Parodykite savo „WooCommerce“ parduotuvę naudodami „Google Merchant Center“

Parodykite savo „WooCommerce“ parduotuvę naudodami „Google Merchant Center“

Kiekvienas internetinės parduotuvės savininkas ieškos novatoriškų būdų savo produktams parduoti. Vienas iš geriausių rinkodaros kanalų skaitmeninėje erdvėje yra „Google“ apsipirkimo skelbimai. Jūsų produkto skelbimai su vaizdais bus rodomi, kai vartotojas ieškos pagal atitinkamą užklausą „Google“. Kadangi „Google“ apsipirkimo skelbimai yra vizualiai patrauklūs ir siūlo atnaujintą informaciją, jie taip pat yra labai veiksmingi padidinant konversijas. Vienas iš esminių rinkodaros per „Google Shopping“ skelbimus aspektų yra produkto sklaidos kanalo sukūrimas „Google Merchant Center“. Šiame straipsnyje aptarsime jūsų „WooCommerce“ parduotuvės rinkodaros pagrindus su „Google Merchant Center“.


Kas yra „Google Merchant Center“?

„Google Merchant Center“

„Google Merchant Center“ yra „Google“ siūloma platforma, kurią internetinių parduotuvių savininkai gali naudoti norėdami įkelti ir palaikyti savo produkto informaciją. Jame taip pat pateikiamos parinktys susieti jūsų produkto duomenis su kitomis „Google“ paslaugomis, tokiomis kaip „Google Ads“. Naudodami „Google Merchant Center“ galėsite geriau valdyti savo rinkodaros pastangas naudodamiesi „Google“ paslaugomis.

„Google Merchant Center“ pranašumai

„Google Merchant Center“ paskyros nustatymas internetinių parduotuvių savininkams teikia keletą privalumų. Svarbu suprasti šiuos privalumus, kad galėtumėte visapusiškai ja pasinaudoti.

Padeda padaryti jūsų produktus prieinamus „Google“ apsipirkimo skelbimams

Vienas iš akivaizdžiausių „Google Merchant Center“ produktų sklaidos kanalo kūrimo pranašumų yra tas, kad galėsite savo produktus pateikti „Google“ apsipirkimo skelbimams. Šie skelbimai skiriasi nuo „Google“ teksto skelbimų, kurie reikalauja, kad jūs pasirinktumėte produktų raktinių žodžių rinkinį. Norėdami parodyti savo produktus pirkinių skelbimuose, turite sukurti nurodyto formato produktų rinkinį ir įkelkite jį į „Google Merchant Center“. Tada galite susieti „Merchant Center“ paskyrą su „Google“ skelbimais ir nustatyti tinkamus kainos pasiūlymus. Remdamasi paieškos užklausa ir jūsų sklaidos kanalo tinkamumu, „Google“ parodys jūsų produkto skelbimus savo vartotojams. Tai labai pagerins jūsų parduotuvės ir produktų matomumą bei padės įgyti naujų klientų.

Integracija su kitomis „Google“ paslaugomis

„Google Merchant Center“ veikia kaip puiki platforma, padedanti suteikti jūsų produkto informaciją kitoms „Google“ paslaugoms, tokioms kaip „Google Ads“. Taip pat galite gauti konkrečių įžvalgų iš „Google Analytics“, kad sukurtumėte geresnes rinkodaros strategijas.

Susiekite produktų apžvalgas

Produktų sklaidos kanalas „Google Merchant Center“ suteikia galimybę pateikti įvairius duomenis, įskaitant produktų apžvalgas, kad vartotojai turėtų daugiau žinių apie matomus produktų skelbimus. Galimybė lengvai pamatyti produktų apžvalgos duomenis gali padėti vartotojams priimti sprendimus dėl pirkimo. Taip pat galėsite rinkti nuolatinius klientų atsiliepimus, automatizuodami peržiūros procesą.

Padeda apibūdinti vietinius produktus

Kartais, kai turite fizinę savo parduotuvės vietą, netgi galite sukurti konkretų produkto sklaidos kanalą „Google Local Inventory“ skelbimams. Tai gali parduoti jūsų produktus, kuriuos galima įsigyti tik parduotuvėje.

Apsipirkimo veiksmai

JAV ir Prancūzijoje vartotojai galės tiesiogiai pirkti iš „Google“ naudodami konkrečius įrenginius. Galite pateikti „Merchant Center“ sklaidos kanalą apsipirkimo veiksmams, jei jie svarbūs jūsų parduotuvėje.

