Paprasti „WooCommerce“ patarimai, kaip padidinti pardavimus

Paprasti „WooCommerce“ patarimai, kaip padidinti pardavimus

Kur šiuo metu stengiatės stengtis „WooCommerce“ parduotuvėje? Galbūt jūs planuojate atidaryti savo „WooCommerce“ parduotuvę, o gal jau keletą metų ją vykdote.


Nesvarbu, kur esate, turite sunkiai dirbti, kad padidintumėte pardavimus.

Nuo to, kad auginate savo pašto sąrašą Socialinės žiniasklaidos rinkodarai yra daugybė terpių ir platformų, kuriomis galite pasinaudoti, kad padidintumėte „WooCommerce“ parduotuvės pardavimus. Tačiau turite nustatyti, kurie iš jų yra naudingiausi, ir suteikti geresnę IG (investicijų grąža).

Norėdami padėti jums išplėsti savo „WooCommerce“ parduotuvę ir padidinti pardavimus, aš sukūriau paprastą „WooCommerce“ vadovą.

Baigę skaityti šį vadovą, jums bus įdomi įvairi taktika, įskaitant tai, kaip galite optimizuoti savo „WooCommerce“ parduotuvę, kad padidintumėte pardavimus..

Įsileiskime!

1. Pasirinkite patrauklią „WooCommerce“ temą

Kai tik potencialūs klientai patenka į jūsų parduotuvę, pirmas dalykas, kurį jie mato, yra tema ir bendras jūsų parduotuvės išdėstymas.

Jei jiems patinka tai, ką mato, tada jie tikrai ketina atidžiau pažvelgti ir skirti laiko naršyti po jūsų parduotuvę. Tačiau jei jie mato netvarkingą ir painų išdėstymą, jie paspaus išėjimo mygtuką, nesuteikdami jūsų parduotuvei antro žvilgsnio.

El. Prekybos parduotuvių lankytojai tikisi pamatyti patrauklią vartotojo sąsają, kuri yra ne tik vizualiai patraukli, bet ir lengvai valdoma. Jūsų vartotojai turėtų turėti galimybę bendrauti su „WooCommerce“ parduotuve be jokių painiavų. Apskritai, savo klientams turite pasiūlyti lengvą ir vientisą patirtį.

„WooCommerce“ temas galima suskirstyti į tris kategorijas:

 • Nemokama „WooCommerce“ temos
 • Mokamos „WooCommerce“ temos
 • Individualizuotos „WooCommerce“ temos

Nors jums reikia pasirinkti labiausiai jūsų kišenę atitinkančią temą, reikia atsiminti vieną svarbų dalyką. Be abejo, galimybė naudoti nemokamą „WooCommerce“ temą yra privalumas, tačiau tokioms temoms dažnai trūksta dizaino ir funkcionalumo..

Todėl, jei jūs tikrai norite sulaukti sėkmės jūsų „WooCommerce“ veikloje, tuomet geriau pasirinkti mokamą „WooCommerce“ temą. Nebūtinai turite išleisti didelių pinigų už temą. Tiesą sakant, jūs turėtumėte sugebėti gauti puikią temą už mažiau nei 100 USD. Galite patikrinti mūsų išsamų geriausių el. Prekybos „WordPress“ temų sąrašą, tačiau čia yra keletas mūsų mėgstamiausių:

„WooCommerce“ nemokama tema parduotuvėje

Parduotuvės elektroninės prekybos „WordPress“ tema

„Storefront“ yra pagrindinė tema, kurią sukūrė „WooCommerce“. Jis buvo sukurtas taip, kad puikiai veiktų bet kuriame verslo internetinės parduotuvės pastate. Be to, jei turite 0 USD išleisti, tai puiki galimybė, kurią galite tinkinti naudodamiesi keliais nemokamais papildiniais, kad jis atitiktų jūsų poreikius.

