Paprasti sprendimai sukurti „WordPress“ žinių bazę

Paprasti sprendimai sukurti „WordPress“ žinių bazę

Išsami žinių bazė gali daug padėti pagerinti jūsų verslą tiek viduje, tiek kaip svarbią jūsų klientų aptarnavimo dalį. Tačiau jei galvojate apie savo svetainės pridėjimą, galite šiek tiek priblokšti perspektyvą.


Dėl daugybės privalumų, kuriuos teikia žinių bazė, yra daugybė sprendimų, kurie gali jums padėti. Šie įrankiai leidžia sukurti išsamų ir organizuotą informacijos šaltinį jūsų verslui (ir galbūt net visai jūsų pramonei). Be to, patys geriausi padės jums greitai ir greitai bėgti.

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kodėl žinių bazė gali būti svarbi jūsų „WordPress“ svetainei. Tada apžvelgsime savo mėgstamiausius sprendimus ir aptarsime, ką kiekvienas daro geriausiai. Pradėkime!

Kodėl žinių bazė yra vertingas jūsų svetainės papildymas

„HubSpot“ žinių bazė

„HubSpot“ žinių bazė apima DUK, vartotojo vadovus, gaminio dokumentaciją ir dar daugiau.

Žinių bazė yra šaltinis, teikiantis jūsų svetainės lankytojams, klientams ir klientams informaciją apie jūsų verslą ir pasiūlymus. Tikriausiai esate susipažinęs su keliais populiariais formatais, naudojamais kaip žinių bazė, pavyzdžiui, DUK ir wiki.

Jei vykdote verslą, išsamios žinių bazės išlaikymas yra puikus būdas suteikti klientams jiems reikalingą informaciją ir palaikymą. Tačiau šis įrankis suteikia daug kitų pranašumų jums ir jūsų auditorijai, neatsižvelgiant į jūsų naudojamos svetainės tipą. Pavyzdžiui, žinių bazė:

 • Sumažina palaikymo išlaidas ir taupo laiką. Turėdami daugiau informacijos svetainėje (klientams, darbuotojams ar bendruomenės nariams), praleisite mažiau laiko palaikymo skambučių ir el..
 • Teikia nuolatinę paramą lankytojams. Jūsų auditorija gali ir vėl grįžti prie savo žinių bazės, kai tik to prireiks.
 • Nustato jus kaip profesionalų pramonės autoritetą. Kuo daugiau informacijos galite pateikti, tuo geriau žinosite savo pramonės atstovus.
 • Padeda užimti aukštesnę vietą paieškos sistemose. Atsakydami į pramonės srities klausimus savo svetainėje, galite patobulinti savo reitingą dėka viso to vertingo turinio.

Žinių bazės gali būti naudingas šaltinis jūsų klientams, tinklaraščių skaitytojams ar bet kuriai jūsų auditorijai. Be to, tai gali būti patogus būdas dalytis informacija viduje su komandos nariais ir bendraminčiais. Nesvarbu, ar norite sukurti išorinių, ar vidinių žinių bazę (arba abi!), Panagrinėkime keletą sprendimų, kurie palengvins darbą.

Dabar, kai jūs geriau suprantate žinių bazės teikiamą vertę, pažvelkime į penkis paprastus, bet galingus sprendimus, kuriuos galite pradėti naudoti savo „WordPress“ svetainėje dabar..

1. WP žinių bazė (nemokama)

WP žinių bazės papildinys

WP žinių bazė yra lengvai naudojamas papildinys, užtikrinantis funkcionalumą, lankstumą ir suasmeninimą. Jei ieškote tradicinio tipo sprendimo, jūsų atsakymas yra „WP žinių bazė“!

Kalbant apie paprastumą, šis įskiepis yra puikus pasirinkimas. Tai teikia daug patogumo būdų – įskaitant nuspėjamąjį tekstą ir integruotos bandelės – kad jūsų žinių bazė būtų lengvai nustatoma ir naudojama. Be to, galite tinkinti jos pateikimą, įtraukti (arba išjungti) vartotojų komentarus ir netgi naudoti „nuvilkimo“ kūrimo įrankį paprastam straipsnių organizavimui.

Ko gero, vienas iš geriausių šio papildinio dalykų yra tas, kad jis yra visiškai nemokamas, todėl galite jį įdiegti savo „WordPress“ svetainėje ir nedelsdami pradėti naudoti..

2. „KnowAll“

„WordPress KnowAll“ tema

„KnowAll“ yra aukščiausios kokybės žinių tema, kurią sukūrė „HeroThemes“, ir pasižymi švaria ir darnia išvaizda. Ši tema yra puikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam visapusiško žinių bazės sprendimo savo tinklalapyje ar el. Prekybos parduotuvėje.

Naudodamiesi „KnowAll“ savo svetainę galite paversti galinga žinių baze, kurioje pateikiami pateikiami straipsniai, atsakymai į dažnai užduodamus klausimus ir susiję turinio pasiūlymai. Taip pat yra lanksti paieškos funkcija, leidžianti lankytojams lengvai rasti tai, ko jiems reikia. Be to, naudodamiesi „Analytics“ ir straipsnių atsiliepimais, galite net stebėti, kokie naudingi yra jūsų straipsniai.