Akcijos ir pakartotinė rinkodara

Galite pateikti su savo produkcija susijusius pasiūlymus ir pasiūlymus, kad užtikrintumėte geresnį konversijos koeficientą. „Google Merchant Center“ siūlo parinktį, vadinamą prekybininkų reklama, kuri padės parodyti galimas jūsų produktų nuolaidas. Taip pat rasite labai naudingų „Google“ atitinkamos pakartotinės rinkodaros strategijų, kurios pagerins konversijas ir klientų lojalumą.

Kaip susieti „WooCommerce“ parduotuvės produktus su „Google Merchant Center“?

Kaip minėta aukščiau, „Google“ apsipirkimo skelbimai neveikia pagal konkrečius jūsų taikomus raktinius žodžius. Vietoj to „Google“ rodys jūsų produktus, kai gaus atitinkamų užklausų. Todėl turite įsitikinti, kad jūsų produktų sklaidos kanalai yra aktualūs ir atnaujinami. „Google“ turi labai griežtas gaires, kuriose išsamiai nurodoma, kaip informacijos apie produktą turėtų būti išdėstyta sklaidos kanale. Tai skirta užtikrinti, kad „Google“ gerai suprastų jūsų produktus, kad būtų galima juos parodyti gavus atitinkamų paieškos užklausų.

Taigi, vienas iš pirmųjų jūsų parduotuvės rinkodaros žingsnių naudojant „Google Merchant Center“ yra produkto sklaidos kanalo sukūrimas. Galite sukurti jį rankiniu būdu naudodami „Google“ skaičiuoklių šabloną, kurį rasite „Merchant Center“ paskyroje. Arba galite naudoti įrankį, norėdami sukurti tikslią reikiamo failo formato informacijos santrauką ir ją įkelti.

„WooCommerce“ „Google“ produktų informacijos papildiniai

Yra įrankių, kurie padės sugeneruoti tikslų jūsų produktų tiekimą norimo failo formatu. Jei savo internetinėje parduotuvėje naudojate „WooCommerce“ platformą, yra keli įskiepiai, kuriuos galite naudoti kurdami ir reguliariai atnaujindami produktų tiekimą „Merchant Center“ paskyroje..

1. „ELEX“ „Google“ produktų teikimo papildinys

„ELEX“ „Google“ produktų teikimo papildinys

Naudodami šį papildinį galėsite įkelti „Google“ produktų sklaidos kanalą į savo „Merchant Center“ paskyrą. Papildinyje yra galimybė parodyti „Google“ kategorijas ir produktų atributus su atitinkamomis kategorijomis ir atributais jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje. Naudodamiesi šiuo įskiepiu netgi galite nustatyti atributų atvaizdavimo taisykles ir sąlygas. Tai taip pat padeda nustatyti atnaujintus produktų sklaidos tvarkaraščius, kad bet kokie pakeitimai parduotuvėje atsispindėtų produktų sklaidos kanale.

„ELEX“ „Google“ produktų sklaidos kanalas

Trumpai apžvelgiame „ELEX“ „Google Product Feed“ papildinio funkcijas:

 • Sukurkite vieną ar daugiau produktų sklaidos kanalų XML, TSV ar CSV formatais, kuriuos galite įkelti į „Google Merchant Center“ paskyrą.
 • Sukurkite dienos, savaitės ar mėnesio atnaujinimo tvarkaraščius, kurie padės užtikrinti, kad produktų tiekimas būtų sinchronizuotas su jūsų parduotuvės duomenimis.
 • Į savo sklaidos kanalą įtraukite produktų variantų, kad vartotojai galėtų rasti jūsų produktus, kai jie naudoja paieškos užklausas su tomis atributų reikšmėmis.
 • Susiekite „WooCommerce“ parduotuvių kategorijas su „Google“ kategorijomis.
 • Pridėkite papildomų produkto atributų laukų, kad jūsų produktų tiekimas būtų turtingesnis.
 • Pasirinktinai neįtraukite produktų iš pašaro.
 • Lengvai tvarkykite kelis produktų tiekimus, nes nesudėtinga juos ištrinti ar atsisiųsti.
 • Patikima palaikymo komanda.

Jei nenorite į savo sklaidos kanalą įtraukti kintamų produktų, galite išbandyti nemokama „ELEX“ „Google Product Feed“ papildinio versija.

