Patarimai, kaip pagerinti jūsų svetainės „WordPress“ funkcionalumą

Patarimai, kaip pagerinti jūsų svetainės „WordPress“ funkcionalumą

Įdiegus temą „WordPress“ pagrįstoje svetainėje arba tiesiog paleidus ją internete be tinkamo optimizavimo nepakanka, kad optimizuotumėte „WordPress“ funkcijas ir kad ji būtų tikrai naudojama. Žiniatinklio auditorija tapo labai išranki ir reikli.


Jie ieško greičio optimizuotų, funkcionalių, tačiau gerai atrodančių internetinių šaltinių, kuriuose pateikiama visa reikalinga informacija ir funkcijos. Kurdami naudingą ir funkcinę „WordPress“ svetainę, atkreipkite dėmesį į šiuos 10 pagrindinių patarimų.

1. Pasirinkite geriausią pagrindinį kompiuterį

Štai čia ir prasideda istorija. Galingas ir patikimas priegloba yra didžiulis geresnio „WordPress“ funkcionalumo veiksnys. Yra daugybė variantų, kuriuos galite pasirinkti. Kai kurie iš jų yra pigesni nei kiti, į kainų nustatymo planus įtraukdami skirtingus funkcijų rinkinius. Norėdami padėti išsirinkti geriausią pagrindinį kompiuterį, kuris atitiks jūsų svetainės reikalavimus, peržiūrėkite šį kontrolinį sąrašą.

 • Pasirinkę geriausią prieglobos tipą, atsižvelkite į savo projekto biudžetą ir duomenų kiekį, kurį turite bendrinti savo svetainėje. Nors daugeliui kūrėjų nepatinka dalijimasis priegloba dėl to, kad jums reikia dalintis erdve su kitomis svetainėmis, tai yra puikus pasirinkimas mažesniems interneto projektams, kurie neturi nuolatinių pajamų srauto. Tai gali būti puikus atspirties taškas toms svetainėms, kurios tik bando pasiekti naujas auditorijas.
 • Pažeidžiamumas. Svarbu pasirinkti prieglobą, teikiančią reguliarias ir saugias atsargines kopijas. „WordPress“ svetainės yra pažeidžiamos įsilaužimo. Taigi, norėdami jaustis saugūs, kad visa vertinga jūsų svetainės informacija būtų apsaugota ir apsaugota, rinkitės prieglobos planą, kuriame yra įprastos atsarginės kopijos.
 • Greitas puslapio įkėlimas. Pasirinkite prieglobos planą, kuriame yra talpyklos sistema ir didelis puslapio įkėlimo greitis. Jei nenorite, kad jūsų klientai išvyktų į konkurentų svetaines, neverskite jų laukti ilgiau nei 2 sekundes, kol tinklalapis įkeliamas.

2. Pasirinktinai įdiekite papildinius

Tiesą sakant, jums nebus sunku, ieškant optimaliausio sprendimo, kaip į savo svetainę įtraukti tam tikras „WordPress“ funkcijas. Yra tūkstančiai nemokamų papildinių ir tiek pat daug papildomų, kuriuos galite pasirinkti visiems tikslams. Be to, daug priemokų „WordPress“ puslapio šablonai yra pakrauti plėtiniais, kurie tiks konkretiems tikslams. Pvz., Tai gali būti internetinė užsakymo forma, slankiklis, „WordPress“ kontaktinė forma, LMS, „WordPress“ parduotuvės ieškiklis ir kt..

Nors yra tiek daug nuostabių papildinių, būkite selektyvūs. Įdiekite tik jums reikalingus papildinius ir, jei įmanoma, pabandykite sutelkti ypatybes į vieną papildinį. Turėti daug papildinių ne visada yra blogai, tačiau tai padidina pastangų, kurias reikės įdėti išbandydami naujinius, kiekį..