Šios „viskas viename“ temos kaina yra 149 USD, į kurią įeina vienerių metų atnaujinimai ir aukščiausios kokybės palaikymas. „KnowAll“ taip pat apima „HeroThemes“ Herojiškų žinių bazė papildinys, skirtas platesniam funkcionalumui.

3. „Yada Wiki“ (nemokama)

„Yada Wiki WordPress“ papildinys

Kaip rodo pavadinimas, „Yada Wiki“ yra „wiki“ stiliaus įskiepis, leidžiantis sukurti žinių bazę, kurioje pilna susietų nuorodų ir viso ilgio straipsnių. Kai bus šis šaltinis, galėsite lengvai nukreipti savo klientus į juos ir atsakyti į visus jų klausimus.

Be to, „Yada Wiki“ suteikia jums beveik visus įrankius, kurių jums prireiks norint sukurti išsamią žinių bazę, kuria vartotojams būtų lengva naršyti. Galite pridėti wiki įrašus ir laikyti juos atskiroje savo svetainės skiltyje arba naudoti wiki išdėstymą visoje savo svetainėje.

Geriausia, kad „Yada Wiki“ yra visiškai laisvas naudoti. Nėra jokių papildomų priedų ar plėtinių, o tai dar labiau sustiprina šio papildinio paprastumą.

4. Paskutiniai DUK („Freemium“)

Galutinis DUK „WordPress“ papildinys

Svarbiausi DUK yra klausimų ir atsakymų papildinys, kurio tikslas – palengvinti svetainės lankytojų galimybes sužinoti daugiau apie jūsų turinį, produktus ir kitus pasiūlymus..

Dėl daugybės stiliaus parinkčių ir trumpojo kodo, leidžiantį dėti DUK beveik bet kurioje savo svetainės vietoje, nėra jokių apribojimų, ką galite pasiekti naudodami šį papildinį. Tiesą sakant, „Ultimate“ DUK netgi integruojami į „WooCommerce“, todėl DUK galite pridėti tiesiai į produktų puslapius!

Pagrindinis „WordPress“ papildinių katalogo siūlomas papildinys yra nemokamas. Tačiau a premija naujovinimas teikia kitas stiliaus parinktis, vartotojo pateiktus DUK ir dar daugiau funkcijų.

5. „Flatbase“ (49 USD)

„WordPress Flatbase“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Flatbase“ yra dar viena žinių bazės „WordPress“ tema, leidžianti paversti savo svetainę lankytojų ir klientų informacijos šaltiniu.

„Flatbase“ ne tik sukuria išsamią žinių bazę, bet ir padeda į jūsų svetainę įtraukti DUK. Be to, galite pridėti bendruomenės palaikymo forumą, nes tema suderinama su „bbPress“ papildiniu. Dėl šių į bendruomenę orientuotų funkcijų interneto svetainių savininkams tai gali būti geras pasirinkimas.

Bendros svetainės licencija yra 49 USD, tai apima būsimus atnaujinimus ir šešių mėnesių palaikymą. Norėdami pratęsti paramą vieneriems metams, galite sumokėti papildomą mokestį.

6. „HelpieWP“

Helpie - „WordPress“ žinių bazės papildinys | Wiki

„HelpieWP“ yra jūsų prisijungimo priedas, jei jums reikia saugoti, tvarkyti ir išmokti kuo daugiau iš savo žinių sistemos. Papildinys puikiai tinka:

 • Svetainės, kurioms reikalinga dokumentacija
 • WooCommerce svetainės
 • Svetainės su klientais / nariais ir
 • Norėdami sukurti wiki svetaines

Jei kuriate rimtų žinių bazę, tada paieška yra svarbiausia jūsų žinių bazės priemonė. Galinga paieška palengvina jūsų vartotojams svarbiausios informacijos paiešką iš daugybės žinių saugyklos. Štai kodėl su „HelpieWP“, Dev sukūrė visiškai naują paieškos įrankį, apimantį visas savybes, kurios paverčia paiešką galinga ir paprasta naudoti:

 • Turinio prioritetų nustatymas ir svarumas
 • Dalinė raktinių žodžių atitiktis
 • Tiesioginės paieškos greitis

„HelpieWP“ leidžia sukurti galingą žinių bazę su dinamiška savo vartotojų įžvalga. Tai padeda sumažinti klientų aptarnavimo bilietus, tiksliai identifikuoti problemines vietas dokumentuose ir pagerinti jūsų vartotojo laimės indeksą.

Galite naudoti priekinių juostų redagavimo funkcijas, įskaitant riboti frontento redagavimo galimybes tam tikriems vartotojo vaidmenims (tarkime, autoriams, redaktoriams ir administratoriams) ir naudoti HelpieWP kaip visavertę wiki sistemą. Yra daugybė būdų, kaip naudoti šią funkciją, kad padidintumėte savo vartotojų patirtį.