Parduotuvės „WordPress“ tema

Parduotuvės „WordPress“ tema

Ar turite šiek tiek išleisti priemokos tema? Tada kažkas panašaus į parduotuvių savininką yra puikus pasirinkimas. Į šią temą įeina daugybė puikių „WooCommerce“ funkcijų, tokių kaip 4 produkto puslapių išdėstymai, produktų vaizdo įrašų palaikymas, produktų galerijos su mastelio keitimu ir apšvietimu bei daugybė lengvų stiliaus parinkčių tiesioginiame tinkintuve..

Bendra daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Bendra „Glitz“ ir „Glam“ elektroninės prekybos „WordPress“ demonstracinė versija

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite visiškai valdyti savo svetainės išvaizdą ir pojūtį, tada puikiai tinka tokia daugiafunkcinė tema kaip „Total“. Naudodami „Total“ galite sukurti bet kokį puslapio išdėstymą naudodami pridedamą „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonę ir geriausius slankiklius. Taigi, jei norite sukurti paprastą nukreipimo puslapį, internetinę parduotuvę ar „Plus“ temą, visiškai suderinama su „WooCommerce“, „Yoast SEO“, „TranslatePress“, WPML ir daugeliu kitų populiarių papildinių..

Galiausiai, jei sugebate išnaudoti didelį biudžetą, taip pat galite gauti tinkintą temą. Internetas yra užlietas tiek daug patikimų teminių dizainerių ir svetainių kūrėjų. Išlaidos taip pat skiriasi, tačiau, kad ir kokia būtų kaina, ji tikrai kainuos daugiau nei jau egzistuojanti „WooCommerce“ tema.

2. Siūlykite lengvą ir draugišką vartotojo patirtį

Kuo draugiškesnė jūsų vartotojo patirtis, tuo daugiau žmonių taps nuolatiniais klientais. Tai nėra nuovokus dalykas – jei jūsų klientams sunku naršyti po jūsų svetainę, jie ketina jo atsisakyti nė nesvarstydami. Leiskite man čia papasakoti: jūsų nėra vienintelė parduotuvė internete, jūsų konkurentų sąrašas yra gana didelis. Apskritai, jūsų potencialiems klientams trūksta pasirinkimo.

Didelė patogios elektroninės prekybos patirties dalis yra paprasta naršymas. Tai tiesiogiai priskiria jūsų lankytojams jaukiai aplinkai. Tai nesunkiai galima pasiekti naudojantis nuorodų rinkiniais ir naršymo meniu.

„WooCommerce“ bandelės

Atsisiųskite „WooCommerce“ džiūvėsėlius

Paprasčiau tariant, tai leidžia tinkinti numatytuosius „WooCommerce“ džiūvėsėlius. Duonos riekės pagerina naršymą ne tik robotams, bet ir klientams, nes jie gali grįžti į anksčiau naršytas kategorijas. Tai padeda jiems ilgiau būti jūsų svetainėje, nereikės tūkstančio kartų paspausti „Atgal“ mygtuko, be to, tai padeda paieškos varikliams indeksuoti jūsų svetainę siekiant geresnio paieškos reitingo. „WooCommerce Breadcrumbs“ padeda naršyti jūsų naršymo svetainės indeksavimo dalį ir palengvina jų įdėjimą į vietą.

„WooCommerce“ SEO

„Yoast Woocommerce“ SEO

Šis premium klasės „Yoast“ SEO plėtinys prideda „WooCommerce“ palaikymą, įskaitant patobulintus bandelių rinkinius. Atminkite, kad „Yoast“ automatiškai neoptimizuoja jūsų svetainės paieškai, o yra fantastiškas įrankis, padedantis optimizuoti turinį dar prieš jį paskelbiant. Panašiai kaip „Yoast“ daro tinklaraščių įrašus, jis ir toliau dirba produktų puslapiuose, svetainių schemose ir naršydamas.

„WooCommerce“ produktų lentelė

„WooCommerce“ produktų lentelė: reaguojanti

Be to, savo „WooCommerce“ parduotuvėje taip pat galite įtraukti produktų lentelę. Tai padės jūsų auditorijai susidaryti glaustą produkto aprašymo, kainos, svarbių atributų vaizdą ir aiškų CTA mygtuką „Pridėti į krepšelį“.