2. „WooCommerce“ „Google“ produktų sklaidos kanalas

„WooCommerce“ „Google“ produktų sklaidos kanalas

Šis plėtinys padeda generuoti ir atnaujinti „Google Merchant Center“ produktų tiekimą iš „WooCommerce“ parduotuvės. Be „Google“ produktų sklaidos kanalo, naudodami šį plėtinį, taip pat galite sukurti „Bing“ ir „Google“ produktų apžvalgų sklaidos kanalą. Tai palaiko daugiau nei 50 atributų laukų ir užtikrina, kad jūsų produktai pateiktų turtingus duomenis „Google“. Galite sukurti pasirinktinius papildomus laukus pagal savo reikalavimus. Plėtinys suderinamas su keliais populiariais papildiniais, tokiais kaip „Produktų paketai“, „Prekiniai ženklai“, „Composite“ produktai ir kt.

„WooCommerce“ „Google“ produktų sklaidos kanalas

Šio papildinio ypatybės:

 • Kurkite realiojo laiko produktų tiekimus, kad „Google Merchant Center“ pateiktų naujausią informaciją apie produktą.
 • Paprastos žemėlapio parinktys norint susieti „WooCommerce“ produkto duomenis su reikiamais „Google“ laukais.
 • Sukurkite pasirinktinius laukus, kad gautumėte papildomus „Google“ reikalaujamus duomenis, kurių pagal numatytuosius nustatymus nėra „WooCommerce“.
 • Palaiko masinį importą naudojant „WooCommerce“ importuotoją.
 • Lankstus pritaikymas naudojant „WordPress“ filtrus ir veiksmus.
 • Gausi dokumentacija.

3. „WooCommerce“ „Google Feed Manager“

„WooCommerce“ „Google Feed Manager“

Jei norite sukurti mažiau nei 100 „Google“ produktų sklaidos kanalą, šis nemokamas produktas gali būti puikus pasirinkimas. Papildinys automatiškai sukurs produkto tiekimą įtraukdamas visus laukus, kuriuos „Google“ padarė privalomus. Be to, galite modifikuoti sklaidos kanalą pagal bet kurį konkretų jūsų verslo ar vietovės reikalavimą. Įskiepį gana paprasta įdiegti ir nustatyti taip, kad juo galėtų naudotis net nauji „WordPress“ vartotojai. Be to, tai padės optimizuoti tiekimą, kad jūsų produktai būtų geriau matomi per „Google“ apsipirkimo skelbimus. Be to, tai užtikrina, kad sklaidos kanalas bus atnaujintas realiuoju laiku, kai bus atlikti bet kokie jūsų produkto informacijos pakeitimai.

„WP Pro“ „Google“ produktų sklaidos kanalas

„Google“ pašarų tvarkyklės papildinio versija bus tinkamas jūsų parduotuvėje, jei turite daug produktų.

Nemokamas papildinys apima šias funkcijas:

 • Naudodami šablonus lengvai susiekite „WooCommerce“ produktų kategorijas su „Google“ kategorijomis.
 • Optimizuokite savo kanalą atlikdami atitinkamus patobulinimus, kad jūsų kanalas būtų turtingesnis.
 • Automatiškai atnaujinkite sklaidos kanalą nurodydami atnaujinimo tvarkaraščius.
 • Išplėstiniai filtrai, skirti pasirinktinai pašalinti tam tikrus produktus iš jūsų generuojamo informacijos santraukos.
 • Paprastas diegimo procesas ir patikimas palaikymas.

Gaukite geresnį savo produktų matomumą naudodami „Google Merchant Center“

Kaip mes aptarėme, „Google Merchant Center“ yra puiki platforma, leidžianti įsitikinti, kad jūsų produktai pasiekia daugiau klientų ir rinkų. Tai padės integruotis su kitomis „Google“ paslaugomis, tokiomis kaip „Google Ads“, taip pat „Google Analytics“. Vienas iš esminių žingsnių norint, kad jūsų produktai būtų įtraukti į „Google“ apsipirkimo skelbimus, yra tikslaus „Google“ produktų sklaidos kanalo sukūrimas.

Kai turite „WooCommerce“ parduotuvę su daugybe produktų, galite naudoti vieną iš aukščiau paminėtų įskiepių, kad automatiškai sugeneruotumėte produktų tiekimą. Šie papildiniai padės įsitikinti, kad sklaidos kanalas atnaujinamas reguliariai, kad būtų išvengta bet kokio neatitikimo tarp jūsų parduotuvės ir informacijos santraukos. Tikimės, kad šiame straipsnyje aiškūs jūsų „WooCommerce“ parduotuvės rinkodaros naudojant „Google Merchant Center“ pagrindai. Jei turite klausimų, palikite mums komentarą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map