Patarimai, kaip atmesti jūsų „WordPress“ svetainę, kad būtų geriau

Kiekvienas asmuo nori būti organizuotas savo gyvenime viską kontroliuodamas ir nuosekliai. Iš namų visada pašalinate nereikalingus daiktus, kad jie būtų švarūs. Tas pats pasakytina ir apie jūsų darbo vietą, ypač jei savo verslui naudojate „WordPress“ svetainę. Kad jis būtų švarus, turite stengtis pašalinti viską, kas nenaudinga.


Būdami tikslūs, vartotojai kreipiasi į jus norėdami pasinaudoti kažkokiu produktu ar paslauga, ir jiems tikrai nerūpi visa kita, ką įdėjote. Taigi, jūsų svetainė turi turėti tikslą ir jo laikytis kiekviename puslapyje. Nesvarbių duomenų pateikimas nenurodant savo nišos yra tik nenaudingos pastangos, kurios tik žemina jūsų prekės ženklo vertę.

„WordPress“ diegimo valymo veiksmai

Yra įvairių taktikų, kurias galite naudoti savo „WordPress“ svetainėje, kad ji taptų patogi vartotojui ir galiausiai padidintų lankytojų įsitraukimą..

1. Pašalinkite nereikalingus papildinius

Nors įskiepiai yra vienas iš svarbiausių bet kurios „WordPress“ svetainės elementų, neaktyvių arba prastai koduojamų įskiepių laikymas gali jums kainuoti svetainės greitį, o tai nėra protingas žingsnis. Tiesiog pašalinkite arba išaktyvinkite papildinius, kurių nenaudojate.

Be to, apsvarstykite galimybę pakeisti kai kuriuos dabartinius papildinius tokiais, kurie tarnauja keliems tikslams („Jetpack“ yra puikus vieno papildinio, siūlančio daugybę funkcijų, pavyzdys). Susikoncentruokite į savo reikalavimus ir atitinkamai supjaustykite sąrašą (nebūkite įskiepių kaupiklis).

2. Padarykite naršymą neužterštą

„Mega“ meniu

Atidžiai žiūrėkite į savo navigaciją. Pašalinkite per daug kategorijų ir būtinai naudokite tinkamas tėvų ir vaikų kategorijas, kad sklandžiai ieškotumėte. Įsitikinkite, kad naršote svarbiausius savo puslapius. Galite naudoti žymas ir kategorijų valdiklius, kad skaitytojams būtų suteikta prieiga prie daugiau turinio.

Jei jūsų svetainėje reikia daug nuorodų, apsvarstykite galimybę pridėti mega meniu. „Mega mens“ siūlo jūsų svetainės lankytojams didelius informacijos sąrašus ir leidžia jums supaprastinti pagrindinę naršymą. Įskiepiai, tokie kaip „Uber Menu“, „Mega Main Menu“ ir „Hero Menu“, siūlo visas fantastiškas mega meniu galimybes, kurios puikiai tinka daugumai „WordPress“ temų..

3. Tvarkykite svetainės turinį

Jei jūsų svetainės turinys yra didžiulis, organizuokite ją sistemingai, susiedami grupes pastraipomis. Taip pat nepamirškite naudoti tinkamų antraščių. Jūsų žinutėse ir puslapiuose turėtų būti H1 pavadinimai, tada įraše įdėkite H2, H3 ir tt (mūsų įraše antraštė „WordPress diegimo sutvarkymo veiksmai“ naudojama H2, po to kiekviename skaitiniame taške – H3 antraštės). ). Tai pagerina skaitomumą ir vartotojo patirtį, nes lankytojai nėra nutolę nuo neįskaitomos teksto sienos.

Šiek tiek pabrėžiant pagrindinį formatavimą galima pasiekti pastebimų rezultatų. Tai apima antraščių, sąrašų, citatų, mygtukų, nuorodų ir net skirtingų šriftų stilių naudojimą, kad turinio srautas būtų intuityvesnis..

4. Atlikite tinkamumo patikrinimą

Kai naudojate vaizdus, ​​vaizdo įrašus ar kitas laikmenas savo „WordPress“ svetainės tinklaraščio įraše, jie turi būti susiję su tema. Be to, neturėtumėte laikyti laikmenos, kuri nėra svarbi jūsų nuomonei. Periodiškai atnaujinant seną turinį ir su juo susijusią laikmeną taip pat yra geras būdas įsitikinti, kad neturite sugadintų vaizdų ar nuorodų.