Tam vienas iš geriausių variantų yra „WooCommerce Product Table“ papildinys, kurį sukūrė „Barn2“. Šis papildinys suskirsto jūsų produktus į sąrašus, kurie gali būti rodomi, kai klientas ieško ar filtruoja jūsų kataloge. Tai ne tik padeda klientui rasti tai, ko ieško, bet ir padeda paieškos varikliams indeksuoti kiekvieną jūsų produktą, kad jie būtų lengviau randami..

3. Pridėti mygtukus Išvalyti raginimą veikti (CTA)

Pirkti dabar. Į krepšelį. Registruotis.

Manau, kad visi esame susipažinę su visais šiais raginimo veikti mygtukais. Bet pagrindinis motyvas yra ne tik pridėti CTA mygtukus, bet ir pridėti juos taip, kad jie padidintų jūsų perskaičiavimo kursą. Tam reikia įdėkite CTA mygtukus į reikiamą vietą, kad juos iškart surastumėte jūsų klientai.

Vienas dalykas, kurį turite atsiminti, yra tai, kad jūsų klientai neturėtų nuslėpti tinklalapių vien tam, kad atliktų veiksmus. Pavyzdžiui, jei klientas ketina pridėti produktą į savo krepšelį, mygtukas „Į krepšelį“ turėtų būti lengvai prieinamas. Jiems nereikės naršyti po jūsų puslapį ar ieškoti jo ilgio.

CTA mygtukai, tokie kaip „Pridėti į krepšelį“ ir „Patikrinti dabar“, ypač turėtų būti dedami matomose vietose jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje. Be to, jie neturėtų įsilieti į svetainę. Įsitikinkite, kad jie išsiskiria, kad jūsų klientai iškart atskirtų juos nuo likusios svetainės ir greitai imtųsi veiksmų. Pasinaudokite visomis įmontuotomis stiliaus parinktimis, kurias apima „WordPress“ tema. Arba naudokite vaizdinę CSS rengyklę, tokią kaip „Yellow Pencil“ ar „CSSHero“, kad atliktumėte papildomus stiliaus pakeitimus, kad jūsų CTA išsiskirtų.

„WooCustomizer“ papildinys

Ar dar geriau, naudokite specialų „WooCommerce“ papildinį, pvz., „WooCustomizer“. Įdiegę šį papildinį galėsite (kaip rodo pavadinimas) tinkinti „WooCommerce“ puslapius. Tai apima galimybę pritaikyti savo mygtukus „Pridėti į krepšelį“, taip pat patogią pardavimo reklamjuostę. Prie papildomų raginimų veikti ir patraukimo dėmesį patraukiančių funkcijų yra ženkleliai „Naujas produktas“, peradresavimas vartotojo prisijungimu / išėjimu (kad galėtumėte nukreipti juos į aukščiausią nukreipimo puslapį nukreipiantį nukreipimo puslapį), lengvos „WordPress“ tiesioginio tinkinimo priemonės stiliaus parinktys ir kita. Taip pat yra Pro versija kurios siūlo daugiau funkcijų („ajax“ paieška, katalogo režimas, greita produkto peržiūra ir tt).

4. Padarykite gaminius lengvai randamus

Jei jūsų klientams reikia peržiūrėti puslapius vien tam, kad pasiektumėte savo produkto puslapį, tuomet tikrai darote ką nors ne taip.

Jūsų pagrindinis tikslas turėtų būti, kad jūsų elektroninės prekybos parduotuvės produktų puslapis būtų lengvai prieinamas. Taip pat reikia greitai ir lengvai atlikti veiksmus, reikalingus norint patikrinti ir užbaigti pirkimą. Įsitikinkite, kad įtraukėte tokius įrenginius kaip filtrai, kainų rūšiavimas, meniu elementai ir pan.

Vėlgi – gerosios temos greičiausiai jau apims šias savybes. Bet jei jūsų nėra, apsvarstykite galimybę įtraukti papildinį. YITH WooCommerce Essentials rinkinys įtrauktos papildomos „ajax“ paieškos funkcijos, produktų filtrai, produktų palyginimas, produkto vaizdo mastelio keitimas, greita peržiūra, begalinis parduotuvių slinktis, pageidavimų sąrašas, katalogo režimas, produktų priedai ir daugybė kitų.

