek naudinga jūsų skaitytojams, tada raskite susijusį raktinį žodį, kuris padės įtvirtinti jūsų temą ir padės žmonėms ir paieškos sistemų vorams žinoti apie jūsų tinklaraščio įrašą..
 2. Įspūdingos antraštės ir paantraštės. Reikia laiko išmokti rašyti antraštes, kurios patrauktų jūsų skaitytojų dėmesį, tačiau tai yra būtinas įgūdis, nes antraštė dažnai skiriasi spustelėjimu ar perdavimu. Ir kadangi dauguma svetainės lankytojų nuskaito tinklaraščių įrašus, ta pati sąvoka galioja ir subpozicijose.
 3. Tinkamas formatavimas. Priklausomai nuo jūsų rašomo tinklaraščio tipo, „tinkamas“ formatavimas bus laikomas skirtingu. Paprastai sakant, jūs norite naudoti subpozicijas (h2, h3 ir pan.) Ir įtraukti drąsus, kursyvas, sąrašus ir kitus panašius elementus, kad jūsų tinklaraščio įrašai būtų įvairūs.
 4. Meta aprašymai. Tai yra suvestinės, rodomos paieškos rezultatų rezultatuose; juos taip pat naudoja socialinė žiniasklaida ir socialinės žymėjimo svetainės. Tavo neturėtų būti ilgiau kaip 159 simboliai (įskaitant tarpus). Meta aprašymai nėra tokie svarbūs SEO atžvilgiu, tačiau jie leidžia jūsų skaitytojams žinoti, ko tikėtis susidūrus su jūsų puslapiu paieškos sistemose ar socialinės žiniasklaidos svetainėse.
 5. Žiniasklaida. Kiekviename įraše turėtų būti bent vienas atvaizdas ir, jei įmanoma, kitos formos laikmenos. Vaizdo įrašai, infografika, internetinės transliacijos ir garso failai pagerina skaitymo patirtį ir skatina dalytis socialiniais tinklais. Be to, ne visi jūsų svetainės lankytojai galės skaityti kiekvieną įrašą; kai kuriems gali tekti klausytis podcast’o, kai jie treniruojasi ar važiuoja į darbą. Sužinojus savo auditoriją, žiniasklaidos pasirinkimas turėtų būti tikslingesnis.
 6. Išvada ir raginimas veikti. Išvados padeda skaitytojams suasmeninti jūsų tinklaraščio turinį ir nuspręsti, ką daryti toliau, o raginimas veikti skatina skaitytojus įsitraukti į jūsų tinklaraščių bendruomenę..
 7. Tinkamas susiejimas. Nepaisant to, kad galite atrodyti neprofesionaliai, sugadintos nuorodos gali paskatinti paieškos variklius tikėti, kad jūsų svetainė nepatikima, ir dėl to jūsų svetainės reitingai gali smukti. „WordPress“ įskiepiai patinka Broken Links Checker gali nuskaityti jūsų svetainę, kad įsitikintų, jog vidinės ir išorinės nuorodos veikia tinkamai.
 8. Kategorijos ir žymos. Be kategorijos tinklaraščio įrašų temų struktūros, jos perduoda paieškos varikliams pagrindines sąvokas, apie kurias rašoma jūsų tinklaraštyje. Panašiai etiketės yra platesnės aprėpties ir turėtų apimti susijusius terminus.
 9. Redagavimas. Nepaisant to, kiek kartų jūs skaitėte savo straipsnį vaizdo ar teksto rengyklėje, skaitymas kaip „WordPress“ peržiūra neabejotinai turėtų būti jūsų kasdienybės dalis. Tai yra geriausias būdas redaguoti ir koreguoti savo tinklaraščio įrašą, nes tai leidžia pamatyti didesnį paveikslėlį ir pasirinkti rašybos klaidas, struktūrines problemas, kurių priešingu atveju būtumėte praleidę.
 10. Planavimas. Jūs nerašote to, ką paskelbiate iškart, tiesa? Žinoma, ne – jūsų redakcinis kalendorius suplanuotas iš anksto. Turėdami tai omenyje, kai baigsite įrašą, turite jį suplanuoti!