3. Naudokite reaguojančius dizainus

Kaip turinio valdymo sistema, „WordPress“ nėra mobiliesiems pritaikytas sprendimas. Norėdami, kad jis atrodytų ir jaustųsi gerai visuose ekranuose, turite įdiegti keletą trečiųjų šalių įskiepių į savo prietaisų skydelį. Laimei, yra daugybė reaguojančių „WordPress“ temų, tiek nemokamų, tiek „premium“.

„WordPress“ reaguojančios „WordPress“ funkcijos - „Monstroidas“

Didėjant žiniatinklio bendruomenės perėjimui prie nešiojamųjų įrenginių naudojimo, būtina, kad kiekviena svetainė būtų patogi mobiliesiems. Be to, pirmieji mobilieji dizainai tampa vis naudingesni, ypač „WordPress“ funkcionalumui. Naudodamiesi jais galite būti tikri, kad visa tinklalapyje pateikiama informacija yra tinkamai rodoma ir neuždengia puslapio.

4. Socialinės medijos integracija

Vargu ar rasite asmenį, neturintį paskyros jokiuose populiariuose socialinės žiniasklaidos tinkluose. Integruodami savo „WordPress“ svetainę su socialinės žiniasklaidos galimybėmis, jūs ją padarysite naudingesnę auditorijai. Be to, padidėja tikimybė, kad daugiau žmonių pradės domėtis jūsų prekės ženklu.

 • Socialinio bendrinimo parinktys suteikia klientams galimybę vienu paspaudimu pasidalyti žodžiu apie jų pageidaujamus duomenis.
 • Socialinės medijos valdikliuose pateikiami naujausi leidiniai tiesiai jūsų svetainės puslapiuose.
 • Dėl socialinio prisijungimo funkcijos nereikia pildyti registracijos formų.

Socialinė „WordPress“ funkcionalumo integracija

Daugelis temų turi bent pagrindinę socialinės medijos integraciją per valdiklius arba antraštės / poraštės modulį. Bet labai lengva patiems ją pridėti naudojant socialinės žiniasklaidos „WordPress“ papildinį. Suradę jums tinkantį papildinį, pasinaudokite šiais mūsų tinklaraščio patarimais, kad padidintumėte savo buvimą:

 • Jūsų „WordPress“ svetainės socialinės žiniasklaidos rinkodaros pagrindai
 • Kaip stebėti socialinės žiniasklaidos analizę naudojant WordPress
 • Kaip padidinti socialinės žiniasklaidos stebėjimą iš jūsų „WordPress“ svetainės

5. Naudokite HTML5 animaciją

Jau praėjo dešimtmetis nuo oficialaus pranešimo apie mirė Flash. Šiandienos žiniatinklyje geriau patobulinti savo svetainę naudojant HTML5 animaciją dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, paieškos varikliai nemato „Flash“ pagrindu sukurtų jūsų svetainės elementų.

Kaip dažnai atnaujinate „Flash“ grotuvą? Negalite prisiminti paskutinį kartą, kai tai darėte? Taip daro dauguma interneto vartotojų. Daugelis iš mūsų naudojasi pasenusiais „Flash“ grotuvais, kurie nepalaiko „Flash“ animacijos efektų, kuriais patobulinote savo svetainę. Be to, HTML5 animacija yra draugiška mobiliesiems, todėl padidėja tikimybė, kad jūsų svetainė atrodys interaktyvesnė.

6. Padarykite savo navigaciją lengvą ir aiškią

Pirmą kartą apsilankiusiems jūsų svetainėje turėtų būti lengva per kelias sekundes rasti reikiamą informaciją. Intuityvūs ir atpažįstami naršymo būdai pagerins vartotojų naršymo patirtį, taigi jūsų interneto ištekliai taps patogesni vartotojui.