Be to, kad turite rasti produktus, klientams turėtų būti lengva juos įsigyti. „WooCommerce“ turi gana nesudėtingus pirkimo mygtukus, tačiau naudodami papildinį galite dar labiau supaprastinti procesą.

„WooCommerce Direct“

Tiksliau „WooCommerce“ tiesioginis mokėjimas. Šis patogus „Freemium“ papildinys praleidžia pirkinių krepšelį ir nukreipia klientus tiesiai į kasos puslapį. Nemokama versija yra puikus būdas pradėti, tačiau jei pasirinksite „premium“ planą, taip pat turėsite galimybę produktų puslapiuose pridėti mygtuką „nusipirkti dabar“ (greitas pirkimas), greitą vaizdą parduotuvių puslapiuose, ajax pridėti įspėjimą apie krepšelį ir pritaikomą vieno puslapio patikrą.

Geriausias būdas tai padaryti yra viską pamatyti per pirkėjo objektyvus. Tiesą sakant, sakyčiau, išbandykite patys ir pažiūrėkite, kaip jaučiatės pirkdami. Ar galėtumėte pereiti prie patikros proceso, jei būtumėte pirkėjas? Paklauskite savęs, kaip jaučiatės dėl to, ar lengva gauti informaciją ir atlikti galutinį pirkinį.

Padarykite produktus lengvai dalijamus

Kai klientai ras tai, ko ieško, palengvinkite jų pasidalinimą jūsų produktais su draugais ir šeima. Pirkdami bendruomenės renginyje galite pasiekti naujų klientų ir netgi sulaukti didesnių konversijų.

„eNvite“ „WordPress“ papildinys

Puikus būdas padaryti jūsų produktus linksmus ir lengvai dalijamus yra Pakerėti. Šis interaktyvus papildinys prideda tiesioginį pokalbį, kurį jūsų klientai gali naudoti norėdami apsipirkti socialiai. Klientai gali prisijungti naudodami „Facebook“ ar „Google“ paskyras, kad galėtų kalbėtis, dalytis ir balsuoti už papildinius naudodamiesi savo kontaktais. „Envite“ taip pat siūlo greitą pasidalijimo mygtuką, sklandžiai integruojasi su krepšelių ir kasų puslapiais ir apima įmontuotą analizės analizę.

5. Atlikite tinkamumo testą

Galų gale jūs sukuriate „WooCommerce“ parduotuvę savo klientams. Taigi, ar jums tai patinka, ar ne, jūsų asmeninės nuostatos yra svarbesnės už tai, ar jūsų klientams tai patinka, ar ne.

Naudojamumo testai reiškia, kad keli žmonės turi naudoti jūsų svetainę iš pirkėjo perspektyvos. Iš čia galite nustatyti, ką reikia pakeisti, o kas atrodo gerai. Pagalvokite apie tai kaip apie beta testą.

Naudojamumo bandymai paprastai apima:

 • Stebėtojas, užtikrinantis, kad tinkamumo naudoti testas būtų atliktas teisingai.
 • Dalyviai (-iai), kurie apima jūsų svetainės kūrimo komandą ir vartotoją (-us), kurie išbando svetainės funkcionalumą pirkėjo požiūriu.

Vienas svarbus dalykas yra ne peršokti į tinkamumo naudoti bandymą. Pirmiausia turite išsikelti aiškius tikslus. Užrašykite viską, ko tikitės pasiekti pasibaigus tinkamumo naudoti testui – ar norite pasiūlyti draugišką sąsają, ar labiau orientuojatės į vaizdinį patrauklumą?