Čia jį turite – patikima kiekvieno jūsų paskelbto „WordPress“ tinklaraščio įrašo struktūra. Atsižvelgiant į jūsų tinklaraščio temą, auditoriją ir verslo tikslus, gali reikėti papildyti ar kitaip pakeisti šį sąrašą. Nepaisant to, jei įtrauksite tai, kas aprašyta aukščiau, jūs esate gerai pradėję.

Dabar mes žinome, ką norime padaryti, norimą struktūrą turime paversti kontroliniu sąrašu, kad galėtume užtikrinti, kad ji bus padaryta kiekvieną kartą.

Kodėl kontroliniai sąrašai yra tokie svarbūs?

Jums gali kilti klausimas, ar reikia turėti „WordPress“ tinklaraščio įrašo kontrolinį sąrašą. Buvau toks pats skeptiškas, kai pirmą kartą pradėjau reguliariai rašyti tinklaraščius. Tačiau neilgai trukus supratau, kad norint sukurti šį tinklaraščių kūrimo procesą reikia, kad turėčiau sistemą.

Matote, net ir turėdami geriausius ketinimus, lengva pamiršti vieną ar dvi užduotis, be oficialios nuorodos į tai, dėl ko dienoraščio įrašas baigtas. Atulas Gawande’as, autorius Kontrolinio sąrašo manifestas, rašė, kad net ekspertams, tokiems kaip kvalifikuoti chirurgai, taip pat reikia kontrolinių sąrašų (jis turėtų žinoti – jis yra chirurgas).

Kontrolinis sąrašas nėra ramentas. Tai yra neįkainojama pagalba jūsų efektyvumui. Jie verčia mus atskaitingumu ir supaprastina procesą, kuris gali tapti monotoniškas ar pamirštamas.

„Pre-Public Check Checklist“ papildinio naudojimas

Išankstinio paskelbimo kontrolinio sąrašo papildinys

Naudodamiesi papildiniu „Iš anksto paskelbkite“ kontrolinį sąrašą, galite sukurti tinkintą kontrolinį sąrašą, tinkantį jūsų pačių tinklaraščio įrašo struktūrai, ir niekada nepamiršti žingsnio. Pažvelkime į jo sąranką. Tai gana greitai – taigi, mes einame!

Šį nemokamą papildinį galite rasti „WordPress.org“ saugykloje. O tai reiškia, kad galite tiesiog pereiti į „Papildiniai“> „Pridėti naują“ ir ieškoti „iš anksto paskelbti kontrolinį sąrašą“, kad jį įdiegtumėte.

Išankstinio paskelbimo patikrinimo sąrašo papildinio meniu

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, turėtumėte pamatyti, kad naujas Iš anksto paskelbti kontrolinį sąrašą elementas buvo pridėtas pagrindinės „WordPress“ informacijos suvestinės skiltyje „Nustatymai“. Čia galėsite sukurti ir tvarkyti savo kontrolinį sąrašą ir susijusias parinktis.

Išankstinio paskelbimo kontrolinio sąrašo nustatymai

Papildinys suaktyvinamas, kai vartotojas bando paskelbti naują įrašą ar puslapį jūsų svetainėje. Taigi pirmas žingsnis yra apibrėžti, ko norite, kai vartotojai spustelės skelbti. Kaip matote aukščiau, yra variantų, kaip priversti užpildyti kontrolinį sąrašą, pridėti įspėjimą, kai vartotojas bando paskelbti nebaigdamas kontrolinio sąrašo, arba tiesiog leisti skelbti turinį (net jei kontrolinio sąrašo nepaisoma). Taip pat galite pasirinkti įgalinti išankstinį paskelbimo kontrolinį sąrašą žinutėse ir (arba) puslapiuose. Tikėtina, kad dauguma svetainių tiesiog naudosis papildiniu žinutėms kurti (ypač tinklaraščiams su daugeliu autorių). Tačiau būtinai išsaugokite nustatymus, kai baigsite juos pritaikyti savo svetainėje.

