Patarimai, kaip padaryti „WordPress“ draugišką mobiliesiems

Patarimai, kaip padaryti „WordPress“ draugišką mobiliesiems

Gana įprasta matyti žmones, nešiojamus nešiojamus prietaisus, kad jie galėtų pasiskaityti ar internete ieškoti ko nors. Vienos ataskaitos sąmatos kad 60% paieškų prasideda nuo mobiliojo prietaiso. Jei jūsų tikslinė auditorija yra šios populiacijos dalis, kuri nuolat kinta, tikrai neturite galimybės – turite įsitikinti, kad jūsų svetainė atrodo gerai ir gerai veikia mobiliuosiuose telefonuose. Šiame įraše pažvelkime į kai kuriuos veiksmus, kuriuos galite padaryti, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų patogi mobiliesiems.


Patogi mobiliesiems svetainė atrodo kaip maža įprastos svetainės versija. Norint pasiekti tokią išvaizdą, būtina optimizuoti kiekvieną jūsų svetainės elementą, kad jis atitiktų jūsų ekrano dydį. Norėdami pritraukti ir išlaikyti srautą, turėsite įsitikinti, kad jūsų svetainė greitai įkeliama, ypač mobiliesiems telefonams.

Padarykite savo „WordPress“ svetainę patogią mobiliesiems

„Googlebot“ atsižvelgia į daugelį aspektų ir tikrina, ar tinklapis yra patogus mobiliesiems, įskaitant,

 • ar puslapyje yra per daug skelbimų, ar programinė įranga, netinkama mobiliesiems įrenginiams, pvz., „Flash“ ir „Java“.
 • jei turinio dydis yra iki ekrano, o tekstas yra skaitomas, nereikia keisti mastelio ar horizontaliai.
 • ar nuorodos yra išdėstytos aiškiai viena nuo kitos, kad jas būtų lengva paliesti.

Kodėl jūsų „WordPress“ svetainė turėtų būti patogi mobiliesiems?

Padaryti „WordPress“ svetainę patogią mobiliesiems yra natūrali pasekmė sprogstamam mobiliųjų telefonų skaičiaus padidėjimui, geresniam tinklo ryšiui ir prieigai prie „Wi-Fi“ viešose vietose. Tuo labiau įtikinamos priežastys,

 • Paieškos sistemos mobilumą vertina kaip reitingo faktorius. Draugiškumas mobiliesiems nustatomas kiekviename puslapyje. Tai reiškia, kad jūsų svetainės, skirtos mobiliesiems, sritys paieškos rezultatuose bus aukštesnės, o likęs turinys – žemesnis.
 • Dėl sunkiai naršomo tinklalapio atmetimo rodiklis gali būti didesnis, o tai gali pakenkti jūsų svetainės SEO. Priešingai, mobiliesiems pritaikytas tinklalapis gali paversti didesnį svetainės greitį ir SEO.
 • Jei norite, kad jūsų tinklalapiai būtų patogūs mobiliesiems, dažnai reiškia, kad turite švarius tinklelius ir išdėstymus, galbūt vieną universalų URL ir vieną kodą..
 • Draugiškumas mobiliesiems pagerina prekės ženklo stiprinimą ir pardavimą.

Kaip padaryti, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų draugiška mobiliesiems

Šiais laikais šiuolaikiškos „WordPress“ temos, tokios kaip „Total“, reaguoja ir gali rodyti svetainę bet kuriame įrenginyje. Bet jūs galite padaryti daug dalykų optimizuokite savo svetainę mobiliesiems, be realaus temos naudojimo.

1. Pasinaudokite mobiliuoju metodu

Dabartiniame skaitmeniniame scenarijuje negalima pabrėžti, kad svarbu būti mobiliems. Jungtinėse Amerikos Valstijose, mobiliųjų telefonų skaitmeninės žiniasklaidos laikas yra didesnis – 51% palyginti su staliniais kompiuteriais 42 proc. Norėdami pasiekti šią „perbraukite“ auditoriją, svetainių savininkai ne tik optimizuoja esamą svetainės dizainą, naudodami įvairius ekrano dydžius. Jie žengia žingsnį į priekį ir pasirenka pirmąjį mobilųjį požiūrį.

Pirmasis metodas mobiliesiems sukuria UX dizainą, skirtą mobiliesiems telefonams, ir teikia pirmenybę turinio strategijai mažesnio ekrano dydžio atžvilgiu. Tai ne tik optimizuoja esamą įprastą mobiliesiems telefonams skirtą svetainę.