Naudojimo testas padės išsiaiškinti svarbius dalykus, tokius kaip:

 • Ar interneto lankytojams būtų lengva bendrauti su jūsų svetaine?
 • Ar jūsų svetainėje galima lengvai naršyti?
 • Ar potencialus klientas gali rasti jūsų produkto puslapį iš karto be jokių rūpesčių ir painiavos?
 • Ar ji per daug užgriozdinta?
 • Ar visi CTA mygtukai yra tinkamose vietose??
 • Kodėl jūsų klientai atsisako savo pirkinių krepšelių??
 • Jūsų svetainės tinklalapiai ar vietos, kurios žmonėms nepatinka, arba vietos, kurios jiems patinka labiausiai?

Geriausias būdas atlikti tinkamumo testą yra tai, kad jį atliks žmonės, kurie anksčiau neturėjo kontaktų su jūsų svetaine. Kadangi jie yra visiškai nauji jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje, jie galės pateikti apčiuopiamesnę ir gaivesnę perspektyvą.

6. Atlikite A / B testus

Atlikdami A / B testavimą arba plačiau žinomą kaip „split“ testavimas, sukuriate du to paties svetainės elemento variantus. Tai padeda nustatyti, kuris variantas rodo geresnį rezultatą ir sukelia daugiau konversijų.

A / B testavimas yra ypač naudingas, jei planuojate savo parduotuvėje pridėti naują funkciją. Tai labai efektyvu nustatant geriausią įmanomą elemento įgyvendinimą. Pavyzdžiui, jūs pridedate naują produktų kategoriją prie savo „WooCommerce“ parduotuvės. Prieš priimdami galutinį sprendimą, turite įsitikinti, ar tai yra teisinga idėja, ar ne, ar kokį išdėstymą turėtumėte naudoti – štai A / B testavimas ateina į žaidimą.

Testavimo analitikai turi išanalizuoti keletą svarbių rodiklių, kad galėtų padaryti galutinę išvadą. Ši metrika apima (bet tuo neapsiriboja):

 • Perskaičiavimo kursas
 • Investicijų grąža
 • Atmetimo rodiklis
 • Pirkimų skaičius

Paprasčiau tariant, atliekamas A / B testavimas, kad įsitikintumėte, jog pakeitimai, kuriuos pridedate savo „WooCommerce“ parduotuvėje, yra vertingi ir pasiūlys geriausius įmanomus rezultatus. Tai taip pat padeda pašalinti mintis nuo neaiškumų. Dabar jūsų nekankins mintys, kad galbūt kitas dalykas galėjo būti geresnis – jūs jau išbandėte ir pasirinkote geriausią versiją.

AB „Nelio“ „WordPress“ padalijimo testavimo įrankis

Greitas būdas patikrinti „WooCommerce“ parduotuvės pakeitimus yra naudojant „Nelio AB“ testavimo papildinį. Nemokamas įrankis suderinamas su „WooCommerce“ ir gali būti naudojamas jūsų pavadinimų, vaizdų ir aprašų variantams išbandyti. Be to, tai apima galimybę nustatyti jūsų produktų užsakymus kaip konversijos veiksmą. Taigi galite lengvai peržiūrėti savo testų konversijų rodiklius.

Visas A / B testavimo procesas gali atrodyti šiek tiek nuobodus. Vis dėlto galų gale paaiškės, kad verta pastangų, o pardavimų padidėjimas, kurio tikimybė jūs esate, bus neišmatuojamas.

Aukščiausiojo lygio susitikimas

Naudotojo patirtis yra jūsų „WooCommerce“ parduotuvės pagrindas – visada turite tai atsiminti. Štai kodėl šis galutinis „WooCommerce“ vadovas visų pirma skirtas tam, kad jūsų parduotuvė būtų patogi vartotojui, švari ir lengvai naršoma..

Planuodami viską, nepamirškite, kad „WooCommerce“ ne tik pritraukia potencialius klientus. Tiesą sakant, pagrindinis jūsų motyvas neturėtų būti vienkartinių pardavimų pardavimas. Užuot stebėję, ar vyksta pakartotiniai pardavimai, ir įtikinkite savo klientus grįžti dar daugiau. Įsitikinkite, kad optimizavote „WooCommerce“ parduotuvę, turėdami omenyje visus šiuos dalykus.

Įdiekite šią „WooCommerce“ taktiką ir tikrai matysite, kaip ženkliai išaugs pardavimai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map