Išankstinio paskelbimo kontrolinio sąrašo valdymas

Toliau turite iš tikrųjų sudaryti savo kontrolinį sąrašą. Tai greitas ir lengvas procesas. Yra numatytasis galimų elementų sąrašas (matomas aukščiau), kad galėtumėte pradėti. Norėdami pridėti naujų elementų, tiesiog naudokite teksto lauką puslapio apačioje. Tada spustelėkite Pridėti į sąrašą norėdami pridėti naują elementą prie kontrolinio sąrašo apačios. Norėdami pertvarkyti, tiesiog spustelėkite mėsainio piktogramą kairėje sąrašo elemento pusėje, tada vilkite ir upuść jį į savo vietą. Pridėję visus norimus elementus prie savo sąrašo, viskas bus padaryta.

Štai kaip atrodo kontrolinis sąrašas, kuriant naują įrašą naudojant „Gutenberg“ redaktorių:

Išankstinio paskelbimo kontrolinis sąrašas „Gutenberg“

Štai kaip atrodo, jei (kaip mes) jums labiau patinka klasikinis redaktorius:

Išankstinio paskelbimo kontrolinis sąrašo klasikinis redaktorius

Greita pastaba. Jei naudojate klasikinį redaktorių, bet nematote kontrolinio sąrašo, gali reikėti jį įjungti skirtuke Ekrano parinktys, esančiame jūsų ekrano viršuje, dešinėje. Tiesiog pažymėkite langelį ir turėtų būti parodytas kontrolinis sąrašas.

Kai įjungtas išankstinio paskelbimo kontrolinis sąrašas, galite lengvai patikrinti elementus, kai jie bus užpildyti. Idealiu atveju, kol jūs, žinoma, baigsite juos, tada paskelbkite savo įrašą ar puslapį. Priklausomai nuo pasirinkto kontrolinio sąrašo veiksmo, turėtumėte pamatyti įspėjimą, jei prieš užpildydami sąrašą spustelėsite paskelbti.

Išankstinio paskelbimo kontrolinio sąrašo pranešimas

Kadangi buvo pasirinkta parinktis rodyti įspėjimą, bet vis tiek leisti skelbti įrašą, taip atrodė pranešimas. Ir jei jūsų paklausite, tai yra labai naudingas priminimas.

Nors šio papildinio suaktyvinimas yra neprivalomas, jis gali padėti įgyti įprotį kurti geresnius tinklaraščio įrašus. Konkrečiau, ji patvirtina, kad visi elementai (jūsų manymu, reikalingi) yra, kad pritrauktų skaitytojus ir išlaikytų juos įtrauktus.


Rašyti turinį, kuris sudomina skaitytojus ir skatina juos veikti, nebūtinai turi būti neįmanomas – tereikia kontrolinio sąrašo..

Jums reikės sutelktos temos, žavi antraštė ir palaikymo taškai, pažymėti paantraštėse ir kituose formatavimo elementuose. Jei norite atkreipti skaitytojų dėmesį, norėsite įtraukti matomą vaizdą ir kitas žiniasklaidos formas (jei įmanoma). Meta duomenys, kategorijos ir žymos daro jūsų tinklaraščio įrašą daugiau ieškomą, o jūsų santrauka ir raginimas veikti yra pyrago apledėjimas. Kai baigsite redaguoti, viskas, kas jums liko, yra suplanuoti jūsų įrašo paskelbimą.

Kai į visus savo tinklaraščio įrašus įtrauksite aukščiau išvardytus elementus, rezultatas bus gerai struktūruotas ir įtraukiantis įrašas, kurį bus galima patikrinti paieškos varikliuose ir bendrinti visame žiniatinklyje.

Ką galėtumėte įtraukti į savo „WordPress“ tinklaraščio įrašų kontrolinį sąrašą? Ar aš nepalikau jokių daiktų? Nesivaržykite įtraukti į šį sąrašą ir (arba) pasidalyti savo mintimis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map