5. Reguliariai vykdykite atnaujinimus

Atnaujinkite „WordPress“

Nepamirškite atnaujinti savo „WordPress“ diegimo, temų ir papildinių. Jei kurį laiką neatnaujinote, padarykite tai. Naudodami dabartinę „WordPress“ versiją turite įsitikinti, kad gaunate naujausius „WordPress“ saugos pataisas, taip pat suderinamumą su jūsų svetainės papildiniais ir temomis..

Prieš atnaujindami, visada rekomenduojame pasidaryti atsarginę savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Tai yra svarbi atsargumo priemonė, kai atnaujinant vieną iš įskiepių pertraukų trūksta laiko, kad galėtumėte grąžinti savo buvusią svetainę. Norėdami palengvinti atsarginių kopijų kūrimą, apsvarstykite visas geriausias „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimo paslaugas ir papildinius.

6. Stebėkite savo svetainės greitį

„Pingdom“ įrankiai

Jei jūsų svetainės įkėlimas užtrunka per ilgai, turite išsiaiškinti priežastį, kuri gali trukdyti sklandžiai jos veikimui. Pingdom Įrankiai yra puikus būdas patikrinti „WordPress“ svetainės greitį.

Naudojimasis greitojo hostingo paslauga yra tinkamas variantas, norint padidinti interneto greitį, tačiau kai kurie žmonės naudojasi ir bendro naudojimo priegloba, nes tai yra puiki pinigų vertė. Bet nesvarbu, visada naudokitės žiniatinklio srautui tinkamu prieglobos planu – naudodamiesi bendrinamu priegloba jūs aktyviai dalijatės savo serverio ištekliais su daugybe kitų svetainių, o su valdoma priegloba jums dažnai suteikiama tik nustatyta suma. Įsitikinkite, kad pasirinksite jums tinkamiausią planą.

Taip pat turėtumėte peržvelgti savo temą ir aktyvius papildinius. Kai kurie „WordPress“ priedai (temos ir įskiepiai) reikalauja daug išteklių (pvz., Kai kurie iš didžiųjų skaidrių papildinių), o prastai užkoduoti gali neabejotinai sulėtinti jūsų svetainę. Išbandykite tiesioginių temų demonstracinės versijos svetainės greitį prieš jas atsisiųsdami ir įdiegdami, o prieš pridėdami naujų – ištirkite papildinius.

7. Atnaujinkite savo administratoriaus skydą

WP optimizuoti „WordPress“ papildinį

Neužtenka vien tik dirbti su jūsų kompiuteriu, tai yra tik išlaikyti veidą švarų apsivilkant gremėzdiškus drabužius – tai nėra geras ženklas. „WordPress“ svetainės užpakalinė dalis arba administratoriaus sritis yra tokia pat svarbi kaip ir vaizdas iš priekio. Yra tiek daug paslėptų vidinių darbų, kuriuos galima optimizuoti.