Kita svarbi priežastis, dėl kurios pirmiausia reikia judriojo telefono ryšio, yra „Google“ 2016 m. Lapkričio mėn. Pranešimas, kad pamažu pereinama prie pirmojo mobiliųjų telefonų indeksavimo. Šis indeksavimo metodas apima „Google“, prieš pradedant darbalaukio puslapius, pirmiausia patikrinti svetainės mobiliesiems tinklalapiams pritaikytą indeksavimą. Rinkdamiesi svetainę pirmasis mobilusis rodyklė, „Google“ pasitelkia „klasifikatorius“ norėdama sužinoti, ar svetainė yra parengta rodyklėms, pateiktoms pirmiausia mobiliesiems telefonams. Klasifikatoriai nustato, kokia lygi ar panaši kompiuterio svetainė su mobiliąja svetaine, kai kalbama apie turinį, nuorodas, schemas, daugialypės terpės įrenginius ir kt. Iš tikrųjų spalio mėn. Gary Illyes iš „Google“ nurodė auditorijai Niujorke vykusioje „SMX East“ konferencijoje paaiškėjo, kad kai kurios svetainės jau yra mobiliųjų telefonų rodyklių sąraše, o dar daugiau jų reikia sekti.

2. Optimizuokite vaizdus

Vaizdų failai paprastai yra sunkiųjų baitų. Jie įkeliami lėčiau nei kiti šaltiniai, tokie kaip tekstas ir HTML. Norėdami, kad jūsų svetainė būtų patogi mobiliesiems, turite optimizuoti vaizdus, ​​kad tilptų mažesniuose ekranuose. Nuo 4.4 versijos „WordPress“ daugiausia rūpinasi tuo, bet taip pat visada galite naudoti „WordPress“ papildinį, kad dar labiau optimizuotumėte savo vaizdus.

Norėdami optimizuoti vaizdus, ​​galite nuveikti kur kas daugiau, visada turėdami omenyje, kad norint optimizuoti vaizdus reikia pusiausvyros tarp vartotojo patirties, vaizdinio patrauklumo ir puslapio našumo. Pirmiausia pašalinkite pridėtinės vertės neturinčius vaizdus. Tada, net prieš įkeldami atvaizdus, ​​optimizuokite juos suspausdami juos į mažesnius failų dydžius. Jei naudojate „Photoshop“, naudokite Išsaugoti žiniatinkliui variantas. Tokios internetinės priemonės kaip „TinyPNG“ ar įskiepiai patinka WPSmush taip pat gali gana efektyviai atlikti darbą. Taip pat yra „Github“ puslapis kurie gali padėti palyginti įvairius glaudinimo įrankius. Norėdami sužinoti daugiau apie vaizdo optimizavimą, naudokitės mūsų vaizdo optimizavimo vadovu.

3. Įdiekite pagreitintus mobiliuosius puslapius

Pagreitinti „WordPress“ mobilieji puslapiai

Pagreitinti mobiliųjų telefonų puslapiai yra „Google“ atvirojo kodo iniciatyva, kuria siekiama greitai įkelti turinį į mobiliuosius telefonus. Tai leidėjams suteikia galimybę sukurti mobiliesiems pritaikytą turinį tik vieną kartą ir iškart įkelti jį į mobilųjį internetą. AMP iš tikrųjų yra daugybė optimizavimas į svetainę, atliktą vienodai, kaip reikalauja „Google“. Bus prieinamas standartinis skelbimų formatų, skelbimų tinklų ir technologijų asortimentas. Tuo pat metu leidėjai taip pat gali pasirinkti savo formatus, jei tai nėra greitis. Mes turime savo „AMP for WordPress“ vadovėlį, skirtą kurti AMP puslapius, kurie padės jums pradėti. Mes taip pat rekomenduotume AMP pradžia iš „Google“ taip pat padeda kurti puikiai atrodančius AMP puslapius su paruoštais naudoti AMP šablonais ir komponentais.

AMP turinys bus iškart pasiekiamas „Google“ paieškoje ir bus pasiekiamas per tokias socialines platformas kaip „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Pinterest“.

Dėl specialaus mobiliųjų telefonų puslapių formavimo ir pateikimo šie puslapiai mobiliuosiuose įrenginiuose tampa daug greitesni. Vidutinis AMP puslapio įkėlimo iš „Google“ laikas yra mažesnis nei pusė sekundės. 2017 m. Spalio mėn. Daugiau nei 25 milijonai svetainių domenų paskelbė daugiau nei 4 milijardus AMP puslapių. AMP padidina svetainės lankomumą 10% ir padvigubina laiką, praleidžiamą puslapyje. „AMPed“ el. Prekybos svetainėse pardavimų konversijų padaugėjo 20% daugiau nei ne AMP puslapiuose.

AMP dar nėra reitingas tačiau tai gali turėti didelę įtaką vartotojų patirčiai ir atitinkamai SEO.

