Paprastos „WordPress“ pajamų gavimo strategijos

Paprastos „WordPress“ pajamų gavimo strategijos

Mums gerai ateina nauji metai, tai reiškia, kad laikas pasirūpinti savo nutarimais, kad būtų gera sau ir savo verslui. Jei sukūrėte savo svetainę nuo pat pradžių, turite gerą srautą ir dabar ieškote „WordPress“ pajamų gavimo strategijų, esate tinkamoje vietoje.


Yra daugiau; įsigilinę į įvairias „WordPress“ vertimo pinigais strategijas, surasime lobį, kuriame galite rasti patarimų, kuriuos galite naudoti, kad padidintumėte įtraukimą į savo svetainę. Taigi, jūs galite galvoti apie šį įrašą kaip apie dvipusį požiūrį į „WordPress“ pajamų gavimą.

Pirmasis patarimas – svarbu naudoti metodus, kurie atitiktų jūsų tikslinę auditoriją. Kaip dar galite maksimaliai išnaudoti savo „WordPress“ pajamų gavimo strategijas?

Kita greita pastaba: mes sutelkiame dėmesį savarankiškas „WordPress“ tinklaraščius (WordPress.org), o ne nemokamus „WordPress.com“ tinklaraščius, nes pastarieji pristatomi su tam tikrais apribojimais, kiek tai susiję su pinigais..

Jei jums šiek tiek įdomu, beprotiškai sėkmingi tinklaraščiai Tarp kitų yra „HuffPost“ (įvert. 14 000 000 USD / mėn.), „Moz“ (įvert. 4 250 000 USD / mėn.) ir „TechCrunch“ (įvert. 2 500 000 USD / mėn.). Taip, tai yra JAV doleriais.

Parodydami jums, kaip uždirbti pinigų naudojant „WordPress“ per 48 valandas, kai nėra paruošiamųjų darbų. Norėdami užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės, pateikiame keletą strategijų, kaip nukreipti jus tinkama linkme.

Norėdami užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės, pateikiame keletą strategijų, kaip nukreipti jus tinkama linkme.

1. Reklama

„coca-cola“ reklama nuo 1890-ųjų

„Coca-Cola“ reklama nuo 1890-ųjų

Nuo jūsų dienų reklamos sektorius visada buvo didelis pelnas. Remiantis emarketer.com, reklamuotojų visame pasaulyje skaitmeninėms reklamoms išleidžia daugiau nei 220 milijardų dolerių per metus.

Tai didžiulis pokyčių gabalas, ar nesutinkate? Jei eismas yra geras, jūs galite greitai surinkti dolerius. Bet kaip pradėti?

Savarankiškai valdomi palyginti su skelbimų tinklais

Pradedantiesiems jums yra dvi reklamos parinktys. Jūs galite pasirinkti skelbimų tinklai pvz., „Google AdSense“, skirtą „WordPress“. Tai tik vienas iš daugelio – „Bing“ turi savo skelbimų tinklą, kaip ir „Facebook“, „Yahoo“ ir „Amazon“. Norėdami rasti išsamų sąrašą, tiesiog ieškokite „skelbimų tinkluose“ „Google“ ir sužinokite, kas yra.

Arba galite priimkite savo reklamos. Be to, jūs pasirenkate skelbimus, mokesčius, kaip ir kur rodyti kiekvieną skelbimą. Norėdami parduoti savarankiškai valdomus skelbimus, paprastai lengviausia juos naudoti patikimuose skelbimų tvarkymo papildiniuose, kuriuos galima įsigyti „WordPress“, arba apsilankyti trečiųjų šalių paslaugose, tokiose kaip „BuySellAds“ valdyti galimas skelbimų vietas.

Beje, pagrindinis skirtumas tarp skelbimų tinklų ir savarankiškai valdomų skelbimų yra aukštesnis kontrolės lygis, kurį naudojate pastariesiems. Kitaip tariant, skelbimų tinklai jūsų skaitytojams dažniausiai rodo skelbimus, kurie labiausiai atitinka jų naujausią naršymo istoriją. Jei vartotojas prieš eidamas į jūsų svetainę apžiūrinėjo papuošalus, greičiausiai jie pamatys skelbimą, susijusį su papuošalais, net jei jūsų svetainėje viskas apie automobilius. Jūs visiškai negalite valdyti skelbimų, kuriuos skelbimų tinklas rodo jūsų svetainėje.

Su savivaldomomis reklamomis viskas yra šiek tiek kitaip, jūs parduodate skelbimus, kurie atitinka jūsų tikslinę auditoriją. Taigi, užuot rodydami papuošalų skelbimus, rodykite transporto priemonių atsarginių dalių, variklio alyvos ir pan. Skelbimus.