Automatinio turinio funkcija generuoja naršymo nuorodas į antraštes, kurias naudojate savo straipsnyje. Tai nepaprastai naudinga, jei turite ilgą turinį, kurį reikia tinkamai organizuoti ir lengvai naršyti.

„HelpieWP“ veikia su visomis pagrindinėmis temomis ir papildiniais. Taip, net tie puslapių kūrėjai. Ir svarbiausia žinoti, kad „HelpieWP“ komanda teikia aukščiausios kokybės paramą visiems savo vartotojams.

7. „MinervaKB“

„MinervaKB“ „WordPress“ žinių bazė

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MinervaKB“ yra „WordPress“ žinių bazės papildinys, kuris tikrai gali palengvinti jūsų palaikymo gyvenimą. Nuo tiesioginės paieškos iki atsiliepimų apie straipsnius, joje yra visos funkcijos, kurios padės jūsų klientams greitai išspręsti jų problemas. Sumažinkite laiką ir pinigus, kuriuos išleidžiate palaikydami savo klientus. O jei rimtai ketinate tobulinti savo žinių bazę kasdien, padės analizės informacijos suvestinė, atsiliepimai apie straipsnius ir įvertinimai. Jis netgi integruojamas į „Google Analytics“, leidžiant naudoti savo mėgstamiausius įrankius, kad patikrintumėte savo kb būseną.

Kitas didelis pliusas yra tai, kad naudojant papildinį ar temą galima naudoti jį pagrindinės svetainės domene. Tačiau tai ateina su iššūkiu. Papildinys turi būti nepriekaištingai integruotas į bet kurią temą tiek dizaino, tiek funkcionalumo atžvilgiu. „MinervaKB“ tai išsprendžia siūlydama kelis iš anksto nustatytus paieškos dizainus ir daugybę lanksčių variantų. Derinkite tai su trumpųjų kodų elementais ir lengvai naudojamu puslapių kūrimo priemone – esate pasiruošę eiti!

Nors „MinervaKB“ siūlo daugybę papildomų „SaaS“ pagalbos tarnybų siūlomų funkcijų, be mėnesinių mokesčių. Taip pat kaina yra gana prieinama už galimą variantų kiekį. Kadangi jis yra sukurtas „WordPress“ viršuje, jūs gaunate geriausią turinio redagavimo sprendimą, kurį naudoja milijonai visame pasaulyje..

8. Didvyriški DUK

Herojiškas DUK valdymas

Herojiški DUK yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis į savo svetainę įtraukti DUK skyrių. Jame yra daug funkcijų, leidžiančių greitai ir lengvai valdyti DUK jūsų svetainėje. DUK kūrėjas naudoja nuvilkimo sąsają, kad lengvai nustatytų DUK. Naujoviškas DUK kūrėjas yra nauja DUK tvarkymo priemonė, leidžianti kurti, valdyti ir redaguoti kelis klausimus ir atsakymus iš vieno ekrano. Komplekte yra 5 iš anksto sukonfigūruoti stiliai ir neribotas pritaikymo potencialas, kad atitiktų bet kokią svetainės išvaizdą ar prekės ženklą. Šis papildinys padeda sutrumpinti laiką, praleistą atsakant į įprastus klientų klausimus, tuo pačiu padidindamas pasitikėjimą savo paslaugomis ir gerindamas svetainės aptinkamumą. Tai suteiks jums daugiau laiko susitelkti į savo verslą.

Verslo savininkams herojiški DUK gali padėti padidinti klientų pasitenkinimą ir elegantiškai perduoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Papildinyje yra daugybė DUK pateikimo galimybių, įskaitant piktogramų pasirinkimą ir neribotas spalvas. DUK gali būti sugrupuoti ir pateikti keliose jūsų svetainės vietose, nes tai nereikalauja redaguoti daug turinio, kai norite atnaujinti ar pakeisti DUK..

Sutaupę tik vieno pardavimo ar palaikymo bilieto, herojiški DUK galėtų susimokėti patys. Jei nesate visiškai įsitikinę, „HeroThemes“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją visiems pirkiniams. Visiems mūsų didvyriškiems klientams naudinga speciali palaikymo komanda, siūlanti draugišką palaikymą vienas kitam, kai tik jums to reikia. Herojiški DUK pateikiami trimis taškais, atsižvelgiant į svetainių skaičių ir reikalingą palaikymo lygį.


Žinių bazės pridėjimas prie savo svetainės gali būti naudingas jūsų verslui. Dalydamiesi savo žiniomis su klientais ir bendraminčiais, jūs galite tapti autoritetu ir eiti informacijos šaltiniu.

Šiame įraše aptarėme vertę, kurią žinių bazė gali suteikti įvairių tipų svetainėms. Mes taip pat išskyrėme keletą geriausių žinių bazės sprendimų ir jų pagrindines savybes. Kuris iš šių sprendimų jus domina labiausiai ir kodėl? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map