 • Pašalinkite nebenaudojamas temas. Numatytojoje „WordPress“ svetainėje yra daugybė temų, tačiau visos jos nėra būtinos. Praktiškai neketinate savo temos keisti taip dažnai. Taigi, atsisakykite senosios temos ir judėkite pirmyn su mažesne našta.
 • Ištrinkite laukiančius ir šlamšto komentarus. Tai sukuria neigiamą įspūdį SEO požiūriu. Naudoti Tuščias šlamštas mygtuką, norėdami išvalyti šiuos komentarus vienu spustelėjimu ir reguliariai gauti geresnius rezultatus. Jūs taip pat galite išbandyti Antispam bitė papildinys, kuris yra skirtas išsaugoti jūsų teisėtus komentarus ir kartu užkirsti kelią šlamštui.
 • Dažnai ištuštinkite šiukšliadėžę. „WordPress“ svetainės įrašai ir puslapiai, kuriuos įdėjote į šiukšliadėžę, užims daug vietos, kol jie bus visam laikui ištrinti. „WordPress“ turi galimybę visam laikui ištrinti įrašus šiukšliadėžėje, todėl naudokitės juo.
 • Darbas su nutrūkusiais saitais. Neveikiančios nuorodos lankytojams ir paieškos sistemoms sukuria labai blogą įspūdį. Pagrindinis žingsnis yra rasti tokias nuorodas, o tada jas ištaisyti. Naudokite įskiepius kaip „W3C“ nuorodų tikrintuvas rasti nutrūkusias nuorodas. Po to arba atnaujinkite juos rankiniu būdu, arba atlikite 301 peradresavimą (taip pat turėtumėte peržiūrėti mūsų straipsnį apie tai, kaip pašalinti neveikiančias nuorodas, taip pat mūsų vadovą apie nuolatinių nuorodų atnaujinimą)..
 • Išvalykite savo duomenų bazę. Duomenų bazė yra nepakeičiama jūsų WordPress svetainės dalis, tiksliau, šerdis, nes joje saugoma didžioji dalis reikalingų duomenų. Taigi reikia, kad jis būtų uoliai valdomas. Šis išvalymas gali apimti laikinai sunaudotos vietos diske ištrynimą, paskelbtas pataisas, šlamšto komentarus ir kitus elementus, esančius šiukšliadėžėje, taip pat papildinius ir temas palikusius elementus. Nemokamas WP-Optimizuoti papildinys yra labai naudingas papildinys, kuris tokiu būdu gali padėti jums optimizuoti duomenų bazę.
 • Išjungti elementus, kuriems mažiau reikia. Tai taip pat yra paprastas būdas sutvarkyti nenaudingus elementus, esančius bet kuriame „WordPress“ vaizde. Spustelėkite skirtuką, pavadintą ekrano parinktys viršutiniame dešiniajame „WordPress“ informacijos suvestinės kampe. Čia galite įjungti arba išjungti įvairias funkcijas, tiesiog pažymėdami arba panaikindami žymėjimą atitinkamuose laukeliuose.
 • Taksonomija taip pat turi būti išvalyta. Jei jūsų svetainė turi nenaudojamą taksonomiją, atsikratykite jos. Kai yra žymių ir kategorijų, kurių nenaudojate, pašalinkite jas rankiniu būdu. Kadangi kiekvienam įrašo tipui būdingos taksonomijos (tai gali būti tinklaraščio įrašai, aplankas, personalas, atsiliepimai ir kt., Atsižvelgiant į jūsų aktyvią temą ir papildinius), turėsite apsilankyti kiekviename, kad patikrintumėte, ar nenaudojami elementai..
 • Nepanaudota laikmena turi išnykti. „WordPress“ yra atskiras aplankas, pavadintas įkėlimai kuriame yra visi medijos failai, kuriuos įkėlėte į savo svetainę. Ilgainiui tai gali sukelti didelę saugyklą, todėl ją reikia sutvarkyti. Papildiniai, tokie kaip Vaizdo valymas gali rasti ir ištrinti tokius daugialypės terpės failus. Taip pat galite naudoti Priverskite atnaujinti miniatiūras papildinys, kuris pašalins visus apkarpytus vaizdus svetainėje, kurie gali būti likę iš senų temų, ir iš naujo apkarpys vaizdus, ​​kaip apibrėžta jūsų dabartinei temai. Tai gali užimti daug vietos, jei praeityje perjungėte iš daugelio temų..
 • Apipjaustykite valdiklius, kurių nenaudojate. Tai taikoma jūsų prietaisų skydelio valdikliams, taip pat valdikliams, kuriuos matote savo svetainės priekinėje dalyje. Informacijos suvestinės valdikliams (matomiems pagrindiniame puslapyje pirmą kartą prisijungus prie „WordPress“ diegimo) atidarykite ekrano parinktys skirtuką ekrano viršuje, kad įjungtumėte ir išjungtumėte „Avaialbe“ langelius. Valdiklius, esančius jūsų „WordPress“ svetainės priekiniame gale, esančioje šoninėse juostose ir poraštėse, galite rasti išvaizda> valdikliai. Paprasčiausiai vilkite ir upuść juos pakeisti arba pertvarkyti.

Nebūtina, kad jūsų „WordPress“ svetainėje trūktų visų aukščiau išvardytų punktų. Tačiau vis tiek stebėkite, ar nėra trūkumų, net ir maži pakeitimai gali duoti teisingų rezultatų.

Išvada

Kruopščiai ją išvalius, „WordPress“ svetainė gali būti pakeista per kelias valandas. Deklaruoti gali suteikti interaktyvesnį vaizdą, pašalindami visus nesvarbius elementus ir geriau sutvarkydami likusius. Paprastais žodžiais tariant, jūs turite pašalinti nereikalingus riebalus iš savo svetainės. Tiesiog paimkite tai, kas būtina, ir išmeskite likusius.

Atidžiai stebėkite dalykus, kurie nėra naudingi, bet vis tiek užima jūsų vietą, be to, skaitytojams suteikia nepaprastą vartotojo patirtį. Jūsų prietaisų skydelio administratoriaus pultas yra toks pat svarbus kaip ir išorinė jūsų svetainės išvaizda internete. Periodiškai reikia atlikti išsamų „WordPress“ svetainės priekinės ir galinės dalies patikrinimą, ir ilgainiui tai padarys jūsų svetainę geresnę. Rezultatas bus greitesnė krovimo svetainė kartu su patobulinta vartotojo patirtimi.

Ar turite kitų patarimų, kaip atmesti „WordPress“? O gal išbandėte mūsų? Mes norėtume išgirsti jūsų patirtį!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map