Kiekviena reklamos parinktis turi skirtingus kainų modelius. Daugelis skelbimų tinklų paprastai siūlo MUP (mokesčio už paspaudimą) modelį, tai reiškia, kad jums mokama už visus sugeneruotus paspaudimus. Priklausomai nuo nišos, galite uždirbti nuo 0,02 USD iki 15 USD už paspaudimą.

Esant dideliam srautui, galite gana žudytis naudodami skelbimų tinklus, turėdami omenyje, kad jie siūlo kitus skelbimų modelius. Savarankiškai valdomi skelbimai paprastai pritraukia didesnį skelbimų procentą, nes jūs iš esmės parduodate skelbimų plotą suinteresuotoms įmonėms už fiksuotą mėnesinį mokestį.

Reklamavimo tema yra plačiai perskaityta, tačiau, kadangi tai yra viena iš pelningiausių „WordPress“ vertimo pinigais strategijų, verta skirti laiko įsigilinti.

2. Partnerių marketingas

filialų viršūnių susitikimas į vakarus 2017 m

„Affiliate Summit West 2017“

Partnerių marketingas panašus į reklamą; jūs uždirbate už tai, kad pardavėjui nusiųsite susidomėjusią perspektyvą. Užuot mokėję už paspaudimus ir parodymus, jūs gaunate komisinį atlyginimą už visą jūsų sunkų darbą.

Nors filialų rinkodara skamba kaip „mumbo-jumbo“ tobulam pradedančiajam, ją nesunku suprasti. Pagal Neilas Patelas, dukterinė rinkodara yra „… komisinio atlyginimo uždirbimo procesas reklamuojant kitų žmonių (ar įmonės) produktus. Surandate jums patinkantį produktą, reklamuojate jį kitiems ir uždirbate dalį pelno už kiekvieną jūsų parduotą produktą. “

Skamba gana paprastai, šis filialų rinkodaros verslas, ar nemanote? Be to, jūs galite rekomenduoti bet kurį produktą po saule. Iš esmės jūs esate tik reklamuotojas, o tai reiškia, kad galite įsitraukti į bet kokią į galvą nukreiptą reklamos strategiją … tereikia išlaikyti teisėtumą.

Kitaip tariant, dukterinė rinkodara yra universalus gyvūnas pagal mokėjimo modelius ir jūsų įsitraukimo lygį. Ką tai net reiškia?

Partnerių rinkodaros mokėjimo modeliai

Mes džiaugiamės trimis pagrindiniais mokėjimo modeliais, tačiau nedvejodami galite prisijungti, jei žinote apie kitus modelius.

 • PPC (Pay Per Click) filialo rinkodara – Bendrovė jums moka komisinius už visus jūsų sugeneruotus paspaudimus, nesvarbu, ar pirkėjai pirks, ar tiesiog naršys ir paliks.
 • PPL (Pay Per Lead) filialų rinkodara – Pagal šį scenarijų jūs uždirbate komisinį atlyginimą, kai jūsų nurodytas klientas įvykdo bet kurį norimą veiksmą, pvz., Užsiprenumeruojate, prisiregistruojate naudoti nemokamą bandomąją versiją, susikuriate sąskaitą ir pan. Tinklalapių, siūlančių tokio tipo filialų rinkodarą, pavyzdžiai yra „ShareASale“ ir Cj filialas tarp kitų.
 • PPS (Pay Per Sale) filialų rinkodara – Tradicinė dukterinės įmonės rinkodaros forma – jūs uždirbate komisinius tik tuo atveju, jei jūsų nurodytas klientas įsigyja pirkinį. Tai yra populiariausias filialų rinkodaros modelis ir dažniausiai duoda geresnę grąžą nei PPC ir PPL filialų rinkodara – laikydami pastovius kitus veiksnius. Pavyzdžiai yra „Amazon Associates“, „Envato Marketplace“ ir nepriklausomos internetinės temų / papildinių parduotuvės.

Įsitraukimo į filialų rinkodarą lygiai

Dabar, kai žinote, kad galite užsidirbti pinigų paspaudimais, potencialiais klientais ir pardavimais, panagrinėkime dar tris filialų rinkodaros tipus, susijusius su dalyvavimu.