Negalima iš naujo sugalvoti rato galvodamas apie tinklalapio naršymo elementus, kurie turėtų būti jūsų svetainėje. Visada gera idėja naršymo skydelį išdėstyti puslapio viršuje. Būtent tai vartotojai tikisi rasti. Taip pat pridėkite „Ajax“ pagrindu sukurtą paieškos laukelį šalia pagrindinio savo svetainės naršymo pulto. Patobulinkite savo svetainę naudodami kategorijų sąrašą šoninėje juostoje, archyvuose ir džiūvėsėliuose.

7. Paprastas ir švarus dizainas

Kurdami ar atnaujindami „WordPress“ svetainę, atsiminkite vieną paprastą taisyklę – svetainės lankytojai ieško „WordPress“ funkcijos, o ne formos. Taigi, kurdami savo svetainės dizainą, užduokite sau paprastą klausimą – „Ar toks dizainas suklaidins mano lankytoją?“ Jei nesiryžtate atsakyti į šį klausimą, galbūt jums bus geriau pasirinkti kitą strategiją.

Paprastas elegantiškas „WordPress“ dizainas

Žmonėms patinka nuspėjami dizainai. Jie mėgsta matyti tam tikrus elementus tam tikrose vietose. Jei taip neatsitiks, jie nusivilia ir susipainioja, todėl jie išeina iš konkurentų svetainių.

8. Naudokite CDN

Naudodamiesi CDN įsitikinkite, kad jūsų svetainės greitis yra lygus konkurentams. Tai yra labai svarbi „WordPress“ pagreitinimo priemonė, ir kadangi yra tiek daug nemokamų CDN paslaugų, iš kurių galite rinktis, neturite jokio pasiteisinimo neišbandyti.

CDN yra turinio pristatymo tinklas, paprastai esantis visame pasaulyje, kuris jūsų statinį svetainės turinį (pvz., Atvaizdus ar CSS) jūsų skaitytojams pristato greičiau nei jūsų žiniatinklio serveris. Galite perskaityti daugiau apie CDN pranašumus, tačiau iš esmės tai tinkama kiekvienai svetainei („WordPress“ ar ne). Tiesą sakant – mes naudojame Debesuota čia, „WPExplorer“, ir mums tai puikiai tiko.

9. Dėmesys SEO

„WordPress“ funkcionalumas: SEO

Nepamirškite SEO. Tai iš tikrųjų yra taip pat svarbu, kaip žmonės sako. Paieškos sistemos optimizavimas reikalauja daug laiko ir pastangų, tačiau internete yra daugybė papildinių, vadovų ir patarimų, kurie padės jums pradėti. Čia yra tik keletas mūsų mėgstamiausių:

 • Kaip naudoti SEO naudojant jūsų paieškos sistemos reitingą
 • Esminės „WordPress“ SEO strategijos reitingų tobulinimui
 • Populiariausi „WordPress“ SEO patarimai naujoms įmonėms
 • 10 „WordPress“ SEO patarimų, kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę
 • Vaizdo SEO patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti „WordPress“ vaizdo įrašus
 • Plius daugiau mūsų SEO tinklaraštyje

10. Nepamirškite atnaujinti

Galiausiai – nepamirškite atnaujinti savo „WordPress“ diegimo, temos ir papildinių! Svarbus „WordPress“ saugos patarimas ne tik atnaujinamas, bet ir užtikrinama, kad turite visas naujausias klaidų pataisas ir naujas funkcijas (tai dar daug daroma siekiant pagerinti jūsų „WordPress“ funkcionalumą)..

Paskutinės mintys apie „WordPress“ funkcionalumą

„WordPress“ yra galinga turinio valdymo sistema, kuria naudojasi daugiau nei 30% šiuolaikiniame žiniatinklyje esančių svetainių. Auganti „WordPress“ bendruomenė pateikia daugiau įrankių ir naudingų rekomendacijų, kaip padaryti jūsų svetainę funkcionalesnę ir patogesnę. Tikimės, kad patarimai, kuriuos aptarėme šiame įraše, padės tinkamai optimizuoti savo svetainę ir padidinti vartotojų įsitraukimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map