4. Venkite viso ekrano iššokančiųjų langų

Tuo neabejojama iššokantys langai veikia. Tačiau, naudodamiesi iššokančiaisiais langais, turime visada atsižvelgti į vartotojų patirtį. Kontekstui svarbūs iššokantys iššokantys langai turi patrauklias antraštes ir skaitytojui teikia realią vertę. Kita vertus, nepageidaujamų, sunkiai atmestinų iššokančiųjų langų, kuriuose rodomi pagrindinio turinio skelbimai, pakanka, kad nusiųstų lankytoją.

Kai vartotojas spustelėja „Google“ puslapį, jūsų turinys indeksuojami mobiliojoje paieškoje turi būti lengvai prieinami. Arba jie negali būti aukštai reitinguojami mobiliųjų paieškos rezultatuose (nuo 2017 m. Sausio mėn.). „Google“ puikiai tinka su iššokančiaisiais langais, atsakančiais į teisinius įsipareigojimus, pvz., Dėl slapukų ir amžiaus patvirtinimo, arba prisijungimo dialogo langus, leidžiančius pasiekti užrakintą turinį. Tas pats pasakytina apie skelbimus, kurie užima mažiausiai vietos ekrane ir yra lengvai pašalinami.

Priešingai, iššokantys langai, kurie pasirodo iškart, kai lankytojas pasiekia puslapį iš paieškos, apimantis pagrindinį turinį, arba kurie pasirodo lankytojui naršant, neranda palankumo „Google“. Taip pat ir autonominėms tarpinėms svetainėms, kurias vartotojas turi atsisakyti prieš pasiekdamas pagrindinį turinį.

Kitos gerosios praktikos pavyzdžiai, kurių reikia laikytis mobiliųjų telefonų iššokančiųjų langų srityje, yra viso ekrano iššokančiųjų langų vengimas arba išplėstinio turinio, pavyzdžiui, akordeono ar išplečiamųjų dėžių, įtraukimas į jūsų mobilųjį telefoną. Naudokite mažesnius pranešimus, pvz., Reklamjuostes, intarpus ar skaidrių intarpus, arba slėpkite turinį už skirtukų.

Johnas Muelleris iš „Google“ pataria, kad tarpiniai skelbimai, rodomi tarp paieškos paspaudimo ir prieigos prie turinio, turi neigiamos įtakos reitingui. Taigi iššokantys langai, pereinant iš puslapio į puslapį ar išeinant iš numatytų iššokančiųjų langų, negali turėti įtakos reitingui.

5. Apsvarstykite galimybę sukurti programą mobiliesiems

Parengta „WordPress“ mobiliesiems telefonams

Programa mobiliesiems – tai kompiuterio programa, vykdoma mobiliajame įrenginyje, tokiame kaip telefonas ar laikrodis. Pavyzdžiui, „Amazon“ turi apsipirkimo programą Alexa. Dabar programas galima atsisiųsti ir atsisiųsti viskam – naudingumui, našumui, naršymui, pramogoms, sportui ar kūno rengybai. „Facebook“ yra labiausiai atsisiunčiama programa, su 140 milijonų mėnesiniai programos atsisiuntimai.

Daugelyje svetainių yra ir mobiliųjų svetainių, ir programų mobiliesiems. Programa pateikia konkrečią informaciją lengvai suprantamu formatu. Tai intuityvu naudoti ir jis suteikia daugiau interaktyvumo. Šiandien didžioji elektroninės komercijos veiklos dalis, įskaitant mokėjimus, vykdoma mobiliaisiais telefonais. Taigi mobiliųjų programų tikslas yra išlikti ir augti. Geriausia yra tai, kad „WordPress“ svetainę lengva paversti programa arba padaryti programą savo mažoms įmonėms.

Programos mobiliesiems padidina srautą leisdamos vartotojams bakstelėti tiesiai iš savo telefonų. Keliais paspaudimais vartotojai gali tave pasiekti akimirksniu. Programos padeda pasiekti daugiau klientų ir gerai integruotis į socialinius tinklus. Programomis galite reguliariai atnaujinti savo produktų sąrašą ir daryti nuolaidas bei pasiūlymus. Arba susiekite su partnerių svetainėmis, kad galėtumėte pasiekti savo programą ir užtikrinti geresnį matomumą.

Norėdami suvynioti

Atlikę visus optimizavimus, kad jūsų svetainė būtų patogi mobiliesiems, nepamirškite jos išbandyti „PageSpeed“ įžvalgos. „Google Mobile Friendly Test“ taip pat išbando svetaines pagal URL.

Šiame įraše pateikti patarimai jokiu būdu nėra išsamūs. Yra daugybė optimizavimo „WordPress“ papildinių ir daugiau vadovų, padėsiančių patobulinti savo svetainę mobiliajame telefone. Taigi, jei turite ką pridurti ar turite mums klausimų, prašau pasidalinti komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map