Kaip Pat Flynn paaiškina, kad mes turime tris filialų rinkodaros dalyvavimo lygius:

 • Neprijungtas – Tokio tipo filialų rinkodaros srityje jūs visiškai neturite jokios įtakos ar autoriteto. Tiesiog sukuriate filialų nuorodas į produktus per socialinę žiniasklaidą ar bet kurią kitą platformą. Bet kadangi mes gauname pajamų iš jūsų „WordPress“ svetainės, galite naudoti šį filialų rinkodaros tipą, kad padidintumėte savo pajamas.
 • Susijęs – Čia jūs esate šiek tiek prisijungę ir reklamuojate produktus, susijusius su jūsų niša, tačiau filialo nuorodos yra skirtos produktams, kurių iš tikrųjų nenaudojate. Pvz., Jei turite tinklaraštį, kuriame yra „WordPress“, galėtumėte reklamuoti temas, prieglobą ir papildinius, prieš tai neišbandydami kiekvieno produkto.
 • Dalyvauja – Jūs reklamuojate tik tuos produktus, kuriuos naudojate ir kuriais tikite. Prisiekiate dėl produktų ir rekomenduojate juos kaip „svajonės“ ar proceso, kurį apibūdinate savo tinklaraštyje, dalį..

Kalbant apie jūsų turimas partnerių „WordPress“ vertimo pinigais strategijas, be kita ko, galite naudoti kuponus, pasiūlymus, produktų apžvalgas, teksto nuorodas, reklamjuosčių nuorodas, produktų kaupimą, el..

3. Gaukite „WordPress“ pajamų iš narystės

„WordPress“ pajamų gavimo strategijos - sukurkite narystės svetainę

Tarkime, kad sukūrėte patrauklią auditoriją dėl puikaus turinio, kurį siūlėte nemokamai. Galite pridėti mokamą narystę savo svetainės skiltyje, kurioje siūlote kursus ir bet kokią kitą aukštos kokybės turinio formą.

Daugelis svetainių savininkų naudojasi apmokama narystė, kad sukurtų pasikartojantį pasyvių pajamų šaltinį. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra sukurti šiek tiek aukštos kokybės turinio ir paslėpti jį už darbo užmokesčio sienos. Turėdami didžiulę „WordPress“ narystės papildinių kolekciją, galite pradėti šią minutę.

Jei turite produktą, galite jį išleisti pagal narystės programą ta prasme, kad vartotojui norint naudoti produktą reikia aktyvios (o pageidautina pasikartojančios) narystės. Užuot pardavę produktą, galite parduoti narystę.

Mes matėme, kaip „WordPress“ verslininkai be pastangų konvertuoja savo jau esamus skaitytojus į mokamus narius. Geri svetainių, kuriose žudomi narystė, pavyzdžiai yra „Elegantiškos temos“, Moz ir dar daugiau (nors svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šios svetainės dažnai naudoja kelias „WordPress“ pajamų gavimo strategijas).

4. Parduokite produktus ar paslaugas

internetinių parduotuvių pirkimo procesą

Viena iš populiariausių „WordPress“ pajamų gavimo strategijų yra daiktų pardavimas internete. Tiesą sakant, jei niekas nieko nepardavinėtų, mes neturėtume reklamuotojų, narystės svetainių ir partnerių programų, į kurias galėtume atsiskaityti.

Jei vykdote reklamas, reklamuojate kažkieno produktus ar priglobiate narystės svetainę, tai nėra jūsų arbatos puodelis, galite pabandyti sukurti internetinę parduotuvę su „WordPress“, kad reklamuotumėte paslaugą ar produktą savo auditorijai..

Parduodamų produktų netrūksta, be to, visada galite parduoti specializuotus įgūdžius nuomos puslapyje. Pavyzdžiui, galite pasiūlyti dizaino ar tinklaraščių kūrimo paslaugas, tokias kaip jūsų. Galite pasikonsultuoti ir parduoti bet kurią jūsų skaitytojams reikalingą paslaugą. Jei neturite paruošto produkto, apsvarstykite galimybę perparduoti produktą ar paslaugą savo „WordPress“ svetainėje.

Jei norite naudotis visaverte elektronine prekyba, galite lengvai nustatyti internetinę parduotuvę naudodami papildinį, pvz., „WooCommerce“. Internetinė parduotuvė padeda jums parduoti tiek skaitmenines, tiek fizines prekes, tai reiškia, kad galite naudoti elektroninę prekybą, kad padidintumėte savo akmens ir skiedinio parduotuvę. Dar geriau, jei norite padidinti savo pardavimus, galite naudoti dukterinę rinkodarą.

Jei nuspręsite sukurti elektroninės prekybos svetainę, padarykite ją išskirtine ir nukreipkite į nišą. Bet kurioje rinkoje yra griežta konkurencija, todėl susikoncentruokite į tai, kas jums geriausia ar įdomiausia.

5. Remiami įrašai / apžvalgos

remiamų įrašų naudojimas siekiant užsidirbti pinigų iš „WordPress“ svetainės

Pagalvokite apie lenktyninį automobilį kaip savo remiamą įrašą, tiesiog nepersistenkite

Būdami tinklaraštininku, galite greitai susitaupyti iš remiamų įrašų ar apžvalgų. Jei užsitarnavote autoritetą ir esate populiarus savo nišoje, verslai pradės kreiptis į jus norėdami parašyti palankias apžvalgas apie jų produktus.

Kaip pradedančiajam, bus naudinga kreiptis į įmones pateikiant gerus pasiūlymus. Tiesiog įsitikinkite, kad peržiūrėjote produktus ir paslaugas, susijusius su jūsų tiksline auditorija. Produktų peržiūra tik dėl pinigų sugadins autoritetą, su kuriuo taip sunkiai dirbote, kad užsidirbtumėte.

Be to, nedaryti jūsų svetainėje informacijos apie remiamus įrašus, kai įmonės pradeda skambinti. Nuolat skelbkite turinį, kuris pelnė srautą ir autoritetą. Retkarčiais remiamas postas veikia puikiai, tačiau persistengti tai nėra ilgalaikė strategija.

Pasak „BobWP“, „… kiti gali norėti remti įrašą, kuriame tik paminėtas jų produktas, atsižvelgiant į kai kurias jų pramonės naujienas, arba tiesiog susimokėti už reklaminį skydelį ar paminėti įrašo pabaigoje“.

Taigi yra daugybė galimybių tyrinėti su remiamais pranešimais, ypač jei galite užsitikrinti mėnesinius / metinius susitarimus su įmonėmis. Tiesiog nebūkite šališkas savo apžvalgose, nes tai kenkia jūsų vientisumui.

6. Daugiau „WordPress“ pajamų gavimo strategijų

Yra daugybė kitų būdų, kaip užsidirbti iš savo „WordPress“ svetainės, tačiau kadangi padengti visus juos reikės el. Knygos (galbūt galite sukurti ją ir ją parduoti?), Čia yra keletas garbingų paminėjimų:

 • Aukos – Galite užsidirbti pinigų per savo „WordPress“ svetainę, paprašydami savo skaitytojų aukoti. Ši strategija veikia kaip magija, todėl dauguma ne pelno siekiančių ir nevyriausybinių organizacijų klesti dėl aukų. Tiesiog paklauskite savo skaitytojų.
 • Numesti laivą – Pradėdami savo internetinę parduotuvę, jums nebūtina reklamuoti savo prekių. Siuntimas į „WordPress“ leidžia užsidirbti pinigų iš produktų, kurie jums nepriklauso ar kurių nėra inventoriuje. Jūs įdedate produktą į savo svetainę ir surenkate mokėjimą iš pirkėjo. Tada jūs perkate pigiau iš tiekėjo, kuris pristato produktą tiesiai pirkėjui.
 • Sukurkite darbo lentą – Jei rengiate turinio gamintojus tinklaraštininkams, galite sukurti darbo lentą. Ar rūpinatės „WordPress“ dizaineriais ir kūrėjais? Galite jiems sukurti darbo tarybą. Dirbti su ne pelno siekiančiomis organizacijomis, kurias reikia sieti su verslu aukojant? Tam galite suprojektuoti ir lentą. Čia yra keletas populiarių su „WordPress“ susijusių darbo skelbimų lentų, skirtų įkvėpimui pasisemti jūsų idėjų.

Paskutinės pastabos

Šios „WordPress“ pajamų gavimo strategijos padės jums greitai užsidirbti pinigų „WordPress“ svetainėje. Tačiau atminkite, kad viskas, ką verta turėti gyvenime, užima sunkų darbą. Kaip mes visi žinome, sėkmė yra 99% prakaitavimas ir 1% įkvėpimas. Taigi toliau kurkite savo svetainę ir savo prekės ženklą, kurdami kokybišką turinį, sutelkdami dėmesį į SEO ir toliau optimizuodami savo svetainę skaitytojams.

Šiandien mes tiesiog pasiūlėme jums 1% įkvėpimo, kurio jums reikia. Ar lauki iššūkio? Ar manote, kad turite tai, ko reikia norint užtikrinti tą 99% prakaitavimą?

Ar žinote apie kitas „WordPress“ vertimo pinigais strategijas, kurių mes neminėjome? Jei taip, praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje, kad galėtume jį pridėti prie šio įrašo ir įskaityti jus paminėdami savo vardą. Džiaugsmas ir sėkmė, atliekant moolah šiais metais!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map